Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)

Hozzászólások

(#22901) Vakegérke válasza geprombolo (#22900) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megvan a zene, nem tegnapi szerzemény. Akkor szoktam hallgatni, ha nagyon szomorú vagyok. Ha már sz*r, legyen egy vödörrel.

Anyucim hastáncolt nekem, de többet röhögtem, mint amennyi vágy gerjedt bennem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22902) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Északra megyek.
Czesław Niemen a maga korában a lengyel zene fenegyereke volt. Hadd mutassak valamit tőle valami szelídet.

A szerelem himnusza.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22903) geprombolo válasza Vakegérke (#22902) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szép volt, tetszett. Most valami olyat mutatok, amit már mutattam régebben, de aaaanyira tetszik! Ezen nőttem fel. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22904) Vakegérke válasza geprombolo (#22903) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ismerős, nagyon is, és nekem is tetszik. Az én életemben is nagy szerepe volt a sorozatnak. Szinte hallom Kudlik Juli hangját. :K

Kicsit rákerestem, íme az eredmény.
Tom Dissevelt & Kid Baltan - Song of the 2nd Moon

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22905) geprombolo válasza Vakegérke (#22904) üzenetére


geprombolo
senior tag

Igen, rajta van az mp3 lejátszómon, csak visszavezettem a Deltáig, mert úgy érdekesebb... :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22906) PhoenixK


PhoenixK
őstag

Ebbe már én is be kell, hogy szálljak: Carol of the Bells - Trans-Siberian Orchestra

Mellé még egy személyes kedvenc: Energy 52 - Cafe Del Mar '98 Lassan 20 éves zene, de engem feldob. Amilyen egyszerű zene, annyira átadja nekem a hangulatát!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#22907) Vakegérke válasza PhoenixK (#22906) üzenetére


Vakegérke
veterán

Te, ezek nagyon fincsi zenék. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22908) PhoenixK válasza Vakegérke (#22907) üzenetére


PhoenixK
őstag

Assz'em ez nem kis dicséret volt! :C

Akkor az elalvás előtti bónuszom: Scorpions - Wings Of Change
Szépjóéjt mindenkinek, így a munka után megyek is aludni egy pár órácskát, úgy érzem megérdemlem! :DDD

Azért a kis magyar vonatkozást nem bírom kihagyni - Omega - Scorpions
Aki esetleg nem tudná: Ezt nem a ma divatos "lopás" meg "átdolgozás", hanem egy barátság szülte!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#22909) Vakegérke válasza PhoenixK (#22908) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez is jó. :K

Az én kedvenc zeném a Scorpionstól ez. :)

Szép álmokat!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22910) PhoenixK válasza PhoenixK (#22908) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ehh a második Scorpions linket elszúrtam: [link]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#22911) Timocicu válasza geprombolo (#22898) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szeretnék én így tudni .... :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#22912) Shallamea


Shallamea
újonc

Nna, ezeket a számokat én is szeretem. :)
Am. itt a hónap vége, ideje, hogy mélyen tisztelt uralkodónk előálljon a következő havi játékkal.
Na de addig is:Egy,
kettő szám, amik a toplisták élén voltak, amikor születtem. :)

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#22913) Shallamea


Shallamea
újonc

Hoppácska! Most nézem, az utóbbit még mindig nyomatják! 2010-es felvétel. Ugyanaz énekli és ugyanúgy azzal az izével az ujján gitározik, csak a hangja mélyült közben. :)

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#22914) Vakegérke válasza Shallamea (#22913) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem rossz, de Wilson Phillips zenéje jobban tetszik. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22915) geprombolo


geprombolo
senior tag

Állati videjó! Asszony találta frászbukon, nagyon édi!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22916) Shallamea válasza geprombolo (#22915) üzenetére


Shallamea
újonc

De cukker! :D

Vakegérke: Azt is játsszák még:2011

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#22917) Timocicu válasza geprombolo (#22915) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Tényleg édi!

