Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14051) cotag válasza Zirowe (#14049) üzenetére


cotag
senior tag

idáig vagyok meg.

[ Szerkesztve ]

(#14052) Zirowe válasza cotag (#14051) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Apró kérdés: mit ír ki a telefon, hboot usb vagy fastboot usb?
Fastboot driver telepítve?

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14053) rgeorge válasza mumk1 (#14035) üzenetére


rgeorge
addikt

Olvastam mindent, ne nem mindenre volt válasz, azért bátorkodtam feltenni a kérdést még egyszer. A "beállítások mentése" opció egyébként mit takar?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#14054) cotag válasza Zirowe (#14052) üzenetére


cotag
senior tag

fastboot usb

(#14055) nggabi válasza Zirowe (#14052) üzenetére


nggabi
nagyúr

én nem telepítettem semmilyen külön drivert, csak a supetool-t használtam, abból is csak a fastbootot... működött :)

sztem nem rakta bootoloaderbe a telót és úgy próbálta...

mumk1: +1 nekem is csak ez van fent (meg a samsung usb drivers de az ugye nem számít ;] )

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#14056) mumk1 válasza cotag (#14051) üzenetére


mumk1
addikt

Szedjél le minden HTC drivert és a HTC sync-et a gépedről és csak a HTC Fastboot driver-t tedd fel.

@rgeorge
Semmi gond, azért van a fórum. :) Az appok beállításait nem fogod visszakapni.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14057) cotag válasza mumk1 (#14056) üzenetére


cotag
senior tag

beírtam a konzolba a parancsot, utána reboot, és most már s-on fogadott :R

Köszi mindenkinek!!!

(#14058) rgeorge válasza mumk1 (#14056) üzenetére


rgeorge
addikt

Azok nem is kellenek, a fiókokat lenne jó visszakapni. A wifiket menti a felhőbe, nem?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#14059) nggabi válasza cotag (#14057) üzenetére


nggabi
nagyúr

még van valami amit nézni kell az "s-on"on kívül, LOCKED asszem? valami volt ami nekem se stimmelt elsőre...

"szenyor dzsíííí"

(#14060) mumk1 válasza rgeorge (#14058) üzenetére


mumk1
addikt

Elvileg menti, de nekem nem mindig állítja vissza, már mint a wifi beállításokat. Nézzél valami ilyesmi appot [link], ezek amit lehet root nélkül, azokat lementik.
Még jobb megoldás, ha csinálsz egy Temp root-ot a mentéshez és utána még egyszer a helyreállításhoz.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14061) cotag válasza nggabi (#14059) üzenetére


cotag
senior tag

mindjárt lejön a ics, akkor ne engedjem rá??

(#14062) cotag


cotag
senior tag

***LOCKED***
ez a legfelső sor...
alatta ott van az s-on

(#14063) nggabi válasza cotag (#14062) üzenetére


nggabi
nagyúr

akkor sztem mehet rá :)

"szenyor dzsíííí"

(#14064) 19_OsY_81 válasza mumk1 (#14039) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Köszi.

Megnéztem a könyvtárat és a fájlkezelő azt írja, hogy üres a könyvtár. Nomeg belemegyek és tényleg az. :) Mi a szösz?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#14065) mumk1 válasza 19_OsY_81 (#14064) üzenetére


mumk1
addikt

Csatold fel az SD-t PC-re, akkor látod a tartalmát.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14066) pap válasza cotag (#14061) üzenetére


pap
senior tag

Azt ugye tudod.ha raengeded az ics-t akkor egy darabig nem tudsz S-offolni?

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14067) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Feltetem az ICS-t. Minden franjo, egy dolog kivételével. Itt van mellettem a WiFi router és eddig a jelerosseg kijelzes működött rendesen az allapotsorban. Most csak az alsó jelig megy fel. Ez miért lehet? Factory reset nem volt. WiFi legjobb teljesítményre van állítva.

