Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14351) Something_ válasza pap (#14350) üzenetére


Something_
őstag

RC2-nél?

(#14352) Iomega válasza zool1 (#14341) üzenetére


Iomega
őstag

Jó képeket készít.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14353) zool1 válasza Iomega (#14352) üzenetére


zool1
őstag

Ha most nem vettem volna fotós felszerelést, akkor szerintem a One X-et veszem most meg! :K

(#14354) -atesz-


-atesz-
aktív tag

Alkalmazásokat szeretnék telepíteni kártyáról ,de azt írja ,hogy "telepítés blokkolva". Hol lehet beállítani ,hogy ne írja ezt ki. 4.0.3 android verzió

(#14355) Iomega válasza -atesz- (#14354) üzenetére


Iomega
őstag

Beállítások--->>>alkalmazások--->>>ismeretlen forrásokat pipáld ki.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14356) roxan


roxan
senior tag

factory resetet hogy csináljak? boot menüből Factory resettel vagy menü-tárolás-gyári állapot visszaállítása? vagy tökmind1.

és azt hol kell beállítani, hogy utána ne szedje lesz marketről az összes jelenlegi telepített programot. csak majd amit akarok. a fizetősok megmaradnak?

[ Szerkesztve ]

(#14357) pap válasza Something_ (#14351) üzenetére


pap
senior tag

Igen

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14358) -atesz- válasza Iomega (#14355) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Nincs olyan... Az előző verzióban volt ,most csak az alkalmazások sorban vannak aztán kész...

(#14359) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Nincs valakinek eladó hátlapja? Nem elég passzos a jelenlegi, ezért próbálkoznék meg egy újjal! :R

(#14360) MerLinh válasza -atesz- (#14358) üzenetére


MerLinh
senior tag

átkerült a biztonsághoz

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#14361) -atesz- válasza MerLinh (#14360) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Hát hülye vagyok ,de nem találom (a biztonság megvan).

(#14362) roxan válasza -atesz- (#14361) üzenetére


roxan
senior tag

hát én sem talalom, pedig factory reset után kéne.

(#14363) storm4 válasza -atesz- (#14361) üzenetére


storm4
aktív tag

Szerintem ezt keresed

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#14364) roxan válasza storm4 (#14363) üzenetére


roxan
senior tag

Nekem az "Eszköz-rendszergazda" ismeretlen források sor nincs. Többi ugyanaz.
Hm...

[ Szerkesztve ]

(#14365) Something_ válasza roxan (#14364) üzenetére


Something_
őstag

Opcionális menüpont alatt nincs valami olyasmi, hogy speciális? Habár én sem emlékszem, de tuti van valahol :DDD

Szerk.:
Az nem az. Nekem sense 4-nél is a biztonságnál van, ahogy az előbb írták. Sztem factory reset lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

(#14366) roxan válasza Something_ (#14365) üzenetére


roxan
senior tag

Nincs, semmi nem jön rá be.
WTF

Fejlesztői beállításoknál van olyan, hogy Hamis helyek engedélyezése. Ez nem tudom mi.

[ Szerkesztve ]

(#14367) T0rnad0 válasza roxan (#14366) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nem tudom milyen romot használsz, de nekem IC-nél volt ez...Ha beállítottam a gmail fiókomat, eltűnt ez az opció. A megoldás: factory reset, a kezdeti beállításoknak ne állíts be semmilyen fiókot, majd a menüben kipipálni a fentebb említett opciót és utána jöhet a gmail beállítása...

Z Fold 4

(#14368) roxan válasza T0rnad0 (#14367) üzenetére


roxan
senior tag

Hát a gyárit, ami most jött pár napja.ICS. Bugos?

De köszi, megpróbálom holnap.

[ Szerkesztve ]

(#14369) szasz1 válasza roxan (#14368) üzenetére


szasz1
tag

Nekem gyári ICS van fent, bevan állítva a google fiók és minden egyéb is, mégis megtalálható ez a beállítás :)

(#14370) -atesz- válasza storm4 (#14363) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Nekem sincs ilyen... :F

(#14371) Murder


Murder
tag

Sziasztok ebben tudna valaki segíteni?

(#14372) bbalika81 válasza roxan (#14368) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Szia.
Nekem is eltűnt ez a menü, mert aktivaltam a screen on/off programot. Unaktivaltam, visszajött...:) pipa be, aktivaltam a progit, menü eltünt....ki érti ezt?

(#14373) -atesz- válasza bbalika81 (#14372) üzenetére


-atesz-
aktív tag

És azt hol?

(#14374) Something_ válasza Murder (#14371) üzenetére


Something_
őstag

Gondolom a tied nem eus, hanem ázsiai. Hol vetted? Gondolom sufnigsm garid van rá. Akkor mit tudnál reklamálni?