Bogicám is tudja fújni a kását, pláne most, hogy meg is van fázva. :((
Néha csak hallgatom, hogy jöhet ki ilyen hang egy ilyen pici emberkéből? ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#22918) geprombolo


geprombolo
senior tag

Gyerekek! (kicsik és nagyok)
Februárban (elseje 00:00-kor) beindul az őrült fogyókúra, jöhet bármilyen eszement recept, a lényeg, hogy legalább két soros legyen a leírás, hogy beleférjen a recept maga, meg a kívánt (esetleg elért ;] ) hatás. Kockázatok és mellékhatások tekintetében felelősséget nem vállal sem a Birodalom, sem a receptek írója, sem a Játékszervező Iroda! ;] :P

Kellemes őrületet mindenkinek! :R

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22919) Shallamea válasza geprombolo (#22918) üzenetére


Shallamea
újonc

Juhéj! Ez vicces lesz! :D

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#22920) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha már szóba került az Omega a Scorpions kapcsán, muszáj ezt megmutatnom, hátha valaki nem ismeri.
Nem számoltam, hogy hány zenéjük tetszik, nem is fogom. Ez az, amit ha meghallok, felpezsdül a vérem, nem tudok nyugton maradni.

Ja, és egy találós kérdés.
Mondj egy mágnesezhető fémet, mondj egy nemesfémet, mondj egy ötvözet fémet, mondj egy folyékony fémet, és mondj egy átlátszó fémet.
;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22921) PhoenixK válasza Vakegérke (#22920) üzenetére


PhoenixK
őstag

Vas, arany, acél, higany, drótkerítés... :P

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#22922) Vakegérke válasza PhoenixK (#22921) üzenetére


Vakegérke
veterán

Leülhetsz, ötös. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22923) geprombolo válasza Vakegérke (#22922) üzenetére


geprombolo
senior tag

:C Ez tetszett így reggeliben!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22924) geprombolo


geprombolo
senior tag

Akkor kezdeném a játékot egy tuti recepttel: kellemes tengerparti csatázás után Marathontól Athénig futni, természetesen nem otthon felejtve szeretett joggingoló pajzsunkat, meg fegyverzetünket. Hatása azonnali, viszont mindenkit óvok a "Győztünk!" felkiáltás használatától, mivel az azonnali halált okoz, viszont ennek mellőzésével hamar lehet megszabadulni jó sok felesleges kilótól. Természetesen a fokozatosság itt is betartandó, eleinte csak heti egy alkalommal szabad maratont futni, később ez igény szerint fokozható.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22925) Vakegérke válasza geprombolo (#22924) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem rossz, nem rossz. :)

Az én receptem nem kíván ennyi mozgást, tehát lustáknak ideális.
Először is műgyantából meg kell csinálni testünk kontúrját. Magyarán valaki leönt minket a trutyival, aztán ha megköt, kétoldalt felvágja flexszel, és lefeszegeti rólunk. Fej, karok és lábak kimaradhatnak, elég egy torzó hónaljtól csípőig.
Ezután jön a trükk. a két fél darab egyik oldalát zsanérokkal összekötjük, így nyitható és zárható lesz a szerkezet. A másik oldalra állítható zár kerül, amellyel tágabbra, vagy szűkebbre vehetjük a belméretet.
Még nem végeztünk. Veszünk a boltban egy doboz hatvanas szöget, és szépen beleverjük őket kívülről a szerkezetbe.
Jöhet a gyakorlati rész. A legtágabbra állítva csupasz testünkre öltjük a fogyókúrás szerkezetet, és az állítható zár segítségével annyira összehúzzuk, hogy a szögek épp csak csiklandozzanak.

Jöhet a recept.
Minden nap egy milliméterrel szűkebbre kell állítani a szerkezetet. Ezt a műveletet, valamint a zár kezelését nem bízhatjuk családtagjainkra, hiszen ők megsajnálhatnak. A legjobb, ha egy megbízható ellenséget keresünk erre a célra.

Előnye a dolognak az, hogy lehet bár dúsan terített az asztal, a fogyókúrázó nem fogja magát teleenni.
Hátránya az, hogy a szerkezet miatt jóval dagadtabbnak látszik a fogyókúrázó.

A végeredmény garantált, és kárpótol minket mindenért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22926) geprombolo válasza Vakegérke (#22925) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hasonlót használtak anno az inkvizítorok is, csak ők egészen más célból ;] :C
Persze lehet kajarecept is, nem kell feltétlenül gépekre bíznunk magunkat! Jöhet a citromlé-tej, vagy az alma-tejföl kombináció, vagy a rántottcsirke ricinusolajjal is! ;] :DDD Ez utóbbi megjegyzés mindenkinek szólt.

