Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13851) Something_ válasza cudarz (#13850) üzenetére


Something_
őstag

Nincs, mert sense 4.0 gyáriba még nincs (és valszeg nem is lesz mostanában) sensation-ön.

Fl4tl4nd3r: Most felraktam a vibert, mert egy ideig nem működött ICS alatt, szóval majd tesztelem. Az hogy lehet-e lapozni passzolom, majd mumk1 megmondja. Amúgy nem sok értelmét látom a lapozásnak, ez a lock screen arra jó, hogyha feloldod a zárat, akkor látod, hogy van új üzeneted, nem fogadott hívásod. Habár lehet, hogy működik. Mindjárt dobok magamra 2 sms-t:D

Szerk.: hát ez nem jött össze, elküldöm az sms-t és egyből megkapom, így már nem új üzenet:D ha kell privátba megadom a számom, küldj 2 smst és kiderül:D

[ Szerkesztve ]

(#13852) Something_ válasza Something_ (#13851) üzenetére


Something_
őstag

Küldtem 2 db e-mailt, patent. Lehet "lapozni" közte balra és jobbra húzással. Szóval át lehet böngészni az sms-ek/e-mail-ek/ nem fogadott hívásokat.

[ Szerkesztve ]

(#13853) T0rnad0 válasza mipityu (#13842) üzenetére


T0rnad0
addikt

Melyik sense nélküli romot használod? Kamera milyen?

Z Fold 4

(#13854) rgeorge válasza rgeorge (#13779) üzenetére


rgeorge
addikt

És nem is a "középső" screen a home, azaz ha azon állok, akkor alul a kis vízszintes jel nem középen áll. Nagyon kinéz egy factory reset...
Most kézzel átpakoltam a cuccokat, így helyre állt.

[ Szerkesztve ]

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#13855) pingwin011 válasza Something_ (#13851) üzenetére


pingwin011
aktív tag

A lapozásnak az az értelme, hogy gyorsan el tudod olvasni, hogy mi van, ha fontos, akkor reagálsz, ha nem annyira, akkor nem :D Plusz ugye a nem fogadott hívást, smst, mailt amúgy is látom, mert mindig van egy ikon a felső sávban, csak épp azt nem tudom kapásból, hogy kitől jött és mi. Mindegy is, örülök, hogy lapozható, várom már, hogy nekem is megjöjjön a frissítés... A viber már megy ICS alatt is! Szerintem amúgy az nem jelenik meg ott.

(#13856) Something_ válasza pingwin011 (#13855) üzenetére


Something_
őstag

Szerintem sem jeleníti meg a vibert. Várod a frissítést? Hát a hivatalos gyári frissítést azt még jó sokáig várhatod:D

(#13857) bbalika81


bbalika81
aktív tag

Valaki I.C.5.1.7-nél talakozott olyannal, h egyszer csak pin kódot tér? Két napja boldogít ezzel.....

(#13858) HIJ válasza bbalika81 (#13857) üzenetére


HIJ
őstag

Nem azert mert spontan ujraindult? Mert olyat szokott neha. Bar miota szuzen feltettem, azota nem...

(#13859) Something_ válasza bbalika81 (#13857) üzenetére


Something_
őstag

Izé, randras szívott ezzel régebben, de azt hiszem, hogy akkor az lett a vége, hogy telenor.
Habár lehet, hogy rosszul emlékszem és csak az anti telenor mániám mondatja ezt velem:D

(#13860) Something_


Something_
őstag

Használja valaki a gyári navigációt offline módban? Mármint aki megvette a navigációt. (sense 4 alatt nem megy a 3 betűs és új navi után kellett nézzek:D)

Ha esetleg használja valaki, az tudna válaszolni a kérdéseimre?
Hogyha használom a kifizetett navigációt és engedélyezem a 3g adatforgalmat, akkor a TMC infókat szedi csak netről vagy össze vissza mindent? (itt pl arra vagyok kíváncsi, hogy pl a műhold nézet térképeit is tartalamzza a kifizetett navi? gondolom a TMC infók nem kerülnek sok adatforgalomba, viszont a térképek/útvonalak letöltése sok lehet)

Köszi előre is a válaszokat!

