Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) Echoo válasza ricsi0307 (#2549) üzenetére


Echoo
senior tag

Lekéstem :)

[ Szerkesztve ]

(#2552) xnace válasza szilu7 (#2550) üzenetére


xnace
őstag

Hú, ez nem egyszerű. Mármint nem bonyolult, csak kell hozzá egy kis programozói véna :)

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2553) Echoo


Echoo
senior tag

Off, de kiírom magamból, mert felment a vérnyomásom.

Basszus! Vannak itt arcok! Srác hirdeti az X10-ét, mert flash közben lemerült, és nem jut vele semmire. Hót udvariasan kérdezek tőle, azt írja hívjam fel. Megcsörgetem 2x, nem veszi fel. Ezt írja privátban: Fárasszál mást! Csáó!

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2554) xnace válasza Echoo (#2553) üzenetére


xnace
őstag

Ez hülye :W

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2555) Echoo válasza xnace (#2554) üzenetére


Echoo
senior tag

Vagy valami komoly lehúzás készülődik. Beázott, letiltott és megmikrozott telefont el akar adni 28-ért.

(#2556) xnace válasza Echoo (#2555) üzenetére


xnace
őstag

Annyiért újat kapok :))

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2557) Echoo


Echoo
senior tag

Off vége.

Tehát meg tudom állapítani, hogy az i9023 S-LCD vagy AMOLED?

(#2558) fi:zi'k válasza Echoo (#2557) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ez mindig SLCD. A 20-as amoled.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2559) szilu7 válasza xnace (#2552) üzenetére


szilu7
senior tag

Nem vészes, csak a driver felrakása macerás.
Furcsa módon a legfrissebb SDK driverben sincs felsorolva a Nexus S.

(#2560) Echoo válasza fi:zi'k (#2558) üzenetére


Echoo
senior tag

Köszönöm. A Samsung magyar oldalán amoledet ír, ez tévesztett meg. :R

[ Szerkesztve ]

(#2561) Echoo


Echoo
senior tag

Egy MIUI bug: bejövő híváskor kijelző bekapcsol, kb. 2 másodpercet vár, csak utánna cseng.

[ Szerkesztve ]

(#2562) xnace válasza Echoo (#2561) üzenetére


xnace
őstag

Ez nekem is ilyen a gyári 2.3.4-en.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2563) Echoo válasza xnace (#2562) üzenetére


Echoo
senior tag

Az gáz, mert ha vesztek 2 mp-t, és még elő is kell szednem, az izgágább ismerőseim leteszik.

(#2564) xnace válasza Echoo (#2563) üzenetére


xnace
őstag

Az a 2mp szerintem nem oszt, nem szoroz. De zizegni se kezd el rögtön?

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#2565) RexpecT válasza robertel (#2543) üzenetére


RexpecT
addikt

Én is ezt a tokot rendeltem, nekem már postázta is :).

(#2566) robertel válasza RexpecT (#2565) üzenetére


robertel
senior tag

Akkor nem tudom nálam mi lehetett a baj :F

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2567) fateless válasza xnace (#2517) üzenetére


fateless
veterán

OFF, hiba

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#2568) hallerlaller válasza Slukkica (#2502) üzenetére


hallerlaller
addikt

oké, akkor majd értesíts ha elkészül.

(#2550 ) szilu7

ezmeg mehetne az 1hszbe.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2569) tybsen


tybsen
addikt

OFF: (tudom, h nem apróhirdetés rovat) Ha kell valakinek esetleg egy fehér színű case mate pop tok, 2e HUF-ert szívesen átadom. 3500 volt a gyorsboltban (a hozzá adott kijelzővédő fólia nincs meg hozzá - amúgy sem lehetett jól felrakni, kuka lett :) ). Az eladás oka: kb havi -2x sim csere miatt nem praktikus nekem ez a tok. Igazából bele sem erőszakoltam még a telefont, tehát új. :) Jelezze privátban, akit érdekel. Jövő héten tudom Bp-en odaadni.

[ Szerkesztve ]

(#2570) Slukkica válasza hallerlaller (#2568) üzenetére


Slukkica
őstag

Már elérhető a szokásos helyen :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#2571) palesz53 válasza Slukkica (#2570) üzenetére


palesz53
senior tag

[link]
:DD :)) :DD
remélem tényleg így lesz!

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#2572) DemonDani válasza palesz53 (#2571) üzenetére


DemonDani
addikt

Ez teljesen alap. ;)
Nem is értem miért ez a nagy meglepett öröm részedről :P

Jön majd egy újabb Nexus rá 2-3hónapra 100% hogy a Nexus S is megkapja (feltehetően ez lesz a 2. telefon ezzel a rendszerrel)

Inkább azt remélem hogy kapunk végre HD videót mint az SGSben van jelenleg is... :(((

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2573) robertel válasza DemonDani (#2572) üzenetére


robertel
senior tag

A HD videó az nem hardveren múlik?
Szeritnem előbb megkapja mint 2-3 hónap, addigr amár a gyorsabb gyártóknak ( pl samsung) illetne megjelennie a saját icecream-es felületükkel.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2574) DemonDani válasza robertel (#2573) üzenetére


DemonDani
addikt

2-3hónapot merek állítani 100%ra :DDD az is lehet hogy jön is egyből...

