Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14601) nimfas


nimfas
addikt

Mekkora mobilnetes csomagot érdemes kérni... flottás csomagomhoz lehet kérni... 1 év hűséggel.. 100-500-1000... korlátlan... a korlátlan is kb 1900+áfás árért... levelezés néha netezés lenne rajta... itthon van wifi :-)

(#14602) Jodanovich válasza silver-pda (#14595) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

ilyet vettem! teljesen jó...

Life is Short... Ride Hard!!!

(#14603) silver-pda


silver-pda
aktív tag

Flash-elnék.
Sensation: cwm recovery, 1.17.1111 hboot, 2.3.4 android, t-mob101 cid, s-off - ez van.
Szeretném felrakni ezt a rom-ot: [sensation xe odex - 2 post] , előtte fel kell rakni egy 3.32 fw-t: [t-mob-os - 2 post t-mobile szekcio]
Viszont mindezek előtt a cwm recovery helyett kell egy ext4-es.
Tehát ext4 recovery, 3.32 fw, aztán jöhet az a rom?
fw-nél néz csak cid-et, vagy rom telepítésnél is?

[ Szerkesztve ]

(#14604) Something_ válasza nimfas (#14597) üzenetére


Something_
őstag

Sztem az igo-ért még elverik a segged:)

Full Screen Caller ID prot ajánlom, szépen teszi a dolgát, habár a körös behúzásos hívásakárminek akkor is búcsút lehet mondani.

(#14605) silver-pda válasza silver-pda (#14603) üzenetére


silver-pda
aktív tag

cwm recovery-m 5.0.2.0

(#14606) szegto válasza silver-pda (#14605) üzenetére


szegto
senior tag

Inkább ezt próbáld.

(#14607) mikkokawa


mikkokawa
tag

Ez a HTC féle részvények alkalmazással el tudom érni valahogy a magyar részvény piacot is vagy esélytelen? Mol? OTP?

(#14608) silver-pda válasza szegto (#14606) üzenetére


silver-pda
aktív tag

amit beírtam, az volt a cwm verzióm. Közben felraktam, amit linkeltél ext4 1.0.0.4 touch, csak épp sdcard-ot nem mount-olja :( Most nézem mi lehet a gond.

(#14609) nimfas válasza Something_ (#14604) üzenetére


nimfas
addikt

Köszi, kipróbálom....

Miért vetnék el a port rajtam.... Kérdezte melyik a legjobb navi program én pedig legjobb tudásom szerint válaszoltam. ;-)

(#14610) Something_ válasza nimfas (#14609) üzenetére


Something_
őstag

Azt kérdezte, hogy android-ra, de ne menjünk bele, el kell fogadni a ph szabályzatát, amivel én sem értek sok helyen egyet, de ez van:)

Amúgy kis kitérőként, androidra is van iGO, csak Motonav a neve, viszont az csak motorolán lelhető fel, igo platform, de ritka igénytelen színvilággal és nagyon szürke felülettel rendelkezik.

iGO - Motonav:

[ Szerkesztve ]

(#14611) szegto válasza Something_ (#14610) üzenetére


szegto
senior tag

Olvastam hogy elvileg most tavasszal androidra is lesz iGO Primo úgyhogy már meg is rendeltem az autós cuccokat.... mondjuk ha nem lesz akkor is max 2k-t bukok úgyhogy meglátjuk. :)

(#14612) KaoszTom válasza szegto (#14611) üzenetére


KaoszTom
aktív tag

Nekem a Sygic teljesen bevált, jól néz ki, és használhatóan navigál.

(#14613) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, ma jelzett a telo (Sima Sensation, gyari ICS rommal), hogy elerheto egy kb 16mbyte-os update. Details-re bokve annyit mond csak, hogy a Settings reszt frissiti.

HTC oldalan neztem, de nem taltam meg ennyi infot se. Hol lehetne utananezni, pontosan mit is frissit ez a kis OTA csomag a Settings-nel?

udv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14614) Something_ válasza KaoszTom (#14612) üzenetére


Something_
őstag

Huh, ez nekem nagyon bontatlan volt, össze vissza mutatta az utat, félre kellett állnom és bekapcsolni a netes gyári navit, ezóta a gyárit használom, nagyon fasza, csak ugye adatforgalmat generál.

Balinov: elvileg a settingsben helyesírási hibákat és "nyelvtelenségeket" javít.

[ Szerkesztve ]

(#14615) roxan válasza Balinov (#14613) üzenetére


roxan
senior tag

Nekem már múlt héten felment, de nem tudom, mit csinált. Én nem vettem észre változást.

