Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25301) nincsisbéla válasza moonlight115 (#25300) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Én is éppen a világbékán gondolkodom, miközben hallgatom ezt :D :P

Mentalita'

(#25302) moonlight115 válasza nincsisbéla (#25301) üzenetére


moonlight115
tag

Inkább ezt hallgasd! ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25303) nincsisbéla válasza moonlight115 (#25302) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Valahogy nem az én stílusom... De azért meghallgattam!
Ha már úgy is versírás, akkor egy rap [link] [vigyázat, kicsit durva/trágár szöveg] ;)

Mentalita'

(#25304) AusWolf válasza nincsisbéla (#25301) üzenetére


AusWolf
őstag

Nem akarom megosztani a társaságot, de szerintem szörnyűséges bűn a zenét, vagy bármilyen művészetet szennyes politikával fertőzni. :( Világbéka, vagy béke, vagy akármi csak ott lehet, ahol a politikának nyoma sincs.

Az már más kérdés, hogy az énekes nem igazán jártas az éneklés nemes tudományában. :B

Amúgy én nem vagyok a jó kis becsületes, politikamentes harc ellensége. :) Az ilyesmi felpezsdíti az ember vérét, üdíti a lelkét, és mellesleg jobban megismerjük általa a másikat, ami akár még örök barátsághoz is vezethet. Ahogy a mondás is tartja: bajban ismerszik meg az ember. :K

Szóval ha már harc, akkor jöjjön egyik nagy kedvencem: [link] ;]

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25305) nincsisbéla válasza AusWolf (#25304) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Igen, a Radical inkább poénnak jó, valódi együttesnek nemigazán. DE poénnak viszont jó+ittasan! ;)

Mellesleg azóta van politika a zenében, mióta egyéni előadók léteznek!

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#25306) geprombolo válasza old rocker (#25298) üzenetére


geprombolo
senior tag

Naezjó! :C :)) :)) :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25307) moonlight115 válasza AusWolf (#25304) üzenetére


moonlight115
tag

Jó kis wolfis zene.... :K
the wall no politics...

Bélanincs csatabárd elásva :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25308) moonlight115 válasza AusWolf (#25304) üzenetére


moonlight115
tag

"szörnyűséges bűn a zenét, vagy bármilyen művészetet szennyes politikával fertőzni."
Ha erre nem ugrik old rocker, megeszem a florentinkalapom...... ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25309) nincsisbéla válasza moonlight115 (#25307) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

115Moon: Miért kéne elásni? Elő sem került ilyesmi. Vagy tévednék? :F :)

Mentalita'

(#25310) moonlight115 válasza nincsisbéla (#25309) üzenetére


moonlight115
tag

harcról volt szó......

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25311) nincsisbéla válasza moonlight115 (#25310) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Ja, hogy úgy... OK! :)

Mentalita'

(#25312) AusWolf válasza moonlight115 (#25307) üzenetére


AusWolf
őstag

Látom, egy hullámhosszon vagyunk.
"We don't need no thought control!" Ííígy vannn! :K

Nem volt célom sem old rockert, sem bárki mást magamnak ugrasztani, bár ebben szemmel láthatóan tehetséges vagyok. :U Sok hajnélküli ős-magya-rocker ellen kényszerültem már harcot vívni a témában kialakított véleményem, és nemzeti identitástudatom, vagy inkább annak hiánya miatt.

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25313) geprombolo válasza AusWolf (#25312) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szóval nem te vagy a farkasnemzet vezére....

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25314) moonlight115 válasza AusWolf (#25312) üzenetére


moonlight115
tag

Nekem csak írástudatom van. Miazaz i-den-ti-ti-tááás???? :U
Old rocker nem ős-magya-rocker, ő egy hippi. :D

geprombolo szerintem ő egy mezei vérfarkas.... , de majd teliholdkor kiderül. :K

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25315) old rocker válasza AusWolf (#25304) üzenetére