(#14375) rgeorge válasza bbalika81 (#14372) üzenetére


rgeorge
addikt

Ez a screen on/off ismeretlen forrásból származik, nem? Akkor lehet, hogy ha egyet ilyen alkalmazást telepítesz, akkor már nincs értelme a kapcsolónak, ezért tűnik el.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#14376) Májköl


Májköl
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy a lezárási képernyő gyorsindító ikonjait hol tudom megváltoztatni az új ICS-ben?Csak annyit találtam,hogy ikonok ki ill. bekapcsolása.
Továbbá ha repülőgép módra váltok a wifi bekapcsolva marad,míg az előző romban az is lekapcsolt ilyen esetben.
Észre vettem még,hogy lezárási képernyőn aktív az értesítési sáv,szépen lehúzható.
És még egy,töltés közben határozottan nem melegszik se a telefon,se a hálózati töltőfej,viszont mintha lassabban is töltene.
Találkozott valaki ezekkel a jelenségekkel?

(#14377) kokler válasza Májköl (#14376) üzenetére


kokler
aktív tag

Amit a homescreen-en beállítasz 4 ikont legalul, azok lesznek kint! :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14378) Májköl válasza kokler (#14377) üzenetére


Májköl
csendes tag

Bakker,erre nem gondoltam!Meg is van.Köszi szépen!

(#14379) -atesz- válasza rgeorge (#14375) üzenetére


-atesz-
aktív tag

?

(#14380) Murder válasza Something_ (#14374) üzenetére


Murder
tag

Szia

Igen most már tudom, hogy nagyon meg kell válogatni honnan vesz az ember készüléket

2 év szoftveres Garancia van.

Amúgy GSMhome-ból van garis már írtam nekik is és elvileg gariba meg is csináltatják a szervizzel de, hogy garanciális idő után túli frissítésekkel mi lesz az jó kérdés. de valószínűleg az, hogy megáll annál a szoftvernél ami rajta van épp.

De ezt nem lehet valahogyan átírni a készülékben? (Elvileg ők is megkérdezik, hogy meg lehet e oldani)
Így kedden szerintem megy Postával a BÓTBA

(#14381) bbalika81 válasza rgeorge (#14375) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Nem ismeretlen forrásból, market. Amikor telepítettem nem volt be pipalva az ismeretlen forrás. Első inditaskor azt kéri aktivaljam, ranyomok es utána már nem látható az ismeretlen forrás a menuben. Adatok törlése es kényszerített leállítása után a menü megint látható,be pipalom, screen off-ra ranyomok újból kéri h aktivaljam,arra is ranyomok,a menü megint eltűnik, de már lehet appot telepíteni sd-rol..... :F

(#14382) bbalika81 válasza bbalika81 (#14381) üzenetére


bbalika81
aktív tag

Na most megnéztem, ha telepitem a screen off/on appot akkor az ismeretlen források fölött bejön egy plusz menü,rendszergazda jogosultsagok,es abban ez az app van,első inditaskor kéri h aktivaljam es utána eltűnik az egész. Tehát akinek eltünt az a menü hogy ismeretlen források, akkor az adatok törlése,es kényszerített leallitas annál az appnal amelyik első inditaskor azt kérte h aktivald..... Ő lett a rendszergazda:)

(#14383) IkszIpszilon válasza MerLinh (#14196) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Köszi.Segített. :))

X.Y.

(#14384) mikkokawa válasza Something_ (#14374) üzenetére


mikkokawa
tag

Én a speedshopnál vettem ami az egyik legkorrektebb bolt állítólag.. hát nekem mégis ázsiai készüléket nyomtak a kezembe..úgyhogy még mindig várom az ICS-t.

(#14385) Something_ válasza Murder (#14380) üzenetére


Something_
őstag

Az kemény, csak szoftveres garancia van rá?

Az mit jelent? Elhal a telefon és nyomnak egy hard resetet, hogyha nem segít, akkor széttárják a kezüket? Gondolom, hogyha kell frissítés, akkor beviszed és xda-ról felnyomnak egy legfrissebb hivatalos RUU-t.
Más majd helyesbít, de sztem a garanciádat lehúzhatod a klotyón, kezdj el barátkozni az xda-val és rommolgass. Veszteni valód nincs, mivel nincs garanciád.

Mennyibe került a telefon?

mikkokawa: ezt sem tudtam, hogy a speedshop, ahol túl vannak árazva a készülékek, ázsiai modellt árulnak. Általában az ázsiai modellek kerülnek 20e ft-tal olcsóbba.
Tudtommal a speeshop a hazai HTC márkaképviselet vagy micsoda. Rácsapsz az asztalra akkor sztem kapsz egy EU-s készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#14386) Murder válasza Something_ (#14385) üzenetére


Murder
tag

Elviekben úgy vettem a készüléket, hogy 1+1 év garancia van (1 év teljes körű + 1 év szoftveres garancia)

Ha nem csinálják meg úgy hogy ezentúl jöjjön a frissítés akkor fogyasztóvédelem lesz.
de szerintem a HTC-nek is lehet írni :-)))

Az hogy a speedshop is ilyet árul az durva pedig épp rájuk gondoltam köv vásárlásnál.

