Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13601) Something_ válasza randras (#13587) üzenetére


Something_
őstag

Azt mondta, hogy 2 nagy karc van a Kijelzon, így is cserelik?

(#13602) Anulu79


Anulu79
addikt

Lefrissítettem én is a telefont és azóta nem tudom, hogy hol kell kikacsolni, hogy gépelés közben a rezgést és, hogy ne dobja fel a szavakat.

(#13603) #54715584 válasza kokler (#13558) üzenetére


#54715584
törölt tag

Most már csak optimalizál :)
Majd este/hétvégén elszenvedek vele :)

(#13604) Fl4tl4nd3r válasza Something_ (#13601) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

De én porosodás miatt viszem vissza,és mivel üveggel cserélik szerintem lényegtelen a karc...remélem.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13605) Iomega válasza Something_ (#13601) üzenetére


Iomega
őstag

Azt írta, hogy csak napfényben látható a karc. A másik dolog, hogy ő a porosodással viszi vissza, innentől kezdve nincs igazán jelentősége a karcnak, ami nem észrevehető, csak , ha nagyon nézik.
Muszáj nekik cserélni, mert ezt ők is tudják, hogy a Sensation modellnek a hibája.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13606) roxan válasza Zirowe (#13567) üzenetére


roxan
senior tag

SMS-s nézetet sikerült átállítani, de a levelezésnél úgy sikerült, hogy az összes fióknak azonos beállítást kellett adni. Amíg egyik 2soros volt, addig mind úgy jelent meg.

És azt láttátok, ha megnyittok egy mailt, hogy néz ki a továbbítás, törlés, válasz opció? Ez milyen gagyi már?

Egyébként mintha szebb lenne a kijelző. Sztem vmit mókoltak a színekkel-kontraszttal-fényerővel. Vagy passz.

[ Szerkesztve ]

(#13607) Iomega válasza roxan (#13606) üzenetére


Iomega
őstag

Gyorsabbnak érzékeled a rendszert?

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13608) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Nincs flash tamogatas a gyari bongetoben ics alatt? Eden hotelt hogy nezem vissza igy :D

[ Szerkesztve ]

GTA V : Pacikuki007

(#13609) roxan válasza Iomega (#13607) üzenetére


roxan
senior tag

Hááát, néha igen, néha nem.

Pl. viber fülek közötti váltás lassabb.
Rámegyek a levelezésre, lassabban jön be minden.

Vannak progik, amik gyorsabban töltenek, és a főképernyők, ablakok közötti váltás, menüben görgetés azok folyamatosabbnak tűnnek.

Úgyhogy egyelőre vegyesek az érzések.

(#13610) Fl4tl4nd3r válasza Iomega (#13605) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát majd kiderül,ha csak a hátlapot csinálják meg már akkor is előrébb vagyok.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13611) Iomega válasza roxan (#13609) üzenetére


Iomega
őstag

Akkor az ICS jó is, meg nem is, de sokkal jobbnak nem mondható.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13612) Zsirmanc válasza Iomega (#13611) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Kell egy pár nap, mire az ember belakja.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13613) roxan válasza Iomega (#13611) üzenetére


roxan
senior tag

Igen, egyelőre ez is, az is.
Memóriakezelése most már picivel jobbnak tűnik, de a feladatkezelőben sokszor nem jelennek meg a futó programok, pedig ott vannak. Néha meg igen. Eddig ilyen probléma nem volt.

(#13614) Iomega válasza Zsirmanc (#13612) üzenetére


Iomega
őstag

Az igaz, de van amiben nem mutat előrelépést, úgy tűnik mintha, inkább vissza egyet.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13615) roxan válasza Iomega (#13614) üzenetére


roxan
senior tag

Hát én is kicsit többet vártam. Túl nagy volt a hangja ehhez.

(#13616) merlin201


merlin201
tag

Ahogy itt elnézem http://youtu.be/YoXmI6jdcF8 (4.0.3 adathasználati limit) a HTC ezt elszútra vagy csak nekem nem jó hogy nem tudom a piros csúszkát használni.

(#13617) Anulu79


Anulu79
addikt

Az arcfelismerő nincs benne vagy csak nem találom?

