Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25951) old rocker válasza Vakegérke (#25943) üzenetére


old rocker
veterán

nőstény jegesmedvéről még ilyen pozícióban se jutott eszembe AZ, csak a fenékberúgás

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25952) Shallamea válasza szoke12 (#25950) üzenetére


Shallamea
újonc

Jéé, télleg a Cofidis jele! Eszembe se volt, mikor kiraktam. :DDD Amúgy az a lényeg, hogy nap. Mi jut róla eszedbe? Miért?

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#25953) Vakegérke válasza Shallamea (#25949) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sárga giliszta, narancsgerezdekkel körbefoglalva.
Körben áll egy kislányka...
Tüzesen süt le a nyári nap sugára...
Szétfröccsent hasmenés.

(#25952) Shallamea: Hagyd csapongani a fantáziát, légy oly kedves. Lásson mindenki azt, amit csak akar. Így az igazi. ;)

old rocker: "Mert ebből kitűnik, velejéig züllött, gonosz ember vagyok."
Ezek szerint nem igazán. :N

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25954) moonlight115 válasza Shallamea (#25949) üzenetére


moonlight115
tag

Napocska, nyár, napozás, úszás, tó, pihenés.....bárányfelhők....

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25955) AusWolf válasza moonlight115 (#25948) üzenetére


AusWolf
őstag

Ezzel valahogy nem tudok egyetérteni. :N A félelem soha nem lehet hasznos. Nem azért nem ugrok ki az ötödikről, mert félek, hanem mert nem éri meg. Munkába sem azért járok, mert félek a kirúgástól, munkanélküliségtől, hanem mert szeretem. A félelemmel teli élet nem élet. A félelem egy gátló tényező, ami csak arra jó, hogy az ember feladja az álmait, és megbékéljen a szolgasággal. Kompromisszum, beletörődés.

A fordításra azért nem mondtam határidőt, mert nem tudok. :B A félévkezdés most minden percemet igénybe veszi.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25956) moonlight115 válasza AusWolf (#25955) üzenetére


moonlight115
tag

Soha nem féltél semmitől? Mondjuk egy vizsgától, egy erősebb gyerektől, valamit megtettél volna szívesen, de nem merted, mert féltél a megítéléstől......mittudomén....

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25957) netpeti98 válasza Shallamea (#25952) üzenetére


netpeti98
addikt

Fényesség, mert a nap fényes. :D

Üdv netpeti98

(#25958) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem húzom az időt, mondom a következő szót.

Csiribiri

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25959) moonlight115 válasza Vakegérke (#25953) üzenetére


moonlight115
tag

Attól még lehet valaki züllött és gonosz, mert a jegesmedvéről nem AZ jut eszébe..... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25960) netpeti98 válasza Vakegérke (#25958) üzenetére


netpeti98
addikt

Varázslat, a varázslók (boszorkák?) használták varázsigéjük előtt.

Üdv netpeti98

(#25961) moonlight115 válasza Vakegérke (#25958) üzenetére


moonlight115
tag

Bűvész, amint a pálcáját lengeti, és előhúz valami nyulat a kalapból... :D csiribíí-csiribáááá!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25962) Vakegérke válasza netpeti98 (#25960) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egynek jó. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25963) Shallamea válasza Vakegérke (#25953) üzenetére


Shallamea
újonc

Szétfröccsent hasmenés?! :Y Jujj!!!
Jóvan, csapongjon csak a fantáziátok(addig a jó). :D

#25963: Jó kis zene, tetszik. :K

Jóccakát mindenkinek! :D

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#25964) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

ÉÉÉÉÉÉLEK! :)

Sulikezdés, gépem meghalt, most van másik, stb

És rühellem ha magáznak.

