Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14251) Viper26 válasza Zirowe (#14250) üzenetére


Viper26
nagyúr

Csak ne ilyen pofátlan áron lenne.

iPhone 14 | FR955

(#14252) mumk1 válasza Zirowe (#14250) üzenetére


mumk1
addikt

Nekem tegnap már volt szerencsém alaposan megnyomkodni. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14253) pap válasza Viper26 (#14251) üzenetére


pap
senior tag

sensation is így landolt... :U

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14254) cudarz válasza Zirowe (#14250) üzenetére


cudarz
tag

Speedshopba varhatoan jovo het vegen erkezik, szoval ket heten belul eselyes egy mobilarena review is :)

(#14255) szegto válasza nimfas (#14237) üzenetére


szegto
senior tag

Gondolom vagytok itt néhányan akik vásároltak már ebayről.
Kinéztem ezt az autós tartót: [link]

Bár ez most nem lényeg, a kérdésem az, hogy a fizetés hogy megy?
Egyszer rendeltem ebayből de akkor paypal-al fizettem, viszont azóta megszűnt az a bankkártyám és újra kéne regelni meg miegymás.... emlékszem elég nagy hercehurca volt míg végül aktívvá vált az accountom.

Esetleg van más mód a paypalon kivül? pl sima bankkártyás fizetés vagy ilyesmi?
Biztos le is van írva az oldalon, de akinek van tapasztalata az irjon vmit pls.
kösz :)

(#14256) Viper26 válasza szegto (#14255) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ha legörgetsz a "shipping and payments" résznél, akkor ott láthatod az elfogadott fizetési módokat, ebben az esetben ez a PayPal.

iPhone 14 | FR955

(#14257) scisco válasza szegto (#14255) üzenetére


scisco
csendes tag

Szió,
Én amerikai ebay-en szoktam vásárolni...és kell paypal.
Viszont az usa ebay nem fogadott el csak usa bankkártyát, és a hozzá tartozó usa lakcímet ( bár nem most regisztráltam, hanem évekkel ezelőtt, így lehet hogy már változott).
Ha pl az amazon.com-on akarsz vásárolni, oda jó a kártya is. És lehet magyar kártyád is magya címmel.

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#14258) pap válasza szegto (#14255) üzenetére


pap
senior tag

Én a paypal regisztrációt kb 15 perc alatt megcsináltam :U

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14259) Iomega válasza scisco (#14257) üzenetére


Iomega
őstag

"az usa ebay nem fogadott el csak usa bankkártyát, és a hozzá tartozó usa lakcímet"

Ez így nem igaz. :N

Én már legalább 6 éve vásárolgatok az ebay-ről, akár az általad elnevezett amerikai Ebay-ről is. Ilyen nincs, hogy amerikai lakcímmel és kártyával kell rendelkezned. Az Ebay egy nemzetközi oldal, bárki, bármikor vásárolhat.
Az már más dolog, ha nem minden eladó postázza, csak Amerikán belül. Az pech. Én már rendeltem Amerikából nem is egyszer, gond nélkül megérkezett. ;)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14260) szegto válasza pap (#14258) üzenetére


szegto
senior tag

Mikor én csináltam még kb 4-5 éve akkor utalni kellett párszáz ft-ot paypalra h tuti jó e a számlaszám majd megjelent a bankkártya számlatörténetnél egy néhány karakterből álló kód amit meg kellett adni a paypal oldalon és csak úgy volt aktív a kártya.

Lehet ez már nem így van de tudom hogy nem 15 perc volt hanem 2-3 nap.

Nade mind1, próbálkozok akkor.

[ Szerkesztve ]

(#14261) pap válasza szegto (#14260) üzenetére


pap
senior tag

Most is kell kb 400ftot utalni de azt az első vásárlásnál le tudod vásárolni. Most is így van hogy kapsz számsort hogy aktív legyen de az mondom kb 15 perc

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14262) Iomega válasza szegto (#14260) üzenetére


Iomega
őstag

Jobban jársz, ha itt érdeklődsz.