old rocker
veterán

Elfeledkezel azokról az időkről, amikor a rockzene volt a szennyes politika ellen az egyetlen tiltakozás...vietnami háború: Crosby, Stills, Nash and Young: Ohio pl.
A hidegháború elleni tiltakozás rock himnusza volt és marad a Child in time; Kevesen tudják, hogy a Cramberries együttes Zombie c. száma valójában miről szól; Dire Straits: Brothers in arms (amit bajtársak helyett hátborzongató ügyességgel magyarított valamelyik barom a rádióban testvérek fegyverben-re; a Guns'n Roses Civil War-ja olyan, mint Salvador Dali önmagát torkon ragadó figurájának zenei változata; fogadjunk, sejtelmed sincs Dylam Master of War c. számának tartalmáról; de még az olyan előadók, mint Ozzy Osbouren is elkornyáltak olyan számokat, mint pl. a Killer of Giant... (Óriások gyilkosa) Ha senki nem hisz a háborúban, meg tudjátok mondani, mire valók a fegyverek? Hallgasson meg végre valaki: ha a gombot megnyomják, nem lesz hova menekülni... és sorolhatnám: Iron Maiden Two minutes to midnight; Afraid shot to strangers;szintén Deep Purple: Battles ragged on...
Ember, ezek nélkül a dalok nélkül a fiatalok még hajlamosabbak lettek volna katonáskodni. Németországnak annak idején a Scorpions hiányzott a Panzerlied és Wagner helyett

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25316) old rocker válasza moonlight115 (#25314) üzenetére


old rocker
veterán

Old rocker a woodstocki nemzedék egyik utolsó mohikánja!!

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25317) moonlight115 válasza old rocker (#25315) üzenetére


moonlight115
tag

Éniseztakartam mondani....
Mohikán, yesssss..... :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25318) old rocker


old rocker
veterán

[link]
sajnos nem ez a legjobb előadás Ben Harpertől (Pearl Jam), de a szöveg (is) a lényeg:

Come you masters of war
You that build all the guns
You that build the death planes
You that build the big bombs
You that hide behind walls
You that hide behind desks
I just want you to know
I can see through your masks

You that never done nothin'
But build to destroy
You play with my world
Like it's your little toy
You put a gun in my hand
And you hide from my eyes
And you turn and run farther
When the fast bullets fly

Like Judas of old
You lie and deceive
A world war can be won
You want me to believe
But I see through your eyes
And I see through your brain
Like I see through the water
That runs down my drain

You fasten the triggers
For the others to fire
Then you set back and watch
When the death count gets higher
You hide in your mansion
As young people's blood
Flows out of their bodies
And is buried in the mud

You've thrown the worst fear
That can ever be hurled
Fear to bring children
Into the world
For threatening my baby
Unborn and unnamed
You ain't worth the blood
That runs in your veins

How much do I know
To talk out of turn
You might say that I'm young
You might say I'm unlearned
But there's one thing I know
Though I'm younger than you
Even Jesus would never
Forgive what you do

Let me ask you one question
Is your money that good
Will it buy you forgiveness
Do you think that it could
I think you will find
When your death takes its toll
All the money you made
Will never buy back your soul

And I hope that you die
And your death'll come soon
I will follow your casket
In the pale afternoon
And I'll watch while you're lowered
Down to your deathbed
And I'll stand o'er your grave
'Til I'm sure that you're dead

Megrázó sorok vannak benne, fordulj bizalommal holdfényhez... (Gyertek, Háborúk Urai, kik építitek a nagy ágyúkat...Jézus sem bocsájthatja meg, amit elkövettél... az összes pénzeddel nem veheted vissza (válthatod meg) lelkedet ... és reménykedek, hogy meghalsz, és a halálod közeleg, én követni fogom koporsód egy sápadt délután, és addig őrizlek amíg le nem eresztenek halálos ágyadba és ott állok a sírodnál, amíg nmeg nem győződök róla, hogy halott vagy.)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25319) moonlight115 válasza old rocker (#25318) üzenetére


moonlight115
tag

Hűűű, ez de jó szöveg! Thnx :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25320) Shallamea


Shallamea
újonc

Üdv minden réginek és újnak! :D
Hú, de rég voltam! Látom, sokat olvashatok vissza, hogy felfogjam, mi is zajlik éppen, de sebaj, meg fogom tenni! :K
Örülök, hogy új képeket is látok, annak meg pláne, hogy Vakegérke végre megkapta jól kiérdemelt egyéni arcképét. :DD :C
Remélem, egyszer, a távoli jövőben(télleg jó sokára lesz, ha így folytatom) én is kapok vmi szép egyénit.
(Mellesleg felvettek a BorsodChem-be, ha megjön az erkölcsi bizonyítványom, mehetek szerződést aláfirkantani. :D )

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#25321) moonlight115 válasza Shallamea (#25320) üzenetére


moonlight115
tag

Szia Shallamea! De jó hogy visszatértél! :K

Képzeld, lett egy vérfarkasunk (hogy valódi vérfarkas-e, az majd 30-án, teliholdkor kiderül:-))
és egy mohikánunk! Bélánk nincs, mert ő lehet, hogy Lajos :D Zsoltink is lesz, remélem.
Ma majdnem ideagitátorkodtam egy némabékát (silentfrog) de úgy látszik, meggondolta magát. :U
Grat. az új álláshoz! Az erkölcscsőszöknek el ne áruld, hogy méregkeverő vagy! :N

