Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13651) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Szerintem elég jó lett az ICS+Sense3.6, konkrétan csak egyetlen bajom van vele:
Hogy a francba lehet elérni, hogy az albumborítók ne ilyen rossz minőségűek legyenek? Eddig éles, tiszták voltak, most meg mintha le lenne rontva.

(#13652) MerLinh válasza Balazs_ (#13651) üzenetére


MerLinh
senior tag

Töltsd le újra albumborito frissitessel

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#13653) Balazs_ válasza MerLinh (#13652) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Próbáltam, ugyanolyan.

(#13654) Zirowe válasza randras (#13650) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Pár órával.

Szükségtelen alap appok törölve.

Ami ment sokat ès ugyanolyan mennyiségben:
hívás
sms
mail
fb
rss
böngészés
zene hallgatás

Meg még pár dolog.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13655) #54715584


#54715584
törölt tag

A gyorsbeállításoknál nincsen ott a GPS. Azt hol tudom be/kikapcsolni ICS-en?

(#13656) xors


xors
senior tag

eredeti ICS 4.0.3
Eddigi tapasztalatok: tök jó a rendszer, szerintem sokkal jobban kijön a 2mag mint a régin (gyorsabb lett minden)
tetszenek az új dolgok (dropbox, új zenelejátszó, kamera, stb.)
ami zavar: a gyári böngészőnél nem lehet úgy lapokat váltani mint a réginél ( 2 ujjas zoomal)
és nem értem igazán ezt a hosszan nyomva tartott home gombot: ez most mit csinál? nm csak a legutóbbi alkalmazásokat zárja be? :F
másnak is feltűnt, h az SRS bővítés mellet van egy HTC 5.1 térhangzás is?

[ Szerkesztve ]

(#13657) Anulu79 válasza #54715584 (#13655) üzenetére


Anulu79
addikt

Beállítások - Testreszabás - Widget - Beállítások itt van egy kis GPS ikon amit ki tudsz rakni a képernyőre. Onnan már gyorsan be lehet kapcsolni.

(#13658) Something_ válasza xors (#13656) üzenetére


Something_
őstag

"sokkal jobban kijön a 2mag mint a régin " - mivel a régi android még nem is tudta kezelni

"és nem értem igazán ezt a hosszan nyomva tartott home gombot: ez most mit csinál? nm csak a legutóbbi alkalmazásokat zárja be? :F" - megnyitja a legutóbbi alkalmazásokat

(#13659) szirtesp válasza Something_ (#13658) üzenetére


szirtesp
tag

De hogyha megnyitott appból home-val lépsz ki, és utána megnyomod hosszan a Home-ot és elhúzod oldalra az appot, akkor teljesen bezárja. Szóval kicsit task managerként is funkcionál. De igazából semmire sem igazán jó. :U

[ Szerkesztve ]

(#13660) storm4 válasza cotag (#13646) üzenetére


storm4
aktív tag

hali!
Én fileserve-n találtam.
Sajnos most nem tudok linket küldeni,de google-ban rá tudsz keresni

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#13661) KLIOS válasza cotag (#13646) üzenetére


KLIOS
aktív tag

Tessék:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13662) swapout


swapout
tag

Üdv Mindenkinek!
A frissítés óta jobb a telefon hangereje, mármint a csengőhangé illetve a jelzőhangoké? Mert mintha valahol ezt is olvastam volna, hogy az ICS-ben ezt is kijavították?? Köszi a válaszokat előre is! :F

(#13663) Iomega válasza swapout (#13662) üzenetére


Iomega
őstag

Sajnos idáig több hátrányáról olvastam itt, mint előnyéről. :((

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13664) nggabi válasza Iomega (#13663) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkuidőről tud esetleg valaki nyilatkozni?

"szenyor dzsíííí"

(#13665) erix31


erix31
csendes tag

Innen is lehet csemegézni RUU-kat.
http://www.tsar3000.com/Joomla/index.php?option=com_content&view=article&id=486:htc-sensation-pyramid-original-roms&catid=65:htc-downloads&Itemid=98

(#13666) Something_


Something_
őstag

:D:DD
Árulok HTC-s autós tartót, pár órája felhív egy öreg bácsi, hogy neki velfájerse van, jó-e a tartó hozzá? Kérdem, hogy milye van? Mondja megint:D Jaa, hogy Wildfire S:D Ahhoz nem jó, mert kisebb. Bácsi mondja, de hát így képről ugyan olyan, az az ezüst csík meg alul a gombok, a ház meg a nagyító, biztos nem jó?

