Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) bosa válasza RexpecT (#2349) üzenetére


bosa
tag

szerintem ez az [link]

(#2352) bosa válasza molnarpeter (#2350) üzenetére


bosa
tag

Ennyire nem akarom piszkálni... remélem lesz könnyebb módja

(#2353) robertel


robertel
senior tag

Azt nem tudja valaki, hogy wifi javítva lesz-e valamikor?
Vagy ez egyáltalán szoftveres bug avgy hardveres? :F

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2354) bosa válasza robertel (#2353) üzenetére


bosa
tag

Nem tudom mire gondoltok nekem semmi bajom nincs a wifivel....

(#2355) RexpecT válasza robertel (#2353) üzenetére


RexpecT
addikt

Tegnap én is azt hittem, hogy sz*rakodik a wifi, mert ugyan csatlakozott de net nem volt.Aztán megnéztem a router konfigját, és kiderült, hogy nincs net....

(#2356) DemonDani válasza robertel (#2353) üzenetére


DemonDani
addikt

Simán gyenge a wifi jele, nincs ezzel baj, kialakításából fakadó probléma, minden Samsung küzd vele. De nem mondanám igazi problémának

itt van mért eredmény, hogy lássa mindenki miről van szó végülis.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2357) RexpecT


RexpecT
addikt

Megjött a szilikon tok, egész jó, csak annyi nem tetszik benne, hogy kis dundi hatású a telefon miatta :D.

(#2358) wape1980


wape1980
csendes tag

Sziasztok!

S.O.S. kéne egy kis segítség!!
A kislányomnak sikerült "megszerelni" a telcsit :D
Megadta 3x a rossz pin kódot.... most kéri a puk kódot ami meg is van de hova kell bepötyögni?????? Tizenikszév alatt még nem történt ilyen :Y

Egy nagy nagy KÖSZÖNET a segítségért

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#2359) RexpecT


RexpecT
addikt

A fényképek minőségével is teljesen elégedett vagyok :K .

(#2360) wape1980 válasza wape1980 (#2358) üzenetére


wape1980
csendes tag

Megoldódott!

SIM csere :W

" Az a Te bajod, hogy túl sokat éltél vidéken....nem fejlődött ki az agyad!! "

(#2361) ciceroo


ciceroo
tag

Valaki meg tudja mondani, hogy tud-e a teló USB OTG-n pendrive-ot kezelni?

(#2362) robertel válasza DemonDani (#2356) üzenetére


robertel
senior tag

Igen, gyenge, más bajom nicns vele, de ezzel akkro együtt kell élni:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2363) DemonDani válasza RexpecT (#2359) üzenetére


DemonDani
addikt

Tedd fel a Pro HDR Camera-t van par idegesitő tulajdonsága sajnos, de ha igazán jó képet akarsz akkor ez a megoldás, sima gyors fotókra nem ajánlom.
HDR-t kapcsold ki, és akkor marad minden a régi, és helyreteszi a színeket :K minőségromlás nélkül.

Ha pedig effektre vágysz Camera 360 de itt romlik a képek minősége sajnos valamelyest. Nem vészes de azért kevésbé lesz részletes ha belemész.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2364) DemonDani


DemonDani
addikt

Procit tuningolt valaki? Üzemidőre mennyit lehet vele gyúrni? 100Mhz alá lehet vinni az alsó lépcsőt? Mivel a telefonom 90%ban 100Mhzen megy így gondolom néha elég lenne kevesebb is pl.
De azért az ördög nem alszik kihúznám a maxot is :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2365) RexpecT


RexpecT
addikt

Ma rendeltem még egy olcsó kis bőrtokot, meg egy ilyen fólián is gondolkozom.

(#2366) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Megvan az IS, fel is raktam pár órája. Jól volt kivágva, csak sikerült kinyújtanom :D

mp

(#2367) robertel válasza RexpecT (#2365) üzenetére


robertel
senior tag

Kemény ára van a bőrtoknak:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2368) DemonDani válasza RexpecT (#2365) üzenetére


DemonDani
addikt

nem bőr amúgy, de elég jó fajta, nem az az olcsó kínai szagú szemét, kellemes tapintású nem túl vastag, kicsit lehetne vastagabb, viszont keni a zsírt a kijelzőn mint az atom, azzal a foliával halálos párost fognak alkotni :DDD én már feladtam az ujjlenyomatok elleni harcot ;]

mp
és milyen az IS? hogy illeszkedik erre az össze vissza design-ra? főleg a hátlap kamerarész meg az alsó hajlítás érdekel légbubi?

