Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14501) KLIOS válasza Evo50 (#14499) üzenetére


KLIOS
aktív tag

Nekem a bluetooth javult meg tőle,végre rendesen átadja a névjegyeket a kocsiban a kihangosítóra.

(#14502) SKol


SKol
csendes tag

Kinek van tapasztalata abban, hogy a T-mobile-osok mennyit bíbelődnek telefon szereléssel? Holnap vinném be, mert porosodik és 60% töltöttségi szint alatt rendszeresen kikapcsol...Kezd tele lenni a hócipőm :F

(#14503) Newlocal


Newlocal
aktív tag

amióta ICSre váltottam (gyári rom) azóta nem működnek a lockscreen után az időjárás animációk. Persze a hangát nem hiányolom, de ugy megszoktam már :D Hogy lehet ezt visszakapcsolni? Sehol nem találtam a lehetőséget rá.

szerk: még 1 dolog. Az miért van, h eltűnt néhány névjegyem az ICS frissítés óta?

[ Szerkesztve ]

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#14504) xors válasza SKol (#14502) üzenetére


xors
senior tag

Miért nem viszed e-care -be? 1-2 napot biztos nyersz vele ;)

(#14505) Newlocal válasza kissandras20 (#14494) üzenetére


Newlocal
aktív tag

nekem van most itt pesten 3 db. nem a legjobb, mert kicsit vastag és szenvedni kell vele a felrakásnál, de szivesen adok egyet ingyen :D
ha érdekel keress priviben :)

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#14506) MerLinh válasza Newlocal (#14503) üzenetére


MerLinh
senior tag

rátenyerelsz az órára és a szerkeztésre húzod, kiválsztod a várost és utána be lehet kapcsolni

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#14507) szegto


szegto
senior tag

Üdv.
Aki valamelyik Sense 4.0-t használja, annak is s*ar a kamera?
A sorozatos felvétel hol megy hol nem, de ez még nem is lenne baj.... kb 10ből 5ször sima fényképezésnél is kilép a program, eléggé el kell találni hogy mikor kattintom el a képet, bár erre még nem jöttem rá hogy pontosan mikor is kell.

Idegesítő mikor bepózolnak az emberek, aztán nyomnám a képet és kilép. :F
Ha ez másnál is így van akkor megy vissza a 3.6.
Egyébként minden tekintetben meggyőzött a Sense 4, csak ez a kamera......

[ Szerkesztve ]

(#14508) Newlocal válasza MerLinh (#14506) üzenetére


Newlocal
aktív tag

hát ezt jól eldugták. köszi! :)

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#14509) pap válasza szegto (#14507) üzenetére


pap
senior tag

Nálam is így van,de majd kijavítják gondolom.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14510) Fl4tl4nd3r válasza randras (#14484) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Időjárás élőháttér/előnézet/beállítás/hang kikapcsolása.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#14511) nimfas


nimfas
addikt

Sziasztok!

Lehet hogy már meg volt válaszolva... nem találtam....

Telót restartolom, és az android appokat frissíti.... ha fast boot-ban van, na nem... tök mind1.

Telón gyári ICS van... nincs rootolva.

Mitől van a fenti dolog, normális-e a dolog?

Már volt factory reset is... nem változott.

Néha a Sense is újraindul, újratölti a főképernyőn lévő cuccokat (névnap app...stb)

(#14512) Iomega válasza randras (#14489) üzenetére


Iomega
őstag

Én az első nap ráakadtam. :P

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14513) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Sziasztok!

A fejlesztői beállításoknál van egy olyan, hogy 2d hardvergyorsító alkalmazása. Ez mit takar pontosan? Ha bepipálom az mit változtat? Miért jó, illetve miért rossz esetleg? Bepipálás után nem nagyon vettem észre változást... Az akku időt hogy befolyásolja? Köszönöm!