(#13861) T0rnad0


T0rnad0
addikt

Tudja valaki, hogy most melyik a legjobb "nonsense" rom?

Z Fold 4

(#13862) kayz25


kayz25
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám, hogy tegnap telepítettem a gyári 4.0-át és a 3.6-os senset, de a hangok mindig a hangszórón szólnak, még akkor is, ha a fülhallgató csatlakoztatva van. :S Valaki tud valami megoldást?

(#13863) Something_ válasza T0rnad0 (#13861) üzenetére


Something_
őstag

Dobj Pityura egy privit, ő azt használ. Asszem valami 400 mb szabad ramja van:D

(#13864) pingwin011 válasza Something_ (#13856) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Miért? Sokaknak már megjött itt a fórumon...

(#13865) Something_ válasza pingwin011 (#13864) üzenetére


Something_
őstag

Sense 4.0 és az android 4.0.3 (ICS) nem ugyan az. Kicsit kevered.

(#13866) Iomega válasza Something_ (#13860) üzenetére


Iomega
őstag

Vásárold meg a Navigont, vagy a Sygic-et.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#13867) zsoltikj1976


zsoltikj1976
csendes tag

pls help miért nem lép be a sense a facebook fiókba? mindig hibát ír
ics frissítés óta (tegnap)
:O

(#13868) Something_ válasza Iomega (#13866) üzenetére


Something_
őstag

Köszi, de nem GPS progit keresek, hanem a gyári Navigációról érdeklődök, mert tetszik és felkeltette az érdeklődésemet és mielőtt megvenném, gondoltam felteszek pár kérdést:)

pingwin011: én ilyet sosem mondtam. Ha a garit nem buktam volna, akkor elgondolkodtam volna rajta, hogy mindig s-onba hagyom, de sanszos, hogy pár hét alatt meguntam volna az s-ont és eladom a telefont:))

Sense 3.6 és 3.0 között mi is a különbség? Nem nagyon emlékszem, de nem sok extra került bele, nem?

[ Szerkesztve ]

(#13869) pingwin011 válasza Something_ (#13865) üzenetére


pingwin011
aktív tag

Ja, hogy ez csak Sense 4.0 alatt megy? Azt hittem 3.6-al jött ez is. Nem úgy volt, hogy nem piszkálsz bele mostanában a rendszerbe? :D Kár, mert én is ezt használtam volna. No mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#13870) T0rnad0 válasza Something_ (#13863) üzenetére


T0rnad0
addikt

Most nézem csak, hogy ott van az aláírásában :DDD

Z Fold 4

(#13871) emilmano válasza mumk1 (#13806) üzenetére


emilmano
csendes tag

Ez a link ugyan működik de állandóan megszakadt 30-40%-nál. Találtam egy oldalt:
http://www.fileserve.com/file/z2aXGZ8/RUU_Pyramid_HTC_Europe_1.45.401.2_Radio_10.56.9035.00U_10.14.9035.01_M_release_208857_signed.exe
Innen simán tölt és jóval gyorsabban. Bocsi hogy nem írtam fejleményeket de csak itthon tudtam nekikezdeni igazán. Még mindig töltöm de ahogy sikerült elkezdek mindent úgy ahogyan leírtad és tájékoztatlak is a fejleményekről.
Addig is köszi az eddigi segítségedet is :)

emilmano

(#13872) bbalika81 válasza HIJ (#13858) üzenetére


bbalika81
aktív tag

lehet hogy újra indul, sőt biztos, de én már csak a pin kódot látom....
Telenoros vagyok, de annak mi köze lehet újrainduláshoz?

(#13873) Something_ válasza bbalika81 (#13872) üzenetére


Something_
őstag

(#13874) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Sziasztok!