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#14068) szirtesp válasza Newlocal (#14067) üzenetére


szirtesp
tag

Én ilyenkor először a routert indítom újra, aztán a telefont., ha egyik sem segít --> FR.

(#14069) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Használom pár napja a Virtuous Inquisition v4.0.1 romot. Nem lenne rossz, de csinált 3-4 pár perces megakadásokat, ami nekem nagyon nem fér bele :U
Revolution HD vagy LeeDroid van valakinek?

Z Fold 4

(#14070) kokler válasza T0rnad0 (#14069) üzenetére


kokler
aktív tag

Csak IC :B Illetve a Virtuous team ROM-jai. A többi mind hibázik valahol - egyelőre a virtuous is...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14071) Newlocal válasza szirtesp (#14068) üzenetére


Newlocal
aktív tag

3 különböző helyen próbáltam :( Akkor gondolom FR. A játék menteseim hogy tudnám megtartani (pl. Angry Birds, Cut the rope, stb.) ?

[ Szerkesztve ]

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#14072) T0rnad0 válasza kokler (#14070) üzenetére


T0rnad0
addikt

Igen, úgy néz ki vissza kell mennem IC-re. Tudja esetleg valaki, hogy kb mikorra várható a legújabb?

Z Fold 4

(#14073) Zirowe válasza kokler (#14070) üzenetére


Zirowe
nagyúr

IC-nek is vannak idegesítő bugjai: 5.1.7 van fent, az akksi kijelzés megint hibás lett (telefon jelzi, hogy már csak 14% maradt, fent még 20at mutat), illetve a gyári böngésző lett nagyon idegesítő (vissza gombra gyakran nem csinál semmit, keresés helyett az előző lapot nyitja meg, meg hasonlók).

Egy kis érdekesség, amit már a korábbi verzióban is észrevettem: ha repülőgép módban bekapcsolod akár csak egyszer is a wifit, utána ha kilépsz a repülőgép módból, magától bekapcsolja, ha egyszer se kapcsolod be a wifit, akkor nem kapcsolja be.
Lehet ez nem bug, hanem feature. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14074) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Nekem eddig az ICS-el az a tapasztalatom, hogy a gyári böngésző gyorsabb lett (megítélésem szerint). Ami marhára idegegesít (de csak meg kell szokni), hogy bizonyos gombokat felcseréltek (pl. PIN kód beírásnál az OK gomb eddig jobb, most bal oldalon volt).

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#14075) Newlocal válasza Newlocal (#14071) üzenetére


Newlocal
aktív tag

2 újraindítás után jó lett :) Viszont 2 ujrainditasnal is optimalizal. Ezt meddig fogja még csinálni?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#14076) pap válasza Zirowe (#14073) üzenetére


pap
senior tag

igen én is észrevettem a bugot.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14077) mipityu válasza T0rnad0 (#14069) üzenetére


mipityu
tag

Hát csak a pontosítás végett: az a pár napos használat az 2 nap. Én több mint egy hete használom ezt a ROM-ot és nem találkoztam akadásokkal, még pillanatnyiakkal sem, nemhogy percesekkel (egyébként mit jelent ez pontosan?). Valami hiba lehet Nálad a köritésekben.
Az enyém: legújabb 1.4.0-ás SebastianFM kernel, előtte szintén tőle az 1.30.4-es, 1836 MHz-en mindig, de ma visszavéve 1 GHz-re, mert nincs szükségem a majdnem kétszeres sebességre. Az ehhez való kamera (nem kötelező, a ROM-ban levő is jó, de mért ne). Go launcher és közel 200 program, a ROM-ban levőekkel együtt.
A fentieket nem azért írtam, hogy lebeszéljelek a váltásról, hanem hogy megkíméljelek egy esetleges újabb csalódástól :-)

