Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14151) zool1 válasza Zirowe (#14149) üzenetére


zool1
őstag

Így sem néz ki rosszul, de feketében szerintem jobb lenne. :U

(#14152) T0rnad0 válasza Zirowe (#14147) üzenetére


T0rnad0
addikt

Amiket eddig próbáltam, jóval lassabb volt, majd utánanézek.

Z Fold 4

(#14153) Viper26


Viper26
nagyúr

Sense 4.0 lesz portolva a készülékre?

iPhone 14 | FR955

(#14154) MerLinh válasza Viper26 (#14153) üzenetére


MerLinh
senior tag

már van.

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#14155) Zirowe válasza T0rnad0 (#14152) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A sebesség múlik a routeren is (proci, ram és fw).
Nekem 1043nd van, 40mhz-n megy NG üzemmódban dd-wrt-vel.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14156) keve75


keve75
csendes tag

Hát ezek a franciák nem törik magukat az ics-vel legalább is nekem még nem jött meg.
Lehet hogy hülyeséget kérdezek de a frissítést fel lehet rakni manuálisan root nélkül? :U

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#14157) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Autós tartót és szigargyújtós töltőt keresek....

Ki milyet ajánl..? :-D

Üdv.

(#14158) T0rnad0 válasza Zirowe (#14155) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nekem WRT54GL Tomato-val. Annak csak elégnek kellene lenni, vagy kell az N-es wifi?

Z Fold 4

(#14159) pap válasza nimfas (#14157) üzenetére


pap
senior tag

gyárit ;)

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14160) Iomega válasza nimfas (#14157) üzenetére


Iomega
őstag

A gyári az jó, csak az a baj, hogy nem olcsó.
Tartóba megfelelő az univerzális. Nekem olyan van, ami 105mm-re nyílik szét. Töltőbe meg 1-2A-est vehetsz, ezt korábban kitárgyaltuk, szépen működteti a telefont, rendesen tölti is használat közben.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14161) Zirowe válasza T0rnad0 (#14158) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A sebesség/freki az már nem oszt vagy szoroz másoláskor.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14162) roxan


roxan
senior tag

Egy kis segítség kéne:
a névjegyeket jobban láttam a gépen átszerkeszteni, ezért a telefonban lévőket előbb átpakoltam a gmail fiókba, majd "fellőttem" a szerverre. Most a gépen megszerkesztettem, de amikor a telefon fiókok/google/névjegyek szinkronizálásra megyek, nem szedi le a változásokat a netről. Nem így kell?
Egyébként, ha végzek pár módosítást a szerveren, de közben mondjuk adtam a telefonba új névjegyeket, akkor melyik lesz az über? A telefont tölti fel a szerverre, vagy a szerveren végzett változások kerülnek a telefonra (ami most nem megy).
Ugyanez érdekelne a naptárbejegyzéseknél is. Ha szerveren szerkesztem, de telefonba közben szinkronizálás óta beírtam vmit, akkor a frissítéskor nem fog elveszni? És hogy milyen gyakran szinkronizáljon, azt hol kell beállítani?

Bocs a sok kérdésért, de eddig nem használtam a gmail fiókom ilyenekre.

Egyébként az aksi probléma úgy tűnik megoldódott, nem tudom, mi volt a baja. Az anker helyett visszaraktam a régit, egy napra, de most megint az anker van. 21 óra alatt 1,5 óra LCD-vel 55%-on van, az nagyon jó most.

(#14163) Murder


Murder
tag

Sziasztok

Nagyon hülye krdésem lesz és elnézést is kérek mindenkitől :-)))

HTC Sensation van 2.3.4 -és hiába kerestetem a frissítést nem akarja megtalálni pedig ahogy itt olvasgattam már javában tolja mindenki az ICS-nek

Tudna ebben segíteni valaki?
Vagy esetleg az lehet a baj, hogy nem is magyar piacra szánhatták a készülékemet?
(mivel magyar töltőhöz is pluszba adtak átalakítót a GSMhome-ba?)

:R

(#14164) roxan válasza Murder (#14163) üzenetére


roxan
senior tag

Jön majd az, csak nem egyszerre elérhető minden telefonon. Nekem többször kellett egymás után rámenni a kézi frissítésre, mire kiírta.

[ Szerkesztve ]

(#14165) Murder válasza roxan (#14164) üzenetére


Murder
tag

Ok köszi
akkor inkább többször próbáljam egymás után?

