Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29101) MPowerPH válasza subaruwrc (#29099) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mondtam en, bolondok, ilyet ratenni... Nem csoda, hogy nem jon at a ho, az mar olyan, mint a szigetelo. :D

Don't Tread On Me

(#29102) keIdor válasza MPowerPH (#29092) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem a nálad járt RIIIE-nek valami baja van, Laraxior-nak meg a Bloodrage volt érdekes.
Én azt mondom adj neki még egy esélyt, de persze egy másik példánynak, mondjuk újnak.
Vagy nézz meg egy EVGA-t. :DDD

dy_nmq: Érdekességképpen én is ránéznék.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29103) MPowerPH válasza keIdor (#29102) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hat, lehet am az en benasagom, igazabol tegnap ultem le a lappal eloszor komolyabban foglalkozni. Kicsit lehet tobb ido kell, hogy kiismerjem. Na de ezen felul az oriasi drop az maga a tipus hibaja. A Bloodrage -ben LLC nelkul is annyi ment a procinak, amennyit beallitottam, igy volt ez a VTT-vel is.
Egyebkent beszeltem simd muhellyel, megnezik a lapot, javittatas nem lenne draga, es abszolut profik. Bloodrage meg megvan, ha nem lesz valtozas meg is lesz. :)

EVGA nem kell, annal jobb a bloodrage. :) Tobbet mar nem akarok kolteni X58-ra, mar most is sokban van.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29104) keIdor


keIdor
titán

Csak néztem én is egy Cinebench-et.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29105) mpierre válasza keIdor (#29104) üzenetére


mpierre
veterán

Látom van új cpu-z. Talán ez már felismeri rendesen a procimat. A régebbi szerint nem vette vissza a szorzóját.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29106) MPowerPH válasza mpierre (#29105) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, ez mar normalisabb, vegre a feszeket is rendesen kiirja, meg a szorzo visszavetelt, amit Te is mondasz.

Don't Tread On Me

(#29107) mpierre válasza MPowerPH (#29106) üzenetére


mpierre
veterán

Este meglesem. Kösz.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29108) Motion_Blur válasza keIdor (#29104) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hali!

Néznél egyet 4.5GHz-en is?

Előre is köszi :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#29109) Laraxior


Laraxior
titán

Csak hogy ide is hozzak valamit,ne csak a Vantage-topikba :D bár jelenleg az élvezi az elsődleges prioritást :B
Az alaplap tegnap érkezett,szóval még csak ismerkedünk....de úgyfest maradok továbbra is a Gigabyte lapoknál. P35-P45-X48-X58...ez lesz a nyerő.

[link]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29110) mpierre válasza Laraxior (#29109) üzenetére


mpierre
veterán

Szép. Alakul ez... :D

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29111) Laraxior válasza mpierre (#29110) üzenetére


Laraxior
titán

stabilitás egyelőre kimerül abban hogy a vantage teszt két processzor tesztje lefusson...
többi majd idővel :B :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29112) mpierre válasza Laraxior (#29111) üzenetére


mpierre
veterán

Pedig megnéztem volna mennyi Gflops a teljesítmény ilyen órajelen... Majd megpróbálkozom vele. Tényleg, "vid" mennyi nálad? És a qpi mit kapott ehhez az eredményhez?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29113) AirBooms válasza HSM (#29063) üzenetére


AirBooms
addikt

Félre ment.

[ Szerkesztve ]

(#29114) MPowerPH válasza Laraxior (#29109) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mi pénz vót? :DDD

Don't Tread On Me

(#29115) Laraxior válasza MPowerPH (#29114) üzenetére


Laraxior
titán

kicsit drágább mint a BloodRAGE,de legalább megy is :((( :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29116) katt777 válasza AirBooms (#29031) üzenetére


katt777
félisten

Naná, tutira elférnének a vinyóim 2 SATA2 sloton! :Y :N ASRock, az más, azon van 6 is. :P

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#29117) MPowerPH válasza Laraxior (#29115) üzenetére


MPowerPH
félisten

No igen, beszéltél már dime -vel? ;]

Lehet félre értettél, prockóra gondoltam. ;) Már mondtam, Bloodrage azért volt annyi, mert hibás volt már akkor is.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29118) Laraxior válasza MPowerPH (#29117) üzenetére