(#14514) kissandras20


kissandras20
aktív tag

Hogy tudom visszaállítani a gyári romot? Mert most XE rom van a sima Sensationomon (így vettem), és szeretném gyári romra visszaállítani...nem kell nekem root meg ilyen baromságok! Köszi előre is! :R

(#14515) szirtesp válasza kissandras20 (#14514) üzenetére


szirtesp
tag

HBOOT verziód mennyi?

(#14516) szegto válasza kissandras20 (#14514) üzenetére


szegto
senior tag

baromság.... jó vicc :D

Egyébként meg GOOGLE

[ Szerkesztve ]

(#14517) kissandras20 válasza szirtesp (#14515) üzenetére


kissandras20
aktív tag

HBOOT-1.27.0000
És most modellszámnak ezt írja ki: HTC Sensation XE with Beats Audio...
Pedig sima sensation (IMEI szám is egyezik a dobozán lévővel)
Szoftverszám: InserCoin 5.1.4 by baadnewz

Köszi a segítséget!

A google a barátod szöveg meg ilyeneket meg lesz*rom! Azért itt kérdezem meg, mert nem találtam számomra megfelelő leírást, és engedtessék már meg, hogy egy Sensation fórumba feltegyek egy ilyen kérdést... :((

[ Szerkesztve ]

(#14518) pap válasza kissandras20 (#14517) üzenetére


pap
senior tag

Természetesen felteheted a kérésedet ,de ha visszaolvasol kicsit párszor már leírták hogyan kell visszazárni ,illetve feltenni eredeti romot.

Gyári állapot visszaállítása

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14519) kissandras20 válasza pap (#14518) üzenetére


kissandras20
aktív tag

Ezt a módszert én is megtaláltam, de elég felszínesen van leírva az egész. Ezért kérdeztem meg itt.
Nem tartom magam teljesen bénának, mert már volt kb. 5 különböző Androidos készülékem (galaxy 3, galaxy s, galaxy s2, desire, xperia mini, sensation...stb), és sajnos mindegyiknél azzal kellett kezdenem, hogy ROM visszaállítás...meg ilyenek. Ész nélkül ROOT-olják szír szar ROMokat felpakolják...

Ennél részletesebb leírás létezik, valami szájbarágósabb? Mert nekem ehhez rengeteg kérdésem lenne. Rootot is leviszi, ez a módszer? :R

(#14520) manokaki válasza kissandras20 (#14519) üzenetére


manokaki
őstag

Sziasztok !

Valaki tudna segiteni , frissitettem az ICS- re tegnap és ugrot a magyarnyelvem !! Ěs nem is találok benne magyart !!!! Mi lehet a baj ????

Köszönöm elöre is .

Attila

(#14521) Evo50 válasza kissandras20 (#14519) üzenetére


Evo50
tag

Ennél "szájbarágósabb" már csak az lenne,ha más csinálná meg helyetted.. :W

(#14522) Xaels válasza manokaki (#14520) üzenetére


Xaels
félisten

[link] esetleg egy próbát megérhet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14523) manokaki válasza Xaels (#14522) üzenetére


manokaki
őstag

Köszönöm !!!!! Sikerült !!!! :R

Attila

(#14524) szasz1


szasz1
tag

így, hogy alig használtam az elmúlt napokban a telefont egész szép üzemidő jött ki :D
[aksi]

és még maradt 4% !!!

[ Szerkesztve ]

(#14525) mumk1 válasza szasz1 (#14524) üzenetére


mumk1
addikt

Ezeket meg hogy csináljátok basszus? :) Én reggel 6 és este 6 között kb. 2x merítem le csutkára, úgy hogy közben szinte mindig töltőn van köztes időben, irodába, autóba. :D Pedig mostanában alig van napi 20-25 hívásom. :)
Tulajdonkép engem ezért sem izgat fel az üzemidő, mert a 3000mA-es aksit is kivégezném gond nélkül egy munkanap alatt.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14526) CrAck69 válasza szasz1 (#14524) üzenetére


CrAck69
senior tag

az szép, de azért nem sokat használtad az látszik is :)
mennyi volt a kijelző? 30perc? :C

Egyszer fenn....