Jó kedvem lett:D

(#13667) Fl4tl4nd3r válasza S e t h (#13642) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Rámész hogy hozzáad és ottlesz az összes szám ami rajtavan és kiválasztod.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13668) Iomega válasza nggabi (#13664) üzenetére


Iomega
őstag

Szerintem 1-2 napon belül lesz tapasztalat. Ma még csak frissített mindenki.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13669) Fl4tl4nd3r válasza Something_ (#13666) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát a nagytesó kicsit komolyabb :D

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13670) Malwoon válasza swapout (#13662) üzenetére


Malwoon
csendes tag

Ez nekem is feltűnt, hogy hangosabban kiabál, mind csengőhang szinten mind pedig zenelejátszás közben. Előny, örvendés, eddig néha a zsebemben sem hallottam meg...

(#13671) Iomega válasza Malwoon (#13670) üzenetére


Iomega
őstag

Hívás közben is hangosabb a megszokottnál?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13672) silver-pda


silver-pda
aktív tag

német t-s a telóm és még sehol a frissítés. Közben itt olvasom, hogy van t-s, akinek van. :( Ha S-OFF-ba rakom, akkor frissítés után is az marad? Vagy frissítés után nem lehet S-ON-ból S_OFF-ba rakni?
1.50.111.2 ez van most és azt mondja nincs frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#13673) Aino


Aino
tag

Üdv!
Nekem is lejött a frissítés...T-mobilos, nincs rootolva, a 1.50.401.1 szedte le. Elindítom a telepítést kikapcsolja a telót egy pillanatra bejön a telepítő csík, utána bejön egy felkiáltójel jel egy háromszögben és utána nem csinál semmit.... mi lehet a baj? :SS
Előre is köszi!

(#13674) Iomega válasza Aino (#13673) üzenetére


Iomega
őstag

Nem lehet, hogy rootolt?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13675) Aino


Aino
tag

Hát én tuti hogy nem rootoltam, mert egyáltalán nem vágom hogy kell... :S esetleg vhogy meglehet nézni hogy rootolva van-e?

(#13676) Anulu79 válasza Aino (#13675) üzenetére


Anulu79
addikt

Újonnan vetted vagy kéz alól?

(#13677) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nah most készülök s-onba rakni a telefont,milyen módban csatlakoztassam a telefont ahoz hogy feltudjam rá rakni a gyári romot? Fura ez a telepítő... kikell venni az akkut is majd vissza és bekapcsolni? Valaki leírná röviden gyorsba hogy is kell? Előre is köszi a választ.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13678) szirtesp


szirtesp
tag

Az RCmix kernelesek a simát, vagy a stock GPU-sat használják? Miben jobb az előbbi?

(#13679) Aino válasza Anulu79 (#13676) üzenetére


Aino
tag

Használtan vettem...

(#13680) Anulu79 válasza Aino (#13679) üzenetére


Anulu79
addikt

Akkor lehetséges, hogy rootolta az előző tulaj és azért van ez a dolog.

(#13681) Something_ válasza Aino (#13679) üzenetére


Something_
őstag

Kapcsold ki a telót.
Nyomd a hangerő lefele gombot és nyomd közbe a bekapcsológombot míg be nem kapcsol.
Utána engedd el, bejön a hboot és ha S-Off-ot ír felül, akkor azért nem megy.

(#13682) Menotti válasza Something_ (#13666) üzenetére


Menotti
aktív tag

Arról hol olvashatnék?
Gondolkozok egy autós tartón....

(#13683) #54715584


#54715584
törölt tag

Gyári ICS-el nekem sokkal hangosabb lett a hangerő.
Így első blikkre maga a teló is sokkal gyorsabbnak tűnik, bár még csak kb. 70%-ban laktam be, nincs minden felrakva.
Akkuhasználatról sztem senki nem várjon infót pár napig, mert addig úgyis mindenki addig nyomkodja, amíg le nem merül :DDD

(#13684) Fl4tl4nd3r válasza Fl4tl4nd3r (#13677) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Valaki :F holnapra délelőttre visszakéne állítanom de esélyem nincs.... lehet a rom se jó letölteni pedig már nem is enged másikat meg hihetetlen sebességgel is jött.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13685) Iomega válasza #54715584 (#13683) üzenetére


Iomega
őstag

Újra kell telepítened az appokat?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13686) Aino válasza Something_ (#13681) üzenetére


Aino
tag

Nah így csináltam bejött a Hboot és S-OFF-ot ír felül hogy kell on-ra állítani?