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22927) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Szerintem az egyik legjobb fogyókúrás módszer a napkúra! Annyi a dolog nyitja, hogy a szükséges energiát a nap fényéből és melegéből kell felvenni. Természetesen mindezt, evés helyett!!!
Ez, a téli hónapokban (a karácsonyi súlyfelesleg leadásához) különösen hatékony, mert kevés a napsütés! Ilyenkor a természet szolgáltatja a diétát! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22928) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#22927) üzenetére


Vakegérke
veterán

Váljunk napkollektorrá? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22929) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#22928) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Miért ne? Olcsó, megújuló táplálékforrás! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22930) Vakegérke válasza Geri Bátyó (#22929) üzenetére


Vakegérke
veterán

És ha nem süt a Nap?

Erre tudok megoldást. Pránaevés.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22931) netpeti98


netpeti98
addikt

Az én megoldásom váljunk légevőkké :D
A lényeg fussunk fel egy tiszta levegőjű hegy tetejébe az evőeszközökkel együtt (ez edzésnek sem utolsó), aztán elő a tányért és a kanalat és máris ehetjük a friss hegyi levegőt.
Ezt minden nap elvégezzük a főétkezések alkalmával egy hónap múlva karcsúbban fogunk lefutni este a hegytetőről. :DDD
Természetesen lehet kombinálni is a levegő táplálékokat pl: ehetünk egy kis levegő pörköltet, levegő húslevest, de akár levegő sajtot is.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#22932) Vakegérke válasza netpeti98 (#22931) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha fűszerezni szabad, akkor egész jó fogyókúra. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22933) netpeti98 válasza Vakegérke (#22932) üzenetére


netpeti98
addikt

Ha tengerparton vagy még sózni se kell (sós levegő) :)
Bár akkor hegyre futás helyett oda kell úszni a partig és ott enni a levegőt :))

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#22934) Vakegérke válasza netpeti98 (#22933) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha pedig kopoltyút növesztünk, napestig dagonyázhatunk a vízben. Legfeljebb megkérünk valakit, hogy egy kis borsot, meg pirospaprikát szórjon a vízbe. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22935) Geri Bátyó válasza Vakegérke (#22934) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az nem jó, mert a globális felmelegedés miatt előbb-utóbb olyan meleg lesz az óceán, hogy belőlünk lesz a gulyás leves! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22936) geprombolo


geprombolo
senior tag

Nagyon jó, ez tetszik! Látom, megmozgatja a fantáziátokat és a humorotokat a játék, nem csak arra koncentráltok, hogy kitaláljátok a "diétát", hanem egymás ötletét is továbbgondoljátok. Csak így tovább! :C :R
Ja, elnézést kérek, hogy még nincs meg a játékszabály a maga helyén, de előbb-utóbb az is meglesz. :B

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22937) netpeti98


netpeti98
addikt

1. lépés: írjuk le 600 oldalban azokat az ételeket és receptjüket amit meg akarunk enni, ezzel is mozgunk.
2. lépés: olvassuk ezt pár napig és táplálkozzunk a szavakból.
Így kell falni a könyveket ;]

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#22938) Vakegérke válasza netpeti98 (#22937) üzenetére


Vakegérke
veterán

:K :DD :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22939) netpeti98


netpeti98
addikt

Most hogy megjött a hó fel is használhatjuk egy kis test mozgáshoz úgy hogy közben nem száradunk ki se.
A lényeg: miután felöltöztünk (hogy ne fázzunk meg :D ), ki megyünk és az ég felé nézünk tátott szájal és esszük a lehulló hópelyheket, közben szaladunk. Ha pedig fúj a szél még jobb is széllel szembe futva könnyeben vehetjük magunkhoz a hópelyheket.
Figyelem a földről felszedni a havat nem ér.

