Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14019) roxan


roxan
senior tag

Kicsit kétségbe vagyok esve. Egyszerűen siralmas lett az akku üzemidőm. Gyakorlatilag ugyanolyan használat mellett harmadára esett le. Alig 8 óra alatt lement 25%-ra, ezt eddig 24 óra után tette.
Már az első napon is érezhető volt, de most brutális.
Teljesen feltöltött állapotról:
3:48 percnél már 50% volt, 30 perc LCD használattal.
7:50 után 25%, 50 perc LCD, 2perc hanghívás.

Ma olyan helyeken voltam, hogy nem nagyon volt wifi, így ez idő alatt a 3G aktív volt. GPS nem volt, nem neteztem.
6 mail fiók van, óránkénti frissítéssel, időjárás 6 óránként. Gmail, FB szinkronizáció nincs.
Szóval ez nekem nagyon-nagyon karcsú, tekintettel arra, hogy eddig ennél komolyabb használattal sokkal-sokkal tovább bírta. És az automata fényerő sem olyan világos, mint eddig.

Más, amit észrevettem a frissítés óta:
- néha nem reagál az LCD, csak másod-harmadjára. Mintha nem érezné az érintést.
- bekapcsolás sokszor 2-3. alkalomra sikerül. Mintha nem érezné, vagy van olyan, hogy felvillan, de el is sötétül a képernyő.
- fotózáskor az autofókusz elég gyengén muzsikál. Rábökök, beélesít, de exponáláskor már elmegy a fókusz, és életlen a kép.
Az ISC frissítés eddig így nekem hatalmas csalódás. Ami pozitív: több szabad memória van, és a Sense többablakos böngészés után nem indul újra. Remélem javulni fog, de nem nagyon bíztató.

Egy factory reset javíthat a dolgon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.