Laraxior
titán

nem én...anno kértem a telszámát,azt mondta nem ad pH!oknak telszámot...ezzel el is van intézve.
proci: 6 számjegyű volt :D :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29119) MPowerPH válasza Laraxior (#29118) üzenetére


MPowerPH
félisten

Értem... :((( megéri a pénzét, az biztos. Azért egy negatívot lazán megérdemel...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29120) gombcomp válasza Laraxior (#29118) üzenetére


gombcomp
senior tag

Ezt nem értem...ha már üzletelek valakivel (akár itt a PH-n) akkor mi az
hogy nem ad számot,szerintem ez minősíti az eladót. :K
Azért egy "feketét" intézz el neki (minimum) a kivel érdemes üzletelni topicban.Sértődés ne essék,de vannak erkölcsi szabályok amit illik betartani még itt is. :U

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#29121) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

na megvan a kis 3dsmax benchmarkom. [link]. Használat röviden: letöltöd a maxot( legegyszerübb 30 napos trial a gyártó weboldaláról böven elég. 2011-es verzió kell!) megnyitod a jelenetet, nyomsz egy SHIFT+Q billentyűkombót, lerendereli és amikor vegzett akkor alul látod mennyi volt a renderidő.

Jó renderelgetést! :)

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#29122) keIdor válasza Motion_Blur (#29108) üzenetére


keIdor
titán

Várok az új ramjaimra, utána! :R Csak ne felejtsem el.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29123) mpierre válasza dy_nmq (#29121) üzenetére


mpierre
veterán

Nálam 29 másodperc alatt végzett:

Sajnos az új cpu-z sem kezeli jól a xeonokat. Nincs szorzó visszavétel. :(

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29124) MPowerPH válasza mpierre (#29123) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én majd hétfőn megnézem. :K

Don't Tread On Me

(#29125) bim


bim
veterán

Larával mi lett? :F

(#29126) MPowerPH válasza bim (#29125) üzenetére


MPowerPH
félisten

Játszik. :DDD Biztos jelentkeztek rajta az elvonási tünetek. ;]

Don't Tread On Me

(#29127) bim válasza MPowerPH (#29126) üzenetére


bim
veterán

(#29128) jones965 válasza bim (#29127) üzenetére


jones965
Modder

Ilyet bármelyikünk tud csinálni. :D

(#29129) mpierre válasza jones965 (#29128) üzenetére


mpierre
veterán

Ezt nem Ő csinálta... :N

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29130) jones965 válasza mpierre (#29129) üzenetére


jones965
Modder

:K

(#29131) mpierre válasza jones965 (#29130) üzenetére


mpierre
veterán

Akkó becoptam... :DDD

Amúgy a 980X és pl az X5660 közt mi a különbség? Valaki tud róla valamit? Nem a nyilvánvaló - fix uncore, stb - gondoltam, hanem utasítás készlet, ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29132) subaruwrc válasza mpierre (#29129) üzenetére


subaruwrc
félisten

az éles bannál, félkövér a betűtípus, és dőlttel van végig.
ez csak a szokásos poénja.

(#29133) mpierre válasza subaruwrc (#29132) üzenetére


mpierre
veterán

Oké. Értem én. Karó. Leültem, izé keresek vmi enerdzsi löttyöt... Olajozni kék.

Szerk: Tök jó... :DD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29134) Laraxior


Laraxior
titán

szuszaaa =) :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29135) Qru válasza mpierre (#29123) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálam meg egy CRC hiba. :D Már a 3DS max-ot sem tudam kitömöríteni.

#nincsbennetarcsi

(#29136) mpierre válasza Qru (#29135) üzenetére


mpierre
veterán

Akkor a letöltésnél volt vmi gond. Jó nagy fájl, de nincs más, töltsd újra. :P Aztán had szóljon.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29137) Qru válasza mpierre (#29136) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az lesz, vmi próba verzió 110MB volt vagy mennyi... Bár a kis 920-al biztos közelébe sem leszek az eredményednek.

#nincsbennetarcsi

(#29138) lizakattila


lizakattila
senior tag

Nah, a héten végre nekem is összeállt a konfig, Giga UD4P, 920 D0, 3*2Gb Kingmax Hercules.
Egyelőre itt tartok. Ha az Uncore-t kicsit feljebb akarom tornászni, akkor mely feszekhez nyúljak hozzá, elég a qpi/vtt feszt emelni vagy mást is kell? (Jelenleg bios-ban vcore: 1,225v, qpi/vtt: 1,235v, minden más normal-on.)
Proci órajelben egyelőre szerintem itt megállok, mert nincs egy hüde brutál hűtésem, úgyhogy nem nagyon akarom feszelni.