Viszont. Holnap mesélek :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25965) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#25964) üzenetére


moonlight115
tag

Ne féljen, meséljen! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25966) Vakegérke válasza Vakegérke (#25958) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, kérem tisztelettel, a reakciók jók. :K

Az már más, hogy vén létemre ha meglátom a csiribiri szót, két emlék is beugrik.
Egyszer ez, aztán ez.

Ez van, és persze nem vártam el senkitől, hogy az én eszemmel gondolkodjon.

Más, és közérdekű!

Megkértem Kalandor fórumtársunkat, hogy adjon információt. Megtette, köszönet érte.
Idő: 2012-09-06 22:02:00
Letöltések száma: 480398!

Megint más, birodalmi ügy.

Ha belegondolunk, geprombolo óriási terhet vett a vállára, amikor felvállalta kisded játékaink megszervezését, lebonyolítását. Nem kis feladat napi szinten nyomon követni az aktuális játék állását, és azt hitelt érdemlően dokumentálni.
Szerintem megérdemli: hip-hip-hurrááá! :)

Még valami, és ez már személyes.
Linkeltem egy Jazz+Az zenét. Muszáj vagyok linkelni még egyet, amely szép emléket idéz bennem, és bármikor hallgatom, pezseg a vérem.
Megint hétfő

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25967) moonlight115 válasza Vakegérke (#25966) üzenetére


moonlight115
tag

Aztaaaaaaa....!!!! Ez nem semmi! Köszi, hogy utánajártál! :C
geprombolo :R
Halász Jutka nekem is eszembe jutott! :K
Jazzmegazz nem az esetem... :N

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25968) Vakegérke válasza moonlight115 (#25967) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha megnézed az első bejegyzéseket, egyértelmű, hogy ez az egész egy kicsit az én gyermekem. Már hogy a csudába ne érdekelne a fejlődése? :)

Időnként rákérdezek, hogy hol tartunk, idáig nem utasított el egyetlen prominens személyiség sem.

Talán valami összegző bejegyzést kellett volna írnom, de akit érdekel, az így is meglátja a sallangok közt, hogy "A világ legértelmetlenebb írása" címre méltán pályázható blogbejegyzés meglepően váratlan sikert ért el.
Köszönhető neked is, mint ahogy minden lemorzsolódott, és leendő topictársunknak.

Anno sokan voltunk, friss volt a varázs, ültek a sziporkázó poénok.
Megfogyatkoztunk. De vagyunk, élünk, játszunk, éltetjük kyrabaybee "anyánk" hagyatékát. Azt hiszem, már túl vagyunk a dicsőítésén, de hogy ezt a játszóteret neki köszönhetjük, az tény.

Közel félmillió letöltés.
Véletlen lenne? Vagy pár kósza topiclakó fanatizmusa? Az utóbbira szavazok.
Rosszul mondom. A letöltések száma nem a fanatizmust tükrözi. Arra utal, hogy van még tiszta szív, játékos kedv.

Azt pedig szóval nem lehet kifejezni, hogy mekkora hála illeti geprombolo Uralkodónkat, mindenkori játékmestert. Nélküle talán már egyedül kódorognék ebben a topicban.
Nem szokásom nyalni, most sem teszem. De aki megérdemli a dicséretet, jó szót, az kapja is meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25969) moonlight115 válasza Vakegérke (#25968) üzenetére


moonlight115
tag

Ez így van. Annak örülök, hogy idehívtál játszani. Jó itt. :K Ezért kezdtem agitátorkodni, minél többen vagyunk, annál jobb.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25970) Vakegérke válasza moonlight115 (#25969) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tudod mit? Előlegezzük meg játékmesterünk döntését. ;)

Úgy néz ki, hogy netpeti98 alszik, reggel suliba megy, holnap délutánig meg sem mukkan.

