Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) SEMTEX


SEMTEX
senior tag

Jó reggelt! :DDD
Van egy érdekes problémám: Vista64 alá felteszem a 64bites Mozilla 2.x-et, de a flash fájlkat nem akarja megjeleníteni, (telepítés sikertelen, kézi telepítéssel pedig hiába teszem fel az Adobe oldaláról a Flash Playert, akkor sem változik semmi=nem jelnnek meg az oldalakon a Flash animok).
Mozilla guruk, ötlet? :F

...

(#2202) Gh0sT válasza Gh0sT (#2195) üzenetére


Gh0sT
addikt

Mégis van, megtaláltam... és úgy tűnik működik is.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2203) canniball válasza Brutforsz (#2197) üzenetére


canniball
nagyúr

Brutforsz, Winner_hun!
Félreértettetek: nem az a bajom, hogy fehér, hanem az, hogy ott van. :) Kicsit idegesít, hogy nincs ott "semmi", sokkal jobban tetszene ha ki lehetne operálni és szét lehetne húzni a postokat is arra a részre. (Tudom, hogy az előző motorhoz volt ilyen megoldás, de ha nem tévedek az itt már sajna nem működik.) Azt hittem ezt is meg lehet oldani ezzel a kiterjesztéssel, de ha nem hát nincs mit tenni. :(

Pubszon!
Nincs mit, bár te oldottad meg a problémát. :)

Gh0sT!
Nekem is a legfrissebb van fent (folyamatosan frissülnek a kiterjesztések is), csodálkoztam volna ha nem lett volna ott. :) Azt viszont nem értem, hogy ha nálad működik nálam miért nem. :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2204) tkazmer válasza tkazmer (#2188) üzenetére


tkazmer
addikt

valaki?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2205) Brutforsz válasza tkazmer (#2204) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Eddig ment a dolog, vagy most először próbálsz meg Firefoxszal netezni?

A gyanúm egyébként az, hogy a tűzfal akadályozza a kommunikációt, de ha eddig működött, és a tűzfal szabályain nem változtattál, akkor ez nyilván kiesik a lehetséges okok közül.

canniball: Fogtam, hogy mit szeretnél, ezért írtam, hogy a fehér sáv nem önálló elem, ami összenyomja az üzenetsávot, vagyis eltávolításával nem lehet széthúzni a hozzászólásokat - azok egyébként is rögzített és nem relatív szélességűek. Belenéztem az oldal stíluslapjába, nagyjából megvan, hogy hol kell felülírni az értékeket, hogy az elképzelésed megvalósuljon.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2206) Gh0sT válasza canniball (#2203) üzenetére


Gh0sT
addikt

Visszavonom, mégsem működik. Pedig szerintem jól állítottam be... :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2207) Brutforsz válasza canniball (#2203) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Összedobtam egy kis css-felülírást, amely 1170 pixel szélessé teszi a fórumot (ez csak afféle gyors buhera, vannak még reszelnivalók).

Ha ki szeretnéd próbálni, az alábbiakat másold be a userContent.css fájlba (a Firefox újraindítása után aktiválódik majd):

/*
* PROHARDVER! 1170px széles stílusmod
*/

@-moz-document domain('prohardver.hu') {

body { background-color: #E7E1D1 !important }
#fo {width:1170px !important }
#fo #midh {width:836px !important }
#top {width:1170px !important }
.menu_nw span .menu _sid {width:1170 !important }
.menu_nw .menu_foot {width:1170px !important }
.menu_nw .menu_sp {width:1170px !important }
.mid728 {width:1170px !important}
.menu_sid {width:1170px !important }
.uziblokk {width:834px !important }
.uzik .uzi {width:700px !important }
.uzik .uzi p, .uzik .uzi pre {width:700px !important }
.forum table {width:834px !important }

}

/*
* PROHARDVER! 1170px széles stílusmod vége
*

Ha beválik, elkezdhetsz variálni a számokkal, hogy pontosan olyan széles legyen a lap, mint szeretnéd.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2208) tkazmer válasza Brutforsz (#2205) üzenetére


tkazmer
addikt

már több éve használom, webfejlesztéshez elengedhetetlen. a tűzfalat kikapcsolva sem változik semmit a dolog...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2209) Gh0sT válasza Brutforsz (#2207) üzenetére


Gh0sT
addikt

A középre igazítás mennyire lenne bonyolult? :U Szerinted az is megoldható?

