Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14951) Something_ válasza nimfas (#14948) üzenetére


Something_
őstag

Egyáltalán aktiváltad a programot, hogy felülírja a gyári hangerőt? Én még gyári GB romnál használtam, akkor is jól működött.

(#14952) Zirowe válasza randras (#14950) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem az ipod touchom akksiját tette tönkre egy utángyártott töltő, de annyira, hogy be se lehetett kapcsolni, ha nem volt töltőre dugva, és már egy töltés elég volt, hogy haza vágja.

Amúgy attól még, hogy a szerviz drága árat mondott a másik telefonod javítására, nem biztos, hogy az tényleges annyi is.

Én a bolti ár töredékéért javítottam meg édesanyám htc herojának érintőproblémáját.
Ebay+youtubeon majdnem minden telónak van fent disassembly videója.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14953) randras válasza Zirowe (#14952) üzenetére


randras
veterán

Ja, ez rég volt már eléggé, akkor még nem voltam képben ezekkel a gondokkal. Abban a hitben éltem, hogyha a szerviz azt mondja, hogy annyi, akkor az annyi. :O

[ Szerkesztve ]

(#14954) szegto válasza Zirowe (#14952) üzenetére


szegto
senior tag

Hát ez elég rossz hír.
Veszek egy gyári töltőt 5k-ba ha sikerül + még erre ráköltöttem 2k-t de még ottvan az hogy androidra nincs egy normális navigáció.....
áhhh jobb lett volna veszek egy navigációt 20k-ba az tuti jó, nincs gond vele.

Egyébként ezt vettem:
Link
Valakinek van ilyen esetleg?

(#14955) Something_ válasza szegto (#14954) üzenetére


Something_
őstag

Nekem és Koklernek is ilyen van, nincs vele gondom, pedig aktívan használom. Azt hiszem, hogy arra kell figyelni, hogyha az autót indítod illetve leállítod, akkor legyen lehúzva a telóról a töltő.
Régebbi autóknál is pl a lámpát le kell kapcsolni leállítás előtt, mert megöli az izzót, illetve indítás után kell felkapcsolni, gondolom ilyesmi van a töltőknél is.

Amúgy arra vigyázz, hogy webshopból megveszed az általad gyárinak hitt töltőt és lehet, hogy mégsem az!:)

Ezt a fajta világítós töltőt is árulják webshopokban 4e ft-ért, én is ilyet szoktam rendelgetni és 2500ért elviszik pikk pakk:)

Szerk.:
amúgy az az érdekes, hogy a minőségi, nem két filléres brodit HTC autós töltő is 2A-es.

Amúgy sztem Mo-n az emberek 80%-a megveszi az univerzális, 1500 ft-os töltőt a GSM boltból, amit ugye szintén kb 500 ft-ba kerül külföldön.

[ Szerkesztve ]

(#14956) kokler válasza randras (#14950) üzenetére


kokler
aktív tag

Kedves randras, kérlek kutakodj máskor kicsit keményebben! A múltkor már feltettem ezt a képek a töltőkről való eszmecsere alkalmával, de így gyorsabb, mint megkeresni újra :K
Nagykereskedés webáruházából képernyőmentés csak Neked! Részemről ennyi a töltő kérdéskör és csak remélni tudom, hogy nem villamosmérnök vagy...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14957) randras válasza kokler (#14956) üzenetére


randras
veterán

Milyen érdekes, hogy a hivatalos tartozékok weboldalán 1A szerepel a specifikációban. Remélem nem bölcsész vagy... vagy akármi, amihez tudni kell olvasni. Ugyanis a miniUSB-t bajosan dugod be a microUSB portba. Habár nem is baj, mivel ahogy már leírtuk, tönkre teheti az eszközt, ha a gyárival nem egyező a töltő.

Na, kutakodj még egy kicsit! :C

[ Szerkesztve ]

(#14958) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Sziasztok sense 4.0 óra widgetey nemtudjatok honnan tudok tölteni ?

GTA V : Pacikuki007

(#14959) szegto válasza Sasal1ty (#14958) üzenetére


szegto
senior tag

Letölteni szerintem sehonnan.

Fel kell raknod egy Sense 4-es romot.