(#13618) Zsirmanc válasza Iomega (#13614) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

na ja, de azért mondom, hogy várjunk egy pár napot, mert lehet, hogy a sok nyomkodás alatt felfedezünk még ezt azt.ilyenkor tudod milyenek vagyunk. türelmetlenek, aztán, ahogy higgadunk kiderül, hogy örüljünk-e nagyon vagy tényleg nagyobb a füstje, mint a lángja.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13619) roxan válasza merlin201 (#13616) üzenetére


roxan
senior tag

No, először nekem sem ment.
Ki kell pipálni, az állítsa be az adathasználati limitet, nekem addig nem engedte mozgatni, csak a zöldet. De elég nehéz finoman beállítani. Betolom a helyére, elveszem az ujjam, és 25-tel elmegy. Ki volt az a barom, aki ezt kitalálta? Miért nem volt jó az eddigi görgetős, mint a naptárnál?

#13617) Anulu79
Biztonság / képernyőzár

[ Szerkesztve ]

(#13620) xors


xors
senior tag

ÁÁÁ végre nekem is megjött, már itt volt az ideje :DDD
éppen letöltött, most meg várom, h feltöltsön a teló 35% -ra, h lehessen telepíteni... :W

(#13621) Iomega válasza Zsirmanc (#13618) üzenetére


Iomega
őstag

Reméljük, hogy a pozitív tulajdonságai, majd kompenzálják a negatívumokat.

Xors: Türelem, rózsát terem. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13622) Anulu79


Anulu79
addikt

Üzenet írásnál ki lehet kapcsolni a rezgést és a szókeresést? Elvileg kivan de valójában még sem.

Megtaláltam egy másik beállításban. :)

[ Szerkesztve ]

(#13623) Something_ válasza Anulu79 (#13622) üzenetére


Something_
őstag

Ki lehet, billentyűzet és ott a hangjelzésnél.

(#13624) Something_ válasza Iomega (#13605) üzenetére


Something_
őstag

március 24 "szép nagy karc"
március 28: "sikerült mégegy elég szép karcot összeszednem"
"a két szép nagy karcot hogyan szedtem össze"

Én ezért írtam, hogy látható ez a 2 nagy karc, akkor lehet, hogy szívóznak, mivel eredhet "nem rendeltetésszerű" használatból is. (mármint erre foghatják)

[ Szerkesztve ]

(#13625) Fl4tl4nd3r válasza Something_ (#13624) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Nagy karcot értsd úgy hogy azért ha ránézel nemüti ki a szemed figyelni kell azért,erős napsütésben lehet leginkább látni és durván 1cm hosszúak,viszont ahogy néztem láttam hogy porosodik is ami idővel csak mégroszabb lesz és így talán nemkötnek bele a karcba.

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13626) Iomega válasza Something_ (#13624) üzenetére


Iomega
őstag

Szerintem belefér, ha nem feltűnő.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13627) Anulu79


Anulu79
addikt

A háttérben futó alkalmazásokat meg lehet nézni valahol? Mert ha a HOME gombot hosszan nyomom akkor nem azt adja be.

(#13628) Fl4tl4nd3r válasza Anulu79 (#13627) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Pedig azok azok :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13629) Anulu79 válasza Fl4tl4nd3r (#13628) üzenetére


Anulu79
addikt

Kilőttem mindent onnan aztán amikor megint "Beléptem" oda azt írja, hogy nincsenek utoljára használt alkalmazások.

(#13630) Zirowe válasza Fl4tl4nd3r (#13628) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem, az a legutóbb megnyitott appok listája.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13631) Fl4tl4nd3r válasza Zirowe (#13630) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hopp,már eztis tudom akkor.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13632) Fl4tl4nd3r válasza Anulu79 (#13629) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Ha csak megakarod nézni arra jó akár a task killer is. Engem az zavart össze hogy ugye ami fut a háttérben azt nemrég használhattam ezért ottvolt a home-nál.