Még egy dolog. Operánál lehetett úgy keresni, hogy a címsorba beírtam mondjuk, hogy g akármi amit keresni akarok és erre bejött a google keresője. Ez valahogy itt is kivitelezhető?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2210) canniball válasza Brutforsz (#2207) üzenetére


canniball
nagyúr

"...az alábbiakat másold be a userContent.css fájlba..."
Ilyenem nincs. Hasonlót találtam:
-c:\Documents and Settings\felhasználó\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\5g9i0u1g.default\chrome\userContent-example.css vagy
- c:\Program Files\Mozilla Firefox\defaults\profile\chrome\userContent-example.css
Ezek valamelyike jó vagy mást kéne keresnem? :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2211) Brutforsz válasza canniball (#2210) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Vagy nevezd át a 5g9i0u1g.default\chrome\userContent-example.css-t, vagy készíts egy újat ugyanezen mappába userContent.css néven - a .css egy egyszerű szövegfájl. (Lásd #2197)

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2212) Brutforsz válasza Gh0sT (#2209) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A középre igazítást majd megnézem, szerintem, ha máshogy nem is, az egész cucc adott pixeles eltolásával megoldható.

A címsoros keresésről leírás szintén Sil tollából. (Az is működik, hogy csak simán a http://google.hu/-t veszed fel könyvjelzőnek, és úgy adod meg kulcsszónak a g-t.)

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2213) canniball válasza Brutforsz (#2211) üzenetére


canniball
nagyúr

Létrehoztam egy userContent.css-t; a userContent-example.css-ben lévő dolgokat is másoljam bele, vagy csak az általad leírtakat?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2214) Brutforsz válasza canniball (#2213) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ami a példafájlban van, az csak magyarázó szöveg, semmilyen hatása nincs a böngésző által megjelenített tartalmakra, tehát teljesen mindegy, hogy bemásolod-e vagy sem.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2215) Gh0sT válasza Brutforsz (#2212) üzenetére


Gh0sT
addikt

Köszönöm! Teljesen jól működik!

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2216) canniball válasza Brutforsz (#2214) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez igen! :)) :C :R Még két kérdés ezzel kapcsolatban:
1. Ha a középső blokkot (ami a hozzászólásokat tartalmazza) jobban szét akarom húzni melyik számokat kell növelnem? (Nekem kínaiul van amit fentebb leírtál. :B )
2. Ez csak a PH!-ra van hatással vagy más oldalakra is?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2217) Tele von Zsinór válasza Brutforsz (#2207) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ez csodás, köszönöm! :R

(#2218) Tele von Zsinór válasza canniball (#2216) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Most csak okoskodok, de majd a Mester segít: az összes számot, ugyanannyival.
2: csak a prohardverre, ezért van az elején a

@-moz-document domain('prohardver.hu')

(#2219) Brutforsz válasza canniball (#2216) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Tele von Zsinór jól mondja: mindegyik számot ugyanannyival kell növelni, valamint csak erre az oldalra érvényes a módosítás.

A mentésed alapján 1280 széles a képernyőd, így ha faltól falig szerednéd a fórumot, akkor - figyelembe véve a kb. 16 pixeles görgetősávodat - az alábbi értékek látszanak optimálisnak:

@-moz-document domain('prohardver.hu') {

body { background-color: #E7E1D1 !important }
#fo {width:1262px !important }
#fo #midh {width:928px !important }
#top {width:1262px !important }
.menu_nw span .menu _sid {width:1262 !important }
.menu_nw .menu_foot {width:1262px !important }
.menu_nw .menu_sp {width:1262px !important }
.mid728 {width:1262px !important}
.menu_sid {width:1262px !important }
.uziblokk {width:926px !important }
.uzik .uzi {width:792px !important }
.uzik .uzi p, .uzik .uzi pre {width:792px !important }
.forum table {width:926px !important }