Üdv netpeti98

(#22940) geprombolo válasza netpeti98 (#22939) üzenetére


geprombolo
senior tag

Pelyhező hóval jóllakni... csúúúcs!!! :C :DDD :))

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22941) Vakegérke válasza geprombolo (#22940) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg jó. Hogy nem vettem észre? :B

Akkor együnk is valami testesebbet.
A nagyi kamrájából kilopunk egy üveg kovászos uborkát. Karikára vágjuk, egy tálba rakjuk, megszórjuk zsizsikes liszttel.
Serpenyő elő, felolvasztjuk benne a régóta érlelt avas vajat. Amikor már kicsit odaégett, és szaga van, beleöntjük az előkészített kovászos uborka szeleteket. Időnként megforgatjuk a serpenyő tartalmát, és amikor gusztustalanabb már nem is lehetne, ráöntünk tetszés szerinti mennyiségű mézet. Idővel le fog ragadni, de épp ez a cél.
A lángot elzárjuk. Ez csak akkor fontos, ha saját lakásunkban főzünk, máshol nem érdekes, hadd égjen le a lakás.
Egy éles szerszámmal kivakarjuk főztünket a serpenyőből, létszámtól függő darabszámú tálkákba adagoljuk. Ne féltsük a zománcot, a nyers erő a lényeg.
Tálaláskor nyomjunk rá tejszínhabot, és locsoljuk meg bőségesen köptetővel.
Vízbe áztatott kenyeret szervírozunk mellé.

Rossz étvágyat, sürgős fogyást kívánok! ;]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22942) netpeti98 válasza Vakegérke (#22941) üzenetére


netpeti98
addikt

:DDD :Y

Ilyenkor értékeli át az ember van-e nekem szükségem fogyókúrára? ;)

Üdv netpeti98

(#22943) Vakegérke válasza netpeti98 (#22942) üzenetére


Vakegérke
veterán

Állítólag jól főzök. Mindkét értelemben. Nem mindegy, hogy ki(k)nek. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22944) geprombolo válasza Vakegérke (#22941) üzenetére


geprombolo
senior tag

Asztahétmeganyóccát! Ínycsiklandó, csak még nem találtam ki, hogy kinek. Talán nekik:

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22945) Vakegérke válasza geprombolo (#22944) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem idáig netpeti98 receptje tetszett a legjobban. :K

Az enyém mellett az szólhat, hogy tálalható, asztal mellett fogyasztható, és vérbő módon lehet szidni a szakácsot. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22946) Shallamea


Shallamea
újonc

Tyű, ezek aztán nem semmik! Lehet tőlük fogyni rendesen! :DDD

Am. tegnap néztem egy videót, amin jót röhögtem. Amit a férfi mond benne, az igaz és ahogy előadja! LOL :D

Hogyan pontoznak a nők és a férfiak

Tanulságos. :D Célszerű megnézni a másik előadást is az agyról. :D

[ Szerkesztve ]

A Galaktikus Pingvinbirodalom Méregkeverője és Pingvinizátora/Éljen kyrabaybee és a GPB!/"Aki nem ismer, azt hiszi idióta vagyok. Aki ismer, az tudja."by Ede

(#22947) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Fogyókúrás nasi.
A lisztet egy tálba öntjük, és víz helyett annyi ecetet keverünk hozzá, hogy eldolgozva lágy legyen az állaga. Kiborítjuk egy tiszta kendőre, vékonyra nyújtjuk, és bőséggel megkenjük hashajtó lekvárral. Úgy hajtjuk össze, mint a túrós táskát. Méretes tepsibe tesszük, irány a sütő.
Amikor már érezni az égett szagot, nyugodtan kivehetjük, kész a nagy mű.
Levágjuk róla a tepsit, fűrésszel feldaraboljuk, a darabokat kistányérokra tesszük, tálalás előtt keserűsóval megszórjuk.

Rossz étvágyat, sikeres fogyókúrát kívánok. ;]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22948) netpeti98 válasza Vakegérke (#22947) üzenetére


netpeti98
addikt

Levágjuk róla a tepsit, fűrésszel feldaraboljuk...

Ez jó ez tetszett :DDD :C

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#22949) geprombolo válasza netpeti98 (#22948) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szegény tepsi, fűrésszel feldarabolja... :DDD

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#22950) Vakegérke válasza geprombolo (#22949) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem a tepsit! A sütit. Igen, látom, félreérthető a mondat. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [kyrabaybee:] :L (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.