(#14527) szasz1 válasza CrAck69 (#14526) üzenetére


szasz1
tag

jaja, írtam is hogy kb nem használtam a napokban :)

45p46mp a kijelző
20p35mp a hívás
2nap21ó38p33mp a wifi

(#14528) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, aki hasznal gyari ICS rom alatt SlovoEd szotarat (angol-magyar) az megnezne, hogy neki FC-zik-e? :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#14529) cudarz


cudarz
tag

Miert nem tudom kivenni a Facebook szulinapokat a calendarbol? Nincs pipa az All calendars resznel..vagy ujra kene inditani ahhoz? koszi

(#14530) stufen2


stufen2
tag

Sziasztok! Most frissítettem ICS re (gyári). Miért van az hogy folyamatosan 440 mb a használt memóriám és kb 2szer olyan gyorsan merül minden? Más is tapasztalt ilyet?

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#14531) Xaels válasza stufen2 (#14530) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem beragadt valami alkalmazásod a háttérben. Próbálj meg egy Factory Resetet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14532) stufen2 válasza Xaels (#14531) üzenetére


stufen2
tag

Azt hogy kell? Illetve a gombok nyomkodásakor fellépő rezgést hogy lehet kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#14533) kokler válasza mumk1 (#14525) üzenetére


kokler
aktív tag

Linkeltem az MPJ akkut, ami természetesen nem tud 2340mAh-t, de tegnap brutálisan bírta!

- 2h05m - kijelzőhasználat, nagyrész max fényerőn
- 40m - beszélgetés

Az akku 41%-on tartott és egyszerűen akárhogy nyúztam, nem akart merülni. A kijelzőhasználatban nagyrészt 720p youtube video és normál video lejátszás Bsplayerrel, Internet böngészgetése és némi játék volt.

Javaslom neked is, hogy egy hasonlóra tegyél szert. Fogok még összehasonlítást csinálni - eredeti 1520 vs. 2340, csak idő kellene, ami nincs... :N

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14534) dadu7


dadu7
tag

Sziasztok,
Használ esetleg valaki alternatívaként a gyári üzenetekezelőre Go SMS Prot? Kiválóan működött az ICS frissítésig ám utána eltűnt az összes kontaktomhoz az avatar. A kontaktonál változatlanul bennvan a facebookos kép, frissítés után a HTC sensés szinkront is megcsináltam amit felajánlott a telo, a GO SMS Proban is be van állítva, hogy bármely egyezés esetén helyezzen be FBs avatart. Volt már újraindítás, magát a progit is újraraktam de nem véáltozik semmi. Ha az smseken belül rányomok a kontakt fényképének helyére ahol szerkeszteni ill megtekinteni lehet nagy nézetben, ott avatarral szerepel. Valaki ötlet? :F (Azóta már frissült is a GO sms de semmi változás. Be van kapcsolva minden kontakt szinkron, de pl azota a névjegyek között sem frissíti mindig az új FB képeket. )
Előre is köszi

(#14535) Zsirmanc válasza dadu7 (#14534) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Nekem gond nélkül működik ICS (gyári) frissités után. Képek, nevek, minden a helyén. Esetleg lehet, hogy egy Factory reset segitene.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#14536) randras


randras
veterán

Helló!

Lenne egy komoly gond a telómmal... elég furcsa, és nagyon akadályoz. Semmilyen programmal, vagy böngészővel sem tudok elérni semmilyen oldalt, ami HTTPS-es! :Y

Nem tartom magam hülyének az Androidhoz, de ez nagyon úgy néz ki, hogy kifog rajtam, mert már újraraktam az egész telót, és még mindig szar, szóval értetlenül állok előtte. :U

Ha laptopról osztom meg a netet, és nem a saját netemet használom, akkor érdekes módon működik...