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25322) AusWolf válasza old rocker (#25315) üzenetére


AusWolf
őstag

Ó, dehogy is feledkezem! Ozzy és társai előtt csak meghajlással fejezhetem ki hatalmas tiszteletemet. :R

Ha a zene a politika ellen lázít, az számomra tökéletesen rendben van. Többek közt a Bad Religion nagy rajongója vagyok. :K

A problémát abban látom, amikor egyes emberek/bandák arra használják a zene erejét, hogy gyűlöletet szítsanak más emberek, csoportok, vagy nemzetek ellen. Például a híres magyar K******* zenekar, és a velük egy cipőben evezők zenéjét ezért nem vagyok képes hallgatni. A gyűlölet és megvetés soha nem volt kenyerem. Mindig is igyekeztem baráti viszonyt fenntartani a környezetemmel. Ha ehhez az kell, hogy porig romboljuk magát a politikát, ami csak arra jó, hogy eltávolítsa az embereket egymástól, akkor hajrá, mindenki utánam! ;]

geprombolo, moonlight: De bizony, én egy egész nemzet vezére vagyok. :K Az egyetlen gondot az okozza, hogy a nemzetemnek nincs más tagja rajtam kívül. Így aztán vándorlásra vagyok kényszerülve az idők végezetéig.

De ez már egy másik történet.

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25323) Vakegérke válasza Shallamea (#25320) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha megmutatod a cégnél a titulusod, tuti nem vesznek fel. :D

Végre újra köztünk. Hiányoztál. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25324) moonlight115 válasza AusWolf (#25322) üzenetére


moonlight115
tag

Én elég sokféle zenét nem vagyok képes hallgatni: rap, tucc-tucc, hip-hop, lakodalmas, magyar nóta, vulgáris, kirekesztő, gyűlölködő szövegű, kb. ezek.
Amit szeretek: klasszikusok és a rock, hard rock, heavy metal.

A politika kétirányú utca: képes elválasztani, de össze is hozni az embereket, mindkettőre van példa. Viszont a játék, humor, nevetés, vagyis amiről a Birodalom szól, képes felülemelkedni az ellentéteken, a hétköznapi élet problémáin. Ez maradjon is így. Ping Win! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25325) geprombolo


geprombolo
senior tag

És mi van a Pink Floyd Fal című eposzával?!?
Shallamea: éppen a tegnap gondoltam rád, azon aggódtam, hogy elhagytál minket... :O
Holdfény: "Én elég sokféle zenét nem vagyok képes hallgatni: rap, tucc-tucc, hip-hop, lakodalmas, magyar nóta, vulgáris, kirekesztő, gyűlölködő szövegű, kb. ezek." Szép lista. Nem kell ennyire sarkítani, minden stílusban van jó zene is, de meg kell válogatni alaposan. Na jó, a gyűlöletkeltő és társai nem zene! :(( Akik ilyent írnak, vinném Auschwitzba, hogy lássák mire visz a gyűlölködés.
És itt van Cranberries. IRA ellenes dal, hogy mindenki értse.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25326) old rocker válasza geprombolo (#25325) üzenetére


old rocker
veterán

Helyesbítenék. A Cranberries dala általában erőszak ellenes, pro és kontra. Éppen úgy szól az angolokról, mint az IRA-ról.
Abban igazad van, hogy 1994-ben egy bombamerénylet után írták, amelyben két gyerek is életét vesztette. De szerintem nem kizárólag IRA ellenes dal, mint ahogyan a Sunday, bloody sunday sem IRA rock-himnusz.

Zombie

Another head hangs lowly, child is slowly taken
And the violence caused such silence
Who are we mistaken

But you see it's not me, it's not my family
In your head, in your head, they are fighting
With their tanks, and their bombs
And their bombs, and their guns
In your head, in your head they are cryin'
In your head, in your head, Zombie, Zombie
In your head, what's in your head Zombie

Another mother's breaking heart is taking over
When the violence causes silence
We must be mistaken
It's the same old theme since 1916
In your head, in your head they're still fightin'
With their tanks, and their bombs
And their bombs, and their guns
In your head, in your head they are dyin'
In your head, in your head, Zombie, Zombie
In your head, what's in your head Zombie

Zombi

Még egy fej borul le, a gyermeket lassan elviszik
És az erőszak olyan csendet szült
Ki tett rosszat velünk?

