Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13551) szasz1 válasza csolaca68 (#13541) üzenetére


szasz1
tag

XE-re valaki a napokban írta, hogy neki már jött frissítés, igaz nemtudom az ő telefonja hova valósi :)

(#13552) Beniben


Beniben
tag

És lőn világosság...már tölti...atyaég...

Mi OTA vártam már:)

"Ede, bibe, lude, post mortem nulla Voluptas!"

(#13553) roxan válasza Beniben (#13552) üzenetére


roxan
senior tag

Nekem már lejött, 50%-on a frissítés. :)

(#13554) #54715584 válasza #54715584 (#13538) üzenetére


#54715584
törölt tag

Magához tért, de minden újraindításnál folyton Androidot frissít és alkalmazásokat szinkronizál. Ez miért van?
Nyomjak egy gyári visszaállítást, hátha az alkalmazások miatt van ez?

(#13555) Iomega


Iomega
őstag

Megmarad a telefonon lévő beállítások, alkalmazások frissítés után?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13556) Zsirmanc válasza Iomega (#13555) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Igen.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#13557) szasz1 válasza #54715584 (#13554) üzenetére


szasz1
tag

Kipróbáltam, mondtam neki hogy újraindítás, és nekem is nyomatta, hogy android frissítése bla bla :) nemkell olyan sűrűn ezt újraindítani :D
UI: igaz én most egyszer indítottam csak újra :D

[ Szerkesztve ]

(#13558) kokler válasza #54715584 (#13554) üzenetére


kokler
aktív tag

Nem nagyon lesz más választásod szerintem :U Csinálj mentést amiről csak tudsz és Gyári alapra vissza. Utána nem lesz ilyened remélhetőleg... egyébként ilyenkor a dalvik-cache-t építené újra, de ott valami gond van jelenleg nálad.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#13559) Xaels


Xaels
félisten

Meg van a frissítés. Mire hazaértem a melóból felment. Először megtréfált, mert nem állította be a Mobilnetet és nem akart csatlakozni, de meglett a hiba és már működik.

Első benyomásra sokkal gyorsabb lett mint volt a kezelés és több a memória szabadon is :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13560) keve75


keve75
csendes tag

hali SW számomat hol tudom megnézni? :U

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#13561) Xaels válasza keve75 (#13560) üzenetére


Xaels
félisten

Beállítások / Telefon Névjegye és értelem szerű onnantól.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13562) roxan


roxan
senior tag

No, nekem megvan a frissítés.
Egyelőre barátkozom vele. A gondok:
- Sense fiókba nem tudok belépni, nem enged.
- Levelezés és üzenetek ablakban sokkal kevesebb látszik egyszerre, mert egy-egy üzenet-levél nagyobb helyet foglal el. A régi jobban tetszett.
- ha többféle bill. van feltelepítve, eddig rányomtam hosszan a beírandó mezőre, és feljött a beviteli mód váltás. Ez eltűnt, az értesítési sávban jön be egy bill. ikon, és azt lehúzva tudok választani. Sokkal több klikk.
- billentyűzetet eddig el tudtam tüntetni, ha a menü gombot hosszan nyomtam, ez most nem megy.
Állandóan fent egy felkiáltójeles háromszög, hogy engedélyezzem a sense.nek, hogy a faszbuk fiókhoz hozzáférjen. Na olyan nekem nincs is. De törölni nem tudom.
- az eddig fent lévő live wallpaper sajna nem megy.

- Mivel a képernyő alján a telefon, mail, üzenetek, kamera mindig aktív, pár ikon-hely felszabadult a főképernyőn. Ez jó.
- az eddig mappába pakolt alkalmazások ikonjai megjelennek a mappán, nem a sárga mappa ikon van ott.
- szabad memória kb 140 körül van, és van gyorsbeállítások. Valaki, mintha azt írta volna, nincs.

Hirtelen ennyi elsőre.

[ Szerkesztve ]

(#13563) Beniben válasza roxan (#13553) üzenetére


Beniben
tag

Be is frissített mindent, megmaradt minden app és beállítás! :R

"Ede, bibe, lude, post mortem nulla Voluptas!"

(#13564) roxan válasza Beniben (#13563) üzenetére


roxan
senior tag

Igen, azokkal nincs gond. Maradt minden beállítás.