(#14960) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok,

Tudtok olyan ingyenes zenelejátszót ajánlani, amiben van equalizer? Winampot néztem, de ott csak a Pro verzióban van, az meg fizetős. Viszont marhára hiányzik a full bass and treble :)

(#14961) kokler válasza randras (#14957) üzenetére


kokler
aktív tag

LAL :K
Örülök, hogy ennyire magas szintű elektronika szakképesítéssel rendelkezel és minden tudás birtokában vagy. Nem próbállak meggyőzni, reménytelen.
Vegyél mindenből gyárit a HTC webstore-ban 'oszt jó lesz... neked :Y

Váááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :W

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14962) manowarkill


manowarkill
tag

srácok, volt valamelyikőtöknek úgy, hogy bement a por az üveg alá és annyira zavarta, hogy szétszedte és körbeszilikonozta a kijelző külső részét, ahol be tud menni a por? tapasztalatok? szedtem már szét telefonokat, elektronikai technikusi papírom is van, jelenleg villanymérnök hallgató vagyok, szóval az eszközeim és a tudásom megvan hozzá, de érdekelnének a tapasztalatok. garancia nincs a telómra, nem tudom visszacserélni.

(#14963) xors válasza manowarkill (#14962) üzenetére


xors
senior tag

Hát az bátor dolog :DD nézz körül youtube -on, vannak, ilyen szétszedős videók, ide is belinkelt vki egyet nm is olyan régen. de sztem nm lesz könnyű, csak úgy visszarakni a kijelzőt, biztos vmi spéci ragasztó tartja (hőre lágyuló, ha jól tudom). /én is szedtem szét már mobilt, no nm ezt :DDD /

(#14964) kokler válasza xors (#14963) üzenetére


kokler
aktív tag

A szétszedés és ragasztás 13 perc volt a jóembernek - aki láthatóan nem először szedett szét ilyen motyót - és volt benne néhány gyorsítás is a lejátszás során. Én nem gondolnám, hogy neki kell állni otthon. Ha szervizes vagy akkor viszont hajrá :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14965) swapout válasza Something_ (#14951) üzenetére


swapout
tag

Hali!
Hogyan tudum a volume+ progiban engedélyezni hogy felűlírja a régi hangerő beállításokat? Mert én is hiába állítottam át a hangerőt nem vettem észre semmi változást! Előre is köszi a választ! :B

(#14966) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Sziasztok!
Új tulajként kérdezném.A felajánlott frissítést letöltve rá okéztam a telepítésre majd újraindult de csak egy háromszög van felkiáltó jellel kék droiddal.
Mi a teendő:

(#14967) Anulu79


Anulu79
addikt

Az mitő lehet, hogy a névjegyekhez beállított képek nem jelennek meg? Pedig a telefonon még rajta vannak a képek ahonnan betallóztam őket.

(#14968) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Sziasztok! Találtam egy sense 4 clock apk-t de nemtudom átméretezni és mindig a kéernyő közepére rakja...valakinek esetleg sikerül átméreteznie? itt a [link] :R
THX

[ Szerkesztve ]

GTA V : Pacikuki007

(#14969) randras válasza kokler (#14961) üzenetére


randras
veterán

:R

(#14970) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Szerintetek érdemes bekapcsolni a gpu-megjelenítést a fejlesztői beállítások közül?
Nem eszik többet a teló?

Bekapcsoltam, de nem érzek különbséget...

Köszi.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#14971) storm4 válasza bodoraudio (#14966) üzenetére


storm4
aktív tag

Hali!
Nálam akkor csinált ilyet,amikor S-OFF,ROOT-olt volt a készülék.
Gyári ROM-ot visszaraktam utána simán felment a felajánlott frissítés.

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#14972) Fl4tl4nd3r válasza #54715584 (#14960) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Power mp3 nekem bejön,az ingyenesben is használható minden funkció van benne eq is meg elég sok minden jó hangosan szól :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#14973) h65535


h65535
tag

Valaki keresett hátlapot, itt van egy egész jó árban Itt...:
Vagy nekem is van használt, kicsit ütött, de nagyon jutányos áron. Kérésre PÜben köldök fotót.

[ Szerkesztve ]

(#14974) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

MOTO érdemes romból,kernelből feltenni?
2.3.4/sense 3 van most.

[ Szerkesztve ]

(#14975) mipityu


mipityu
tag

Sziasztok!
Ha valaki vett az utóbbi hetekben a T-Mobile-tól ilyen telefont, megnézné, hogy független-e?

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#14976) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Valaki kérem segitsen. Ic 5.x romot használók, es telepitettem a swepp2 dolgot, de nem kell. Telepitettem az 5.4-et es az aromaban NO-ra állítottam es maradt minden a régi. Nem volt full wipe, azt nem szeretném. Itt írta vki h valószínűleg a kernelt kell újra rakni.
Ha ez így van akkor azt hogy kell?

(#14977) szegto válasza bbalika81 (#14976) üzenetére


szegto
senior tag

Letöltöd a legfelső linken lévő zip-et innen:
Bricked-3.0-v1.0-ics
És ugyan úgy telepíted ahogy a romot.
Ugyan olyan Aroma telepítő van.

