Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13101) Zirowe válasza Something_ (#13100) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Te a T-vel vagy kapcsolatban, nem az ecare-el, nem küldhetnek hozzá.
T-nek kell bizonyítania azt, hogy mi okozott mit.

Bootloader pedig nem lett kinyitva, csak s-off.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13102) ranatonta válasza kokler (#5182) üzenetére


ranatonta
csendes tag

Az én telómnak HTC__102 a CID száma. Ez német.
Szerintetek ez érinti hátrányosan a ICS frissítést?

(#13103) Revan4126 válasza Something_ (#13100) üzenetére


Revan4126
csendes tag

Köszi. Akkor nem aggódom miatta. :)

(#13104) pap válasza Something_ (#13100) üzenetére


pap
senior tag

Ajánlat jött már egyébként?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13105) Something_ válasza pap (#13104) üzenetére


Something_
őstag

Semmi. Mindenki azt javasolta privátba, hogy harcoljak, mert ez így vicc. A garancia jár, nem okoz táphibát egy főzött rom..

(#13106) pap válasza Something_ (#13105) üzenetére


pap
senior tag

Én meg tegnap vettem észre napsütésben ,hogy két oldalt nagyon halványan de elkezdett porosodni. Bakpcsolt állapoban nem látszik,és egyáltalán nem zavar,sőtt ha nem süt a nap nem is lehet észrevenni. Most nem tudom hogy ez miatt visszavigyem-e és cseréljenek kijelzőt,vagy hagyjam még mert a sok szerelés nem tesz jót neki,és megjobban elkezd porosdni és járhatok vele állandóan szervízbe. :U

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13107) Melak03 válasza pap (#13106) üzenetére


Melak03
tag

Ugyanígy jártam, mivel észre se lehet venni, én várok és mielőtt lejárna a gari kicseréltetem.

(#13108) cotag válasza Something_ (#13100) üzenetére


cotag
senior tag

Már indítanám is a D.A.S vonalat....
Nincs ilyened véletlenül?

(#13109) Something_ válasza cotag (#13108) üzenetére


Something_
őstag

Nincs ismerősöm ott..
De írok nekik is, ha segít:D Plusz elég sok helyen lehet blogolni:D

[ Szerkesztve ]

(#13110) Something_


Something_
őstag

Kaptam egy válasz mailt, amit ma írtam a speedshopnak:

"A rendelkezésünkre álló információk alapján a szakszerviz álláspontját tudjuk megerősíteni mely szerint az illetéktelen szoftveres beavatkozás a készülék jótállásának megvonásával jár. Ezen szoftverek közvetlen kapcsolatban állnak, vezérlik az adott hardvereket ilyen módon használatuk a készülék meghibásodásához vezethet. A gyártó csak az általa hivatalosan publikált szoftvereire vállal garanciát, egyéb szoftver használatából eredő meghibásodás esetén a szemrevételezésnél a gyártó megbízott hitelesített szervize megvonhatja a jótállást. Amennyiben kifogással élne, kérjük vegye fel a kapcsolatot a készüléket Önnek eladó céggel illetve az említett szervizzel az alábbi elérhetőségek valamelyikén."

(#13111) pap válasza Something_ (#13110) üzenetére


pap
senior tag

Hát ez is egy nézőpont

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13112) MerLinh válasza Something_ (#13110) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát ez így igaz, harcolni nem tudsz ellene, ha s-off van az automatikus garancia vesztéssel jár tök mind1 miért vitted be, nyilván te is tudod =) csak az nem értem hogy miért mondják azt hogy harcolj az igazadért =) nyilván nem a főzőtt rom okozta de az illetéktelen behatolás hatás által itélt garancia vesztés az jogos, peched volt sajnos

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#13113) Something_ válasza MerLinh (#13112) üzenetére


Something_
őstag

Van egy sejtésem, hogy ez lesz..
Drága tanulópénz volt az biztos..

(#13114) CrAck69 válasza Something_ (#13113) üzenetére


CrAck69
senior tag

De azt ugye nem mondták még, hogy kell e fizetni a javításért?
Reménykedjünk h nem kell, és "csak" a garanciád ugrott :( :O

Egyszer fenn....

(#13115) Something_ válasza CrAck69 (#13114) üzenetére


Something_
őstag

Nem, ezek a bzi E-Care-osok nem írnak vissza..

(#13116) szirtesp válasza Malwoon (#13066) üzenetére


szirtesp
tag

Nekem is ugyan ez (mármint a kikapcsolgatás része) csak nekem InsertCoin-nal, és fenemód idegesít. Kíváncsi vagyok mit csinálnak erre a szervízben...

