Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13201) cotag válasza pap (#13200) üzenetére


cotag
senior tag

Ja, inkább írjon valaki egy hülyebiztos és friss leírást arról, hogy lehet elbaltázhatatlanul visszaállítani a gyári állapotot.
Esetleg a régebbi leírások most is használhatóak?

(#13202) pap válasza cotag (#13201) üzenetére


pap
senior tag

Èn is felettem már ezt a kérdést nem olyan rég de meg nem jött válasz.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13203) Beniben válasza pap (#13202) üzenetére


Beniben
tag

Az a lényeg, hogy fel kell tenned egy GB-nek megfelelő radiot, amely megfelelő H-BOOT verziót eredményez, mert amíg ez nincs meg, addig az RUU telepítő 155-ös hibával elszáll..
Miután már jó a H-BOOT és felment az RUU, akkor rebootoltatod ADB-vel vagy simán hang le+power.és parancssorba beírod fastboot oem writesecureflag 3 végrehajtás után fastboot reboot-bootloader paranccsal rebootoltatjuk bootloaderbe újra, és ekkor már S-ON-t kell írnia.

Ebből
csemegézhetsz, valamint ez is segíthet, de inkább belekeverik az embert...

[ Szerkesztve ]

"Ede, bibe, lude, post mortem nulla Voluptas!"

(#13204) 19_OsY_81 válasza Zirowe (#13197) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Szólás szabadság! :D

Nekem is csak az arcoddal volt a baj, nem a tudásoddal. Az, ahogyan reagáltál dolgokra.

Részemről téma lezárva! :DD Hálelúja! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#13205) randras


randras
veterán

Én is hibásnak érzem magam a kialakult helyzetért, kicsit óvodás módon próbálom itt sztárolni az EVO 3D-t, de ennek csak az az oka, mert csalódtam a Sensation-ben, viszont most úgy érzem, végre találtam egy jó telefont. Ha nem is tökéleteset, de jót, elégedett vagyok.

Ha Edenyke azt mondja, hogy kuss van, akkor az is van, az én minden tiszteletem az övé. A továbbiakban csak akkor írok majd, ha tényleg tudok is segíteni, szerintem nektek is ezt kéne tenni, és nem felfújni a dolgot. Közösségként kellene viselkedni, elvégre ez a kedvenc fórumunk. Ja, és ez az élet más területein is jó lenne, ha így lenne, emberek! :U

:R

(#13206) pap válasza Beniben (#13203) üzenetére


pap
senior tag

Köszönöm szépen,lenyegretörő volt. :R

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13207) 19_OsY_81 válasza randras (#13205) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

+1

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#13208) WiZARD


WiZARD
addikt

ultimiuics 1.3-at most raktam fel, végre egy jónak és használhatónak tűnő miui a sensation-re :)

ajánlom mindenkinek, aki szereti a miui romokat...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#13209) Something_


Something_
őstag

Nincs valami dühöngő topik itt? Kezd már botrányos lenni ez a monitor harc:)

(#13210) pap válasza Something_ (#13209) üzenetére


pap
senior tag

Nálad még semmi? Lassan már elavult lesz a sensation mire megkapod a sajátod :DD

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13211) Something_ válasza pap (#13210) üzenetére


Something_
őstag

Semmi... :(

(#13212) Zirowe válasza hülyegyerek (#13199) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Húzd alá nyugodtan a segítőkészt és a hozzáértőket.

Eddig bárki megkeresett privátba, annak válaszoltam és próbáltam segíteni.

Vajon te eddig hány embernek segítettél?
Mert eddig csak az látszik, hogy az offolás és az oltáshoz értesz, bár ahhoz se annyira, mint te hinnéd..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13213) szirtesp


szirtesp
tag

visszaállítottam S-ON-ba, holnap megy a szervízbe, mert megelégeltem a kikapcsolgatást.

ez így jó ugye:

*** LOCKED ***
PYRAMID PVT SHIP S-ON RL
RADIO-10.14.9035.01_M
eMMC-boot
Aug 2 2011,22:35:52

És a cidet is visszaraktam HTC__032 -re.

Mást néznek?

(#13214) Zirowe válasza szirtesp (#13213) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Volt vmi meghatározott dolog, ami után kikapcsolt, vagy mindig random volt?
Mert ha igen, akkor azt kéne nézni, hogy most gyári állapotban is csinálja-e.