[ Szerkesztve ]

(#14978) csolaca68


csolaca68
tag

Sziasztok?
Mitől van az hogy Skype használat közben az "ellenfél" zöld színben lát engem. Leszedtem minden kamerával kapcsolatos programot, skype újrarakva, változás semmi. A fényképezővel az előlapi kamera normálisan működik.
Köszönöm!

(#14979) Balazs_ válasza csolaca68 (#14978) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Valami driver hiba lehet, a Skype készítői tudnak róla, nem tudnak csinálni semmit. Elvileg a HTC tud majd tenni valamit.

(#14980) kaciokos válasza Balazs_ (#14979) üzenetére


kaciokos
őstag

Én is nézegettem a Skype fórumokat, fura, hogy több gyártó több eszközénél is előfordult a múltban, ráadásul több időpontban, szóval nekem az jött le, hogy a Skype a ludas, kétlem, hogy ugyanaz a bug lenne mondjuk a Sensation gyári ICS ROM-ban, mint egy ASUS vagy Samsung GB ROM-jában.

(#14981) Tóni bácsi


Tóni bácsi
csendes tag

IC romot használok (RC8-at) és az előbb kijött egy hiba. Nem tudom másnál előfordult-e. Kb. 3-4 fényképezés után a kamera kilép és nem fényképez többet. Újraindítottam, de ugyan ezt csinálja. Esetleg fel kell rakni egy másik kamera szoftvert?

Aki a legnagyobb közöttetek, az legyen a többi szolgája. (Mt23,11)

(#14982) HIJ válasza Tóni bácsi (#14981) üzenetére


HIJ
őstag

Ez egy ismert bug. Ha jól tudom a stable verzióban már nincs benne...

(#14983) Az-X


Az-X
őstag

Üdv mindenkinek!

1-2 hete jutottam hozzá egy ilyen telefonhoz...
Korábban egy iPhone4-esem volt, ahhoz viszonyítva jóval hamarabb lemerül az aksi. Az iPhone-nal ha vigyáztam akár 2 napig is kihúztam. Ezzel a HTC-vel ha nagyon vigyázok max 1 napot húzok ki. Most is 15%-on van, pedig reggel 10 körül vettem le a töltőről. De tegnap pl dél körül már 0 volt :( Semmi extra használat, kevés telefon, néha pár üzenet Skype-on, ma a GPS-t be sem kapcsoltam. Normális ez? Mindenkinek ilyen hamar lemerül, vagy valami gond van az enyémmel?

:)

(#14984) randras válasza Az-X (#14983) üzenetére


randras
veterán

Sok mindentől függ. ROM, kernel, radio, használati szokások, fényerő, mobil internet/GPS/bluetooth be van-e kapcsolva hosszabb ideig, illetve hogy milyen állapotú az akksi. Hogyha reggel 10-kor vetted le a töltőről, és most 15%-on van, az teljesen korrekt is lehet, ha pl. annyit használod mint én.

(#14985) Az-X válasza randras (#14984) üzenetére


Az-X
őstag

8ó 1p 22mp

Képernyő 50% - 1ó 52p 11mp
Hanghívások 43% - 1ó 3p 10mp
Cella készenlét - 4% - 8ó 1p 22mp
Nem használt telefon - 3% - 6ó 9p 10mp

ROM, kernel ha minden igaz gyári, én nem nyúltam hozzá.
Radio-t nem hallgatok (se zenét, se filmet semmit)
Fényerő automatán.
GPS, Bluetooth ma nem volt bekapcsolva.
Az aksi elvileg új.

Nem tudom, de nagyon gáz ha ez ennyitől lemerül :F

:)

(#14986) randras válasza Az-X (#14985) üzenetére


randras
veterán

A radio az más, az is egy driver-féleség, azt is lehet buherálni, de ezek szerint neked az is gyári. Mobil internet? WiFi?

Egyébként korrekt értékek, képernyő nekem is max 2.5 óra szokott lenni, de ha automata a fényerő, akkor nem megyek 2 óra fölé. Ez ilyen.

(#14987) Az-X válasza randras (#14986) üzenetére


Az-X
őstag

Mobilnet természetesen be van kapcsolva... mailek, viber, skype... de hát ezért vettem ilyen telefont. Wifi be van kapcsolva, de csak itthon használom. Nem tudom... ez nekem nagyon kevésnek tűnik :( Sose volt olyan telefonom ami nap közben megadta magát :(

:)

(#14988) randras válasza Az-X (#14987) üzenetére


randras
veterán

A WiFi-t kapcsold ki nap közben, ha nem használod, illetve a Fiókok és Szinkronizálásnál lövögesd ki azokat a dolgokat, amiket nem használsz, illetve ésszerűsítsd a szinkronizálások gyakoriságát. Van nagyobb kapacitású akksi, illetve vannak olyan ROM-ok, amikkel jobb a fogyasztás. Viszont fényévekkel sosem lesz jobb: nagy az a kijelző, és sokat fogyaszt.