(#14616) Balinov válasza Something_ (#14614) üzenetére


Balinov
félisten

:R Koszi.

esetleg publikus, hogy hol talaltad ezt az infot? :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14617) Something_ válasza Balinov (#14616) üzenetére


Something_
őstag

Beírtam google-ba és több helyen ezt írták:)

Más:

Ez hihetetlen, hogy késik a telefonon az idő........
2 hete 15 percet késett automatikus időfrissítésnél, átállítottam manuálisra és most nézem, hogy 5 percet késik. WTF? Ez normális?:D

(#14618) pap válasza szegto (#14611) üzenetére


pap
senior tag

Hol olvastad?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14619) Something_ válasza pap (#14618) üzenetére


Something_
őstag

Írd be google-ba, hogy "android igo tavasz" és kiad egy pár találatot, tényleg írogatnak ilyenről, de érdekes, hogy nincs hivatalos hír, pedig ez úgy mond nagy durranás lenne végre:)

(#14620) szegto válasza pap (#14618) üzenetére


szegto
senior tag

http://blog.sancho.hu/2012/02/igo-primo-android.html

(#14621) mumk1 válasza szegto (#14620) üzenetére


mumk1
addikt

Vagy mégsem. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14622) Something_ válasza mumk1 (#14621) üzenetére


Something_
őstag

Mekkora ez a kép:D

(#14623) szegto válasza mumk1 (#14621) üzenetére


szegto
senior tag

Király. :(((

(#14624) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Kb. 2 hete szórakozik a teló.
Pl. angry birds space közben kikapcsol a kijelző csak úgy. Aztán ha megnyomom a ki/bekapcs gombot és újra feloldom a képernyőt, mintha mi se történt volna.
A csengőhangomat is folyton visszaállítja az eredeti csengőhangra.
Ötletek?
Anno ICS telepítés után nyomtam egy factory resetet, a teló nem rootolt.

(#14625) #54715584 válasza #54715584 (#14624) üzenetére


#54715584
törölt tag

Mióta jött egy frissítés, ami a Beállításokat frissítette, azóta csinálja ezt.
Még egy factory reset kellene?

(#14626) mukisrác válasza #54715584 (#14625) üzenetére


mukisrác
aktív tag

A csengőhangokat nekem is összekeveri az új frissites után.

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#14627) roxan válasza mukisrác (#14626) üzenetére


roxan
senior tag

No, a trükk, ami nekem bevált.

Ha rámész egy nem gyári csengőhangra, és s zenelejátszóból hozzáadod a csengőhangokhoz, akkor az addig lesz csengőhang, amíg egyszer rá nem dugod USB töltésre, mondjuk a számítógépről. Ilyenkor ugye a telefon "elveszti" a kapcsolatot az SD-val, ha lemezmeghajtó módban van. Ezután visszaáll vmi alapértelmezett csengőhangra. De az értesítések, és az ébresztő hangja is. Sőt, el is tűnnek a listából a hozzáadott hangok.

Nekem a megoldás az lett: hogy van egy "Notifications" mappa, ebben vannak az SMS, e-mail, ébresztő hangok. És ebben van egy "Ringtones" mappa, ahol a csengőhangok vannak. Amit innen beállítok, mindig megmarad, és a listából sem tűnik el.

Remélem Neked is segíteni fog.

(#14628) pap válasza szegto (#14620) üzenetére


pap
senior tag

Még sem lesz egyelőre IGo :(

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14629) pap válasza pap (#14628) üzenetére


pap
senior tag

Jah bocsánat,már belinkelték :W

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14630) rgeorge válasza roxan (#14627) üzenetére


rgeorge
addikt

És hol van ez a mappa? SD-n?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#14631) xors


xors
senior tag

Érdekes, én még nm kaptam meg ezt az új OTA -t, pedig az elsők között jött az ICS... /német gyárilag függetlenített voda/

pap: nekem pl. az SD gyökérben van a ringtones mappa

[ Szerkesztve ]

(#14632) roxan válasza rgeorge (#14630) üzenetére


roxan
senior tag

létre kell hozni.
De bakker, már nem megy nekem sem. pedig jó volt. Elfelejti. most vettem észre. és restart után sem jön vissza. sorry. tanácstalan vok.

(#14633) xors válasza roxan (#14632) üzenetére


xors
senior tag

És ha megvágod a csengőhangot, akk nm rakaja be a teló memóriába? (ez csak ötlet, még nm próbáltam)

(#14634) Iomega válasza #54715584 (#14624) üzenetére


Iomega
őstag

Így tallózd be a hangot, akkor nem fog elállítódni, legalábbis nekem minden ok.

Hangbeállítás-->>Telefon csengőhang-->>Új csengőhang-->>zeneszám kiválasztás, vagy a listára mész és ott a számok, albumok, előadók közül választasz egyet, és kész.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14635) roxan válasza Iomega (#14634) üzenetére


roxan
senior tag

nekem Így is eltűnt korábban

(#14636) Iomega válasza roxan (#14635) üzenetére


Iomega
őstag

Amikor a csengőhangoknál vagy, akkor görgess a lap tetejére, és ott van az, hogy [Új csengőhang], arra bökj rá, és onnan válassz ki egyet.