Hboot lemaradt.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13215) nggabi válasza Zirowe (#13212) üzenetére


nggabi
nagyúr

hello! :) "majdnem" szenzációs telefonom gyári kernelét szeretném kinyerni a gyári romból. megvan a boot.img- fájl abból hogyan lehet kiszedni a zImage-et? vagy ha az segít most is gyári kernel van fent főzött romon, esetleg ezt nem lehet lementeni valahogy? a lényeg h ha nem a gyári kernelt és modemet használom akkor gyakorlatilag "elromlik" a mikrofonom, és mivel nem találok külön csak gyári kernelt az xda-n ezért kérném a segítségeteket.

aki tud esetleg segíteni azt megköszönném :R

"szenyor dzsíííí"

(#13216) Anulu79


Anulu79
addikt

A hátlapon lévő gumírozott részeket mivel lehet rendesen megtakarítani? Tud valaki valami jóféle módszert rá? Ablakmosós tippet kaptam de az nem vált be.

(#13217) Zirowe válasza nggabi (#13215) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A gyári kernel lenne maga a boot.img (ezt kell flashelni főzött rom felrakása után, ha unlocked bootloadered van).

Ezt a megfelelő ruu-ból tudod kinyerni.
Ruu elindít, users\felhasználónév\appdata\local\temp\ és itt megkeresed a friss és nagy méretű mappákat (kettő lesz), az kell neked, amelyikben van a corecomp.ini, ott lesz még egy mappa, és abban lesz megtalálható a rom.zip, amiben van a megfelelő boot.img.
Ez win7 alatt.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13218) nggabi válasza Zirowe (#13217) üzenetére


nggabi
nagyúr

az megvan a gyári boot.img de egy hozzáértő kolléga mondta h van benne más is ezért szerinte tuti h nem lesz jó.

de ha te azt mondod h elég fastbootal felraknom a boot.img-et akkor elhiszem :)

köszi

"szenyor dzsíííí"

(#13219) Zirowe válasza nggabi (#13218) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az a kernel, amúgy ha megpróbálod kiszedni belőle akkor még külön egy flashelhető zipet kéne csinálnod belőle.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13220) nggabi válasza Zirowe (#13219) üzenetére


nggabi
nagyúr

az van, de abban ugye csak a zImage van benne nem a komplett boot.img. én is erre gondoltam elsőre h ez így jó lesz, de inkább megkérdezem mint h elrontsam :)

"szenyor dzsíííí"

(#13221) szirtesp válasza Zirowe (#13214) üzenetére


szirtesp
tag

Teljesen véletlenszerűn csinálja, vagy hogy észre sem veszem, csak amikor hasznalni akarom akkor. A hboot 1.18.0000

(#13222) szegto válasza mumk1 (#13177) üzenetére


szegto
senior tag

Még annyival kiegészíteném a dolgot, hogy nálam az autofocus se ment.
Meg azért a 3.6 sokkal gördülékenyebb nálam, vissza is pakoltam, várok még a Sense 4-el 1-2 verziót.

Nekem még a 3D hiányzik a homescreenről, azt nem tudom miért vették ki. :S

(#13223) mumk1 válasza szegto (#13222) üzenetére


mumk1
addikt

Az természetes, hogy a 3.6 kicsit fürgébb, az mégis csak egy végleges verzió. Fog ez még gyorsulni.
Nekem a 3D elhagyása annyira nem fájó, inkább a körbe lapozás hiányzik nagyon.
Pont reggel tettem fel én is azt a MIUI romot amit WIZARD is ajánlott, tényleg nagyon jó. Már aki szereti. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#13224) pap válasza mumk1 (#13223) üzenetére


pap
senior tag

Igen,én is észrevettem,szerintem visszateszem a régit ,de jó lesz majd ez.. :K

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13225) nimfas


nimfas
addikt

Delayed lock... Sikerült vkinek belőnie? HTC Sensation tekinti van... Bármit állítok rajta nem zárja a telót.

(#13226) Malwoon válasza Zirowe (#13214) üzenetére


Malwoon
csendes tag

Nagyjából ugyanilyen újraindulgatós problémám van nekem is. Az újraindulgatások teljes random jönnek, ma például kamera képellövés pillanatában kikapcs, dolphin HD indításkor kikapcs, bekapcs után kikapcs... Ezt csak azért mondom, hogy gyári állapotban is csinálja a mocsadék...
Tanulságképpen mutatnék két képet:
Kép 1
Kép 2
Ritkábban csinálja/szinte soha kikapcsolt wifi esetén.
Valamint tegnap óta érdekes töltési időket produkál a készülék. 12 óra alatt 83%-ig sikerült feltölteni. Először azt hittem, hogy oké, az AC adapter szállt el, akkor cserélem kábellel együtt. Másik AC adapterrel szintén 14-15 óra alatt sikerült 100%-ig tölteni a telót, majd 30 perc idle (minden gyári) után 77% fogadott...
Erre van valakinek tippje, vagy csöngessek inkább e-carenél?

Szerk.: A képeken szereplő aksi idők nem jók. Első kép nagyjából 3-4 órát mutat, második inkább olyan 12 órát.