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#14078) kokler válasza Zirowe (#14073) üzenetére


kokler
aktív tag

Nekem is megvannak ezek a feature-ök, de még a leginkább élhető ROM számomra. Nálam pl. megvan az újraindulgatás is néha, amit valamelyik programom csinál az új kernellel, mert upgrade volt folyamatosan 5.1.4-5.1.7-ig lépésenként. A wipe-reinstall tudom, hogy megoldaná, de annyira nem érdekel. Nálam a Sensay 2.1 volt a nyerő és még mindig azt tartom a legjobbnak, de azt is tudom, hogy haladni kell az idővel :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14079) T0rnad0 válasza mipityu (#14077) üzenetére


T0rnad0
addikt

Még adok ennek is időt :K Konkrétan azt jelentette az akadás, hogy olyan 3 percre tök fekete lett a kijelző és csak a felső állapotjelzők látszottak, kb 20 másodperces késéssel reagált a home gombra. Ez volt a legnagyobb, még volt 2-3 egy perces is. Zeam Launchert használok, lehet megnézem Go-val is.

Z Fold 4

(#14080) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Még 1 kérdés. Frissites óta nincs mobilnetem. Elvileg be van kapcsolva, mégsem megy egyáltalán. Valami ötlet?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#14081) labeda


labeda
aktív tag

Ma vettem észre, hogy a külső 1 GB-os memóriakártyát nem látja a telefon. Az sd kártya leválasztása opciónál a telefon tároló részét választja le. Tapasztalt ilyent valaki, vagy tud-e segíteni? Pc-n is csak a telefon belső memóriája jelenik meg, a külső sd nem. Viszont mikor azt kivettem, kiírta, :(( hogy váratlan eltávolítás!

(#14082) pap válasza Newlocal (#14080) üzenetére


pap
senior tag

apn beállításokat nézd meg hogy egyezik-e a szolgáltatóddal

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14083) Newlocal válasza pap (#14082) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Köszi :) Ez volt a gond.

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#14084) Malwoon


Malwoon
csendes tag

Sziasztok!
XE-re is kijött nálunk a frissítés, vagy egyelőre csak a "sima" Sensation-ök frissülnek? Csak mert az én "sima" Sensationöm befrissült pár nappal ezelőtt, viszont barátnőm XE-je azóta sem lát frissítést. A CID az CID__032 szoftver verziója 1.73.401.4, és még a dobozon is van kis HU-s felségjelzés, úgyhogy ebből arra következtetek, hogy magyar piacra szánt:)
Szóval esetleges XE tulajok: Érkezett már frissítésetek?

(#14085) Malwoon válasza Malwoon (#14084) üzenetére


Malwoon
csendes tag

Szerk idő lejárt, de közben konstatáltam, hogy van XE topic is, részben találtam választ is.

(#14086) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

ICS van fent hivatalos.... Bekapcsoltam a wifit, neteztem... majd nem tudtam kikapcsolni....
Profilw schedulerben kellett csinalnom egy wifi off-os profilt....

(#14087) HIJ


HIJ
őstag

Na kikerült az IC sense4 RC1. Bár azt nem értem, hogy hogy lehet RC1 -nek nevezni azt, ahol a BT nem működik. Tud erről vki vmit? Esetleg annyira reménytelen a helyzet hogy már le is mondtak róla?

(#14088) mipityu válasza T0rnad0 (#14079) üzenetére


mipityu
tag

Ilyen akadást én még nem is tapasztaltam (remélem nem is fogok) :-)
Sejtettem, hogy ez nem a ROM hibája, próbáld ki a Go-t.
Nekem néha döccen (1-3 mp), de azt a 16GB C4-es SD kártya okozza - pl. betallóz egy mappát, amiben van vagy >100 fájl.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#14089) pg1966 válasza S e t h (#14037) üzenetére


pg1966
aktív tag

Nekem is eltűntek az ékezetes karakterek a Cool Reader-ben, de átállítottam egy másik betűtípusra, és a probléma megoldódott.