(#14537) MerLinh válasza randras (#14536) üzenetére


MerLinh
senior tag

milyen szolgáltatos vagy?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#14538) kmisi99


kmisi99
addikt

Üdv! Ahogy látom szépen kezd csökkenni ennek a telónak a használt ára így lehet beruházok rá de érdekel hogy főzött romok terén mennyire jó? Előszeretettel kísérletezgetek nem gyári romokkal és érdekel hogy főzött romok útján ugyan úgy megcsinálják rá a legújabb sense felületeket meg minden ilyesmit? A gyári frissítés annyira nem érdekel.

(#14539) Melak03 válasza kmisi99 (#14538) üzenetére


Melak03
tag

Van elég sok rom, 3.6 és 4-s sense-el is. Insertcoin szerintem a legjobb közülük szerintem.
Sajnos baadnewz eladta a Sensationjét, de szerencsére a feleségének is Sensationja van, így a One X miatt nem hagyja abba a fejlesztését a romnak.

(#14540) kmisi99 válasza Melak03 (#14539) üzenetére


kmisi99
addikt

Rendben kösz. Sebességben milyen a teló? Számomra nagyon fontos a nagyon szép sok efekt és a "smooth" használat azaz nagyon gördülékeny legyen nagyon lágyan menjen minden ne pedig akadjon. Anno mikor az LG optimus 2x et vettem akkor is szempont volt ez hát ott csalódtam mert ott kb akadásból áll minden efekt :( Ilyet még egyszer nem akarok.

(#14541) Runci23


Runci23
csendes tag

A gmail fiókomba benne vannak névjegyzékek és nem tudom, hogy lehetne felismertetni a Sensationömmel. Valami ötlet? Szinkronizálni kéne valahogy, de nem jövök rá hogyan.

(#14542) kmisi99 válasza Runci23 (#14541) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen le kell szinkronizálni a gmail fiókot és a szinkronizálásnál ki lehet választani hogy névjegyek szinkronizálása.

(#14543) Runci23 válasza kmisi99 (#14542) üzenetére


Runci23
csendes tag

És merre találom a szinkronizálás menüpontot?

(#14544) Xaels válasza kmisi99 (#14540) üzenetére


Xaels
félisten

Gyári ICS-vel sincs sok reccenés. Ezen a Custom ROM-ok csak javítanak, legalább is az elbeszélések alapján.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14545) kmisi99 válasza Runci23 (#14543) üzenetére


kmisi99
addikt

Fú hát nem tudom sensationék háza táján hogy megy de beállítások és olyasmit keress hogy fiókok és szinkronizálás. Alap androidba így van.

(#14546) pap válasza Xaels (#14544) üzenetére


pap
senior tag

Így van :K

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14547) Something_ válasza pap (#14546) üzenetére


Something_
őstag

Hali!

Neked sikerült kikapcsolni Sense 4-nél a zárolási képernyőn megjelenő facebook szülcsinapcsikat? Én már mindenhonnan kiszedtem, de még mindig írogatja és nagyon idegesítő.

(#14548) MerLinh válasza Something_ (#14547) üzenetére


MerLinh
senior tag

A lockscreen beállításai között megtalálod

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#14549) Something_ válasza MerLinh (#14548) üzenetére


Something_
őstag

Mint említettem mindenhonnan kiszedtem a naptárakármiket, még a lockscreen beállításokhoz is beraktam egy full szűz gmail-es fiókot, mivel egyet mindenképp ki kell pipálni, de még így is tolja az FB-s születésnapokat.

(#14550) pap válasza Something_ (#14547) üzenetére


pap
senior tag

Sajnos nem,ezzel szenvedek már 3 hete. :(((
Szerintem ez bug.. :W

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.