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13633) Something_ válasza Zirowe (#13630) üzenetére


Something_
őstag

Ha jól emlékszem az ICS/sense 3.6 kombónál sem volt sok mindenre jó a feladatkezelő progi, ezt sokszor szóvá is tetted. Néztem a sense 4.0-es feladatkezelőt? Szerintem ott már egész jó:)

(#13634) mukisrác válasza kokler (#13596) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Köszi

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#13635) irednek


irednek
csendes tag

Üdv Urak!

Szeretnék megkérni egy hozzáértő fórumtársat, pár szóban összefoglalni, egy átlag, nem root-oló, rom-oló felhasználónak mi újat hozott az ICS és a Sense 3.6?

Köszönöm előre is!

(#13636) Zirowe válasza Something_ (#13633) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Gyári feladatkezelő sosem lesz jó. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13637) Anulu79 válasza irednek (#13635) üzenetére


Anulu79
addikt

Én teljesen átlag felhasználó vagyok. :DDD Se root se semmi. De DU óta még nem sikerült belaknom újra a készüléket. :) Még ismerkedik mindenki szerintem a rendszerrel aki nem próbált még főzött romot.

(#13638) Something_ válasza Zirowe (#13636) üzenetére


Something_
őstag

:D Sztem direkt ilyen, hogy az átlag user ne tudjon leállítani fontosabb dolgokat, de most már nem csak progikat tud bezárni, hanem még pár folyamatot is.
Most beléptem és nézem, hogy csomó minden fut és 198mb szabad ramom van. Szar ez a sense 4.0:D

(#13639) Zirowe válasza Something_ (#13638) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem az, csak kevesebb ramot és megnyitott appot jelenít meg, kb semmire sem jó.

Rakj fel egy advanced taskkillert és állítsd be a security levelt low-ra, és rögtön látni fogod a rendszer folyamatokat is, vmint olyan appokat, amikről szerintem a gyári még csak nem is hallott soha..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13640) randras válasza Zirowe (#13636) üzenetére


randras
veterán

Nem egy átlag user vagyok, és rájöttem, hogy elég. Task Killer csak bajt csinál, de ezt biztosan tudod te is. :U

(#13641) Something_ válasza Zirowe (#13639) üzenetére


Something_
őstag

Tudom, tudom. Advenced TK-t néztem régebben, ott kb 50 db folyamat van, a sense 4.0-nél kb 20, a sense 3.0/3.6-nál meg 2-3 db:D

(#13642) S e t h


S e t h
nagyúr

Rájött már vki ,hogy miként lehet nem a szabvány csengőhangokat beállítani?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13643) Anulu79 válasza S e t h (#13642) üzenetére


Anulu79
addikt

Zenelejátszóból nem megy? Még csak most pakolom fel a zenéimet ezért nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#13644) Something_ válasza S e t h (#13642) üzenetére


Something_
őstag

Ringtones mappa?

(#13645) xors


xors
senior tag

az én zenelejátszóm most halt meg, pedig az előbb ment. nem talál zenét a mobilon... :F
nah restart után műxik végre :C am innen lehet beállítani csengőhangnak: rámész arra a kis nyílra a szám mellet

[ Szerkesztve ]

(#13646) cotag


cotag
senior tag

Gyári ruu-t honnan lehet leszedni a file factoryn kívül???
Nem működik a letöltés, és állítanám gyári állapotra a telefont.

(#13647) Anulu79


Anulu79
addikt

A Hadúrral játszik valaki? Segítséget keresünk. :)

(#13648) S e t h válasza Something_ (#13644) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az volt, az ics kreált egy újat és a korábbiba amibe beraktam a saját hangokat, onnan nem ismerte fel, így át kellett másolni az újba.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13649) Zirowe válasza randras (#13640) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Amúgy nem.

Egy okosan beállított tk éppen hogy jót tud tenni.

Múltkor teszteltem két egymás utáni töltéssel a telefont, teljesen azonos használat mellett egyik nap nulla tk, másik nap pedig folyamatosan (persze nem mocsok autokill-el), és az utóbbi napon tartott tovább az akksi.

Szóval elgondolkodtató.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13650) randras válasza Zirowe (#13649) üzenetére


randras
veterán

Mennyivel tartott tovább? És mire használod a telefont, egy időben van, hogy több appra is szükséged van?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.