(#13117) pap válasza Something_ (#13113) üzenetére


pap
senior tag

Én is kezdek parázni lehet visszateszem a gyárit,nem ér ennyit a főzött egyébként. :(

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13118) S e t h válasza Something_ (#13115) üzenetére


S e t h
nagyúr

Korábban paráztál, hogy olvassák itt is az ecaretől a megnyilvánulásokat, mosolyogva próbáltad szépíteni a leírtakat, most meg már buzik.[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13119) keIdor válasza S e t h (#13118) üzenetére


keIdor
titán

Eleg Idegesito, ha nem tudod oket elerni. Minek akkor telefon?:/

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13120) CrAck69 válasza S e t h (#13118) üzenetére


CrAck69
senior tag

Érthetően dühös. Nem éri el őket, nem válaszolnak. :(((

Egyszer fenn....

(#13121) S e t h


S e t h
nagyúr

Én az iponnal voltam így.
Akkor ők is buzik?

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13122) tucsok.


tucsok.
senior tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget :R :R :R :R

"So say we all"

(#13123) Zirowe válasza Something_ (#13110) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ismétlem: lehet általánosságokban beszélni, de a konkrét esetben kell független szerviznek bizonyítania, hogy a főzött rom és az s-off okozta a problémát.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13124) Something_ válasza S e t h (#13118) üzenetére


Something_
őstag

Hivatalos márkaszerviz, nem lehet elérni őket telefonon, hívtam őket kb 100x, írtam egy e-mailt 3-4 napja. Nem válaszoltak?
Te mosolyognál? Nem hiszem.
Tapsold meg magad vagy érthetően mond el, hogy mi a problémád.
Nem a garival van problémám, habár vicc, hogy ráfogják a főzött romra a meghibásodást, hanem azzal van a nagy probléma, hogy esélytelen elérni őket.
Ez szerintem jogos düh.

Tök mindegy, mert az biztos, hogy ez volt az utolsó HTC készülékem. Mielőtt veszek ilyen kibaszott okostelefont, előtte lízingelem egy hétig és kipróbálom, hogy 100e ft-ért akadozik e a gyári rendszer, hogyha meg van pakolva..

Edenyke: már értem amit mondasz, de sztem ezt a kört, akkor kell lefutnom, hogyha rám akarják verni a javítás költségét. Hogyha ez nem történik meg, akkor úgy mond csendben maradhatok, mert S-Off-olt és S-Off miatt alapból jár a garivesztés legalábbis így gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#13125) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Ezt a porosodás dolgot amugy hogyan venni észre?Szoktam tisztítani a kijelzőt de nem folyton van hogy elég ujjlenyomatos,van hogy van rajta pár szösz de akármennyire is nézem én nemlátok semmit,max a tetején lévő porszemek árnyékát.

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13126) hülyegyerek válasza Zirowe (#13095) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Ok, ha ennyire zavar, nem írok ide, de akkor az összes xe romot, vagy kernelt használó ember húzzon innen. :W

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#13127) cotag


cotag
senior tag

Mivel elég sok probléma van mostanság, szeretném én is visszaállítani a gyári állapotot.
Ebben kérnék segítséget.
Ha van szekszárd-paks közelében valaki, aki ért hozzá és megcsinálná nekem, annak némi kp-val tudnám megköszöni a segítségét.
Nem igazán értek én ehhez, lehet sikerülne, de valószínübb hogy beleőszülnék...

(#13128) MerLinh válasza Fl4tl4nd3r (#13125) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát a porosodást azt ugy tudod legegyszerúbben, hogy meglátod a port és nem tudod letörölni =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#13129) pap válasza Fl4tl4nd3r (#13125) üzenetére


pap
senior tag

Napsütéseben nézzed,úgy hogy le van zárva a telefon,és kezd el lassan forgatni.
Ha van porosodás észre fogod venni.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13130) randras válasza pap (#13129) üzenetére


randras
veterán

De ha keresnie kell, akkor szvsz kva mindegy, hogy van-e. :W

(#13131) pap válasza randras (#13130) üzenetére


pap
senior tag

Azt kérdezte hogyan tudja észrevenni,én meg leírtam, ha esetleg már elkezdett porosodni de még nem észrevehető csak napsütésben.
Van valami problémád ezzel?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13132) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Megnéztem de én nemláttam,viszont egy szép karcot igen :((

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13133) pap válasza Fl4tl4nd3r (#13132) üzenetére


pap
senior tag

Ennyit a gorilláról.. :(((

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13134) Fl4tl4nd3r válasza pap (#13133) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Énsem értem hogy sikerülhetett,főleg hogy ha nem itthon van az asztalon akkor mindig tokban hordom.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13135) pingwin011 válasza pap (#13133) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Mennyit? Én fél év használat után nem tudtam megkarcolni, ellenben korábbi készülékeimmel. Senki sem állította, hogy nem lehet megkarcolni...

(#13136) Zirowe válasza hülyegyerek (#13126) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ne keverd már a dolgokat!

A romnak semmilyen köze nincs a készülékhez.

Akkor amikor én dhd romot használtam a desire-n, mentem volna a dhd-be posztolni?
Ne legyél nevetséges.