(#13565) Xaels válasza roxan (#13562) üzenetére


Xaels
félisten

Mobilnet megy? Nekem addig csinálta azt amíg nem kapcsolódtam netre.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#13566) roxan válasza Xaels (#13565) üzenetére


roxan
senior tag

Igen, megy, minden ok vele

(#13567) Zirowe válasza roxan (#13562) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tegnapi hír, hogy le fog állni a sense.com.

A levelezés és sms nézetet pedig a beállításoknál lehet állítani.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#13568) roxan válasza Zirowe (#13567) üzenetére


roxan
senior tag

Ok, köszi.
De most még folyton "nyaggat". :-)

(#13569) kokler válasza roxan (#13562) üzenetére


kokler
aktív tag

Aki frissített ICS-re annak ajánlom, hogy nézze meg a csengetési/üzenet hangerőt és szomorkodjon (ha eddig külön állította). Azért is /-rel írtam, mert mostantól egy érték a kettő és nem is állítható külön. Ez engem kifejezetten bosszant :(((

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#13570) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Na most hogy itt az ics, lehet sense 4 utan sirni :D

GTA V : Pacikuki007

(#13571) P1eTr0 válasza Something_ (#13378) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Meg tudnád nekem mondani, hogyan lehet ilyet órát kreálni?

[ Szerkesztve ]

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#13572) Fl4tl4nd3r válasza Sasal1ty (#13570) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát sírjatok aki meg okos az felrakja és használja :D

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13573) storm4


storm4
aktív tag

Üdv Mindenkinek!
Nekem is megjött a frissítés :C ,de a készülékem S-Off és ROOT-olt gyári ROM van rajta.
Csinálnom kell egy S-ON-t és csak úgy tudom felrakni az ICS-t vagy így is fel fog menni?
Válaszokat előre is köszönöm! :R

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#13574) merlin201


merlin201
tag

Sziasztok

Az adahasználati limitet hogy lehet beállítani hogy ne 5GB legyen?Mert kipipálom, és a piros csúszkát nem tudom mozgatni.
Köszi

(#13575) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Faceunlock nincs vagy hol talalom?

GTA V : Pacikuki007

(#13576) KaoszTom


KaoszTom
aktív tag

Na, én is csatlakozom, megjött a frissítés. :D Már egy hete naponta 10x-er rányomtam a check-re hátha. :D Amúgy T-s.

(#13577) mukisrác


mukisrác
aktív tag

a lockscreen-en lévő 4 ikont hol tudom módosítani? Azt már megtaláltam hogy látszódjanak e vagy sem, de nem tudom lecserélni őket.

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#13578) randras válasza storm4 (#13573) üzenetére


randras
veterán

Szerintem ne kezdd el frissíteni, bajod is lehet belőle, de nem biztos. Vagy szedd le XDA-ról az OTA flashelhető update.zip-et, vagy vissza gyárira, abból baj nem lehet.

(#13579) mukisrác válasza Sasal1ty (#13575) üzenetére


mukisrác
aktív tag

beállítások - biztonság - képernyőzár - arcfeloldás

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#13580) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Épp most települ az ICS :))

X.Y.

(#13581) roxan


roxan
senior tag

No, nekem az összes csengőhang, értesítőhang elállítódott. Most vmi gagyi szól , ha hívnak. Újra be kell ezeket lőni, de nem találom azokat, amiket én raktam a mappába. Nincs a listán. Ha rámegyek a hozzáadáshoz, akkor látok, és nyomok ok-t, de nem rakja be. :((

Régi naptárban a havi nézet jobb volt. Ott a napoknál látszott, hogy kb hány bejegyzés van, és a nap mely szakában. Most meg csak egy kis fül jelzi, hogy van ott vmi, vagy vmik.

Quadrantban 2131 lett az eredmény. Mondjuk előtte nem tudom, mennyi volt.

[ Szerkesztve ]

(#13582) Iomega


Iomega
őstag

Úgy látom, hogy többen panaszkodnak a frissítés után, majdnem , hogy több a negatívum, mint az előny. :F
Lehet, hogy nem is frissítek. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13583) Something_ válasza P1eTr0 (#13571) üzenetére


Something_
őstag

Szia. Én már sense 4.0nal járok és ott ilyen a gyári.

