Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49201) asuspc96


asuspc96
senior tag

Normi™ és Matthewus :R

(#49202) Kékes525


Kékes525
félisten

Lehetséges a Firefox és a Chrome-ban lévő FVD Speed Dialt egymással szinkronizálni? Pontosabban a Firefox-ból a Chrome-ba.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49203) nfsu17


nfsu17
veterán

Hello.

Mi lehet a gond, hogy pl. google photos alatt ha elindítok egy feltöltött videómat, akkor csak pörög a kék kör, de nem indul el a videó. Se normál állapotban, se csökkentett módban kiegészítők nélkül.
Se html5 módban, se flash-sel.
Ha van köze hozzá, akkor jelezném, hogy a YT videók sem indulnak el maguktól, csak akkor, ha lepause-zom, majd play újból, vagy simán beletekerek 1-2s-ra.
króm alatt megy minden ahogy kell, de inkább szenvedek ezzel, mint azt használnám

(#49204) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Most valamitől tök random előjött(50.1.0. Linux-on) az a figyelmeztetés,hogy az oldal átakar irányítani másik lapra de a firefox megakadályozta,pl. a p.h. bejelentkezésnél.Ezer éve volt ilyen gondom és már nem emlékszem,hogy oldottam meg.Beállításokban már nincs benne az ehhez kikapcsolásához való opció.Mi a megoldás?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49205) Normi™ válasza Normi™ (#49204) üzenetére


Normi™
őstag

Megoldódott :) Mégis bent van a beállításokban,csak ami érdekes,hogy hozzá sem nyúltam.Csak a noscript-et raktam fel,ezek szerint az kavart be :)

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49206) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Most vettem észre, hogy a Youtube bepakol 2 sütit is annak ellenére, hogy kifejezetten le van tiltva. Eddig nem is figyeltem, nem is tudom, hány oldal csinálhatja még ezt. Hogyan oldhatom meg ezt a bosszantó helyzetet? FF 50.0.2, Cookie Monster 1.3.4.8, Cookies Manager + 1.13.2, BetterPrivacy 1.77.

(#49207) Normi™ válasza C. s. (#49206) üzenetére


Normi™
őstag

Szia!

Gyanítom,hogy fehér listás sütik ezek,mert ezek nélkül nem működne normálisan a youtube.Nekem sok biztonsági kiegészítőm van,de a cookie-at engedélyezem,a harmadik féltől valókat nem,mivel azok nem feltétlenül szükségesek egy oldal normál működéséhez.Amit tehetsz,hogy normális működés megmaradjon az a self-destruction cookie nevü add-on,ez amint bezárod az adott fület megsemmisíti annak a cookie-ját/jait és nem marad meg a böngésző bezárásig.Én picit paranoiás vagyok,de ez bevált.A betterprivacy inkább a szuper cookie-k ellen véd,azaz a flash cookie-k ellen,ha nem használod a flash-t aktívan kikapcsolhatod,a youtube akkor automatikusan html5-ben fut és akkor már ez a kiegészítő is feleslegessé válik,én már nem használom pont emiatt,igaz sem facebook-om nincs se nem játszom online dolgokkal.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49208) Zola007


Zola007
veterán

Ez mi lenne?
Mostanság ha Firefoxból guglizok, mindig ez jön elő.
2 különböző gépen is más hálózatban is más IP-vel (másik település)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#49209) Normi™ válasza Normi™ (#49207) üzenetére


Normi™
őstag

Még annyit,hogy ha ezt tiltod akkor már rég van alternatívája a cookie követésnek,úgy hívják,hogy "canvas fingerprint",ez egy script alapú követési technika,ez noscript-el vagy canvas blocker nevű add-on-al lehet kivédeni.Vagy ott van böngésződ profilja mint követési pont,ezt random agent spoofer add-on-al lehet megkavarni kicsit.De annyi információt küld az op.rendszered,főleg ha windows-ról van szó,hogy a cookie a legkisebb problémád. :)

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49210) yanna válasza Zola007 (#49208) üzenetére


yanna
őstag

Robot, or not robot? That is the question.