Egyébként különös, mert nekem mindegy honnan rakok be hangfájlt, minden esetben megtartja.
Az ICS frissítése után ilyen, vagy a GB-del is ilyen volt?

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14637) mumk1


mumk1
addikt

Ez meg mi a szösz. ? :) ( Videók )

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14638) #54715584 válasza Iomega (#14634) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ezt megcsináltam már délután. Remélem így marad. Köszi :)

(#14639) csolaca68


csolaca68
tag

Sziasztok!
ICS felment a német tés telómra. Csináltam egy gyári visszaállítást. Eddig a magyar nyelvet a következőképpen lehetett előcsalni: Settings/Applications/Manage Applications/All/Customiztaion Settings Provider/Clear Data. Az lenne a kérésem, hogy az ICS-ben hol találom ezt a beállítást. :R
Köszönöm.

(#14640) Zirowe válasza xors (#14631) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Alap android csengőhang struktúra (minden verzió alatt):
sd gyökerében media mappa, ezen belül audio, ott pedig alarms, notifications és ringtones

Ha esetleg zavar, hogy néha elfelejti a készülék a beállított csengőhangokat és rootolva vagy, akkor system\media\audio\ mappába kell a három alap mappát bemásolni és onnan már sosem lesz elfelejtve.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14641) mumk1 válasza Zirowe (#14640) üzenetére


mumk1
addikt

Mondjuk az akkor sem normális, hogy eldobja SD csatolás után. Még valamelyik béta ICS csinálta nekem is anno, de aztán megszűnt a jelenség.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14642) Zirowe válasza mumk1 (#14641) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem még ritkán csinálta a véglegesen alapuló ics is.

Amióta a system mappában vannak a csengőhangjaim, azóta egyszer se történt meg.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14643) mumk1 válasza Zirowe (#14642) üzenetére


mumk1
addikt

Igen, ez jó megoldás, de a többségnek gyári rommal jött elő. Fura minden esetre, lehet érdemes megpróbálni egy FR-t a frissítés után is. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14644) roxan válasza mumk1 (#14641) üzenetére


roxan
senior tag

No, most azt vettem észre, SD csatolás, illetve leválasztás után, ha megnézem a csengőhangokat, akkor visszaáll valami gyári cuccra, de 1-2 perc múlva megtalálja, amit az Sd-ről beállítottam.
Most már b@sztat, hogy mi állítja el, de ezek után figyelni fogom.

Amit észrevettem: ha simán egy mp3-ra, hangra rámegyek, és beállítás csengőhangként vagy értesítési hangként, akkor ezután megjelenik a (csengő)hangok között, és választható.
De, ha így adtam hozzá, akkor ezt simán elfelejti SD művelet után, és még a listából is eltűnik.

Erre jött az, hogy a Notifications (és Ringtones) mappába másoltam őket, ilyenkor a listában mindig megmarad, max elfelejti a beállított hangot. De azonnal ott van, és választható.

mumk1: nálam most (pár napja) volt facroty az ICS frissítés után, azóta is csinálja. Gyári, és nem rootolt, így a system mappába sajnos nem tudok írni.

[ Szerkesztve ]

(#14645) mumk1 válasza roxan (#14644) üzenetére


mumk1
addikt

Nincs ötletem. Sajna stock romnál a factory reseten kívűl más gyógyír nemigen van. Esetleg egy hozzávaló RUU-val még meglehet próbálkozni és akkor garantáltan le lesz gyalúlva.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14646) xors válasza Zirowe (#14640) üzenetére


xors
senior tag

thx :R csak én arra gondoltam, h ha megvágod a csengőhangot, akkor talán elmenti a telefon memóriába... Most megcsináltam, hátha... :)

(#14647) roxan válasza mumk1 (#14645) üzenetére


roxan
senior tag

Na, szar ügy:
este minden rendben be volt állítva (hangok).

Reggelre meg minden elszállt (nem volt kábelen, csak az asztalon készenlétben).
Valami teljesen más hangokra állt be, mint szokott, nem értem, mi lett vele.

passz...

Edenyke: temp roottal tudok system-be másolni? És S-on telefonon (minden gyári) tudok temp rootot csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#14648) Anulu79 válasza roxan (#14647) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem lehet, hogy valami alkalmazás szól bele a dolgokba? Nekem is csinálta valami miatt. De miután legyalultam mindent és csak azt raktam fel ami tényleg kell azóta nem jött elő a dolog.

(#14649) roxan válasza Anulu79 (#14648) üzenetére


roxan
senior tag

Hát passz, Factory reset után felraktam, amik kellenek, azóta nem nagyon volt változás.

(#14650) Zirowe válasza mumk1 (#14643) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Még mindig sense 4-es romot használsz?

Hogy áll a mindennapos használat terén?
Alkalmas már rá?

Hotspot és kékfog nem érdekes.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.