Illetve még itt.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14263) scisco válasza Iomega (#14259) üzenetére


scisco
csendes tag

Na akkor nekem ez a baj, nem emlékszem már, hogy hogy volt, de én mindig usa címre kérem.
De közben meg is fejtettem a dolgot, nyilván azért kéri az usa címet, mert a kártyám usa bankkártya. Innentől pedig ez egyértelmű.
Pedig rémlik, hogy próbáltam magyar kártyát is hozzáadni de nem ment...na most mindjárt megnézem, mert érdekel...
Az amazonon minden kártyámmal fent vagyok, ott van magyar is. Akkor bocs, lehet hogy nem úgy van, de nekem akkor csak a BOA és a WellsFargo kártyám fogadta el a paypal.

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#14264) szegto válasza Iomega (#14262) üzenetére


szegto
senior tag

köszi

(#14265) Iomega válasza scisco (#14263) üzenetére


Iomega
őstag

Akkor, ha jól gondolom, Amerikában élsz. :)

szegto: Szívesen!

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14266) scisco válasza Iomega (#14265) üzenetére


scisco
csendes tag

Nem, Mo-n.
Csak van kinti címem, számlám stb.
Viszont most nézem és magyar kártyát nem tudok hozzáadni, mert nem enged országot váltani.

Szóval akkor ez van.

(hozzá akartam adni egy plusz kártyát.)

Gondolom egy új accounttal menne, de mivel én ide semmit sem merek rendeli (régi rossz tapasztalatok miatt), így nem próbálom ki, minek...

[ Szerkesztve ]

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#14267) scisco válasza Iomega (#14259) üzenetére


scisco
csendes tag

Na mit gondolsz, miért lehet ez? Mert látod, nem enged országot váltani..hm...

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#14268) Dávid01


Dávid01
csendes tag

Sziasztok!
Nagyon csúnya kérdést szeretnék feltenni! Kapaszkodjon mindenki!!!
Hogyan tudok biztonsági mentést csinálni a telefonomról???
Azért szeretnék egy ilyet csinálni hogy felrakhassam az ICS-t. Teljesen gyári állapotú a telefonom!
Még egy kérdés: Ha felrakom az ICS-t és valami nem jó benne vagy nem tetszik, akkor visszatérhetek valahogy a telefon eredeti gyári állapotára?

Lécci segítsetek! és tényleg bocsánat, de nagyon kezdő vagyok! :R

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#14269) frici15 válasza labeda (#14198) üzenetére


frici15
csendes tag

Köszi szépen...:)

Xperia™ Arc S

(#14270) Anulu79


Anulu79
addikt

Az ELIXIR 2-ben, hogy lehet widgetet csinálni? Elvileg csináltam csak sehogy nem tudom kirakni mert nem találom sehol sem.

(#14271) Fl4tl4nd3r válasza Dávid01 (#14268) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Pl my backup nevű programmal,letudod menteni a beállításokat,híváslista,sms stb és az alkalmazásokat is,bár azt nemtudom hogy ics-en visszaállítható e utána.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#14272) pap válasza Fl4tl4nd3r (#14271) üzenetére


pap
senior tag

Ha lefrissíti nem állítható vissza gyárilag,és egy darabig nem is lehet felnyitni.

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14273) Fl4tl4nd3r válasza pap (#14272) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Én csak a mentésre válaszoltam.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#14274) pap válasza Fl4tl4nd3r (#14273) üzenetére


pap
senior tag

Azért válaszoltam én ;)

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14275) Dávid01


Dávid01
csendes tag

Köszönöm a segítségeteket! Hát most parázok hogy mi legyen??? Megcsináljam a frissítést vagy ne...???

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#14276) scisco válasza Dávid01 (#14275) üzenetére


scisco
csendes tag

Ha a régi kinézet tetszik (és amiket írtam apró -vagy nem apró hibákat...és ha azok netán előjönnek és nem fognak zavarni), akkor frissítsd.

Ha kiskezű vagy, és a képernyőképek alapján nem tetszik, akkor ne.