De látod, ez nem én vagyok, ez nem az én családom
A fejedben, a fejedben harcolnak
Tankokkal és bombákkal
És bombákkal és puskákkal
A fejedben, a fejedben sírnak
A fejedben, a fejedben, zombi, zombi
A fejedben, mi van a fejedben, zombi

Még egy anya szíve hasad meg
Amikor az erőszak csendet szül
Biztosan hibáztunk
Ugyanaz a dallam 1916 óta
A fejedben, a fejedben még mindig harcolnak
Tankokkal és bombákkal
És bombákkal és puskákkal
A fejedben, a fejedben meghalnak
A fejedben, a fejedben, zombi, zombi
A fejedben, mi van a fejedben, zombi

[ Szerkesztve ]

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25327) nincsisbéla válasza AusWolf (#25322) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Érdekes ez a gyűlölet dolog... ...persze, rossz meg gonosz, hiszen ezt kell mondani.
De véleményem szerint lehet pozitív is, hiszen ez adja az egyik legnagyobb motivációt! Gondoljunk csak bele: Ha valakit gyűlölök, akkor mindenáron le akarom győzni, és olyan teljesítményre leszek képes, amire valószínűleg nem lennék, ha szeretném az ellenfelet.
A világ nem fekete-fehér, a gyűlölet pedig szürke! Mert nem mindegy hogy mire motivál a gyűlölet... Emberirtás, vagy technikai fejlődés!

geprombolo: "Akik ilyent írnak, vinném Auschwitzba, hogy lássák mire visz a gyűlölködés." Inkább Recsk, mivel engem a fent említett intézmény nem hatott meg (26fok, ragyogó napsütés, kellemes séta egy mesélő idegenvezető után... Benne ennyi maradt meg. Bár a rokonaim, és én is kocsival mentem! :)

[ Szerkesztve ]

Mentalita'

(#25328) old rocker válasza nincsisbéla (#25327) üzenetére


old rocker
veterán

lehet pozitív, hiszen ez adja a legnagyobb motivációt... ehhh
"Derűs lélekkel szentelem e könyvet a HÁBORÚNAK és a HADVISELÉSNEK; minden emberi erőfeszítés között a leghatalmasabbnak s a leghősiesebbnek. Soha ne szűnjenek meg számunkra a szükséges élvezetet, izgalmat, fokozott adrenalinszintet nyújtani, vagy hősöket, vezetőket és elnököket adni az emberiségnek; emlékműveket és múzeumokat, amelyeket a BÉKE nevében mi emelünk nekik." (James Jones: The thin red line)

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25329) moonlight115 válasza geprombolo (#25325) üzenetére


moonlight115
tag

A "The wall"-t épp tegnap linkeltem. :)

Old rocker igazad van, a művészeknek sokat köszönhetünk. szerk. Az íróknak is.

nincsisbéla Ha te így látod, biztos van rá okod. Nem vagyunk egyformák.

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25330) old rocker válasza moonlight115 (#25329) üzenetére


old rocker
veterán

oka biztosan van rá (oka mindenkinek van, mint... idézzem tovább A szakaszt?) -de ez nem jelenti azt, hogy igazsága is vagyon.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#25331) moonlight115 válasza old rocker (#25330) üzenetére


moonlight115
tag

Persze hogy nem. De ezen naphosszat lehetne vitázni. Az :L viszont a játékról szól.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25332) Vakegérke válasza moonlight115 (#25331) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tökéletes hozzászólás. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25333) geprombolo válasza nincsisbéla (#25327) üzenetére


geprombolo
senior tag

Más a gyűlölet és más a versenyszellem, a versengés. Nem kell gyűlöljem azt, akit túl akarok szárnyalni. :N Vagy szerinted azért csinálták Dubaiban a tornyot, mert gyűlölik a kanadaiakat és a torontói tornyot? Kötve hiszem.
Más részről meg a gyűlölet görcsös erőlködésbe és erőszakba torkollik. Jó az bárkinek? Személyesen neked jó az, ha gyűlölsz valakit? Jól érzed magad tőle? Csak lehúzza a hangulatodat, sötét, rossz gondolataid lesznek tőle. A negatív érzelmek vámpírként szívják le az energiáidat és a végén felemésztenek.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25334) moonlight115 válasza geprombolo (#25333) üzenetére


moonlight115
tag

Ez az. A sportoló sem gyűlöli az ellenfelét. :K

Egérke tudom, azért írtam. Kifejthettem volna bővebben is. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25335) nincsisbéla válasza geprombolo (#25333) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

A gyűlölet erőszakot szül. Az erőszak bizonyos esetekben háborút szül. A háborúhoz katonák kellenek. A katonaság pedig olyan rossz dolgokat szül, mit az internet!