(#14989) Az-X válasza randras (#14988) üzenetére


Az-X
őstag

Ehhe... vehetek minden szobába, kocsiba... külön töltőt :D Amúgy meg a telefon tetszik. Kérdés ha napi kétszer töltögetem meddig fogja bírni az aksi.

:)

(#14990) randras válasza Az-X (#14989) üzenetére


randras
veterán

Hát ja... én jelenleg egy ilyenre várok. Nekem pl. nem sokat számít, ha van nálam töltő, mert nincsen hova bedugni, nekem egy ilyen sokkal hasznosabb, remélem, tényleg hozza az adatlapjára írt értékeket... ha USB-n tényleg feltöltődik maxra 3.5 óra alatt, és abból egyszer tökig fel tudom tölteni a telóm, nagyon-nagyon elégedett leszek. (2170 forint)

[ Szerkesztve ]

(#14991) csipuka válasza randras (#14988) üzenetére


csipuka
senior tag

Nekem az a tapasztalatom, ha a wifi megy akkor jobban birja.
Nem kell folyton a 4G-n lognia a telonak, mert a wifi atveszi a szerepet.

(#14992) HIJ válasza Az-X (#14985) üzenetére


HIJ
őstag

Wow. 2 óra folyamatos kijelző és 1 óra folyamatos telefon után nem csodálom hogy lemerül :N
Nálam ez nem a "Semmi extra használat, kevés telefon, néha pár üzenet Skype-on" fogalma, hanem inkább az aktív használaté . :C

(#14993) randras válasza csipuka (#14991) üzenetére


randras
veterán

grrr.

[ Szerkesztve ]

(#14994) randras válasza csipuka (#14991) üzenetére


randras
veterán

Érdekes amit mondasz, én anno tesztelgettem stand-by fogyasztásokat mobilnet/wifi/bluetooth/gps funkciók bekapcsolásának kombóival, és hasonló dolgot vettem észre, bár a hátterét nem ismerem. :K Ettől függetlenül egy próbát megér, lehet, hogy ő más hálózaton van, ahol ez nem érvényesül, vagy nem tudom.

(#14995) bbalika81 válasza szegto (#14977) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Köszönöm szépen :R

(#14996) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!

Valaki próbálta már a coindroid 1.0-át? jobb mint az insertcoin 2.0? ez már egész jó de még vannak apróbb bugok.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#14997) Something_ válasza randras (#14990) üzenetére


Something_
őstag

Ez micsoda? Végül is ezt feltöltöd, aztán zsebre vágod és hogyha a teló merül, ez visszatölti?
Ha esetleg rendelsz majd magadnak, rendelsz nekem is egyet?:) Utalok pénzt, aztán majd vmikor kiugrok érte:)

Mennyi lehet ennek a "standby" üzemideje?

[ Szerkesztve ]

(#14998) csipuka válasza randras (#14994) üzenetére


csipuka
senior tag

Nalam a GB rommal idonkent disconnect-telt a a ceges wifirol (ICS-el minden OK), es akkor merult a telcsi mint allat. Ha nem volt disconnect, akkor szep lapos volt a gorbe. Nalam raadasul epuleten belul alig van 4g, de a telo probalkozott folyton 2g->4g valtassal.
Asszonynak otthon a telcsije szinten folyton a wifin log, akar 2 napig is birja.
En ezt tapasztaltam.
Ha elmegyek otthonrol akkor a wifit kikapcsolom (illetve a Llama, mar amikor mukodik...), ne egyen semmit, de otthon folyton megy.

[ Szerkesztve ]

(#14999) randras válasza Something_ (#14997) üzenetére


randras
veterán

Már rendeltem! ;] Ez tulajdonképpen egy külső akku, amiről fel tudom tölteni a telefonomat, semmi extra, ahogy mondod. Szerintem napokon belül itt lesz, 1-2x kipróbálom, aztán megírom, mert ha szar, miért vetetném meg veled.

Írok mindenképp, nagyon rég kattogok ezen a szaron, szóval én is várom már, és remélem, hogy hozza a beígért értékeket, praktikus lenne.

[ Szerkesztve ]

(#15000) Something_ válasza randras (#14999) üzenetére


Something_
őstag

Köszi :DD De hát ez is utángyártott, nem? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.