Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25801) nincsisbéla válasza Vakegérke (#25797) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Hány nap után kerül be az ellenőrződbe? :D

Mentalita'

(#25802) Chaser válasza moonlight115 (#25785) üzenetére


Chaser
titán

Böngésző, flasf hiba, egyéb user error :P T5600, 2GB ram, intel gma950-nél nálam nincs gond, valszeg ennél itt mindenkinek erősebb gépe van. Első linknek egyébként ezt akartam. Sound above my hair @live, ráadásnak meg legyen a Hyper hyper - Move Your Ass @live duo a végére :)) from 2012

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#25803) Vakegérke válasza nincsisbéla (#25801) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy az enyémbe?
Nos igen, lenne benne már néhány ejnye-bejnye, de vagy időm nem engedte, hogy itt legyek, vagy olyan dolgokról volt szó, amelyekbe nem tudtam, vagy nem akartam beleszólni.

A tiédbe már másnap!!! :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25804) nincsisbéla válasza Vakegérke (#25803) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Akkor iparkodni fogok! :K :D

Mentalita'

(#25805) Vakegérke válasza nincsisbéla (#25804) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már van pár szó és kép, amelyeket elemezhetsz, leírhatod gondolataidat róluk. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25806) geprombolo válasza Vakegérke (#25799) üzenetére


geprombolo
senior tag

Merje nem jól érezni magát! Aztamindenitnekije! Hogyaza! ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25807) geprombolo válasza Vakegérke (#25805) üzenetére


geprombolo
senior tag

Azért ügyelni kell, a tegnapiak már nem érvényesek! :N

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25808) Vakegérke válasza geprombolo (#25807) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elvesztettem a fonalat.
Ma egy páran ráizgultunk a tegnapi feladványra. Potyára tettük?

A másik dolog meg az, hogy ma nem volt feladvány szó, kép.
Ki adhat nekünk feladatot?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25809) geprombolo válasza Vakegérke (#25808) üzenetére


geprombolo
senior tag

Aki először megszólal, vagy ha az nem, akkor sorban a következő, stb. . Na, a múltkor az orromra koppintottál, most én teszem: "Minden szó a feladás napján éjfélig él, tehát másnap más szavak lesznek." ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25810) Vakegérke válasza geprombolo (#25809) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csutkára igazad van. :K
No most az első megszólalás a paca szóra Shallamea "tollából" érkezett tegnap.

Adott volt a feladvány, de mivel már este volt, másnap érkeztek a pszichomókus megfejtések. Érvénytelenek, rendben van.

No most akkor kinek a feladata, kié a megtiszteltetés, hogy új szót mondjon, vagy képet mutasson?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25811) geprombolo válasza Vakegérke (#25810) üzenetére


geprombolo
senior tag

Aki ezt vállalja, mondjuk megint én.

egér

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25812) moonlight115 válasza Vakegérke (#25810) üzenetére


moonlight115
tag

Hűűűűű, ez zavaros. Akkor este nem is érdemes szót mondani, vagy képet mutogatni? :F

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25813) Earl_Muttley válasza geprombolo (#25811) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

kis állat, szabadság

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#25814) moonlight115 válasza geprombolo (#25811) üzenetére


moonlight115
tag

egér
Jujjjj! Ez jutott eszembe. Egyszer a munkahelyemen láttunk egy egeret, barna volt, kicsike. 2-3 napig hol felbukkant, hol nem. Valaki hozott egy egérfogót, így.....hát, az megfogta szegénykét. Én sajnáltam, olyan pici volt.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25815) moonlight115 válasza Earl_Muttley (#25813) üzenetére


moonlight115
tag

Áááááá, Örl, felbukkantál! Milyen volt az első nap az új suliban?

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25816) Vakegérke válasza geprombolo (#25811) üzenetére


Vakegérke
veterán

Örök életre szóló szeretet. Két évnyi öröm, két évnyi dögönyözés. Futókerék. Falatnyi sajt, vagy szalonnabőrke zabálás. Akár zab is, ha már duda a poci, mert az istenített gazdi adja. Kinyújtózás a tenyerében, ott még meghalni is jobb...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25817) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Egér:
A patkány kis tesója, túlélőművész, néha macskaeledel.