Tiéd a pálya, ha te is úgy gondolod. Jöhet az új szó, vagy kép.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25971) moonlight115 válasza Vakegérke (#25970) üzenetére


moonlight115
tag

Okéééééé

Te még nem alszol? Mit ittál???? :D

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25972) Vakegérke válasza moonlight115 (#25971) üzenetére


Vakegérke
veterán

Álmok világa. Belesüppedni a semmibe. Nem látni, csak érezni. Nincs érzékelés, csak sodródás. Borzaszt, de vágyom átélni. Repülni kéne, de nincs hova. Sodródás, sokan vagyunk, mégis magányos vagyok.

Na jó, nem adok ki többet magamból...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25973) moonlight115 válasza Vakegérke (#25972) üzenetére


moonlight115
tag

Tényleg ilyesmi fílingje van a képnek! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25974) Vakegérke válasza moonlight115 (#25973) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sokkal többet tudtam volna mondani, de nem kívántam "pőrére vetkőzni".

Az új szó: kupec.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25975) moonlight115 válasza Vakegérke (#25974) üzenetére


moonlight115
tag

Kalap. Röhej, de ez ugrott be. Minden lókupecnek van kalapja, legalábbis a filmekben. Élőben még egyet se láttam. :D Mármint kupecet....

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25976) szoke12 válasza Shallamea (#25952) üzenetére


szoke12
őstag

a nap?
egy olyan felfoghatatlan mennyiségű energiával rendelkező dolog, ami lehetővé teszi, hogy éljünk.
bearanyozza életünk, mindennapjaink, ha elbújik, akkor pedig igencsak megvisel a hiánya.
ha nem lenne, mi sem lennénk.
a rengeteg kérdés... miért ekkora, miért ott van?
az az igazság, hogy az élet jut eszembe.
a bolygók rendezettsége bámulatos...
gondoljatok bele! mi lenne, ha csodálatos Földünk kicsivel nagyobb, vagy kisebb lenne? Vagy kicsit közelebb, vagy távolabb lenne a Naptól? Vagy ha nem lenne mindig velünk a Hold?
Ha a Föld nem pont így, vagy nem pont itt, vagy nem pont ekkora lenne, nem lehetne élni rajta.
Valaki jól megtervezte! :D

[ Szerkesztve ]

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#25977) szoke12 válasza Vakegérke (#25974) üzenetére


szoke12
őstag

Indul a bakterház!
Ez a film ugrik be.
"Sa-Sa-Sanyí! Sanyikáám! Ne csináld ezt velem..."

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#25978) Vakegérke válasza szoke12 (#25977) üzenetére


Vakegérke
veterán

A könyv sokkal nagyobb élményt nyújt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25979) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bedugultunk? Valaki mondhatna már egy szót.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25980) Earl_Muttley válasza Vakegérke (#25979) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

beagle.

a mesém csuszik, most is mobilrol vagyok :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25981) Vakegérke válasza Earl_Muttley (#25980) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nőnemű egyedről van szó, hiszen Bea. A többi nem világos. Le, de hova? És mi az a "g"?
Lehet, hogy valaha ki volt írva a szöveg egy táblára, csak néhány betű lehullott, a gondnok pedig összetolta a maradékot.

Bea ötven évesen megvette élete második lepedőjét.
Vagy valami ilyesmi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25982) netpeti98 válasza Earl_Muttley (#25980) üzenetére


netpeti98
addikt

Hűséges társ, ez jutott először eszembe, mert ugye a kutyák már csak ilyenek. :)

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#25983) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#25980) üzenetére


moonlight115
tag

Colombo kutyája. Mindig a karjaiban cipelte valahova, rémlik, hogy az állatorvoshoz, vagy kutyapszichológushoz. Aranyos kutyus. Nem hallgatott a gazdijára. :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25984) Vakegérke válasza moonlight115 (#25983) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kutyapedikűröshöz is vitte a hadnagyi fizetéséből. :)