(#13687) Anulu79


Anulu79
addikt

Csak beképzelem vagy tényleg érzékenyebb lett a kijelző frissítés óta?

(#13688) Fl4tl4nd3r válasza Aino (#13686) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nah azzal sz*pok éppen énis....

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13689) Something_ válasza Aino (#13686) üzenetére


Something_
őstag

Hát az nem olyan egyszerű. Nem tudom, hogy mennyire szeretsz belenyúlni a 100e-es telefonodba, de itt egy leírás:
Gyári állapot visszaállítása

(#13690) Iomega válasza Anulu79 (#13687) üzenetére


Iomega
őstag

Az E3D-ben annyira érzékeny, hogy 1mm-rel a kijelző felett már érzékeli az ujjad.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13691) pg1966 válasza mukisrác (#13577) üzenetére


pg1966
aktív tag

A 4 Lockscreen gomb változtatható, ha nyomva tartjuk, ugyanúgy áthelyezhetők mint a Widget-ek, egymásra húzva mappák is létrehozhatók. A képernyőről is odahúzhatunk app-okat, akár mappákat is.

[ Szerkesztve ]

(#13692) pg1966


pg1966
aktív tag

Nekem az az egyik problémám, hogy a GPS-t nem tudom automatikusan bekapcsolni a programok elindulásakor, mint eddig a Tasker-rel. Szóljon aki erre tud megoldást!
A másik gondom, hogy a zeneszámaimat nem látja a beépített zenelejátszó.

[ Szerkesztve ]

(#13693) #54715584 válasza Iomega (#13685) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem, majdnem minden beállításom megmaradt, de nem mindent tudtam használni (dropbox, foursquare, fb)
Amikor újraindítottam a telót, akkor vagy az alkalmazásokat ellenőrizte vagy optimalizálta és közben folyton azt írta ki, hogy Android frissítése folyamatban.
Nyomtam egy gyári visszaállítást, mire ez a jelenség megszűnt. Aztán rájöttem, hogy fast bootban vagyok, azt is kiszedtem, és újra optimalizál.
Hogy ez miért van, nem tudom.
Másnak is kiírja az elején, hogy Android frissítése folyamatban. alá pedig, hogy Alkalmazások optimalizálása?

(#13694) johnwillow


johnwillow
tag

Mekkora a frissítés mérete? Csak mobilnetem van... Nyaralok:-(

(#13695) #54715584 válasza johnwillow (#13694) üzenetére


#54715584
törölt tag

296Mb. +-4 mega :DDD
Én 3G-n húztam le :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13696) szasz1 válasza johnwillow (#13694) üzenetére


szasz1
tag

297 mega

[ Szerkesztve ]

(#13697) Iomega válasza #54715584 (#13693) üzenetére


Iomega
őstag

Köszönöm a választ! :R

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13698) cudarz


cudarz
tag

Nagyon bízom benne, hogy a Sense random újraindulása problémát megoldották!

(#13699) roxan


roxan
senior tag

Én nem a gyári, hanem az Opera Mobile böngészőt használom. Általában egyszerre 6-7 oldalt is betöltök, amíg a többi jön, addig az elsőket olvasom. Na most ICS-nél valahogy nem annyira gördülékeny ennyi oldalnál, és sokszor a képeket, gombokat nem tölti be, csak a szövegeket.

Viszont, amikor kilépek a böngészőből, a Sense nem indul újra. Mert GB-nél szinte ilyenkor mindig megtette.

Feltöltöttem 100-ra az aksit, elég sokáig meg sem moccant, pedig nyomkodtam folyamatosan. Aztán letettem ugyanúgy, még 100-nál. Aztán hirtelen elkezdett merülni, de inkább lekapcsolt kijelzővel. Most már csak 87%, és 1:45 óta vettem le a töltőről. Majd meglátjuk, hogyan tovább.

(#13700) CrAck69


CrAck69
senior tag

Tud valaki egy appot ahol 1000% ra meg lehet nézni h megyen-e a 2 mag? :)
Gyorsnak gyorsabb, de meg szeretnék bizonyosodni róla h tényleg aktív xD :DD Köszi

Egyszer fenn....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.