Mentalita'

(#25818) geprombolo válasza nincsisbéla (#25817) üzenetére


geprombolo
senior tag

De miért? Ezt kifelejtetted te is, meg Kakaska is. Meg kell okolni, hogy miért jutott ez eszedbe arról a valamiről. Még pótolhatjátok.
Mint nekem az egérről az a gömbölyded hátú valami jut az eszembe, amit annyit húzogatok a billentyűzetem mellett. Mert kocka vagyooook!!!!444négy :DDD
mindenki:
Megszavazhatjuk, hogy legyen átfedés az esti szavakra, de abba bele fogok zavarodni.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25819) netpeti98 válasza geprombolo (#25811) üzenetére


netpeti98
addikt

Nekem Vakegérke jutott eszembe először. :)

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#25820) geprombolo válasza netpeti98 (#25819) üzenetére


geprombolo
senior tag

Okfejtés szükségeltetik a szabály szerint. Tehát miért pont ő?

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25821) netpeti98 válasza geprombolo (#25820) üzenetére


netpeti98
addikt

Azért mert övé volt az utolsó hozzászólás amit olvastam ebben a topikban.

Üdv netpeti98

(#25822) moonlight115


moonlight115
tag

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25823) Shallamea válasza moonlight115 (#25822) üzenetére


Shallamea
újonc

Akkor ezt most fejtsem vagy ne? :F
Na mindegy, írok rá.
Tánc. Ez a kis pingvin a Táncoló talpak-ból van, legalábbis azt hiszem, így a tánc jutott eszembe róla. Amúgy szeretek táncolni én is, bár főleg csak sutyiba csinálom itthon. :D

És akkor egy újabb valami: méz

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#25824) moonlight115 válasza Shallamea (#25823) üzenetére


moonlight115
tag

méz
Napfény. A színe, hangulata olyan napsütéses. Édes napocska. :K

Shalla Miért sutyiba?

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25825) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Részemről elakadtam. A pingvinke tegnapi, kiesett. A méz érvényes vajon?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25826) nincsisbéla válasza geprombolo (#25818) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Azért ez jutott eszembe... ...mert csak! :D

Mentalita'

(#25827) moonlight115 válasza Vakegérke (#25825) üzenetére


moonlight115
tag

Fogalmam sincs. Ez már összekuszálódott. Majd jön geprombolo, és megmondja, gondolom..... :F

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25828) Vakegérke válasza moonlight115 (#25827) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem módosítani kéne tenni a szabályt, mely szerint csak aznapi feladványra szabad reagálni. Pontosabban bővíteni kéne két napra.
Aki korán fekszik, az lekési a dolgot, ha késői a feladvány.

Várjuk a játékmester reakcióját. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25829) moonlight115 válasza Vakegérke (#25828) üzenetére


moonlight115
tag

Várjuk.....várjuk..... :K
Én meg dalszöveget fordítottam, ez is egy játék. Agytorna.

és ma nem kaptam meg az emileket, a spamok közt sincsenek, sehol.... :F

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25830) netpeti98 válasza Shallamea (#25823) üzenetére


netpeti98
addikt

Méz, méhek, hisz ők készítették.

Üdv netpeti98

(#25831) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Amíg eldől, hogy módosul-e a játékszabály, elmesélek valamit.

