Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#24749) geprombolo


geprombolo
senior tag

Nem talált! Mééég! :C Volt egy, ami közel állt a valósághoz, legalábbis a gyermekkori álmomhoz, de ami most lennék, azt még meg sem ugattátok.

Na de érdembelileg is hozzá akarok szólni a játékhoz is. Egyszer átrohant a szomszédom, hogy a mosógépe érdekes hangokat ad ki magából. Átrohantam, hát valóban, olyan volt, mintha egy csapat musztáng költözött volna bele, ugrált, meg minden, ráadásul eszméletlen koncert hallatszott a dobból, olyan, mintha valaki egy ócska fűrésszel nyiszálna benne valamit, de még ez sem minden! Fülsiketítő macskakoncert is hallatszott a gép belsejéből (szerintem csóró cica totál süket maradt az akció után), amiről pengeaggyal arra a következtetésre jutottam, hogy a sehol sem látható szomszéd cicus már megint bent aludt a meleg ruhák között és rá lett csukva a gép, majd elindítva. Gyorsan kikapcsoltam a gépet, leengedtem a vizet és kiengedtem a rémült cicust, aki meg sem állt futtából a szennyes kosárig. :D A dob belsejében karmolás nyomok voltak, ez adta a nyiszáló hangot, a cicus vergődése meg adta a lódobogást. A nyávogást már nem is mondom.... :P

A történet kitalált, de mással már megtörténhetett.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.