}

Ha alul mégis megjelenne a görgetősáv, akkor pár pixelnyit mindegyik értékből le kell venned.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2220) canniball válasza Brutforsz (#2219) üzenetére


canniball
nagyúr

"A mentésed alapján 1280 széles a képernyőd..."
Valóban, ezt eddig elfelejtettem megemlíteni. :B
"Ha alul mégis megjelenne a görgetősáv, akkor pár pixelnyit mindegyik értékből le kell venned."
5 pixel híja volt. Így:

@-moz-document domain('prohardver.hu')
{ body { background-color: #E7E1D1 !important }
#fo {width:1257px !important }
#fo #midh {width:923px !important }
#top {width:1257px !important }
.menu_nw span .menu _sid {width:1257 !important }
.menu_nw .menu_foot {width:1257px !important }
.menu_nw .menu_sp {width:1257px !important }
.mid723 {width:1257px !important}
.menu_sid {width:1257px !important }
.uziblokk {width:921px !important }
.uzik .uzi {width:787px !important }
.uzik .uzi p, .uzik .uzi pre {width:787px !important }
.forum table {width:921px !important } }

már tökéletes. Köszönöm szépen! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2221) canniball válasza Brutforsz (#2219) üzenetére


canniball
nagyúr

Utólagos engedelmeddel beraktam ide is.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2222) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Akadt már valaki másnak is problémája a 2.0.0.7-re frissítésnél? Nekem mindig feldobja hogy frissít, de mindig munka közben, és mikor a későbbi frissítést választom, a legközelebbi indulásnál egyszerűen hibát dob, miszerint nem sikerült frissíteni, mert egy másik(?) program fut. Hát naná, vírus-, kémprogikeresők. Lehetséges hogy pont azokba akad bele?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2223) Brutforsz válasza canniball (#2220) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Egy kis reszelés:

Ezzel a felállással a középrészen - mind a témalistáknál, mint a hozzászólásoknál - néhány elem kismértékben jobbra túllóg a többin.
A .forum table értékét 4 px-szel csökkentve a rend helyreáll.

BlacKSouL: úgy már próbáltad, hogy nem frissítesz, hanem letöltöd a telepítőfájlt, és (amikor éppen nem fut a Firefox) lefuttatod a telepítést?
Egyébként azt javaslom, keress rá a topikban a kérdésedre, mert emlékeim szerint Sil már megoldott néhány ilyen esetet itt.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2224) BlacKSouL válasza Brutforsz (#2223) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Úgy még nem, jó ötlet, kipróbálom.
Rákerestem, de nem találtam ehhez postot. korábbi frissítéseimmel meg sosem volt gond.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2225) Winner_hun válasza BlacKSouL (#2224) üzenetére


Winner_hun
félisten

Esetleg feladatkezelőben lődd le a firefox.exe-t frissítés előtt.
Nálam néha beragadt, ismételten elindítani csak akkor lehetett, ha a feladatkezelőben lelőttem.

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2226) Sil


Sil
senior tag

Megvagyok ám még, majd hétvégén visszaolvasok. (Épp évet zárunk a cégnél, úgyhogy most nincs túl sok időm...) Hű, de vacak lett ez az új motor, jó nehézkes lapozni...

(#2227) Winner_hun válasza Sil (#2226) üzenetére


Winner_hun
félisten

Csak hozzá kell szokni;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2228) tkazmer válasza tkazmer (#2188) üzenetére


tkazmer
addikt

:U

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#2229) canniball válasza Brutforsz (#2223) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem tudom melyik elemekre gondolsz, de átírtam. :)

És akkor jönnék a következő problémámmal. :D Ha belépek a fórumra, majd átkeveredek pl. a Logoutra, akkor ott megint csak be kell lépnem, a PH!-ról pedig ki leszek dobva. Miután ezt szóvá tettem Panther felvilágosított: már RIOS4 alatt is működött az, hogy ha egyik oldalról belépek a fórumra, akkor mindenhol be vagyok lépve, a böngészőmmel/annak beállításával lesz valami gubanc. No de mi? :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2230) Brutforsz válasza canniball (#2229) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Nálam tökéletesen működik az átjelentkezős manőver, és a Firefox beállításai között sem akadtam olyanra, amely szerintem oka lehet a problémádnak.

Ötletként az merült fel bennem, hogy esetleg a tűzfal lehet sáros az ügyben. Annak idején Win alatt Kerio-t használtam, és annak van tartalomszűrő modulja, mely több kritérium alapján is tudja filterezni a sütiket (is).