Meseév pályázatra

Rákoshegyen laktam albérletben, hű, de nagyon régen. Átszállással jutottam el a Hungarocamionhoz, ahol esztergályosként építettem a szocializmust.
A főfaluban lakók biztos tudják hol van az Elág. Rákosmákos központja, buszok végállomása. Volt ott ABC közért is, meg egy talponálló üzemegység. Üzletek ma is vannak, a kocsmának azonban hűlt helye.
No, betértem egy málnaszörpre, hogy ne szomjasan kezdjem az éjszakás műszakot. Megittam, aztán úgy döntöttem, hogy lemegyek a szuterénba, mert kikívánkozott belőlem a felesleges folyadék, és mert ott volt a WC.
Álltam a piszoár előtt, gyönyörködtem a sárga sugárban, amikor benyitott valaki. Nem érdekelt a dolog, ám az illető elkezdett valamit hadoválni, hogy hú, az izé, az jól megmondta, aztán a rekuzé meg elküldte a búsba...
Látta, hogy rá se hederintek, így meglökte a vállam, ezzel jelezvén, hogy hozzám beszél, és mondandója érdekes.
Fene tudja, valahogy nem csípem, ha brunzolás közben molesztálnak. Eléggé intim dolognak tartom ahhoz, hogy legfeljebb haverral legyek hajlandó közben társalogni.
Megoldandó probléma. Mit lehet ilyenkor tenni? A megoldás egyszerű volt.
Érezve vállam meglökését ijedt képet vágva fordultam a manus irányába, aki azonnal elárasztott volna nem túl szalonképes körmondataival. El is kezdte, csakhogy én a szabad kezemmel a számra, majd a fülemre mutattam, aztán tagadóan megráztam. Szabadkozó mosollyal fordultam vissza tevékenységemhez.
A szemem sarkából még láttam a megdöbbenést az idős fószer arcán, aztán már nem rá koncentráltam.
A manus csöndesen dünnyögött, hogy jé, hát így állunk? Nem baj, ő tud így is.
Megint meglökte a vállamat, és miután ránéztem, erőteljes mimikával, széles gesztikulációval adta elő azt, amire én nem voltam kíváncsi, közben ilyen hangokat hallatott, hogy bőőő, trííí, srúúúny...
Fogalmam se volt róla, hogy mit jelent az előadás, mit akar elmesélni, de vigyorogtam, és időnként bólintottam. Már épp belelendült volna, hogy milyen ragyogóan megérteti magát egy süketnémával, amikor már a kézmosással is végeztem, és kezem felemelve megszakítottam előadását.
- Na, ez igen, köszönöm, viszontlátásra.
Ember ilyen egyszerű mondat hallatán még nem lepődött meg szerintem. Ő igen, és úgy bámult rám, mintha szellemet látna.
Magára hagytam, azóta sem találkoztam vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25832) moonlight115 válasza Vakegérke (#25831) üzenetére


moonlight115
tag

Hahahahaaaaaaaaaa.....hahahaaaa..... :))

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25833) Vakegérke válasza moonlight115 (#25832) üzenetére


Vakegérke
veterán

Neked bizonyára nincs ilyen problémád, hiszen a nők még kisdolognál is bezárkóznak. :)

Szerk: Úgy döntöttem, hogy saját blogomban is elmesélem. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25834) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mizu, leragad a játék?

Kéne a megerősítés, hogy egy szó, vagy kép másnap éjfélig érvényes.
Vagy marad, ahogy van, de akkor úgy járunk, mint ma.

Kedves játékmester, döntened kéne. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25835) moonlight115


moonlight115
tag

Meseév

Pletyka

Gyerekek, ma a Panaszkodós néniről fogok mesélni nektek.

Éppen a haját festettem, neeeeem, nem szolid gesztenyebarnára, hanem "magic vulcano" fantázianevű tűzvörösre. Amikor rákezdte: Jajjj, jajjj, ezt már nem lehet kibírni! (nem a festék csípte, nem a haját húztam, nem,nem.) Az a sok adó, járulék, beledöglök! Elviselhetetlen! Hogy fizessem ki holnapután a 15 alkalmazottamat? És csak emelik, emelik, az átkozottak, mit csináljak, jajj, jajj....

