Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25251) old rocker válasza moonlight115 (#25250) üzenetére


old rocker
veterán

nem szólok többet egy qrvaszótse, hiába provokálsz!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25252) moonlight115 válasza old rocker (#25251) üzenetére


moonlight115
tag

naaaaaaaaaaaaaaaaaa.........

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25253) Earl_Muttley válasza old rocker (#25251) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

nyussz-nyussz

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25254) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#25253) üzenetére


moonlight115
tag

Örl, ne provokáld mááááán még te is! Visszajön és kitépi a farktollad!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25255) Vakegérke válasza moonlight115 (#25254) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha a provokálás az ára, hogy visszajöjjön, akkor Örl jól működik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25256) moonlight115 válasza Vakegérke (#25255) üzenetére


moonlight115
tag

Ááááá, a magas labdára bukik. Szereti lecsapni. :DD

Én meg az akasztófára. Naaagyon megnyerő volt! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25257) Vakegérke válasza moonlight115 (#25256) üzenetére


Vakegérke
veterán

A nők szívét nem egyszerű elnyerni. Lám, milyen morbid hódítás, egy akasztófa kellett ahhoz, hogy megnyerjem a szíved az ügynek. ;)

Sztán súgjámá. Mijen magoslabdát kén feldobbni, hoggy old rocker kényesszert érzelgőssön reája, hogyanis muszály viszalyönnie?
Dobálom én, csapdossa csak kedvére. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25258) moonlight115 válasza Vakegérke (#25257) üzenetére


moonlight115
tag

Erre nincs 5letem. Ki-szá-mít-ha-tat-lan! :U

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25259) moonlight115


moonlight115
tag

Filmajánló Nekem nagyon tetszett :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25261) Vakegérke válasza #40993792 (#25260) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lyallymá, ne tégy el minket, mint valami dísztárgyat, hanem élj köztünk, érezd az ízét a hangulatnak, légy a társunk.
Ezt csak átélni lehet, nem pedig elővenni, ha kedved úgy adja.

Tagja lehetsz a Galaktikus Pingvin Birodalomnak, és ehhez nem kell más, mint barátságos viselkedés.
Fejlettebb szinten már kívánatos a játékos kedv, gyermeki lélek.
Legfelül pedig vár azok világa, akik képesek bolondok lenni, hiszen csak azok komplikálják az életet, akik normálisak. Mi, a bolondok, képesek vagyunk arra, hogy mindent leegyszerűsítsünk, és talán lenéz minket a normálisok társadalma, de az biztos, hogy irigyel minket. A problémák azért vannak, hogy kiröhögjük őket.

Mondd, ezek után akarsz-e társunk lenni a barátságban, játékban, bolondságban?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25262) moonlight115 válasza #40993792 (#25260) üzenetére


moonlight115
tag

Zsolt, hallgass Egérkére, és a szívedre. :K
Ha rám hallgatsz, én agitállak, egyrészt, mert semmi kedvem egy polcon csücsülni, másrészt, én vagyok a Birodalom Agitátora. :K
Ha beállsz közénk, Holdfényként téged is fényezlek majd. :)

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25264) nincsisbéla válasza moonlight115 (#25246) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

:R Természetesen maradok, csak most egyelőre csöndben, mivel sok a dolgom, de holnap írni fogok rendesen(remélem), feltéve, hogy nem leszek túl fáradt,,, (4-kor kelés rulez, pláne, hogy még értelme sincs. :W )

Mentalita'

(#25265) moonlight115 válasza #40993792 (#25263) üzenetére


moonlight115
tag

Nem aranyos, ezüstös, és nem voltam, vagyok. :K

"pingvinség, mint olyan nem lenne ellenemre (miként azt a piros telefon helyébe ma lépett "arcképem" is mutatja). " Látod, félig máris pingvin vagy. :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25266) moonlight115 válasza nincsisbéla (#25264) üzenetére


moonlight115
tag

Én 5-5.30-kor kelek...... :U
Béla, vagy nem Béla? Ez itt a kérdés! ( Akkor nemesb-e a lélek, ha tűri balsorsa minden nyűgét s nyilait, vagy ha kiszáll tenger fájdalma ellen, s fegyvert ragadva véget vet neki....) :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25267) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, az újaknak.

Először is köszönöm, hogy megértettétek, amit mondani akartunk.
Másodszor pedig azt mondom, hogy ha él még szívetekben a gyermek, aki játszani akar, néha duzzog, de alapjában véve vidám kis fickó, akkor köztünk a helyetek.

moonlight115: Ilyen körösztkérdéssel malyd akkor zaklatóssad, ha mán megragasztóztuk itten. ;)
Megjegyzendő, amikor megláttam a nickjét, nekem is ilyesmi jutott eszembe. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25269) Vakegérke válasza #40993792 (#25268) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi mást mondhatok?