HD Videó, mint annyi minden más is, nem csak a hardveren múlik. Gyengébb hardvereken is van HD videó mint ez, a kamerája meg biztosan el kell hogy bírja

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2575) Danoob


Danoob
csendes tag

Azzal mit lehet csinálni, hogy egy sikertelen csatlakozás után az adott wifi hálót "disabled"-re teszi, és többet nem is próbálkozik vele? Finoman szólva kezd az agyam eldurranni tőle, mivel elég gyenge itt a jel, sűrűn szakad, és utána csak akkor kapcsolódik újra, ha bemegyek a wifi settingsbe, a networkok közt rányomok, hogy "forget" és újra beírom a jelszót. Amúgy marad "disabled"-en és hozzá se nyúl. Ez így használhatatlan.

Igaz, hogy azon eggyel korábbi android van, de a HTC Desire nem csinálja ugyanezt, az szépen magától újrakapcsolódik ha leszakad a wifiről, szóval nem én vagyok a teljesen hülye.

Valami ötlet?

(#2576) robertel válasza DemonDani (#2574) üzenetére


robertel
senior tag

Úgy legyen!
Ettől függetlenül nekem a videója igy is nagyon jó, de nem rengetem magam hiú ábrándokba:)
Én aminek örülnék az a több Ram, de azt meg már főleg nem hiszem, hogy frissítéssel meg lehet oldani.
Esetleg akkor ha a Ram is a 16 GB memóriából táplálkozik és nem külön van.
Mert ugye 13 Gb a külső, 1 GB a belső és van még 2 GB ami csak úgy nem tünik el..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2577) palesz53 válasza DemonDani (#2572) üzenetére


palesz53
senior tag

na pont ezért váltottam a motoroláról! hogy ez alap legyen - mellesleg baromira nem fogom megérteni soha, miért nem ez az alap minden gyártónál... komolyan úgy gondolják, hogy félévente új telefont vesz mindenki?

az autógyártók mintha már rájöttek volna a válság nyomán, hogy nem kell ennyire pörgetni a modellváltást... az elégedett vevő nem feltétlenül az, aki folyamatosan megveszi a legújabb (de nem biztos, hogy eléggé kiforrott!) modellt :(

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#2578) robertel válasza palesz53 (#2577) üzenetére


robertel
senior tag

Hát igen, engem igazából most nem is a frissítések megléte zavar, mert ugye google kötelezi gyártókat, hogy megjelenés után 2 évig kötelesek friss szoftverrel ellátni a telefont.
Ami gond az a gyorsaság, egy gyártó van ami szeritnem korrekt, a samsung, talán még a SE igyekszik mostanában, de pl az LG botrányos. 2X 2.2vel?? Megjelenés után 1-2 hónappal 2.3 rajta kellett volna, hogy legyen! Ezek meg még ősszre igérik, amikor már jön az új verzió.
Vicces egy csapat:)
Nem hiszem el, hogy akkora feladat egy saját launchert ráfaragni, meg igy is össze vissza akad lg szoftvere, szóval a tipikus lassan rossz munkát csinálnak esete áll fenn náluk.
Én abban bízom, hogy nexus s megjelenéstől számítva több mint 2 évig fogja kapni új android verziókat. Elvégre ez egy referenciamodell és hardveresen is elég erős, nem hiszem, hogy a következő android verziók olyan erőforrásigényesek lennének, söt, szerintem inkább mindig kevesebbel kell majd hogy beérjék, (mint pl win8nak is ugyanaz lesz a rendszerkövetelménye mint win7nek, ami manapság már nevetséges, iszen midnenkinek minimum 1.8 GHz-es procija van és 2 GB Ramja) Egyedül Ram mennyisége lehet majd kevés egy idő után Nexus sben..

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2579) fi:zi'k válasza robertel (#2578) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"Hát igen, engem igazából most nem is a frissítések megléte zavar, mert ugye google kötelezi gyártókat, hogy megjelenés után 2 évig kötelesek friss szoftverrel ellátni a telefont."
Legjobb tudomásom szerint ez így nem teljesen igaz. A Google kiadott egy ilyen tartalmú bejelentést ez igaz, de ehhez a gyártók saját belátásuk szerint csatlakozhatnak. Nincs mindenki egyértelműen kötelezve.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2580) ricsi0307 válasza szilu7 (#2550) üzenetére


ricsi0307
senior tag

Szia.Megakadtam az unlock rész 3. pontjánál.Megnyitom a parancssort a Start-ból-> megnyitom a tools mappát->beírom parancssorba fastboot oem unlock->és utána ezt írja:[ A megadott nevet <fastboot> a rendszer nem ismeri fel vagy külső parancsként, futtatható programként vagy kötegfájlként.]