Már majdnem sajnálni kezdtem szegényt, mikor szemem megakadt a jobb kezén. Három ujján négy gyűrű, de nem ám szerény kis karikák, nem. Jó vastag, széles, köves, ízléstelen, bár baromi értékes rémségek. A másik kezén szintén. Nyakában aranylánc, mit lánc, inkább fonat, olyan kötélszerű. Fülében hatalmas karikák, aranyból, és mindkettőben! De még bokalánca is volt. Meg karkötője, 5 db. Rajta volt vagy félmillió, de lehet, hogy több. Plusz: a múltkor mesélte, nemrég vett egy házat, az üzletünkkel szemben. Cirka 40 millió. Ja, és egy autószalon tulajnője a drága. 55 éves, mit mondjak, nem egy szépség, és a férje, nem fogjátok elhinni, 28 éves! Sajnálatraméltó perszóna. Csak és kizárólag panaszkodni tud. Se egy mosoly, se egy jó szó, csak a sírás-rívás.

Itt a pletyka vége, fuss el véle! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25836) Vakegérke válasza moonlight115 (#25835) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hogy is van a mondás? Aki sír, attól el kell venni. :K

Szegény Panaszkodós néni mit kezdene az aranya, háza, autószalonja nélkül?
Ó, szegényke, úgy otthagyná őt a 28 éves férje(?), mint eb a szaharát.

Ez a szerencsétlen még az uborkafa törzsére sem kapaszkodott fel, de nyafogni, azt már tud.

Feltételezem, hogy jattban is szűkmarkú.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25837) moonlight115 válasza Vakegérke (#25836) üzenetére


moonlight115
tag

Nem, átlagos. Mondjuk, ha 2200 a számla, akkor ad 2500-at. Amúgy nem várom el senkitől, de tényleg, ezek a kőgazdagok inkább fukarak szoktak lenni.
Azért csak megsajnáltam. Altatóval alszik, biztos beteg. Jogot végzett, de nem lehetett bíró, se ügyész, mert az apja maszek volt. Ő hagyta rá az autószalont. Nem tudtam felvidítani, bármennyire is próbáltam, mintha a falnak beszéltem volna. Egyébként kedves, csak fura. Az elméje rabszolgája.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25838) AusWolf válasza moonlight115 (#25835) üzenetére


AusWolf
őstag

Számomra az egyik legutálatosabb emberi tulajdonság a panaszkodás. Mindig szoktam mondani: ne sírj, hanem tegyél ellene! Vagy ha nem tudsz, akkor alkalmazkodj! Csak a bénák és a gyengék sírnak. :(((
Bár akad olyan helyzet, amikor jól esik az embernek, ha kisírhatja a bajait egy megértő vállon. Az ilyesmit nem sorolom a panaszkodás kategóriájába, mert ez nem az önsajnáltatásról szól.

Jó ég, eltűnök pár napra, és közel 100 hsz-t produkáltok? :Y Látom, aktív a játék. :K Később igyekszem majd be is szállni, bár úgy néz ki, elég kaotikus az új életem. Persze pozitív értelemben. :)

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25839) moonlight115 válasza AusWolf (#25838) üzenetére


moonlight115
tag

De jó, hogy pozitív! Majd mesélj róla, írd meg! :K

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25840) AusWolf válasza moonlight115 (#25839) üzenetére


AusWolf
őstag

Természetesen. ;) Élményeknek nem vagyok híján. Bár elég nehéz számomra pozitív dolgokról élménybeszámolót készíteni, de majd igyekszem áthidalni a problémát. ;)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#25841) Vakegérke válasza moonlight115 (#25837) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Azért csak megsajnáltam."

Ó, tényleg, szegényke.
Az egy dolog, hogy altatóval alszik, de ha az Isten levenné a válláról a terhet, megfosztaná vagyonától, napi gondjaitól, gyári munkássá minősítené, akkor jobban érezné magát?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25842) moonlight115 válasza Vakegérke (#25841) üzenetére


moonlight115
tag

Akkor még azt is elárulom, hogy be szokott telefonálni az ATV fórumába, hogy miért nem lázadnak fel az emberek, meg hogy ő elmenne egy tüntetésre, volt az a menet, szegények menete, ha jól tudom, és innen indult Miskolcról. Azt mondta, ő is menetelne velük.
Na ja. Élő karácsonyfa, pont rá van szükségük. És, az a pláne, hogy mindig lekeverik, beadnak egy reklámot, belefojtják a szót. Mondtam, hát igen, a ker.tévéknél szigorúan be kell tartani a reklámidőt, abból élnek.....De meg volt győződve róla, hogy csak vele akarnak kitolni.
Tényleg sajnálom.