(#49211) nfsu17 válasza nfsu17 (#49203) üzenetére


nfsu17
veterán

a YT nemrögtönelindulás megoldódott egy about config-os dologgal, valamiért false-ra volt téve.
de a google photos alól a videók nem indulnak el, csak pörög a karika.
de ha a videó fölé viszem az egeret, akkor a kis preview elindul. :F

(#49212) Normi™ válasza nfsu17 (#49211) üzenetére


Normi™
őstag

Kérlek írd be pontosan,hogy oldottad meg,másnak is jól jöhet.Köszi szépen!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49213) nfsu17 válasza Normi™ (#49212) üzenetére


nfsu17
veterán

html5 videókhoz:

about:config

a keresőbe: autoplay

media.autoplay.enabled
true (indul a videó rögtön)
false (nem indul a videó, hanem kézzel kell elindítani)

Sajnos ez nem oldotta meg az én gondomat a google photosban

(#49214) Normi™ válasza nfsu17 (#49213) üzenetére


Normi™
őstag

Köszi szépen mások nevében is! :R

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49215) C. s. válasza Normi™ (#49207) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi a választ!
Nincs fehérlistára téve, újból ellenőriztem. A frissítés előtt nem kaptam sosem, mégis működött a YT.

Köszi a FF kiegészítős ötleteket, majd megnézem. A NoScriptet régóta használom én is. Ebben az esetben semmi értelme a Canvas blockernek, ha jól értem.

"De annyi információt küld az op.rendszered,főleg ha windows-ról van szó,hogy a cookie a legkisebb problémád."

Meg tudod nyugtatni az embert! :D Időnként rám tör a paranoia egyébként is.

(#49216) Normi™ válasza C. s. (#49215) üzenetére


Normi™
őstag

Bizonyos cookie-k kellenek mert tárol benne információt az aktuális menetről,szerintem maga a blokkoló engedélyezi,de lehet tévedek.Ezek már intelligens programok.Ha semmi sütit nem engednek nem működik az adott oldal.Nem sok értelme van a canvas-nak noscript mellett,maximum annyi,hogy ha engedélyezel egy oldalt noscript-el és pont azon fut egy követő script akkor cumi.Az a baj,hogy ez egy végtelen történet,tökéletes biztonság nincs,csak enyhíteni tudsz,de egy szint után rontja a netezés élményét.Véleményem szerint ennél jobban foglalkozni vele nem érdemes.Én abból indulok ki,hogy titkolni valóm nincs,ellenben az adatgyűjtés majd értékesítés nagyvállalatoknak stb..játékokban nem szívesen veszek részt.Meg jár a magán szféra,de ez nagyon nehéz kérdés,nem is mennék most bele ha nem gond.

Ha érdekel téma szívesen küldök anyagot meg tippeket privátban....és majd eldöntöd,hogy meddig akarsz elmenni.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49217) C. s. válasza Normi™ (#49216) üzenetére


C. s.
addikt

Kikutattam: A Youtube High Definition kieg. vált árulóvá. Korábban gugli-sütikkel jártam hasonlóan, akkor is valamelyik kiegészítő pakolta meg a gépemet. Ezek nélkül a kéretlen sütik nélkül is remekül használható a net. Nálam alapból le van tiltva mind az összes, mégsem érzem, hogy bosszantóan korlátozná az oldalak használatát. Pár oldalon azért én is engedélyezem, de csak akkor, ha be kell jelentkezni vagy ha anélkül végképp nem hajlandó megjelenni sem az oldal, nekem pedig fontos volna. Ez utóbbit nagyon ritkán engedem, de nem is gyakori jelenség.

"Véleményem szerint ennél jobban foglalkozni vele nem érdemes.Én abból indulok ki,hogy titkolni valóm nincs..."

Teljesen igazad van, én is mindig ide lyukadok ki, csak előtte fölhúzom magam. Nem csinálok semmi olyat, amiért érdemes volna elővenniük, de azért még jogom van magánélethez. Persze tudom, hogy sok gazfickót lefüleltek már a kíváncsiskodásukkal, épp ezért olyan kétélű a dolog. Tényleg ne menjünk bele.

"Ha érdekel téma szívesen küldök anyagot meg tippeket privátban"

Köszi, de inkább ne, mert néha könnyebb az élet, ha az ember homokba dugja a fejét vagy legalább a fél szemét. ;)

(#49218) Zola007 válasza yanna (#49210) üzenetére


Zola007
veterán

azt látom, de ugyanazokra a keresésekre Chromeból nem csinálja és firefoxból sem mindig
kicsit úgy tűnik, mintha az FF-ot próbálná a Google ellehetetleníteni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#49219) Normi™ válasza C. s. (#49217) üzenetére


Normi™
őstag

Jah,hogy bejelentkezés nélkül tolod a youtube-ot,az más.....

Értelek... :R

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49220) C. s. válasza nfsu17 (#49213) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi, az nagyon hasznos! Miután búcsút kellett vennem a Youtube High Definition kiegészítőtől, ezzel sikerült leállítanom az automatikus lejátszást.

Arra tudsz (Te vagy bárki más) ilyen trükköt, hogy a YT videói a böngésző ablakának szélességében jelenjenek meg? Tehát nem az alapértelmezett "apró" módon, hanem mozi nézetben (nem teljes képernyőn).