De ezt tényleg Neked kell eldöntened.

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#14277) Xaels


Xaels
félisten

[link] mit szóltok ehhez? Szerintetek ez lesz a jövő?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14278) Zirowe válasza Xaels (#14277) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hosszútávon és széleskörben szerintem azért nem életképes, mert sokan vannak, akiket a szemüveg irritál, nem képesek hordani, illetve nagyobb a törésfaktor, ha nincs rajtad mindig.

Innen a következő lépés az igazi "retina telefon". ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14279) Xaels válasza Zirowe (#14278) üzenetére


Xaels
félisten

Én mondjuk alapból nem szeretem a szemüveget. Napszemüveget sem veszek vezetéshez mert zavar, de lehet egy ilyen kütyü miatt erőt vennék magamon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14280) pap válasza Dávid01 (#14275) üzenetére


pap
senior tag

Szerintem először nézd meg valakinél akinek már icsje van,és azután döntsd el.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14281) Zirowe válasza Xaels (#14279) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Láttam már olyan látványtervet is, hogy az ujjbegyekre kell rakni a készüléket, és onnan vetíti ki a munkafelületet és érzékeli az irányítást, mintha egy kézi hologram lenne.

A probléma ezzel meg a "kontaktlencse" kivitelezéssel, hogy minden esetre kell egy külön egység a fülre a kommunikációhoz, míg a szemüveges kialakításnál nem kell.
Viszont az hosszútávon nehéz.

Egyébként is, először is ki kell fejleszteni a bivalyerős mini akksit, utána már kb tényleg csak a fantázia szabhat határt, hiszen majdnem minden más elérhető már, csak miniatürizálni kell őket. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14282) Dávid01 válasza pap (#14280) üzenetére


Dávid01
csendes tag

Hát a baj az hogy szinte senkinél sem tudom megnézni... :/

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#14283) Zirowe válasza Dávid01 (#14282) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Dehogynem. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14284) Xaels válasza Zirowe (#14281) üzenetére


Xaels
félisten

Mostanában megint sokat olvasok és általában csak sci-fi fordul meg a kezeim között. Simán el tudom képzelni, hogy akár az emberi test legyen a "töltő" és akkor aztán nem feltétlenül kell majd brutális akku. Szerintem egy olyan töltési lehetőségre sokkal nagyobb szüksége lenne a világnak amit bárhol bármikor elérhet megfelelő teljesítménnyel mint a jelenlegi technológiára/felhasználásra alapozott akkuk erőltetése.

A súlyát amúgy szerintem hosszú távon meg lehet szokni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14285) szasz1 válasza Zirowe (#14283) üzenetére


szasz1
tag

Ez tényleg jó, szép lassan mondja a csóka, kb mindenki megértheti :D

(#14286) Zirowe válasza Xaels (#14284) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha a scifikből merítünk, akkor a rendelkezésre álló megoldások száma végtelen. :)

Vmi olyasmi megoldás kéne, hogy ne az emberi testből nyerni közvetlenül, hanem inkább közvetetten, mondjuk a kinetikus energiát felhasználva.
Vmi mindig mozog: a kezünk, vagy a lábunk, ezzel könnyen lehetne hasznosítható energiát generálni (cipőtalpba épített egységgel, spéci karkötőkkel), amit vezetéknélküli technológiával (a vezetéknélküli áram elvileg már létező lehetőség!) eljuttatni a szükséges eszközökbe.

Minden kütyü állandó "szomjúságát" meg lehetne oldani vele. :)

Vagy egy nagyon extrém gondolat: a vér áramlását felhasználni, vízerőműszerűen. ;]

Amúgy, ha már scifi és alternatív energiafelhasználások, ez egy mai cikk.

Mondjuk engem jobban izgatnak a vízmeghajtású űrhajók, volt is Asimovnak a témában egy nagyon jó kis rövid novellája..