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#29139) mpierre válasza lizakattila (#29138) üzenetére


mpierre
veterán

Elég a qpi feszt piszkálni. 1,35V fölé ne menjen. Ha az UD5-ből indulok ki (a két lap tulajdonképpen ua.), akkor valszeg az UD4P is föléfeszel qpi-ben. Tehát 1,335V legyen a vége.
A Vcore és a qpi közt ne legyen 0,05V-nál nagyobb különbség.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29140) lizakattila válasza mpierre (#29139) üzenetére


lizakattila
senior tag

Köszi itt is a helpet!
Ez nem jutott eszembe, hogy melyik két fesz között kell figyelni a különbségre (a keresővel sem találtam hirtelen sehol), de így már tiszta.
Szerintem még az "ajánlott" értékek maximumáig sem biztos, hogy elmegyek, mert már ott elszaladnának a hőfokok a jelenlegi hűtőmmel. :(
Majd jövök ide is kérdezni még, ha valami nem tiszta. :B

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#29141) LackoMester válasza bim (#29127) üzenetére


LackoMester
addikt

A Lara néha túlzásba viszi a doolgokat, nemkétséges fasza. :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#29142) subaruwrc válasza MPowerPH (#29126) üzenetére


subaruwrc
félisten

asszem használható a deszka .. :D
4700mhz cpu test done ...

not maxed out :D

(#29143) MPowerPH válasza subaruwrc (#29142) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na jól van. :) Akkor azért a proci is megyeget elég szépen. :))
Írok az SMD műhelynek, hátha meg tudják gyorsban csinálni a nyákot.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#29144) OldJohnny66 válasza mpierre (#29139) üzenetére


OldJohnny66
tag

A Vcore és a qpi közt ne legyen 0,05V-nál nagyobb különbség.
Erről a szabályról lemaradtam, vagy elkerülte a figyelmem. :(((
[Ezt] tegnap kezdtem el, de akkor el sem kezdem tesztelni, mert itt több mint 0,3V a különbség :Y
Most mit csináljak? A CPU-feszt emeljem, vagy a VTT-t csökkentsem, vagy mindkettőt közelítsem egymáshoz? :F

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#29145) B4l!nt válasza OldJohnny66 (#29144) üzenetére


B4l!nt
aktív tag

Ez hülyeség. A cpu vcore-nak nincs köze a qpi vtt-hez. :U
Ram-Vtt közötti különbséget kell figyelni.

Persze ha jól emlékszem :D

[ Szerkesztve ]

(#29146) OldJohnny66 válasza B4l!nt (#29145) üzenetére


OldJohnny66
tag

THX! :R

Én is úgy emlékeztem, hogy a RAM-fesz, és a QPIVTT-fesz között nem lehet nagyobb különbség 0,45V-nál. :F

~1V-os VTT elég karcsú lenne.

[ Szerkesztve ]

"Az Élet csak egy villanás két ,,semmi,, közt".

(#29147) mpierre válasza OldJohnny66 (#29146) üzenetére


mpierre
veterán

Lehet, hogy én emlékszem rosszul. :DDD Valamely angolul tudó nézze meg az intel doksiban... De az biztos, hogy van valami ilyen.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29148) subaruwrc válasza MPowerPH (#29143) üzenetére


subaruwrc
félisten

mindeközben 45-46c az ioh 43 az ich :)

(#29149) mpierre


mpierre
veterán

Ez lehet az... Az intel doksiban nem értem amit írnak...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#29150) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Jelen... Mostanra sikerült életet lehelni a gépekbe itthon... A múltkor egy balf*sz emberke vírusos képet linkelt, és persze mindketten Larával megnyitottuk... :W
Oda az ssd-m kuka, se bootolni nem lehet róla, se pedig telepíteni rá... Lehet oda továbbá 2db 750-es samu... még szerencse hogy a 2db 1TB-os cuccunk még megy! És a szarból egy nyomorult 250-es Hitachi húzott ki minket, amivel a gépem elindult, és szerencsére felnyomta a wint... Agy vérzést kapok a sok köcsögtől, aki nem néz szét mielőtt egy nyilvános oldalra belinkel valami szart... Gratulálok... :((( :W

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.