Normi™:

Nem vagyok az a bejelentkezgetős típus :D

[ Szerkesztve ]

(#49221) ph2012


ph2012
senior tag

Adobe Flash Player letöltése után ezt a weboldalt látom: [link]. Valami visszautasított süti miatt van, ahogy írja.

Hogy lehet ezt helyrehozni?

(#49222) Matthewus válasza C. s. (#49220) üzenetére


Matthewus
őstag

Youtube High Definition helyett: Youtube Plus, szerintem az egyik legjobb Youtube kiegészítő, azt is tudja többek között, ami neked kell.

A sütis dologhoz: a beágyazott Twitter videók nem mennek sütik nélkül, és az indavideó HTML5-ös lejátszója se működik rendesen nélküle.

(#49223) C. s. válasza Matthewus (#49222) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen, ez szuper, sokkal jobb, mint amit eddig használtam!

Twitter, Indavideó:
Konkrétan ezt a kettőt nem tudtam, mert nem szoktam használni, de azt már észrevettem, hogy némelyik oldal szereti (szeretné) kiharcolni magának az engedélyezést. Néha bejön nekik.

(#49221) ph2012:

Szia!

Engedélyezve vannak az Adobe sütik, szkriptek? Telepítés után, úgy emlékszem, megnyit egy oldalt, hogy ellenőrizze, sikeresen települt-e. Ha le vannak tiltva, jöhet ilyen üzenet.

[ Szerkesztve ]

(#49224) Kékes525


Kékes525
félisten

Miért indul el a YouTube-on a lejátszás akkor is, amikor az automatikus lejátszás ki van kapcsolva (a lap jobb felső részén)? Hogy lehet ténylegesen kikapcsolni az automatikus lejátszást?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49225) karlkani válasza Kékes525 (#49224) üzenetére


karlkani
aktív tag

Néhány hozzászólást kellett volna visszaolvasnod, nemrég volt róla szó. Kipróbáltam, a letöltés elindul, a videót kézzel kell indítani.

(#49226) Kékes525 válasza nfsu17 (#49213) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, működik. De akkor minek van a YouTube oldalakon az automatikus lejátszási lehetőség beállításának a lehetősége, ha azzal nem lehet beállítani? :F

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49227) csako válasza Kékes525 (#49226) üzenetére


csako
veterán

Mert az másra vonatkozik... a következő videók automatikus lejátszását szabályozza.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#49228) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Valahol olvastam,hogy teszt csatornákon már a quantum motoros firefox-ot is lehet használni,csak nem találom a cikket.Valaki használja?Ha igen akkor milyen és melyik az a verzió?Azt hiszem azt írták,hogy nagy dolgot még nem kell tőle várni,de 2017-ben debütál.

Köszi előre is!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49229) netpeti98 válasza Normi™ (#49228) üzenetére


netpeti98
addikt

[link]
Jelenleg csak az első komponens a Quantum Compositor érhető el, az is csak Windows alatt.

[ Szerkesztve ]

(#49230) Normi™ válasza netpeti98 (#49229) üzenetére


Normi™
őstag

Köszönöm,akkor egyelőre tárgytalan. :R

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49231) kispx válasza Normi™ (#49228) üzenetére


kispx
addikt

Quantum több részből áll, csak a Quantum Compositor került bele egyelőre.
Link
The limitation right now is that it is only enabled on devices running Windows 7 or newer, and only if Direct3D 11 is supported.

You can verify if Quantum Compositor is used in your copy of Firefox Nightly by loading about:support in the browser's address bar, and scrolling down to the Diagnostics section on the page that opens.
If you see the parameters GPUProcessPid and GPIPRocess on the page, Quantum Compositor is enabled.

A layers.gpu-process.dev.enabled már elérhető.

Szerk.: Látom sokáig írtam a hozzászólást :)

[ Szerkesztve ]

(#49232) Normi™ válasza kispx (#49231) üzenetére


Normi™
őstag

Köszi a választ!Igen,közben megtaláltam a cikket és netpeti98 fórumtárs is belinkelt egy másikat,Linux-os vagyok így egyelőre tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49233) Jenne


Jenne
senior tag

Malör... :DDD :C

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#49234) draco31


draco31
veterán

Miért lassú a letöltés? Legfrissebb változat win 10 64 bit. 3 megás csak a netem, ami azt jelenti, hogy 340Kb/s környékén tudok letölteni, ami torrenttel meg is van, ha azt használom. De ha FF-el töltök drivereket akármelyik gyártótól, akkor jó ha 100 összejön. Most is töltök egy Nvidia drivert, és 3db-ot a Gigabyte-tól, és 120Kb/s az össz sebesség. Tegnap HP-tól csorogtak 10-20-al, egy örökkévalóság volt egy-egy nagyobb fájl.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#49235) csako válasza draco31 (#49234) üzenetére


csako
veterán

Szerver túlterheltség, szerintem nem nálad van a hiba, én sem szoktam nagy sebességgel töltögetni gyártók weboldaláról.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#49236) Normi™ válasza draco31 (#49234) üzenetére


Normi™
őstag

Rámértél a netre böngészőből?

