Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21833) rap1983


rap1983
csendes tag

Látom k.tarinak is aksiproblémái vannak és meg tudom őt erősíteni, mert amit ma művelt ez a szar odabasztam a földhöz és vettem egy xperiát, elegem van elegem!!!Nem zabálja semmi a telefont, nem lóg neten csak amikor én akarom, megnéztem programokkal mi zabálhatja de semmi különlegeset nem találtam, minden rendben a működése szerint megy! 2 hetes a telefon de ma rohadtul felnyomta a burámat és odavertem a földhöz!!Az aksit fullra töltöttem reggel, neteztem picit meg minden, de aztán apámmal elkellett mennünk valahova a dunapart fele és ott az utcákat kellett vele gps-en nézni, és vagy háromnegyed óráig tartott az egész amig elvitt minket ahova kell a teló, de végigremegtem az egész időt, mert csak ment ment lefele az aksi, már csak fele, már csak negyede, baszki mindjárt lemerül, hát a pofám leszakad birja már ki egy rohadt telefon hogy amig odaérünk faterral meg barátnőmmel 1 órán át mutassa már azt a rohadt utat, aztán már majdnem lemerült mire odaértünk! Kikapcsoltam a gps-t..koncerten voltunk jó volt meg minden, aztán visszakapcsoltam és muszáj volt újra gps-t elővennem mert visszafele máshogy kell menni, de ez a kibaszott rohadt telefon fogta magát azt teljesen lemerült negyed óra múlva és még a buszmegállót se találtuk meg igy, meg kellett kérdeznünk valakit merre van, széttörtem ezt a szart, és felhivtam havert adja vissza a lg optimus one telefonom, mert az legalább 5-6 óra gps-ezst is kibirt, úgyhogy ez van!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.