Amikor bejelentkezel a PH!-birodalom oldalai közül bármelyiken, akkor a szerver mindegyik társdomainhez elhelyezi ugyanazt az azonosító (identifier) sütit, nyilván ez biztosítja, hogy átlépés esetén is megismer a rendszer.

Elképzelhetőnek tartom, hogy a PH!-ra bejelentkezéskor a tűzfalad a másik három domainhez tartozó sütit idegennek tekinti, s így egy esetleges "Filter foreign cookies" szabály értelmében kiiktatja, így amikor átlépsz a Logout-ra, az oldal nem tud azonosítani.

A fenti pusztán ötletelgetés, de azt mindenképpen javaslom, hogy töröld az összes sütidet, majd jelentkezz be a PH!-ra, s ezután nézd meg a sütikezelőben (Beállítások > Adatvédelem > Sütik megtekintése), hogy van-e logoutos sütid is.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2231) canniball válasza Brutforsz (#2230) üzenetére


canniball
nagyúr

Töröltem a sütiket->beléptem a PH!-ra: a sütik között csak PH!-s van - ebből mi a konklúzió?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2232) Brutforsz válasza canniball (#2231) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A konklúzió az, hogy azért nem tudsz átlépéssel nyeregben maradni, mert valamilyen program megakadályozza azt, hogy a PH! szervere elhelyezze a gépeden az összes sütit, ami ehhez szükséges.

Alapvetően 2 alkalmazás jöhet szóba: vagy a tűzfal vagy a böngésző.
A felderítés következő lépése a kísérletezés:

Kísérlet > eredmény > következtetés

IExplorerrel/Operával átlépés > sikertelen > nem (csak) a FF a hunyó

IExplorerrel/Operával átlépés > sikeres > a Firefox a hunyó

Tűzfal kikapcs mellett átlépés > sikertelen > nem (csak) a tűzfal a tettes

Tűzfal kikapcs mellett átlépés > sikeres > a tűzfal a tettes

Ha megvan, hogy melyik okozza, akkor át kell nézni részletesen a beállításait, Firefoxnál különös tekintettel a kiterjesztésekre, mert számos adatvédelmi kiegészítő van.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2233) canniball válasza Brutforsz (#2232) üzenetére


canniball
nagyúr

"IExplorerrel/Operával átlépés > sikeres > a Firefox a hunyó"
Tudtam, hogy elfelejtettem valamit. :B Nagyon kész vagyok ma. IExplorerrel és Operával működik a dolog, a rókával lesz a gond. Csak nem tudom mi. Sütikre vonatkozó beállítást az Eszközök->Beállítások->Adatvédelem alatt találtam, ott ez a helyzet. Ezeket a kiterjesztéseket használom, adatvédelem szempontjából csak az Adblock Plust és a Secure Logint tartom esélyesnek, de sütikre vonatkozó opciót egyikben sem sikerült felfedezni. :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2234) canniball válasza canniball (#2233) üzenetére


canniball
nagyúr

Safe Mode-ban is jelentkezik a probléma->nem a kiterjesztésekkel van a gond, hanem magával a böngészővel. Fentiek tükrében valami ötlet?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2235) Brutforsz válasza canniball (#2234) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Megnéztem a beállításaidat és a kiterjesztéseidet is, elképzelni nem tudom, mi lehet a gond.

Egy ultimate ötletem maradt: készíts egy új profilt, indítsd el azzal a böngészőt, ha így sem megy, akkor jöhet Scully ügynök.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2236) BlacKSouL válasza Winner_hun (#2225) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Megvolt, de nem segített. Újraindított gépen, még el nem indított FF-el, a letöltött telepítővel próbáltam, de úgy sem hagyta. Aztán net nélkül kilőttem az összes kereső-irtó progit, és úgy már pöpec volt. Tehát mégis azok közül nem engedett hozzáférést valamelyik.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2237) canniball válasza Brutforsz (#2235) üzenetére


canniball
nagyúr

Közben eszembe jutott, hogy a barátnőm laptopján szinte teljesen szűz Firefox (és ezáltal eredeti profil) van (szinte=telepítés utáni állapot+Fasterfox+szótárak+egy-két jelszó elmentése, semmi beállítás-változtatás), beléptem ott és hasonló a helyzet. Itt valami nagy árulás van... :(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2238) Ra3