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25843) Vakegérke válasza moonlight115 (#25842) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gyöngyösön kapott volna pogácsát, meg hólapátot, hogy dolgozhasson, ha akar. :K

Kíváncsi lennék, hogy mennyi lóvé a havi kiadása.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25844) geprombolo


geprombolo
senior tag

Jóvanna, visszamenőlegesen 2, azaz két nap az érvényesség. :K Tejóégmitvettemmármegintanyakamba! :W

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#25845) moonlight115 válasza geprombolo (#25844) üzenetére


moonlight115
tag

Hááááát, ezen asszem, lesz mit számolgatni! :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25846) Vakegérke válasza geprombolo (#25844) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mindenki, aki csak egy picit is gondolkodni tud, átérezheti, hogy ez mekkora többletteher. Le a kalappal előtted, hogy elvállaltad. Tény, hogy igazságosabb lesz a végeredmény, mintha görcsösen ragaszkodtál volna az eredetileg megállapított szabályhoz.

Neduzzogjá, jól döntöttél, levenném előtted a kalapom, de nincs. :)

Akkor ki is fejteném gondolataim, mert játszani jó, pláne, ha bölcs játékmesterünk vállalja az extra melót. :)

(#25822) moonlight115
Büszke egyede a pingvincsemetéknek. Elhízott, így méltán örül annak, hogy befért a jégbarlang nyílásán.
Titkot is őriz, vagy talán elárulja, hogy hova ütötte a nóziját? Sárga pötty árulkodik róla, hogy talán valami titok tudója.

(#25823) Shallamea
Csók íze, édes álom. Méhek szakadatlan munkájának végeredménye.
A tigrisek a legjobban a mézet szeretik. Ja, hogy ez ilyen nyilem-nyalom dolog... (Micimackó)
Gyógyulj kincsem, idd meg. Jó kis herbatea mézzel...

Na, ha ezt kihagytam volna, két pont nuku. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25847) Shallamea válasza moonlight115 (#25824) üzenetére


Shallamea
újonc

Mert melóhelyen, meg az utcán kissé furán venné ki magát a dolog.

Meseévre ezzel kapcsolatban:

Nos, a BorsodChemnél nagy általánosságban a lányok a laborokban dolgoznak, a fiúk a bányában XD hozzák a mintákat a "hegyről". Na már most valamelyik nap, talán szombaton volt(már nem tudom, mert kicsit összemosódtak a napok, amióta melózok), hogy az egyik srác hozott mintát, meg keresett üres üveget, amibe hozhatnak majd még később, én meg pont mentem valahová, de meggondoltam magam és megfordultam. Ez a megfordulás pedig kissé táncolósra sikeredett, amire a srác kuncogni kezdett és az én szám is széles mosolyra húzódott, Timi meg(aki 'betanít') kérdezte, hogy mi olyan vicces. A srác gyorsan távozott én meg kaptam a kérdéseket, hogy: Ismerjük-e egymást(a sráccal), meg hogy mi volt olyan mulatságos, őrajta nevettünk-e(kicsit üldözési mániája van szegénynek). Persze elmagyaráztam neki a szitut, amire aztán megnyugodott, de az a mozdulatom tényleg elég viccesre sikeredett. :D

Vakegérke: :C Már vártam, hogy valaki a Micimackót is megemlítse(egyik nagy kedvencem). :D

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#25848) Shallamea


Shallamea
újonc

Bocs, nem fért bele a szerk. időbe, de akkor most megint holdfény fog képet tenni vagy szót mondani?

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#25849) moonlight115


moonlight115
tag

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#25850) Shallamea válasza moonlight115 (#25849) üzenetére


Shallamea
újonc

Ööö...A Nagy Testvér mindent lát! A sok kékség között az a sárgás valami olyan, mint egy óriási szem és kapásból ez jutott eszembe. :)

holdfény, mindig olyan érdekes képeket raksz fel, hogy öröm nézni. :D

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.