Aki frissített meg tudná mondani mennyire nyúl bele a rendszer az SD tartalmába? Érdemes róla csinálni egy backupot? Esetleg jobb formázni az SD-t az ICS update után egyből?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#13875) Gold_fish


Gold_fish
tag

Hogyan tudom módosítani a lezárási képernyő alkalmazásait ICS alatt? Odáig eljutok, hogy hol kell kikapcsolni ezeket a parancsikonokat, meg hogy milyen stílusú legyen a lezárási képernyő, de ennyi. Régen valahol itt lehetett az ikonokat variálni...

(#13876) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

A lezárt képernyőn lévő gyorsindítók(telefon,levelezés,üzenetek,kamera) nem cserélhetőek le?
A testreszabás /kijelző /zárolási képernyő stílus menüponton belül nem tudom változtatni a kinn lévő gyorsindítókat,csak azt hogy látszanak-e vagy se.

[ Szerkesztve ]

X.Y.

(#13877) IkszIpszilon válasza Gold_fish (#13875) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

:DD
egyszerre :W

X.Y.

(#13878) Something_ válasza Gold_fish (#13875) üzenetére


Something_
őstag

Csak azokat tudod kirakni, amik a főképernyőn alul vannak kihelyezve. Szóval ha a főképernyőn alul megváltoztatod, akkor a lezárási képernyőn is meg fog változni. Akár mappákat is megjelenít.
Ez pl nekem nem tetszett, hogy nem lehet másmilyen a lezárási képernyő ikonjai.

(#13879) T0rnad0 válasza IkszIpszilon (#13876) üzenetére


T0rnad0
addikt

Csak azokat rakja be, amik a "Minden alkalmazás" gomb mellett vannak, ezeket lehet cserélni.

Z Fold 4

(#13880) Gold_fish válasza Something_ (#13878) üzenetére


Gold_fish
tag

Erre még úgy 3 hónapig nem jöttem volna rá magamtól :D

(#13881) IkszIpszilon válasza T0rnad0 (#13879) üzenetére


IkszIpszilon
aktív tag

Köszi.Ez így kicsit érdekes :F

X.Y.

(#13882) Something_ válasza Gold_fish (#13880) üzenetére


Something_
őstag

:DD :DD :DD

(#13883) mipityu válasza T0rnad0 (#13853) üzenetére


mipityu
tag

Az aláírásomban szereplő ROM-ot az XDA-ról.
A kamera pedig innen van, van külön ehhez a ROM-hoz. Én leváltottam a telefon kamerájával a Fuji 12 megapixeles fényképezőgépemet :-)

13861 T0rnad0 Szvsz. az aláírásomban levő :-) Előtte a Hypernonsense volt a favoritom, de Pethő abbahagyta a főzést :-(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#13884) #54715584 válasza Iomega (#13789) üzenetére


#54715584
törölt tag

Úgy tűnik, bár 1 nap után még azért nem veszek semmit készpénznek ;)
Ha majd belaktam teljesen meg eltelt pár nap-hét, majd írok szösszenetet :)
Köszi :R

(#13885) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok?
Nálatok működik a market rendesen? Nálam időtullepés miatt leáll. Töröltem már cache-t, adatot. Mobilnet működik rendesen, nem a nettel van a gond sztem.

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#13886) CrAck69


CrAck69
senior tag

Ha megnyomjátok a power gombot, lezárt képernyőnél nektek is lehúzható a statusbar?
Aztán ha rányomtok egy legutóbb használt appra vagy az értesítésre, és visszaléptek a főoldalra nyitva van a telo?
Ezt eddig is tudta?

És akkor nem tudtok appot arra hogy megnézhessem a 2 mag működik-e? :R

Egyszer fenn....