Isten hozott köztünk! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25271) Vakegérke válasza #40993792 (#25270) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondanám, hogy én, de ez nem igaz. Mi köszöntünk így. :K

No majd csak figyeld, hogy Hódfény Irrritátor mit össze fog fényezni. Talán még össze is csinálod magad vagy gyönyörödben, vagy kínodban. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25272) moonlight115 válasza Vakegérke (#25271) üzenetére


moonlight115
tag

Zsolti, arra készülj fel, hogy Vakegérke elviszi előled a szót, aztán majd jól kibékít egy békával! Kurutty...kurutty.... És kitör a világbéka! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25274) moonlight115 válasza #40993792 (#25273) üzenetére


moonlight115
tag

Ja, és konnektorként jól megrázlak!!!!!! ;] Ha a hüjesírásodban hibbbát tanálokk!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25276) moonlight115 válasza #40993792 (#25275) üzenetére


moonlight115
tag

Milyen téren? Főtéren? [link] ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25277) Vakegérke válasza #40993792 (#25275) üzenetére


Vakegérke
veterán

Látom, kezdesz belekóstolni az itteni hangulatba.
Ha menekülni akarsz, most tedd, mert később már nem tudsz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25278) moonlight115 válasza Vakegérke (#25277) üzenetére


moonlight115
tag

Ez így van. A pingvinizációt nem kerülheted el, addiktív..... :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25279) AusWolf válasza moonlight115 (#25248) üzenetére


AusWolf
őstag

Ezek olyan tulajdonságok, amikről Vakegérke igen nehezen tudott volna képet küldeni neked. Bár az akasztófa némiképp felírható a kiszámíthatatlanság számlájára, azért kíváncsi lennék, hogy mit dob ki a Google képkeresője az őszinteség szóra. :U Mindjárt ki is próbálom. :D

Tökéletes. :P

Az új tagokat pedig velőt rázó, ámde az interneten keresztül sajnos nemigen hallható farkasvonyítással üdvözölném, de talán ez is megteszi. ;]

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25280) moonlight115 válasza AusWolf (#25279) üzenetére


moonlight115
tag

Várj, míg telihold lesz, akkor változz át! Triplán foglak fényezni, fénysebességgel. :K
Mikor is lesz telihold legközelebb? Akkor bulit csapunk! :DD

Alkohooooool????? Huhh..... :Y

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25282) moonlight115 válasza #40993792 (#25281) üzenetére


moonlight115
tag

Ééééés akkor most hallgassuk meg az én kedvencemet !

I'm gonna make you smile...if I can...... :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25283) AusWolf válasza moonlight115 (#25280) üzenetére


AusWolf
őstag

Vigyázz, mert szavadon foglak. ;)

Holdjelentés következik. A legközelebbi telihold aug. 30-án éjjel várható. Kérünk minden becsületes polgárt, hogy biztonsági óvintézkedésként zárjanak el, vagy semmisítsenek meg minden a háztartásukban előforduló szeszesitalt! Reméljük, nem esnek az esetleges incidensek áldozatául. Kellemes teliholdat kíván: AusWolf és a teliholdfigyelő bizottság. :P

Alkohol? Szóval te sem vetted észre a kutyát a képen? :D Én is csak most, utólag. :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25284) AusWolf válasza #40993792 (#25281) üzenetére


AusWolf
őstag

Áhá, szóval te is szereted a jó zenét. Ennek bizony örülök. :K A Moonchild után itt egy újabb klasszikus. ;)

"Cause I'm as free as a bird now,
And this bird you can not change."
:U

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25285) moonlight115 válasza AusWolf (#25283) üzenetére


moonlight115
tag

Nem vettem észre..... de már látom!
Akkor 30-án nagy buli lesz! Wolfi átváltozik vérfarkassáááááá...... :DD

Húúú, a Free Bird :C

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25286) Earl_Muttley válasza AusWolf (#25284) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Jó kis Skynyrd! :K

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25287) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#25286) üzenetére


moonlight115
tag

Jó kis Malmsteen

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25288) nincsisbéla válasza moonlight115 (#25266) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Igen, de nálam ez kivételes alkalom lesz, ráadásul előre tudom hogy nem lesz értelme... Mindegy, havernak teszek szívességet, ráadásul még sört is kapok... ...persze ha valaki meglát, akkor azt hazudjuk, hogy vasárnap este óta iszunk! :D
nincsisbéla> nincs Béla> nem Béla! De lehetek Béla, ha szeretnéd! :D

Vakegérke: Igen, él még a gyerek bennem (legalábbis remélem!)