Na, de nem akarom szénné offolni a topicot, mert naphosszat tudnék elmélkedni a témáról. :)

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14287) Dávid01 válasza Zirowe (#14283) üzenetére


Dávid01
csendes tag

Ohh! Köszönöm szépen! Bakker.. Eszembe nem jutott volna soha a youtube.. KÖSZÍÍÍ!!! :)

[ Szerkesztve ]

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#14288) Xaels válasza Zirowe (#14286) üzenetére


Xaels
félisten

"Vagy egy nagyon extrém gondolat: a vér áramlását felhasználni, vízerőműszerűen. " - Pont erre gondoltam én is az előbb, csak nem akartam bele menni :D

Most Asimov, Herbert és Burroughs váltakozik a Kindle-n. Csak úgy falom őket.

Tényleg ne Offoljuk tovább szét a topikot. Azért jó tudni, hogy mások is hasonlóan gondolkodnak mint én.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14289) Zirowe válasza Xaels (#14288) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Amúgy van egy sci-fi topic, de ez inkább az irodalommal foglalkozik, és sajnos nem is nagyon pörög. :S

Közbe meglett a novella angol címe.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14290) Iomega válasza Zirowe (#14278) üzenetére


Iomega
őstag

"Innen a következő lépés az igazi "retina telefon". ;]"

Ez nagyon komoly. :DD

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14291) roxan válasza scisco (#14257) üzenetére


roxan
senior tag

magyar kártyát is el kéne fogadnia. nekem is úgy van a regisztrációm. meg a paypalon is.
amazon meg nem szállít mindent Mo-ra. meg kell nézni. nem egy vásárlásom végződött azzal, hogy sajnáljuk, de ezt az Ön országába nem postázzuk. pl. anker aksi sensationhoz.

(#14292) -atesz-


-atesz-
aktív tag

Sziasztok! Én is belépek egy ilyen kütyüvel a klubba.

(#14293) 19_OsY_81 válasza -atesz- (#14292) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

+1 :)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#14294) Murder


Murder
tag

Sziasztok
Érdeklődnék, hogy meg lehet valahogyan erőszakolni a Htc-t, hogy jöjjön mát a ICS?

Most már kezd fogyni a türelmem és nagyin kíváncsi lennék rá!

Köszi

(#14295) kokler


kokler
aktív tag

Edenyke írta, hogy lassan elkezdenek szállingózni a One széria tagjai. Tegnap óta pl. már nem forgalmaz a T Sensationt :K Vajon miért ;)

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14296) Murder válasza kokler (#14295) üzenetére


Murder
tag

Speedshop-nál már fent van a one X és one V cirka 90e a kettő között az eltérés. :-))))
Sajna one S nem találta ma reggel még nálunk.

(#14297) scisco válasza roxan (#14291) üzenetére


scisco
csendes tag

Tegnap pont ezt beszéltuk Iomega-val, nem fogja elfogadni, mert nem tudok hozzá magyar címet megadni. Neki atkuldtem a fotót is...ugye a kartyadnal kellenek a lakcìmadatok. Na ott nem enged országot választani. Én arra gondolok, hogy ip alapján van blpkkolva. Mármint mikor nyitottam az accountot, az akkori ip-m és címadataim alapjan blokkolhatott...vagy mert a főkártyám USA kártya...passz.

[ Szerkesztve ]

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#14298) storm4 válasza scisco (#14297) üzenetére


storm4
aktív tag

Szia!
Én kb. 2 éve regeltem a ebay.co.uk-n magyar postázási címmel és magyar Unicredites Mastercarddal és minden gond nélkül tudok vásárolni a .com-ról is,ha postázza az eladó Magyarországra a terméket.

[ Szerkesztve ]

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#14299) pap válasza storm4 (#14298) üzenetére


pap
senior tag

Igazolom

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14300) Iomega válasza storm4 (#14298) üzenetére


Iomega
őstag

Én is oda regeltem. Nem is azzal van baj, hogy hova regelsz, hanem, ha egyszer beregeltél, akkor már nem tudsz váltani más országra, mert az lehetőség a PP beállításoknál már inaktív.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.