Ideje a következő feladványnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25985) moonlight115 válasza Vakegérke (#25984) üzenetére


moonlight115
tag

Marhinjo Bociu, a világklasszis focista. :D Wimbledoni fűvel etették, de a teniszlabdát túl kicsinek találta, így lett belőle futballsztár. Csapata a Tottenham Flying Bulls. Repülő Bikák, de repülő teheneket is bevesznek a csapatba, ez növeli a csapatszellemet, bár okot ad némi rivalizálásra a hímnemű klubtagok közt.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25986) Vakegérke válasza moonlight115 (#25985) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon jó. :K :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25987) netpeti98 válasza Vakegérke (#25984) üzenetére


netpeti98
addikt

Kidurrant labda, hisz ha így érnek földet pont rá fog lépni a labdára.
Halkan megjegyzem nem épp halk egy éppen durranó foci/kézilabda. :)

Üdv netpeti98

(#25988) moonlight115 válasza Vakegérke (#25986) üzenetére


moonlight115
tag

Köszi.
Én jövök:

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25989) netpeti98 válasza moonlight115 (#25988) üzenetére


netpeti98
addikt

Ad magára ez a majom, hisz még majom létére is elmegy fodrászhoz. Amúgy profi fogrász hisz még a kis majom fizurát is képes órákig igazítani hogy ilyen szép nagy vörös legyen. ;]

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#25990) Vakegérke válasza moonlight115 (#25988) üzenetére


Vakegérke
veterán

A nem túl szép idős hölgy olyan fodrászt keresett, aki mellett szépnek érezheti magát. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25991) moonlight115 válasza Vakegérke (#25990) üzenetére


moonlight115
tag

LOL! :))
Mindkettő bájos. :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25992) netpeti98 válasza Vakegérke (#25990) üzenetére


netpeti98
addikt

Ilyenkor ki jön aki elsőnek adott választ?

Üdv netpeti98

(#25993) Vakegérke válasza netpeti98 (#25992) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, az első válaszadó. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25994) netpeti98


netpeti98
addikt

Akkor legyen:

Az ég kék

Üdv netpeti98

(#25995) szoke12 válasza netpeti98 (#25994) üzenetére


szoke12
őstag

a színek érdekessége. azért kék az ég mert a kék fénynek a legrövidebb a hullámhossza. este pedig azért narancssárga, mert annak a leghosszabb. :)

és az xp háttere jut még eszembe. :DDD

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!"

(#25996) moonlight115 válasza netpeti98 (#25994) üzenetére


moonlight115
tag

The sky is blue Ez jutott eszembe. (biztosan azért, mert most tettem közkinccsé az angol dalszövegfordításom)
Szóval, angolóra, weather forecast, minden óra ezzel kezdődött, a hetes elmondta az időjárás jelentést, miközben bámult kifelé az ablakon. Évekig hallgatni ezt, ....hát, megtanultam egy életre. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25997) Chaser válasza netpeti98 (#25994) üzenetére


Chaser
titán

Antal Imre

"A felhők felett mindig kék az ég."

Nem is olyan sokkal a halála előtt mondta. Utolsó évei a magyar köztársaság és nép teljes szégyene. Nyugodjon békében.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25998) Vakegérke válasza netpeti98 (#25994) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tartok tőle, hogy elrugaszkodtál a játékszabályoktól.

"Valaki beír egy szót ( tárgy, fogalom, élőlény, bármi ) és a többiek leírják, mi jutott róla először eszükbe. Kifejtik azt is, hogy miért. Viccesen, vagy komolyan. Aki először válaszol, az mondhatja az újabb szót."

Egyetlen szót.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25999) moonlight115 válasza Chaser (#25997) üzenetére


moonlight115
tag

Plusz, a bulvármédiabohócok szégyene. Kihasználták elesettségét, betegségét, csak hogy meglegyen a napi, vagyis inkább több havi betevő írnivalójuk.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#26000) netpeti98


netpeti98
addikt

Igazatok van akkor hogy érvényesek akkor legyen: ég, így még a válaszaitok is szabályosak maradnak szerintem.

Üdv netpeti98

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.