(#2581) DemonDani válasza fi:zi'k (#2579) üzenetére


DemonDani
addikt

szerintem egyenlőre ez a terv csak papíron létezik.

amúgy meg nem gondolja a gyártó hogy fél évente újat vesznek az emberek, ezért akarja ezt elérni. :DDD csak szeretné ha újat vennének, és ezzel (is) nyomást tud gyakorolni

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2582) hallerlaller válasza ricsi0307 (#2580) üzenetére


hallerlaller
addikt

és a parancssor ablakban mit látsz? ami után az oem unlockot írod?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2583) tybsen válasza palesz53 (#2577) üzenetére


tybsen
addikt

+1

(#2584) robertel válasza fi:zi'k (#2579) üzenetére


robertel
senior tag

Elég baj az ;]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#2585) knyitogato


knyitogato
őstag

Tapasztaltatok olyat, h nem túl jó a 3G kapcsolat? XDA-n sokan panaszkodtak erre.

(#2586) ricsi0307 válasza hallerlaller (#2582) üzenetére


ricsi0307
senior tag

A megadott nevet <fastboot> a rendszer nem ismeri fel vagy külső parancsként, futtatható programként vagy kötegfájlként.

(#2587) Borg76


Borg76
tag

Bár semmi bajom a mostani rom-al, szépen megy rajta minden, azért megkérdezem, hogy érdemes rootolni, esetleg nem gyári rom-ot feltenni a telefonra?Illetve melyik navit ajánljátok amit érdemes használni?Sygic már ment egy próbát, de az útvonaltervezése nem győzött meg.

(#2588) molnarpeter válasza Borg76 (#2587) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ajánlom a CM7-et, és a MIUI-t is (utóbbi iPhone szerű). Navinak nekem jó a Maps (11-étől van navi), esetleg próbáld ki az NDrive-ot is. Én netarchy's kernelt használok (1,4GHz OC akár, de leginkább a feszek állítgatása miatt van fent, a tuningot nem mindig használom). A bootloader unlock az "USB tárat" is letörli ;) Rootolás után szedd le marketről a ROM Managert, az megkönnyíti a buherálást :)

mp

(#2589) bbalika81


bbalika81
aktív tag

üdv

segítséget szeretnék kérni, hogy tudnám elérni, hogy fastboot-ban ha usbre dugom akkor az eszközelőben az android 1.0 ne legyen sárga felkiáltó jel??

(#2590) Borg76 válasza molnarpeter (#2588) üzenetére


Borg76
tag

Köszönöm a segítséget.A rootolás és rom telepítés menetéröl XDA-n érdemes körülnézni, vagy van esetleg egy jó magyar oldal, ahol rész részletesen le van írva?

(#2591) molnarpeter válasza Borg76 (#2590) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Én XDA-n találtam nagyon alapos leírást :)

bbalika91: drivert kell feltenned. :D XDA-n nézz körül, ott van leírva minden, pillanatnyilag nem tudom linkelni :B

mp

[ Szerkesztve ]

(#2592) bidone


bidone
csendes tag

Sziasztok,

Tudjátok, hogy az itthon kapható nexus s-ben lcd, vagy oled van?

Köszi

(#2593) Dzsuri89 válasza bidone (#2592) üzenetére


Dzsuri89
őstag

SCLCD van itthon.

(#2594) fi:zi'k válasza bidone (#2592) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pedig nem kellett volna sokat visszaolvasni. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2595) bidone válasza fi:zi'k (#2594) üzenetére


bidone
csendes tag

:B

(#2596) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Aki ez alapján csinálta a ROOT folyamatát az legyen szíves elküldeni nekem a már megszerkesztett "android_winusb.inf" fájlt, mert nem vagyok tutira biztos, hogy jó helyre másolom a megadott szöveget.

------

10-15Keresd meg a telefont az eszközkezelőben, és frissítsd a driverét az SDK-ban lévővel (5. pont)! Válaszd az Android Bootloader Interface-t!

I
I
I
V

5. Amikor befejezte, menj be abba könyvtárba, ahová az SDK-t felraktad és keresd ezt a könyvtárat: "extras\google\usb_driver"

Valaki leírná pontosan, hogy mit hogyan kell csinálni? :F

Köszi a segítséget. :)

(#2597) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

(#2598) Borg76


Borg76
tag

Alaposan átnéztem a rom telepítés menetét, xda illetve magyar oldalon is.Az még nem teljesen világos, hogy miben lesz jobb a készülék.Valaki lenne kedves megosztani, miben várható az átlag embernek is feltünő javítás?Jobb kamera, kevesebb akku használat?
Köszönöm !

(#2599) szilu7 válasza Borg76 (#2598) üzenetére


szilu7
senior tag

Például a MIUI ROM teljesen más felhasználói élményt ad, teljesen át van szabva az egész UI. Szerintem kimondottan érdemes kipróbálnia az átlag felhasználóknak is.

(#2600) szilu7 válasza hallerlaller (#2568) üzenetére


szilu7
senior tag

Menjen. Kinek kell 1. hsz ügyben szólni?
De lehet, hogy előtte leírom még a rootolást is, és majd azzal együtt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.