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49237) draco31 válasza Normi™ (#49236) üzenetére


draco31
veterán

Igen, ott meg van a sebesség. De Youtube is megy ha nézni akarom, a sebesség nem változik. Ha bezátom a böngészőt és csak a könyvtár marad nyitva a letöltésekkel, akkor sincs sebesség változás.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#49238) Normi™ válasza draco31 (#49237) üzenetére


Normi™
őstag

Szerver sara lesz szerintem is ahogy előttem írták,régebbről én sem emlékszem eget verő letöltési sebességekre ilyen szerverek esetén.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49239) Kékes525 válasza csako (#49227) üzenetére


Kékes525
félisten

Azt sem. Nálam mindig ki volt kapcsolva, ennek ellenére mindig lejátszotta automatikusan a videókat.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49240) mekker


mekker
őstag

Üdv!

Mostanában használhatatlan lett a böngészőm, különösen ha tölti be a Youtube/Facebook oldalát. Nem a processzor, vagy a memória a gond.
Csökkentett módban - pluginokat letiltva - is messze van az ideálistól. Mi lehet a gond? Azon gondolkoztam, hogy esetleg valami beállítás okozza, vagy a többszálas mód, vagy esetleg valami hardveres gyorsítás bugos.

Ezek a kiterjesztések, about:config módosítások vannak érvényben:

Firefox 51.0b10 (32 bites) + Intel HD5500 + i5 5200U + 8GB RAM.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#49241) mekker válasza mekker (#49240) üzenetére


mekker
őstag

http://pastebin.com/e7F04YJ8

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#49242) Kékes525


Kékes525
félisten

Sajnos a media.autoplay.enabled beállítás túlságosan is jó. A false beállítást kénytelen voltam visszaállítani true-ra, mert nagyon sok videó egyáltalán nem akart elindulni.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49243) Matthewus válasza mekker (#49240) üzenetére


Matthewus
őstag

Nézd meg egy tiszta profillal, az a legbiztosabb.
uBlockból ezt használd.

(#49244) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani egy olyan sandbox kiegészítőt mint ami a chrome-ban alapból van.Tehát,hogy a lapok külün-külön futnak elszigetelve sandbox-ban és adott esetben ha az egyik támadható akkor a másik lapot nem érik el?A priv8 sajnos úgy tűnik,hogy nem E10 barát.

Köszönöm szépen előre is!

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49245) Matthewus válasza Normi™ (#49244) üzenetére


Matthewus
őstag

A Priv8-hez hasonló funkció fejlesztése folyamatban van.

(#49246) Normi™ válasza Matthewus (#49245) üzenetére


Normi™
őstag

Köszönöm! :Y Ezt megvárom. :R Brinkmann professzor ajánlásával csak jó lehet :D

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49247) Fandango válasza Matthewus (#49245) üzenetére


Fandango
veterán

Ez igen érdekes, és hasznos funkciónak tűnik, reméljük bekerül a stabil változatba is minél előbb.

[ Szerkesztve ]

(#49248) Normi™ válasza Fandango (#49247) üzenetére


Normi™
őstag

A priv8 add-on eddig is tudta,csak sajnos úgy tűnik nem ok az E10-el,de egyébként igen,király lenne ha beépítve lenne mint a chrome-ban például és csak annyit kellene tenni,hogy ki illetve bekapcsolod.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49249) mekker válasza Matthewus (#49243) üzenetére


mekker
őstag

Igen, azt én is csak most realizáltam, hogy az Origines fork jobb lenne. Illetve a YTC-t is lecseréltem Youtube Plusra. Úgysem fejlesztik már tovább, ha másfél éve nem tették.
Az a gond a tiszta profillal, hogy akkor már megint nem tudom meg mi is volt a probléma. Na mindegy, majd 2 hét múlva ha lesz időm újrarakom.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#49250) Matthewus válasza mekker (#49249) üzenetére


Matthewus
őstag

Lehet valamelyik kiterjesztés okozza, főleg ha be van kapcsolva a multi-process.
(Az uBlock Origin igazából nem fork, az fejleszti, aki csinálta az uBlockot.)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.