(#13584) Sasal1ty válasza mukisrác (#13579) üzenetére


Sasal1ty
tag

Koszi:)

GTA V : Pacikuki007

(#13585) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Mit gondoltok kis porosodás miatt cserélik a kijelzőt vagy visszaküldik és nemcsinálnak vele semmit? a nyöszörgő hátlap is elég borzasztó mondjuk...

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13586) keve75


keve75
csendes tag

P/N:99HNA012-00 állítólag francia vodafone ezekszerint én még várhatok egy darabig a frissítéssel :O

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#13587) randras válasza Fl4tl4nd3r (#13585) üzenetére


randras
veterán

Cserélni fogják, csak meg ne kérdezd már többször. :W

(#13588) storm4 válasza randras (#13578) üzenetére


storm4
aktív tag

Köszi! :R
Megy vissza a gyári!

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#13589) zool1 válasza Iomega (#13582) üzenetére


zool1
őstag

De nekünk, még nem is jött meg az ICS! :U

[ Szerkesztve ]

(#13590) Fl4tl4nd3r válasza randras (#13587) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Jó csak van aki ezt mond van aki azt... fölösen nem akarok visszarakni s-onba mert egyenlőre aztse tudom hogy fogjak hozzá....valaki ha segíteni ebben azt megköszönném.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13591) Iomega válasza Fl4tl4nd3r (#13585) üzenetére


Iomega
őstag

Természetesen cserélni fogják, nyugodt lehetsz emiatt. :)
A szervizben határozottan elmondod, hogy mi a problémád a telefonnal és ők meg mondani fogják, hogy semmi gond, hagyd ott, és majd értesteni fognak, ha elkészült. Egy héttel számolj, de , ha szerencséd van, akkor 3 nap után hívni fognak.

Zool1: Sajnos, vagy nem sajnos, de egyelőre az E3D-re később érkezik.
Én nem bánkódom emiatt annyira, mert most több hsz-ben negatív dolgok vannak felsorolva, de lehet, hogy nem mindenkinek okoz ez olyan nagy gondot. Majd kiderül hamarosan.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13592) Fl4tl4nd3r válasza Iomega (#13591) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Értem köszi :) Hátlappal szerinted kezdenek valamit? eléggé nyöszörög meg mozog is benne a telefon...adnak esetleg újat?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13593) randras válasza Fl4tl4nd3r (#13590) üzenetére


randras
veterán

Telepítesz egy RUU-t, majd fastboot oem writesecureflag 3. Ha átírtad a cid-et, azt is rakd vissza.

Iomega: elvagyok a gyári 2.3.4 + LeeDroid kernel kombóval. BootManager alatt meg azt a ROM-ot használom, amit a Sensation-ösök. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13594) nimfas


nimfas
addikt

Hi! Előre láthatóan mennyi idő mire root-olható lesz az ICS...? Nekem is megjött az értesítés hogy van frissítés... Érdekelne hogy az előző verziót mennyi idő alatt törték fel.

(#13595) Iomega válasza Fl4tl4nd3r (#13592) üzenetére


Iomega
őstag

Szerintem megfelelően orvosolni fogják a felmerülő problémákat. Csak említsd meg, és nyomatékosítsd , hogy ez nem normális, hogy széthullik a telefon, amikor megvetted nem ilyen volt gondod vele. Bár ezt ők is el fogják ismerni. Emiatt sem kell nyugtalankodnod. :)

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13596) kokler válasza mukisrác (#13577) üzenetére


kokler
aktív tag

A lockscreen-en lévő 4 ikon megegyezik az legalsó ikonsoroddal. Ami ott van az van a lockscreen-en is, nem változtatható meg.

nimfas: Szerintem kérdezzed meg a revolutionary team-et, de szvsz még ők sem tudják.

[ Szerkesztve ]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#13597) Fl4tl4nd3r válasza randras (#13593) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Igen eddig világos,belépek a bootloader-be aztán megnyitom a gépen a conzolt és oda írom ezt be?

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13598) Fl4tl4nd3r válasza Iomega (#13595) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Rendben köszi,holnap kiderül :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#13599) Gold_fish


Gold_fish
tag

Telenoros telefonom van, délután óta elérhető az ICS.

Látom állandó téma a porosodás, nekem pont ma írták, hogy egyben cserélik a kijelzőt az üveggel, és az új kijelző már javított széria.

(#13600) Fl4tl4nd3r válasza Gold_fish (#13599) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Ez egy jó hír :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.