[ Szerkesztve ]

(#13227) kokler válasza Malwoon (#13226) üzenetére


kokler
aktív tag

Próbálj szerintem első körben egy factory reset-et. Ha utána is ezeket tapasztalod, akkor még aznap elvinném a szervizbe a készüléket javításra. Javaslom a reset után a lehető legminimálisabb mennyiségű program felrakását. Nálam anno még a Facebook app valamenyik verziója okozott ilyen hibát...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#13228) HIJ


HIJ
őstag

Másnak is van olyan IC 5.1.6 -al, hogy random újraindul? Nekem is és a havernak is előfordul. Egyszer csak azt veszem észre, hogy rezzen egyet az asztalon.
Illetve még mindig dobálja a térerőt. Ma egyszerűen nem tudtam beszélni. Egyszer 3as térerő aztán 0. Ami érdekes, hogy nem tesz kis X -et a térerőhöz, hanem csak egyszerűen nincs egy csík sem... Telenor egyébként.

(#13229) Malwoon válasza kokler (#13227) üzenetére


Malwoon
csendes tag

Factory reset megvolt, ez az azutáni állapot... Semmiféle frissítést nem raktam fel, mármint gyári programok frissítését, csak 1.50.401.1-ig frissítgettem el, de nulla telepített app.
Akkor kipkopp ecare. Csak olyan lehetetlen időpontban vannak nyitva, hogy melóból képtelenség odaérni.

(#13230) pingwin011


pingwin011
aktív tag

JuiceDefendert használ valaki? Igazából 1 dolog érdekelne. A confifure app résznél mikor mire állítsam a programokat? pl ha azt akarom, hogy emailek folyamatosan jöjjenek, kikapcsolt képernyőnél is, akkor enable. De ha azt akarnám, hogy csak ha él a kijelző, akkor enable/ screen off.

Ha mondjuk valamit disablera nyomok, akkor nem is kezd el futni, amíg én el nem indítom? Ez főleg mapsnél lenne jó, mert az valahogy mindig fut háttérben. Szóval jól gondolom ezeket a beállításokat?

Esetleg egyéb beállítási tipp, ami fontos lehet?

Köszönöm!

(#13231) Suncorgo


Suncorgo
csendes tag

Sziasztok

Az lenne a gondom hogy vettem kb fél éve egy HTC sensation-t és egy idő múlva a telefon elkezdett egy folytában tölteni. Mármint ha be voltam lépve valami apps-ba és home-ot nyomtam akkor írta hogy Betöltés és forgott az a kis jel. Olyan mint ha a Sense leállt volna rajta és újraindult volna. Mondom nem érdekel, főzött rom fel, újrarakjuk.

Próbáltam a Revolution HD-t, Android 2.0, Insert Coin, Sensay verziókat és minden rom jó volt kb 1 hétig. kb 1 hét múlva minden rom megőrült. Elkezdett a Sense egyfolytában hibákat írni hogy leállt, a telefon véletlen időközönként újraindult. Főleg ha be volt kapcsolva a 3G. Akkor csak annyi időm volt hogy beütöttem a pin kódot és már restartolt is. Most ott járok hogy vissza kellene alakítani gyári állapotába csak nem tudom hogy a boot menüből a RELOCKED feliratot hogyan lehet eltávolítani.

Legutóbb olyan élményem volt hogy netezni akartam, 3G be, akku 14%-on, mondom kibírja míg megnézem. Lekapcsolt. Beírom a pin-t és láss csodát akku 48%-on. Az öröm kb 5 másodpercig tartott, a teló megint restartolt és már 71%-ot mutatott az akku. Szóval nem tudom mit kezdjek a RELOCKED felirattal.

Milyen verziójú ROM-ot, radio-t, Hboot-ot kellene visszatennem rá? Sajnos nem tudom mi volt rajta. Csak annyit hogy Android 2.3.4. A t-mobile webshopból vettem.

Most
Android verzió: 2.3.4
HTC Sense: 3.0
Szoftverszám: 1.50.401.1
Hboot: 1.18.0000
Radio: nem írja a hboot ???