(#14166) Iomega válasza Murder (#14163) üzenetére


Iomega
őstag

Milyen üzletben vetted?

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14167) keve75 válasza Murder (#14163) üzenetére


keve75
csendes tag

Nekem is várnom kell mert az enyém francia vodás de a békazabálók még ülnek rajta.

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#14168) Zsirmanc válasza nimfas (#14157) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Szia!

Ha javasolhatom, autós tartóból semmiképpen ne olyat vegyél, ami flexibilis, tekergethető tartókarral van, mert az nem tükörsima úton rázkódik és semmit nem látsz a telóból, ami pl. navigálás közben igen zavaró. Valamilyen fix karos, forgatható fejes, tapadókorongos tartót vegyél. Abban jól látható a képernyő, mert nem mozog a cucc.

Wayteq autós tartóm van, plusz egy HR fej hozzá.

HR tartó

Töltő: Gyári HTC CC C300 Dual

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#14169) nimfas válasza Zsirmanc (#14168) üzenetére


nimfas
addikt

Szia!

Nekem is van egy hasonló tartóm a másik telóhoz... elvileg jó rá a HR fej....

A kérdésem az lenne, hogy a kamera kilát belőle?
Találtam olyan navi programot, ami az útra "vetíti rá", hogy merre kell menni :D

Más...
memóriakártya... most ugye a gyári 8GB-os van benne... de már most kinövöm... 16 vagy 32 GB-osat érdemes venni bele, és milyen class-tól... mennyit számít hogy 6-os vagy 10-es.. úgy értem az életben, mert az elméleti sebesség az egy dolog. Megéri-e a difit? :-D

(#14170) pap válasza nimfas (#14169) üzenetére


pap
senior tag

Gyárilag 4-es van benne,ha nem lenne hozzá való nem tennék bele azt.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14171) Zsirmanc válasza nimfas (#14169) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

A Sensationhöz való HR tartóból kilát a kamera igen.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#14172) roxan


roxan
senior tag

Erre valaki?

(#14173) Balinov


Balinov
félisten

Tegnap sikeresen felment a foka :DDD , ma erdekes dologra lettem figyelmes. Alagsori szokasos cigizohelyemen (vasbeton + uveg irodaepulet alatt) korabban GPRS, max EDGE lefedettsegem volt az epulet arnyekolasa miatt, ma meg ugyanott (kb 1 meteres sugaru korrol beszelek) ugralt 3G/HSDPA kozott. Szoval boldogsag.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14174) Murder válasza Iomega (#14166) üzenetére


Murder
tag

GSMhome
http://gsmhome.hu/

(#14175) szuladam


szuladam
aktív tag

sziasztok, valaki tud adni egy linket 2.3.5-ös romhoz? az én sensation-öm még mindig 2.3.4 van és nem jön a szoftverfrissítés. gyári kellene mert nem vagyok rootolva meg unlockolva

(#14176) Xaels válasza szuladam (#14175) üzenetére


Xaels
félisten

2.3.5-höz nem fogunk tudni adni, de 4.0.3-hoz talán csak jó lenne tudni, a jelenlegi SW számodat, hogy tudjuk van-e RUU.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14177) Viper26 válasza MerLinh (#14154) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez jó hír, bár ahogy olvasom még erősen beta állapotban van a cucc.

iPhone 14 | FR955

(#14178) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Nekem nagyon bejött ez az ICS. Kellett egy FR, de azóta tökéletes. Az akkuidő elég jó lett :)

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#14179) Anulu79


Anulu79
addikt

Azt hol lehet beállítani, hogy ne csak a marketről letöltött dolgokat tudjam telepíteni?

(#14180) cotag válasza Anulu79 (#14179) üzenetére


cotag
senior tag

Beállítások--Biztonság--Ismeretlen források

(#14181) Anulu79 válasza cotag (#14180) üzenetére


Anulu79
addikt

Az a baj, hogy ilyen nincs a menüben. :)

(#14182) frici15


frici15
csendes tag

sziasztok...azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok-e hogy honnan lehet leszedni a sensationban található időjárásos widgetet?? :) előre is köszönöm..:)

Xperia™ Arc S

(#14183) Anulu79 válasza frici15 (#14182) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha HTC-d van akkor benne van ha meg nem akkor a marketon nincs fent? Mert ilyen Senses óra van azt tudom.

