Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16242) Reaper04


Reaper04
aktív tag

Sziasztok!
Kétszer lépett fel nálam az alábbi esemény, mindkétszer máshogy.
1. Firef0x böngészőben videókat nézegettem, egyszer csak úgy maradt a kép. Semmi reakció, se ctrl+alt+del, semmi. Újraindítottam de bal felül villogó "_" -en kívül semmi nem jelenik meg.
Akár hágyszor újraindítottam, ugyan ezt produkálta.
Kikapcsoltam az egészet, majd vissza be és minden ment szépen, ahogy kell.

2. Gép ment, monitor ki volt kapcsolva (képernyőkímélő nincs beállítva). Tv-ztem a gép mellett, egyszer csak sípolást hallok, mint amikor újraindítok és bekíván tölteni (1x sipolt).
Visszakapcsoltam a monitort, valami boot problémát írt ki, majd hogy az újraindításhoz nyomjak ctrl+alt+del-t.
Így is tettem, újraindult, de a bal felül villogó "_"-nál nem ment tovább.
Megint kikapcsoltam, és vissza be, úgy megint ment.

Mi lehet ez a jelenség? A legelső kb 1 hete jelentkezett, a második kb. egy 15 perce.
A gép már kb. 2 éve probléma mentesen üzemel. Tavaly karácsonyra vettem bele egy SSD-t, azelőtt pár hónappal cseréltem procit. Azóta nem nyúltam hozzá. Minden jól működött.

Konfigom: Asrock M3A770DE, AMD Phenom II X6 1055T, 4x2Gb kingmax és kingston 1333Mhz DDR3, Ati Sapphire HD5770 Vapor-X,
Háttértárak: OCZ vertex3 60gb SSD (ezen van a windóz) +2db 500 gb wd sata2
Táp: Delta (jobbik fajta) 400W és van egy külső szünetmentes tápom is.

A boot miatt talán SSD probléma lehet? Vagy egyáltalán nem is lát biost? Frissítenem kellene?
Mi lehet a probléma? Kérlek segítsetek!

Köszönöm előre is, üdv:
Dave :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.