Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-04 08:17:22

LOGOUT.hu

Spórolj magadnak és másoknak időt, olvasd el az összefoglalót, és annak megfelelően kérdezz!
Aki nem hajlandó elolvasni az összefoglalót, erre bökjön rá:
----> Ajánlott házak adatbázisa <--- frissítve 2024 január
Ha kérdeznél, ennyit írj meg:
1. Mennyit szánsz a házra
2. Mi megy bele (legalább alaplap, CPU hűtő)
3. Bármi más ami Neked fontos (RGB, oldalablak, szín stb)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37293) xtevo válasza #98593280 (#37282) üzenetére


xtevo
őstag

Nekem épp az ellenkezője... sajnos. :( Beleszerettem, majd megutáltam 3 órányi szenvedés után... Van benne wiring space, de egy GX450-es táp kábeleit, nem bírtam rendesen elvezetni, neki kellett feszülnöm az oldallapnak, hogy rámenjen. A kivehető/áthelyezhető hdd blokk vékony lemez az egész, és rezonál... a gumis talpak viszont tényleg jók voltak, illetve a sok 2,5" hdd/ssd hely, de ha a marketing anyag szerint rakod fel az ssd-ket nem tudod szépen elvezetni a kábeleket, sehogy... Nincs 12V kábel kivágás fent. Illetve a gyári ventik level 1-es fordulaton is kerregtek, nálam.
A porszűrők tényleg jók, meg rakhatsz 240-es radit előlapra de hogy szépen elvezesd a kábeleket az lehetetlen. Hőfokokat nem mértem, mivel záros határidőn belül ment vissza boltba... :(

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Milyen házat vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.