109 volt a teló 2011.09.16-án

akkor volt a spednél olyan 15-20-al több

JA ÉS OTT SE A LEGOLCSÓBBAT VETTEM AZÉRT de sajna nem is a HU garisat.

(#14387) Something_ válasza Murder (#14386) üzenetére


Something_
őstag

Nem tudják úgy megcsinálni, hogy ne ázsiai, hanem eu-s legyen a telefonod, ezt felejtsd el. Ezek direkt így árulják, pár hete volt már róla szó.
Szép lenne, hogy a behozott telefonból eu-sat csinálnának.
HTC pont leszarja az ilyen szürkeimport sufnigsm-eket, meg a speedshop is..

Azzal, hogy a kezedbe vetted a dobozt és eltépted a fehér kis papírt, amin rajta van a régió, ott szerződésbe léptél és elfogadtad, hogy mától ázsiai modellt használsz.
Gondolom a szerződésbe is van egy apró betűs rész.

Nekem novemberbe ha jól emlékszem 124e ft-ba került a T-Mobilenál a telefon, szóval jó árba vetted, de ez az ára.

Amúgy az ilyen sufnigsm-től hányni tudnék a 2 év szoftveres garanciától. Persze, hogy adnak szoftveres garanciát, viheted hozzájuk frissíteni.

Abba belegondoltál, hogy mi van akkor, hogyha bezár a bolt időközben? Kis boltok folyamatosan mennek tönkre, gondolom van egy-két illegális dolguk is, bezáratják őket, stb.

(#14388) Murder válasza Something_ (#14387) üzenetére


Murder
tag

Hát igen én is attól tartok, hogy nincs esély az automata frissítésre.

Na majd lesz valahogyan be fogok számolni a fejleményekről

De remélem mások tanulnak ezekből a hibákból. :-))

Ha nem jön be a gariztatás akkor kénytelen leszek kitanulni a rootolgatást!:D

(#14389) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Ez most lehet hülye kérdés, de CID átírással nem lehet EU-s készüléket csinálni bármiből? (pl.: HTC_032)

(#14390) Murder válasza Balazs_ (#14389) üzenetére


Murder
tag

Én sajna nem tudom
De érdekel a téma:-)))

(#14391) petike2014


petike2014
aktív tag

Üdv!
Egy olyan kérdésem lenne,hogy az én készülékem ugyan T-nél lett vásárolva, de gyári független volt így feltehetem a gyári open europe ics RUU-t?

(#14392) Iomega


Iomega
őstag

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14393) iendre


iendre
csendes tag

Sziasztok!

Sikeresen lejött a gyári ICS, fel is települt, penel is rendesen. Egyetlen észrevételem van. KB. 10 órája lett frissítve és azóta a sync ikon , fent a wifi jeltől balra ott van. Biztosan csinál is valamit, mert lezabálta az akksit 3 óra alatt. De mit? És minek? És hogyan lehet kikapcsolni?

Köszi

(#14394) -atesz- válasza bbalika81 (#14382) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Ez érdekes ,de jó

(#14395) silver-pda


silver-pda
aktív tag

nekem német t-mobile-os és még mindig várom az ics frissítést. :(
Lassan megunom a várakozást és felnyomom én a frissítést, legalább root-olt is lesz egyben :)

(#14396) Something_


Something_
őstag

Ma szembesultem vele, hogy 16 percet kesik az oram. Kicsit kellemetlen volt mikor rajottem.
Eddig mindig a halozat alapu idot hasznaltam, most atallitottam manualisra.
Masnak is van ilyen gondja? Mitol lehet ez?

(#14397) nggabi válasza Something_ (#14396) üzenetére


nggabi
nagyúr

elfelejtetted reggel felhúzni ;]

"szenyor dzsíííí"

(#14398) iendre


iendre
csendes tag

Nem akartam a twitteres frissítést feltenni, de a sok várakozás miatt mégiscsak felkerült, és utána láss csodát ott volt az ICS!

(#14399) Something_ válasza iendre (#14398) üzenetére


Something_
őstag

Az élet apró örömei, habár ez elég egyértelmű, hogy egymásra kell telepíteni a frissítéseket..

(#14400) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Teljesen gyári Sensation telóm a gyári ics-sel ma érdekes dolgot csinált egymás után kétszer is. Mégpedig a következőt: mentem le a metróba Londonban ( ahol egyébként nincs térerő, ennek majd még lehet jelentősége). Mielőtt lementem volna, nyomkodtam a telót. Lent játszani akartam valamivel, nyomom a power gombot, semmi. Mi a szösz, gondolom. Majd bekapcsolt a telefon, azaz bootolni kezdett.
Elindult a teló, semmi hibaüzenet.

Megérkezvén felmentem a felszínre, nyomom a power gombot, hogy megnézzek vmit a telón, erre egy újabb bekapcsolás. Hibajelzés nélkül elindult újra a téeló.

Mi a szösz ez? Egy hete használom a gyári icst, eddig semmi ilyen nem volt. Semmi új alkalmazást nem telepítettem.

Volt másnak is ilyen rejtélyes bekapcsolása?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.