Minden egyes telefonnak megvan a saját topicja.
Ha nem pörög, akkor fel kell pörgetni, hiszen ha az emberek látják, hogy vannak friss hsz-ek, akkor ők is oda fognak írni, de kihalt topicba írni nem biztató.

Viszont itt meg lassan ott tartunk, hogy kb a sensation tulajok vannak kisebbségbe (tudom, erős túlzás, de csak érzékeltetés képen mondom), és van itt már minden: evo, xe, wildfire s, desire s, sgs II, meg még ki tudja mi.

Nem, ez csak és kizárólag htc sensation (pyramid) topic!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13137) zool1 válasza Zirowe (#13136) üzenetére


zool1
őstag

Üdv!

Minden tiszteletem a tiéd, és igazat is kell hogy adjak!!! De mint evo 3d tulaj azért olvashatom a topikot.....?! :U :(((
u.i.: igen, egy kis irónia került bele...

[ Szerkesztve ]

(#13138) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Amúgy HTC-nek nincs olyan programja, mint mondjuk a Samsung Kies. Vélhetően azért hallottam volna róla már... :D

(#13139) MerLinh válasza pingwin011 (#13138) üzenetére


MerLinh
senior tag

htc sync?=) az nem jó?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#13140) Zirowe válasza zool1 (#13137) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Fú, micsoda remek irónia használat..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13141) MerLinh válasza zool1 (#13137) üzenetére


MerLinh
senior tag

olvasni olvashatod, de ha kérdezel vmit 3dről, ne sértődj meg ha nem válaszolunk rá...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#13142) pap válasza MerLinh (#13141) üzenetére


pap
senior tag

Jogos...

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13143) pingwin011 válasza MerLinh (#13139) üzenetére


pingwin011
aktív tag

De, asszem tökéletes :D Köszi!

(#13144) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Hali!
3 hónapos a Sensationom és még nem rootolt és gyári romos. :)
Van-e különbség,ha az itteni leírás szerint rootolom, vagy htcdev oldalról csinálom az unlock bootloadert?
Olyasmit olvastam, h htcdeves unlock bootloader nem állítható vissza.
Német T-s (nem sim lockos) a kicsike és csak nem akar jönni a hivatalos ICS, pedig ha jól tudom a független német telókra már megjött az ICS.

(#13145) Zirowe válasza silver-pda (#13144) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Felejtsd el a hivatalos nyitást!!!!:)

S-off revolutionaryvel.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13146) pap válasza silver-pda (#13144) üzenetére


pap
senior tag

A htc dev szerint unlockolod akkor elveszíted a garanciát rá, ugyanis hivatalosan a HTC kiadja neked a unlock kododat,de cserébe megvonják rá a garanciát.
Ha az itteni leírás szerint unlockolod annak az az előnye, hogy ha vissza szeretnéd vinni garanciába mert (plul porosodik a kijelző) akkor vissza állítod gyári állípotba (S-ON) nem látszik hogy elöte rootolt volt és így él tovább a garancia.
Egyszóval hivatalosan ne nyisd ki!

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13147) silver-pda válasza Zirowe (#13145) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Kösz.
Lényegretörő, határozott és gyors válasz. :)
Megfogadom a tanácsod.

(#13148) Zirowe válasza pap (#13146) üzenetére


Zirowe
nagyúr

További hátulütői: csak hivatalos kernellel hajlandó működni az összes funkció (pl: wifi), radio és hboot nem változtatható meg, illetve nyitott állapotban a hivatalos frissítések és ruu-k se mennek fel (előtte vissza kell zárni).

Magyarán: nagy kalap sz.. az egész!

Persze vannak olyan brick esetek, amikor a nyitás az egyetlen kiút, de ez is kb a htc sara, hogy ennyire lezárta a készüléket.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13149) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Van egy kérdésem.... kapaszkodni kérem! :-D

Ha felteszel egy appot a google playen keresztül, és nem tetszik, telóról uninstall... de ugyebár a play-en a my apps-ok között ott van...

A kérdésem az lenne, hogyan lehet eltűntetni onnan, mert másik topicban olvastam, hogy valaki annyi mindent próbált ki, hogy a play-en már nincs több oldal... teszem azt... 10 oldalnyi appot próbált ki... és amit később azt nem látja már..

Kis keresés után ezt találtam: [link]

Ez rootolt telón megy... mivel én... hétfőn vettem meg a telefont... és poros munkát is csinálok, ezért nem szeretném egyelőre root-olni, hogy kipróbáljam.

Root nélküli megoldásról tudtok???

Előre is köszönöm!

(#13150) Zirowe válasza nimfas (#13149) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igazából ilyenről még nem hallottam, hogy ezért nem engedne új programot telepíteni.

Nyisd meg gépen a dashboardot, ott van android és market fül, szintén listázza a felrakott appokat, de jóval több hely van.

Nekem 2009 január óta van androidos telefonom, szerintem több, mint 1000appot is telepítettem már, sosem volt probléma.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.