Mentalita'

(#25336) geprombolo válasza nincsisbéla (#25335) üzenetére


geprombolo
senior tag

Az internetet egy néhány fős tudóscsoport találta ki és alkotta meg, akik CIVILEK voltak. És haverok voltak, amire az a bizonyíték, hogy emilt küldtek egymásnak. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25337) moonlight115 válasza AusWolf (#25322) üzenetére


moonlight115
tag

A mi Wolfink egy vándorló farkasvezér,
Ki jelenleg a Birodalomban él,
Hol néhány pingvin lelkesen zenél.
Véleményét kimondja, senkitől se fél.

Tiszteli ő Ozzy Osbourne-t, a rockzenészt,
Nem feledi ezt a harcost, merészt,
S háborúellenes dalait,
Sem a Pink Floyd összefirkált falait,
Melyek országokat határoltak,
S családokat elválasztottak,
Nemzeteket megosztottak,
Végül csúf téglái leomlottak.

Mindez már történelem, miből illene tanulni,
S békésen zenélni, nem gyűlöletet szítani.

Politika, ki innen, béke veled,
Az :L topicban semmi helyed!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25338) Vakegérke válasza AusWolf (#25322) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nemzetvezér nemzet nélkül? Hihetnénk,
hogy ilyen szerzet nincsen is mifelénk.
Pedig van, és folyton nemzetét keresi,
hogyha Isten úgy akarja, talán meg is leli.

Vándorol, pusztába kiált, hátha valakit lel.
Eddig mindhiába, csak a visszhang felel
neki, de nem adja fel. Cipőt nem sajnálva
vándorol kitartón, hogy népét megtalálja.

Egyszer tán feladja, lemondóan legyint,
mégis visszatér majd a jókedve megint.
Mikor már azt hiszi, hogy innen nincs tovább,
nemzete köré ül, hallgatja majd szavát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25339) moonlight115 válasza Vakegérke (#25338) üzenetére


moonlight115
tag

Farkas a pingvinek között! :C
Csak a cipő nem stimmel. De ha farkasbőrből van, oké. :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25340) Earl_Muttley válasza moonlight115 (#25337) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

A politizáló elég bátor.
Míg be nem néz egy moderátor :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25341) Vakegérke válasza moonlight115 (#25339) üzenetére


Vakegérke
veterán

Utólag már nem tudom átírni. Jobb lett volna a "cipőt" helyett a "talpát" szó. Ettől függetlenül lehet, hogy jegesmaci bőrből van a cipője, márpedig ezek a fehéren prémes állatok a Birodalom ellenségei. :)

anevemearl: Ezt nem ártana elkerülni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25342) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#25340) üzenetére


moonlight115
tag

Örl, mint főnix, feléledt hamvaiból,
Nem rejti véka alá, mit gondol.
Kukorékolj jó hangosan, kakaska,
Hogy ki kíváncsi hangodra?
A Birodalom víg pingvincsapata! :K

Egérke, nem tudtam, hogy vannak ellenségeink....

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25343) Earl_Muttley válasza moonlight115 (#25342) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Elkezdtem éledezni.
Nem felejtek lélegezni.
Elkezdtem magam elhanyagolni
De most tudok őszintén mosolyogni

Vannak barátaim, kik segítenek,
Két nagyon jófej pótapám,
De ha egyszer kilábalok,
Az lesz igaz csoda ám.

Egér, csak viccelek
mert a moderátortól félek.
nem hiányzik nekem a balhé,
maradjon az a trolloké. :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25344) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#25343) üzenetére


moonlight115
tag

Aztamindenit! Ez már döfi! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25345) Vakegérke válasza moonlight115 (#25342) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ellenségeink, bizony. :K

Persze elképzelhető, hogy agitációd eredményeként csatlakoznak hozzánk, vagy Shallamea pingvinizálja őket. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25346) moonlight115 válasza Vakegérke (#25345) üzenetére


moonlight115
tag

Hűűűűű, ezt még nem is láttam! Szuper! :C

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25347) Vakegérke válasza moonlight115 (#25346) üzenetére


Vakegérke
veterán

A robot vasegeret nem is láttad meg... :O

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25348) moonlight115 válasza Vakegérke (#25347) üzenetére


moonlight115
tag

majd megkeresem.....

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25349) Vakegérke válasza moonlight115 (#25348) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itten van la! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25350) moonlight115 válasza Vakegérke (#25349) üzenetére


moonlight115
tag

Hűűű, de félelmetes! És milyen szép kék szeme van! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.