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#25289) AusWolf válasza moonlight115 (#25285) üzenetére


AusWolf
őstag

Tudományosan bizonyított tény, hogy a vérfarkassá váláshoz holdfény jelenléte szükséges. ;)

Igaz nem hold, de egynek jó: [link]

"Oh, Starlight, don't you cry,
We're gonna make it right before tomorrow.
Oh, Starlight, don't you cry,
We're gonna find a place where we belong,
Where we belong.
And so you know, we'll never shine alone.
Starlight we'll find a place where we belong,
We belong."
:U

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25290) moonlight115 válasza AusWolf (#25289) üzenetére


moonlight115
tag

Jó zene! :K
És egy kis Sunshine :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25291) moonlight115 válasza nincsisbéla (#25288) üzenetére


moonlight115
tag

Ha velünk játszol, előbb-utóbb pingvin leszel te is! :K
Nem Béla.... na, kiderült ez is! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25292) geprombolo válasza moonlight115 (#25291) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szerintem Lajosnak hívják. ;]

Isten hozott minden újonnan ide tévedőt!

Reméljük, hogy sokáig maradtok velünk és emelitek itt a hangulatot és a színvonalat. :C :R
Mostanság kicsit inaktív vagyok, de majd pótolom.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25293) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha már zene, akkor ez ki ne maradjon. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25294) nincsisbéla válasza geprombolo (#25292) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

És ha tényleg Lajos vagyok, akkor mi van? Netán baj? ;]

Mentalita'

(#25295) Vakegérke válasza nincsisbéla (#25294) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jóska, Sára, Tercsi, Fercsi, Kata, Klára, s valahány név a naptárba'...

Számít? :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25296) nincsisbéla válasza Vakegérke (#25295) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Többé-kevésbé mindegy manapság... ...bár azért nem mindegy hogy Adolf, vagy Ráhel! (ugyanis az egyik női, míg a másik férfi. Aki bármilyen más ellentétet észrevesz, az csupán a véletlen műve!)

Mentalita'

(#25297) moonlight115 válasza geprombolo (#25292) üzenetére


moonlight115
tag

Nem számít, hogy Lajos,
Tőlem lehet akár Alajos.
Ha egy kicsit is humoros,
S a természete bolondos,
Köztünk élve ez a fontos!

nincsisbéla :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25298) old rocker válasza geprombolo (#25292) üzenetére


old rocker
veterán

Éngem a versellés hozott ide... még a 48-49-es szabaccságharc idején, a bukás után sokan vótunk, akik köpenytet fordítottunk és petőfieskedni kezttünk, hátha asziszik a népek, mi vagyunk a Sanyi. Nem az, amelik a lovát ugrattya, hanem amelik Bem apó farkát fogdossa. A lova farkát. Én is írtam egy verset, amive be is neveztek a Borszem Jankóba:

Béfordútam a konyhába, de bé ám,
mer' a kezembe eeeetörött a kormány.
Fékeztem én nyakra-főre, de hijába,
Nincs fékem, ez a ZIL-em egyetlen hibája.
Így asztán a tűzfalat általtörtem,
S a háziasszonyt a vödörbe löktem.
Feltápászkodék a néne és ütni akart,
de elesett az kutyán, ki lába közé akadt.
A háziúr éppen várta a vacsorát,
De helyette majd lenyelte a pipacsutorát.
S ahogyan az asztal alól gyorsan kilépett,
Pont a lehulló húsdaráló csapta képen.
Romokat feledve rüvercbe kapcsótam,
Kocsmáros asszonnak kezet is csókoltam.
Ott vót mögöttem a kurta kocsma,
Onnan rúgtak 3.14csán a Szamosra.
Meg is láttam a seggemet benne,
De jött egy csuka fogtátva sietve.
Fejjebb húztam hát lógó tökömet,
Ne egy ilyen hal foga harapjon zsidónak.
Egy életem egy halálom, egy fitymám,
Inkább kapja be a csuka csizmám.

Petőfi Lalos s.k.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25299) moonlight115 válasza old rocker (#25298) üzenetére


moonlight115
tag

Hááát, ez :C :C :C

Na, csak lett egy Lalosunk..... :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25300) moonlight115


moonlight115
tag

Majdnem hoztam ma egy békát nektek,,,innen, gondoltam, ha néma is, jól jöhet.....ha a világbéka a tét.... ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.