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2369) xnace válasza molnarpeter (#2366) üzenetére


xnace
őstag

Bovebb tapasztalatokat szivesen fogadnek :B akar pu-ben is. Nekem 1-2 nap mulva jon meg. Mar itt is van az ideje, napfenyben latszik vagy 10 mikrokarc...

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2370) RexpecT válasza DemonDani (#2368) üzenetére


RexpecT
addikt

:DDD , remélem én is, hogy használható lesz.Szilikon tokkal belefér a teló?

(#2371) xnace válasza RexpecT (#2370) üzenetére


xnace
őstag

Az ilyenekbe ugy nem nagyon szokott. Plane, ha tipus-specifikus a dolog, meg a teloval is nagyon passzentos eleinte.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2372) DemonDani válasza RexpecT (#2370) üzenetére


DemonDani
addikt

i9020ra van szal elég passzentos lesz, bár ez nem olyan mint az enyém csak elég hasonló.

(enyémnek nincs lezárója hanem úgy van elvarrva a bejárata hogy összezár a telóra ugye elvileg de mivel i9023as van benne így nem az igazi, de már megkopasztottam a belső elvarrásokat kisollóval meg nyúltani is próbáltam így már okés lett :DDD )

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2373) maki12 válasza DemonDani (#2372) üzenetére


maki12
senior tag

hát akkor rám is ez vár :DD

HTC U11 & Nikon D5300

(#2374) xnace


xnace
őstag

Tortent ma egy erdekes dolog. Reggel felkelek, magamhoz veszem a telefont, bekapcsolom, es latom, hogy kicsi a fenyero. Nezem, maximumon van, ugyanugy tudom allitgatni, de semmi nem tortenik, stagnal a fenyero kb felen. Volt reboot, wipe chache, de semmi nem segitett. Ja, akarom mondani, a recovery menu is halvany onmaga volt csak. Vegso elkeseredesemben mar majdnem hard reseteltem, amkor eszembe jutott, hogy akksi ki-be megoldhatja a dolgot, es hat igy is lett...:C

Nem tudom mi volt ez, de nagyon ideges lettem...

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2375) kisg


kisg
tag

Sziasztok,

Ha minden igaz július közepén frissült a Market. Az én nexusom azonban nem ajánl fel frissítést hozzá.
Jelenleg ugye ezt látom:

A leírás szerint nem egy bonyolult dolog:
Android 1.6 - 2.3

1.Launch Android Market
2.Switch to the Home screen
3.Wait 5-10 minutes for Market to self-update
4.Re-launch Market

de nincs update és legfőképpen nincs ez:

Ötlet?

Üdv, kisg

(#2376) bosa válasza kisg (#2375) üzenetére


bosa
tag

Nekem sincs de ez miért baj??? Ua appok vannak mind2-ben. Egyébként meg lehetséges azért nincs mert tudomásom szerint a könyv és a zene csak usa-ben érhető el egyenlőre....

(#2377) z0d1AK válasza kisg (#2375) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez új és még nem nagyon elérhető csak úgy, ha jól tudom. Le kell tölteni és külön telepíteni, ha kell.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2378) RexpecT válasza kisg (#2375) üzenetére


RexpecT
addikt

Sztem várd meg míg hivatalosan mindenkinek updatel a kliens :K .

(#2379) robertel


robertel
senior tag

Nekem most mintha jobban venné a wifi jelet, legalábbis a csíkokból itélve:)
Engedélyeztem közben a 3g-t, azt hittem azért, de tiltottam és most is jól veszi, szóval nem tudom miért, de érdekes:)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2381) robertel válasza robertel (#2379) üzenetére


robertel
senior tag

Másnál nincs ilyen tapasztalat?
Lehet mondjuk nálam router is közrejátszott, most újrakonfiguráltam, de másho lis jobban fogja a jelet, ahol régen nem.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2382) RexpecT válasza robertel (#2381) üzenetére


RexpecT
addikt

Nekem nem volt eddig sem bajom a sebességgel, de most észrevettem, hogy 95%-nál nem igazán akarja tovább tölteni az akksit....