(#14184) Zsirmanc válasza Anulu79 (#14183) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Van a marketen senses kinézetű óra widget időjárással, de az nem olyan, mint a gyári sense vidget. Sokkal kevésbé látványosabb, legalább is amiket én találtam anno a gyerek samsungjára az meg sem közelitette a HTC féle gyárit.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#14185) frici15 válasza Anulu79 (#14183) üzenetére


frici15
csendes tag

xperia arc s-em van..csak nagyon megtetszett az a widget ami a sensationba van...és azért kérdezem.:)

Xperia™ Arc S

(#14186) Anulu79 válasza Zsirmanc (#14184) üzenetére


Anulu79
addikt

Mondjuk pont ugyan olyan widgetet amit valamelyik gyártó "talált" ki a telefonjára szerintem nem lehet más készülékre (másik márkára) beszerezni.

(#14187) frici15


frici15
csendes tag

akkor ugyan azt nem lehet leszedni sehonnan??:S :)
marketen néztem én is..de nem találtam..:)

Xperia™ Arc S

(#14188) Anulu79 válasza frici15 (#14187) üzenetére


Anulu79
addikt

Állítani nem állítom, hogy nem lehet csak erre gondolok. Mert szerintem az ilyen dolgoktól lesz egy kicsit egyedibb a telefon. De semmi sem biztos. :D

(#14189) frici15 válasza Anulu79 (#14188) üzenetére


frici15
csendes tag

Aham ertem..:-D egyedi tőle a telefon az biztos mert igen jól néz ki...:)

[ Szerkesztve ]

Xperia™ Arc S

(#14190) pap válasza Anulu79 (#14181) üzenetére


pap
senior tag

Ha exchanged van akkor töröld a fiókot utána nézd meg. Illetve ha be van állítva google fiók azt is töröld.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14191) #54715584 válasza frici15 (#14189) üzenetére


#54715584
törölt tag

AccuWeather-ről szedi az adatokat. Biztosan van hozzá hasonló kinézetű widget a te telódra is. Persze nem fog ugyanúgy kinézni, de hasonlóakat szerintem tudsz találni. :)

(#14192) pap


pap
senior tag

Aki használ sense 4.0-át,és az rc1 van fenn,annak működik a saját hely? Én tegnap tettem fel de azóta sem mutat sem időjárást sem helyet. :F

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14193) frici15 válasza #54715584 (#14191) üzenetére


frici15
csendes tag

okés köszönöm...megnézem :)

Xperia™ Arc S

(#14195) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Üdv!
Mióta ICSre frissítettem két idegesítő hibával találkoztam.Az első az,hogy ha a dátum időt automatikus frissülésre rakom(hogy a hálozatról(T) frissüljön a dátum/idő),akkor 9(!)percet késik az óra. Van megoldás a problémára azon túl,hogy átállítom manuálisan?A második,hogy a zenelejátszó random mód nem találja a megfeleő mappában lévő albumokat,csak akkor,hogy ha egy külső alkalmazással(mondjuk Astro) megnyitom előbb ... Erre van megoldás?
Ja és közben eszembe jutott még egy idegesítő dolog. Bekapcsolásnál folyamatosan azt írja,hogy Android frissítése és elvesz plussz egy percet az életemből az értelmetlen képernyővel a PIN beírása előtt. Erre van megoldás?
Köszi.

X.Y.

(#14196) MerLinh válasza pap (#14192) üzenetére


MerLinh
senior tag

jah, ha eltávolítattad a htc gps progiját, az azzal jár, persze bugról van szó, mert eltávolítja a location service-t is amit nem kéne, majd javítja

ikszipszilon: azon valószínüleg csak a hard reset segít majd, mégiscsak nagy változás történt

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#14197) mumk1 válasza MerLinh (#14196) üzenetére


mumk1
addikt

Így van, tanúsíthatom. Én is kidobtam a Laputát és nekem sem megy. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14198) labeda válasza frici15 (#14193) üzenetére


labeda
aktív tag

Beautiful Widgets a neve, Marketen olcsón a Tiéd lehet!

[ Szerkesztve ]

(#14199) Xaels válasza IkszIpszilon (#14195) üzenetére


Xaels
félisten

Egy Factory Resetet mindenkéépen megejtenék a helyedben. Megtanultam, hogy ezeknél a kütyüknél nem mindig lesz tökéletes frissítés után minden. Most például párom Lumia 800-át is resetelni kellett mert a frissítés kiverte a biztosítékot nála. Olyanokat csinált a telefon, hogy a hívás hangereje 0-ra állt magától meg a csengés hangereje le-fel ugrált bejövő hívás közben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.