(#14090) T0rnad0 válasza mipityu (#14088) üzenetére


T0rnad0
addikt

Go-val is csinálja...Lehet nem szereti a Dolphin-t? :F

Z Fold 4

(#14091) mipityu válasza T0rnad0 (#14090) üzenetére


mipityu
tag

Lehet :-)
Dolphint nem használok, ha böngészés akkor chromeß :-)
Az is ritkán, pc-n jobban szeretek böngészgetni :-)

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#14092) Something_ válasza mipityu (#14091) üzenetére


Something_
őstag

Nekem is szokta azt csinálni a Chrome, hogy néha eltűnik a címsor? Szürke cumó lesz helyette, be kell zárnom feladatkezelőből, hogy újra tudjak írni oda.

(#14093) mipityu válasza Something_ (#14092) üzenetére


mipityu
tag

Hogy Neked is szokta-e csinálni nem tudom :-)

Ha a nekem alatt rám gondoltál, akkor nem, de nem mérvadó, mert én csak kb. hetente 5 percet netezek mobilról :-)
Nagyjából 6-22-ig - 2x3x fél órás megszakítással - számítógép előtt ülök.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#14094) roxan


roxan
senior tag

Frissítés előtt az sms-eknél lehetett látni, hogy egy-egy beszélgetés hány üzenetet tartalmaz. Ez most nincs? Nem lehet valahogy visszaállítani? Nem találtam ilyet.

Egyébként mekkora ötlet, hogy minden OK és MÉGSE gombot felcseréltek, a kezére vernék rá, aki kitalálta. Folyton szokásból félrenyomom.

[ Szerkesztve ]

(#14095) rgeorge


rgeorge
addikt

2.3.4 alatt volt egy akku widget (by HTC). Frissítés után megmaradt, bár kicsit meg volt zakkanva a színe a felugró ablaknak. Factory Reset után viszont nem találom. GB alatt le kellett tölteni a HTC-tól, de ICS alatt nem találok ilyen lehetőséget.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#14096) Something_ válasza mipityu (#14093) üzenetére


Something_
őstag

Igen, igen, nekedre gondoltam:D

roxan:
Múltkor mumk1 mondta, hogy a sense 4.0-nál felcserélték a hívás fogadást és az elutasítás gombot és többször kinyomott hívókat és hívhatta vissza őket. Sense 3.6 alatt asszem még normális volt nekem, zöld és piros (most piros és zöld...)

Szóval a napokban én is több embert kinyomtam "véletlenül" és hívhattam vissza. Nagy találmány......... legalább állítani lehetne, hogy hol legyen, mint több más romba (asszem cm7 és cm9ben lehet bal és jobbkezesnek beállítani)

(#14097) pingwin011 válasza Something_ (#14096) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Az is érdekes téma lehet, hogy mi alapján állítják be a gyártók, hogy melyik melyik oldalon legyen. Szerintem a zöld piros sorrend lenne a jó. Mindenesetre mindegy is, a lényeg, hogy szabályoznám ezt is, hogy minden telefonban egységes legyen.

(#14098) pap


pap
senior tag

Aki felrakta már az InsertCoin with Sense 4 Release Candidate 1 annak mi a véleménye ,tényleg megilleti már az RC1 nevet?

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14099) mipityu válasza pap (#14098) üzenetére


mipityu
tag

- Bluetooth NOT Working
- Internet Passthrough & Hotspot not Working
- MMS cause GSM restart – use GoSms from market or evolve to email

A fentiek miatt én nem tettem volna ki az RC1-et. Végleges előtti változat és 3 komoly funkció működésképtelen? Hm.

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#14100) mumk1 válasza mipityu (#14099) üzenetére


mumk1
addikt

Ezeket leszámítva, viszont egy stabil és gyors rom. Persze nagy kár ezekért, a BT és wifi hotspot nekem is hiányzik belőle és így túlzás az RC elnevezés, de gondolom mindenki el tudja dönteni, hogy ilyen állapotban tudja-e használni. A bluetooth-al az a probléma, hogy a ONE család már egy új modult kapott.

Sensation: Bluetooth 3.0
HTC ONE S: Bluetooth with aptX enabled (Bluetooth 4.0)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.