Ra3
őstag

felaktam az explorerhez egy toolbart mivel azt úgy is ritkán használom, erre a kocsog beletelepült a ff-ba is. igazából most két dolog zavar, ha a címsorban akarok kerestetni akkor nem a google-t használja hanem a yahoo-t, plusz 404-es hibára bejön valami idegesítő keresőoldal. a beállításokat átnyálaztam, ott nem találtam megoldást. ötlet?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#2239) Brutforsz válasza Ra3 (#2238) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Első lépésként azt javaslom, nézd meg a Kiterjesztések listáján (Eszközök > Kiegészítők). Ha itt megtalálod, akkor simán nyomsz egy Eltávolítást, és a böngésző újraindításával elvileg megoldódott. Azért tanácsos eltávolítás után a profilodban megkeresni a mappáját, és azt is törölni.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2240) Szőrös 


Szőrös 
veterán

nna pálinkás szép napot :)
kérdés : be lehet e állítani avagy parmatérezni a következőt :
úgy nyisson meg egy oldalt FF könyvjelzőből , hogy új ablakban jelenjen meg de ne full képenyőn , eszköztár/állapotsor/oldalsáv nélkül ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2241) Brutforsz válasza Szőrös  (#2240) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Neked is pálinkásat! :)

Ilyen lehetőségről nem tudok - természetesen ez nem zárja ki, hogy létezik.

Workaround-ötletem:
Készíts egy HTML-fájlt, amely a kívánt oldalra mutató linket tartalmaz, majd JavaScripttel állítsd be, hogy számodra megfelelő tulajdonságú popupban nyíljon meg a hivatkozás. Végül a saját fájlodhoz adj könyvjelzőt, igaz, így nem 1, hanem összesen 2 kattintás lesz az általad kívánt tulajdonságú ablak előállítása, de sikerül.

Ki is próbáltam, könnyen - gyorsan - ingyen megoldható:

Látogass el ide, lődd be a kívánt paramétereket, legenerálja a kódot, hozzádobod a szükséges sallangokat, és kész.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#2242) Szőrös  válasza Brutforsz (#2241) üzenetére


Szőrös 
veterán

hohóóó köszi szépen ez nekem már bőven megfelelő :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#2243) Tele von Zsinór válasza Brutforsz (#2241) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Minek ide html file? Bookmarkba lehet közvetlenül is JS kódot rakni, pl bookmarkold ezt:

javascript:alert('muhaha');

(#2244) gyurman


gyurman
tag

Szevasztok!

Most, hogy eldöntöttem thunderbirdben redbeszedem a leveleimet, látom, hogy nincs sem levélszámláló, sem könyvtáranként méret kijelző, és sem automatikus tömörítő.

Na köszi, a régiben volt. Mit tegyek? Valami plugin?

(#2245) canniball válasza gyurman (#2244) üzenetére


canniball
nagyúr

Thunderbird topik.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2246) jobbacsabba


jobbacsabba
aktív tag

Üdv!

PorableFirefoxot használok, és nem működik benne a DownThemAll! kiegészítő, szerver hibára hivatkozik. Ezmostmi? Segítsetek!
Köszi

(#2247) 7 válasza jobbacsabba (#2246) üzenetére


7
addikt

Tudsz pontos hibaüzenetet beírni? Segítene.

(#2248) jobbacsabba válasza 7 (#2247) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

A pontos hibaüzenet egy kis ablakban jobb oldalt alul érkezik: Szerverhiba Nem sikerült, ezt azonnal az indítás után írja ki, a háralévő időnél pedig azonna időtúllépést jelez.

(#2249) 7 válasza jobbacsabba (#2248) üzenetére


7
addikt

Néhány helyen nekem sem szokik működni (bár nekem nem portable), valószínűleg a többszálas letöltés miatt. Mindenhol ezt írja ki, vagy csak egy helyen próbáltad még?

(#2250) jobbacsabba válasza 7 (#2249) üzenetére


jobbacsabba
aktív tag

Mindenhol, ha csak egy letöltést indítok akkor is és ki van kapcsolva a szeletelt letöltés... :F

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.