(#2383) xnace válasza RexpecT (#2382) üzenetére


xnace
őstag

Ez ilyen...és 3-4% körül ki is kapcsol :P

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2384) robertel válasza RexpecT (#2382) üzenetére


robertel
senior tag

Nekem is ilyen. Amúgy aksival semmi gond szeritnem. Votl, hogy alig piszkáltam és 3-3.5 napig is elment. Nem sokkal fogyaszt többet érzésre mint optimus gt540, pedig az 1"-al ksiebb kijelzőjű és ugyanekkora aksi van benne.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2385) fi:zi'k válasza xnace (#2383) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálam a két szélső érték eddig 1% és 98% volt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2386) xnace válasza robertel (#2384) üzenetére


xnace
őstag

Csak a GT540 kernele egy kicsit szarabb :P
Egyébként öörültem, ha az SGS-em 1 napig elment, full gyári ROMmal.

fi:zi'k

Nekem 97 a teteje, és 3 az alja.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2387) robertel


robertel
senior tag

Launchert próbált már valaki?
Vagy erre kár ilyesmit?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2388) maki12


maki12
senior tag

szerintetek érdemes várni az új nexusra vagy inkább vegyek egy ilyet?:)

HTC U11 & Nikon D5300

(#2389) z0d1AK válasza maki12 (#2388) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mindig érdemes. Másik dolog, hogy nem 70 ezerbe fog kerülne majd.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2390) palesz53 válasza z0d1AK (#2389) üzenetére


palesz53
senior tag

no, volt egy hosszabb gps tesztem... (1 hét bayern :D )
gyári autós tartóval + töltővel - hárombetűs navi nagyon jól vizsgázott, bár szűk, kanyargós parkolóknál néha megbolondult, meg szerinte a szálloda címe nem létezik (2010 q4-es térkép) - de azért ott volt! :DDD

enyémen komplett zagg van - illetve volt, mert a tartó a hátlap 4 "sarkáról" majdnem kompletten lekapta a fóliát :W

így most vehetek tokot, mert még egyszer nem szenvedek a hullámos hátlapra való fólia felapplikálással (ami amúgy is bubis lesz a forma miatt... :( )

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#2391) Pistabaaa válasza robertel (#2387) üzenetére


Pistabaaa
aktív tag

GO!-t mindenki nagyon ajánlja, ismerősnek (gyári) SGS-en van, pedig arra se kellene olyan túlságosan. Én még teljesen elvagyok nélküle is. Majd ha már unjuk a banánt. :)

(#2392) robertel válasza z0d1AK (#2389) üzenetére


robertel
senior tag

Hanem minimum duplájába..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2393) Nundee K. válasza Pistabaaa (#2391) üzenetére


Nundee K.
tag

+1
Én is azt használom, teljes megelégedéssel. Nagyon jól testre szabható és nagyon pofás a megjelenése.

Más!
A fényképező nem zoom-ol, gondolom másnak is feltűnt. Nem tudjátok, hogy erre lesz valami mókolás a közeljövőben? Valamit olvastam a gugli segítségével egy márciusi cikkben, hogy lesz rá valami megoldás, bár a cikk szerint hardveres a hiányosság.
Amúgy nem egy eget verő a probléma számomra, csak érdeklődök. :)

[ Szerkesztve ]

(#2394) robertel válasza Nundee K. (#2393) üzenetére


robertel
senior tag

Csak azért érdekelne, hogy állítólag kevesebbet eszi egy ilyen launcherrel az aksit ateló.
Ez igaz?
Melyik go launcher a legjobb?

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2395) tdk.112 válasza Nundee K. (#2393) üzenetére


tdk.112
aktív tag

Hardveres hiányosság alatt azt értjük, hogy nincs optikai zoom? A szoftveres zoom ugyanis ugyanaz, mintha kivágnád egy kép közepét, és egy képnézegetőben bezoomolnál, ergo ha nagyon fontos, hogy egy fényképen nagyobbnak látszódjon valami, akkor tedd meg ugyanezt manuálisan.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#2396) palesz53 válasza robertel (#2394) üzenetére


palesz53
senior tag

csak go launcher ex van - úgyhogy az... :DD

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#2397) robertel válasza palesz53 (#2396) üzenetére


robertel
senior tag

Aksiidőben észrevettél pozitív változást?
Amúgy az élő háttérképek is jobban zabálják az aksit? (mondjuk a nuxus s háttérkép)

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2398) fi:zi'k válasza robertel (#2397) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"Amúgy az élő háttérképek is jobban zabálják az aksit?" - Igen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2399) Nundee K. válasza tdk.112 (#2395) üzenetére


Nundee K.
tag

[link]
Erre a cikkre gondoltam. Természetesen tudom, hogy mi a különbség az optikai és a digitális zoom között. ;]

(#2400) xnace


xnace
őstag

Nem rossz ez a fényképező emberek!! :N

Szerk: Az eredeti méretű sokkal jobb, csak muszály volt összenyomnom a fórum miatt...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.