Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91851) Synthwave válasza Veron (#91838) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Már bent volt az emag kosárban a Zaied által említett páros tegnap, de kicsúsztam a black Fridaybol (szombat 2:00-ig)."

Lehet, hogy annyira nem is baj.

A G305 inkább claw gripekhez való. Fingertipre sem annyira rossz, de szerintem a te kézméretedhez úgy már kicsit nagy lenne, meg aztán az ujjbegyes egerek tenyértámaszának legmagasabb pontja középtájt van, nem a far irányába eltolva, mint a Loginál, így jobban a tenyered alá tudod őket húzni ujjakkal, mert nem tud annyira felfeküdni a tenyered tövére. Meg a legkönnyebb AAA elemmel is nehéz kicsit. Igen jó ár/érték aránya van a gyengus kapcsolók és talpak ellenére is, de szerintem jobban járhatsz, ha most inkább a Razer háza táján nézelődsz.

Viper Mini vagy ROG Keris. Az utóbbi inkább csak akkor, ha néha pihentetnéd a kezed az egéren. Mondjuk nem nagy egér, de a kezed sem az, sooo...inkább Viper Mini, az jobban passzol fingertiphez, és még olcsó is.

Vagy mondok mást, ha ~22 pénz még belefér: Razer Orochi v2. Jó cucc, kis kéz/fingertiphez kellemes vezeték nélküli motyó, és fullos szenzor, piacvezető HyperSpeed wireless + BT, ráadásul a mikrokapcsolók és a talpak sem Logi-féle vackok. A 7,5 grammos Energizer Ultimate Lithium AAA mikroceruzával 66 gramm; érdemes ilyet venni bele a gyári Duracell helyett.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91852) Viktor77 válasza Synthwave (#91851) üzenetére


Viktor77
titán

Az Orochi mellé az Energizer jár, AA méretben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91853) Veron válasza Synthwave (#91851) üzenetére


Veron
őstag

Na köszi szépen, nagyon hasznos. :R
Orochit is néztem aztán a hangos klikkelés (rtings teszt) miatt mégsem mertem bevállalni. Minden egyéb paraméterében szimpatikus volt.
Pedig akciós áron volt :W

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#91854) ricogsm válasza Zaied (#91844) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszi a leírás is meggyőzött ,hogy nem az én világom lesz. :D

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91855) mr. bryan válasza mr. bryan (#91821) üzenetére


mr. bryan
tag

Kozben kutakodtam a neten, most a logitech g pro es az endgame xm1 kozott vacillalok. Esetleg van valakinek ezekkel tapasztalata?

(#91856) Veron válasza Veron (#91853) üzenetére


Veron
őstag

Pulsar Xlite Mini v2 nem alternatíva nekem?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#91857) Zaied válasza mr. bryan (#91855) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

mr. bryan
Pulsar X2
Lamzu Atlantis
Logitech G Pro X Superlight
Razer Viper v2 Pro
Xtrfy M42 Wireless
Xtrfy MZ1 Wireless
G-Wolves Hati Wireless
Fnatic Bolt
Razer Orochi v2

Veron
Inkább az X2 mini.

[ Szerkesztve ]

(#91859) Veron válasza Zaied (#91857) üzenetére


Veron
őstag

Kösz.
A formája miatt?
Mert adatok alapján az xlite mini sem egy batár darab.
Tetszik, hogy lecsatlakoztatható a kábel ugyanakkor wireless is működik
Ilyen alternatíva esetleg az én mérethez, fingertiphez létezik 30k alatt?

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#91860) Zaied válasza Veron (#91859) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Formára nem optimális, de nem is 30k.
De a Xlite v2 Mini árába belefér az X2 Mini is, ami viszont jó neked. Esetleg egy G-Wolves HSK Plus Wireless.

A Vancer Gretxa határesetesen jó lehet (valószínűleg nagy lenne) kereten belül, de inkább az Orochi v2-őt venném és lemondanék a kábelről (üzemidőbe is többet tudna, az összes aksishoz képest)...

A Rtings "teszteknek" meg még van hova fejlődniük.

[ Szerkesztve ]

(#91861) Veron válasza Zaied (#91860) üzenetére


Veron
őstag

Itt 25k körül van, azért mondtam. [link]
És orochi vs xlite mini csatában mindkettő jó lehet, a Pulsar egy jobb egér?

Utolsó kérdés: vezetékes vonalon a Viper minit ajánlottátok. Ha a határt kitoltom 30k-ra, vagy szignifikánsan jonn vezetékes?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#91862) Synthwave válasza Zaied (#91860) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, ennyire már nem mentem bele, mert nem akartam nagyon elszakadni a G305 és a ROG Keris árszegmensétől

--------------------------------------------------------------------------------------

(#91859) Veron: "Tetszik, hogy lecsatlakoztatható a kábel ugyanakkor wireless is működik"

Mert wireless. Vagy nem értem ezt a mondatot. Az alapvetően egy töltőkábel, csak van vezetékes üzemmód is. Ez kb. minden beépített akkus egérnél így van. Aztán vannak olyanok is, amik nem wirelessek, de lecsatlakoztatható a kábelük (pl. G-Wolves Hati S / Skoll Mini).