Üdv: Suncorgo

[ Szerkesztve ]

(#13232) Suncorgo válasza Suncorgo (#13231) üzenetére


Suncorgo
csendes tag

Ezt a gyári ROM-ot tettem fel: RUU_Pyramid_HTC_Europe_1.45.401.3_Radio_10.56.9035.00U_10.14.9035.01_M_release_219990_signed

(#13233) Fl4tl4nd3r válasza szegto (#13222) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nekem is furcsa amugy,a kezdőképre remélem lessz valami app amivel vissza lehet csinálni,meg a menü is elég fura így...igazából semmivel nemjobb mint a 3.6 szerintem.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13234) Fl4tl4nd3r válasza mumk1 (#13166) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Így hogy a proci gpu stb is feljebb van húzva nem merült jobban? Régebben énis felhúztam 1500ra de szépen ette az akkut.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13235) Fl4tl4nd3r válasza Fl4tl4nd3r (#13234) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

és nem melegszik nagyon? ha játszok egy komolyabb játékkal mondjuk néha kilép...szerintem túl meleg lesz mert a képernyő jobb alsó sarka eléggé meleg pár perc után is pedig gyári frekin van.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13236) kokler válasza HIJ (#13228) üzenetére


kokler
aktív tag

Az eCare oldalán ezt a pontot javaslom. Lehet, hogy találsz könnyebben elérhető leadási pontot is ;)

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#13237) HIJ válasza kokler (#13236) üzenetére


HIJ
őstag

Ezt nekem akartad?

(#13238) kokler válasza HIJ (#13237) üzenetére


kokler
aktív tag

Hát perszehogynem :B

Malwoon volt a célpont :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#13239) Something_


Something_
őstag

Ma sem kaptam sms-t a T-től, hogy mehetek a telóért :O
Március 13-án adtam le, 19-én beérkezett az E-Care-hoz és 20-án már küldték is vissza a T-hez. Ez volt 6 napja:(
Ja és azóta nem válaszoltak az e-mailemre, ez már tuti, hogy azért van, mert nem is akarnak...

(#13240) Zirowe válasza Something_ (#13239) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Már rég bezúzták. ;]

Szerintem inkább a T üzletet hívd, ahová leadtad, vagy menj be személyesen.
Magentáék gyakran "megfeledkeznek" az értesítésről, főleg ha még benne vannak a vállal határidőben..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13241) pap válasza Something_ (#13239) üzenetére


pap
senior tag

Én ezek után már be sem mennék érte :DDD

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13242) Something_ válasza Zirowe (#13240) üzenetére


Something_
őstag

Lehet, hogy már visszaküldték Tájvánba bezúzásra, aztán kapok postán egy sok bélyeges borítékot, benne 20%-os kedvezmény kuponnal a legközelebbi HTC vásárlásomkor, amit csak a Speedshopban tudok beváltani:D

Pénteken hívtam a T-t, kedves kis telefonos ügyintézőhölgy azt mondta, hogy nyugodjak meg, ha beérkezik a telefon, kapok értesítést egyből. (őket legalább el lehet érni)
Ma azért felhívom őket, úgyis mennem kell postába és akkor átugrok ha kész van.

[ Szerkesztve ]

(#13243) Something_ válasza Something_ (#13242) üzenetére


Something_
őstag

Háháháá, felhívtam őket, kész a telefon, mehetek érte és nem kell fizetni semmit!:))

(#13244) pap válasza Something_ (#13243) üzenetére


pap
senior tag

gratula :C

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13245) mumk1 válasza Something_ (#13243) üzenetére


mumk1
addikt

Már megérte ennyit várni. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#13246) Something_ válasza mumk1 (#13245) üzenetére


Something_
őstag

Amúgy most nagyon patt helyzetben vagyok. Jelentkezett egy csávó, hogy cserélné S2-re ráfizetéssel. A várakozás teli napokban nagyon "gyűlöltem" a HTC-t, mert megszívtam, de most, hogy kész nem tudom eldönteni, hogy tovább adjam e az újonnan vásárolt telefont, amiért kiadtam száztizenvalahány ezer ft-ot:(
Félek, hogy megint meg fog szívatni, mert a bizalmam megrendült:(

[ Szerkesztve ]

(#13247) randras válasza Something_ (#13246) üzenetére


randras
veterán

Ez a modell biztosan... :(((

(#13248) Frozzy válasza Something_ (#13246) üzenetére


Frozzy
őstag

én gondolkodás nélkül elcserélném. sokkal jobb telefon az SGS2 mint a sensation. már a kijelző is jobb fényképező is proci is. sőtt 2 magos a procija. a Cserét nem bánnád meg.

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#13249) Something_ válasza randras (#13247) üzenetére


Something_
őstag

Bocs, tudod, hogy csíplek, de nem merek rád hallgatni, nagyon elfogult vagy, amit 100%-ig megértek! Te tényleg nagyon selejtet fogtál ki :DDD

frozzyZTE: Köszönöm a véleményt. (amúgy a sensation is 2 magos:D)
A fényképező olyan, mint a Galaxy S Wifi 5.0-nak? Annak eszméletlen szép, volt nálam 2 példány pár hétig.

[ Szerkesztve ]

(#13250) Xaels válasza Frozzy (#13248) üzenetére


Xaels
félisten

:DDD Ne már. El vagy tévedve szerintem "sőtt 2 magos a procija"

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.