(#13887) mipityu válasza CrAck69 (#13886) üzenetére


mipityu
tag

System Tuner

13885 mukisrác Nálam működik PC-n és telón is. Keresést próbáltam mindkettőn. UPC 50/5, TpLink router

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#13888) roxan válasza CrAck69 (#13886) üzenetére


roxan
senior tag

most próbáltam én is. tényleg így van.

(#13889) scisco válasza Iomega (#13866) üzenetére


scisco
csendes tag

Iomega,

És ICSvel plusz az új sense-vel menni fog tutira a Navigon?
(nekem volt rajta, de nem megy most...igaz azt "kaptam", hogy finoman fogalmazzak).

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#13890) kokler válasza scisco (#13889) üzenetére


kokler
aktív tag

A Navigon Europe 4.1.1 ICS kompatibilis.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#13891) T0rnad0 válasza mipityu (#13883) üzenetére


T0rnad0
addikt

Köszi a választ! Beleolvasgattam, felrakni úgy kell ugye, mint a többi romot? Vagy előtte kell egy tiszta sense rom és arra rakni?

Z Fold 4

(#13892) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Használ vki. ilyet?Érdekelne egy üzemidő és,hogy a beszéd érthetősége, minősége romlik-e?
CrAck69:A lezárt képernyős cucc nálam is így van.S szerintem eddig ezt nem tudta.

X.Y.

(#13893) sbeci válasza CrAck69 (#13886) üzenetére


sbeci
csendes tag

Ha be van kapcsolva a képernyőzár, akkor nem engedi lehúzni.

(#13894) fateless


fateless
veterán

Bő egy napos használat után valahogy oda lyukadtam, hogy lassabb és döcögősebb ez az ICS. Lehet, hogy én vagyok csak így vele, de ha névjegyzéket, sms-t vagy e-mail-t indítok, akkor mindig kell várni 1-1 másodpercet, mire mindezek megjelennek. Ez nagyon bosszantó, mert korábban nem volt ilyen. Újraindítottam, remélve, hogy akkor már nem lesz gond, de megmaradt lassúnak.
Hard Reset-en kívül van esetleg ötletetek?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#13895) CrAck69 válasza mipityu (#13887) üzenetére


CrAck69
senior tag

Feltettem, aztán "Start" és egyszercsak behalt a készülék... Folyamatos sens újraindulás volt
nem tudtam semmit csinálni vele :(((

Egyszer fenn....

(#13896) scisco válasza fateless (#13894) üzenetére


scisco
csendes tag

Én is lassabbnak érzem, és sajnos nem lehet visszatenni rá a régebbi verziót 2.3.4, 2.3.5 egyiket sem engedte, most jöttem a szervizből. Mondjuk nekem minden gyári, de ez így elég elkeserítő:8 )

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#13897) pap válasza Something_ (#13852) üzenetére


pap
senior tag

A sense 4-es nem merül jobban mint a 3.6-os?
Nekem még nagyon melegedett illetve gyorsan merült.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#13898) scisco válasza kokler (#13890) üzenetére


scisco
csendes tag

Köszönöm szépen, legvégső esetben marad ez akkor.

Bár nekem egyáltalán nem tetszik ez az ICS, valahogy olyan lelketlen lett a kinézete...nem is tudom, hogy fogalmazzam meg, de talán így érthető:(

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#13899) mipityu válasza T0rnad0 (#13891) üzenetére


mipityu
tag

Egy super wipe kell telepítés előtt és a legújabb kernel.

13895 CrAck69 A starttal a felvételt indítottad, én eddig csak a cpu és tweak lehetőségeket használtam belőle, de most megvettem és átnézem majd a többit is. Nálam semmilyen hibát nem okozott eddig, pedig fenn van már egy ideje. A startot is leindítottam néhány percre, de gond nélkül letudtam állítani. Biztos, hogy a system tuner okozott Nálad galibát?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 Lite 8/128 - Teclast X98 Air 3G

(#13900) roxan válasza fateless (#13894) üzenetére


roxan
senior tag

na ezt mondtam én is. lassabban jönnek be ezek az ablakok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.