Akkor ha a pénz részét nem nézzük (30k alattiak vastaggal szedve):

Vezetékes:
-----------------
Razer Viper Mini
G-Wolves Hati S Classic / Hati S Ace
G-Wolves HSK (gondolom, azért két oldalgomb kéne, ezen meg nincs)
Xtrfy M42
Xtrfy MZ1
Zaunkoenig M2K

Wireless:
---------------
Razer Orochi V2
Pulsar X2 mini (~32 pénz)
G-Wolves Hai S Wireless (a Hati S Plus picit nagyobb)
G-Wolves HSK Plus
Xtrfy M42 Wireless
Xtrfy MZ1 Wireless

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91863) Joker88


Joker88
őstag

szeretnék ajánlást kérni, vezeték nélküli egérre, új - kb 5-8.000 Ft os értékhatárig bezárólag, aminek normális görgőkereke van középen (ugyanis a jelenlegi összevissza tekeri az oldalon a szöveget :D ) és normális halk kattintású a két egérgomb.. Semmi sallang,semmi játék,egyszerű otthoni,hétköznapi egeret vadászok,notebook mellé..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#91864) ricogsm


ricogsm
őstag

Ezen mi kerül 8400Ft.-ba? :F

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91865) Veron válasza Synthwave (#91862) üzenetére


Veron
őstag

Köszi mindenkinek újra! Ezekből már biztosan tudok választani. És ezek mind ajánlottak fingertiphez?
Úgy értettem, hogy van wired és wireless módja is, kedvem szerint váltogathatom.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#91866) Synthwave válasza Veron (#91865) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csak olyat írtam, ami ajánlott fingertiphez a kézméreteddel. Ezért sem írtam a sima Vipereket/Viper V2 Prót vagy mondjuk a Ducky Feathert, mert azok már nagyok lennének. Miért írnék másokat?

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91867) Synthwave válasza ricogsm (#91864) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az, hogy edzett üveg.

Szerintem nem akarsz ilyet a SHIDENKAI-hoz. Sima Corepad/Hyperglide/Esports Tiger Arc PTFE, oszt annyi.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91868) Veron válasza Synthwave (#91866) üzenetére


Veron
őstag

M42 és X2 mini nagyon tetszik. B terv a Viper mini es Orochi..
Azpn gondolkodtam hogy tök jó a számtalan plusz gomb, de Linux alatt mennyire működnek és lehet megfelelően bind-olni saját driver nélkül?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#91869) ricogsm válasza Synthwave (#91867) üzenetére


ricogsm
őstag

Jah értem. Köszi.

Mikor szoktak cserélni skatet?
Esports tiger arcra kerestem rá. maxgaming.comon vannak is jó szettek hozzá..

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91870) Synthwave válasza ricogsm (#91869) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mikor elkopik, az meg függ attól, hogy alapból milyen volt, milyen padon mennyit és hogy használod. A SHIDENKAI szereti a jó PTFE-t.

Ez kicsit egyszerűbb, mint MaxGamingről rendelni.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91871) Synthwave válasza Veron (#91868) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fogalmam sincs Linuxról. Ha van olyan szoftvered, amivel egeret is fel lehet bindolni, gondolom, működik, bár az Xtrfy-nak egyáltalán nincs drivere, mindent PnP állítasz rajta, a Razereknek meg van Linuxos 3rd party drivere, némi lemaradásban a windowsostól.

A legjobb meg az X2 mini a pakkból.

A számtalan plusz gomb az a két oldalgomb?

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91872) Veron válasza Synthwave (#91871) üzenetére


Veron
őstag

igen, arra gondoltam. költői túlzás a részemről. :)
Btw a Viper mini elég baráti áron 13-14k körül kapható, jó dealnek érzem. A kommentekben egyébként sokan panaszkodnak a gyorsan tönkremenő kapcsolókra. Fura.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#91873) zoli121


zoli121
aktív tag

Sziasztok!

Viszonylag könnyebb egeret keresek ehhez kérnék segítséget.

1. Mennyi a keret? 30- 32e
2. Használtpiac játszik? Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Nem
4. Mire használnád az egeret? Alkalmanként pár óra játék illetve napi szintű böngészés
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Palm
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 18cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Kb 3000dpi (csak ennyit tud az egér :DD )
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Nincs

Nagyon szemeztem a G Pro Wireless-el de elkezdtem itt olvasni hogy a kapcsolók nem bírják sokáig. Ez időben kb mit jelent egy átlagos felhasználás mellett?

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#91874) Synthwave válasza Veron (#91872) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, tulajdonképpen nem kifejezetten drága 13-14-ért, de jellemzően 9-10 volt ez, nem is olyan rég. Előfordult akcióban 6 pénzért is.

Van itthon, de annyit nem használtam, hogy a tartósságról érdemben nyilatkozzak. Az optomechanikus kapcsolóknak nem kéne pikkpakk lehalniuk.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91875) Synthwave válasza zoli121 (#91873) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pulsar Xlite V2 / Xlite V2 mini

"Nagyon szemeztem a G Pro Wireless-el de elkezdtem itt olvasni hogy a kapcsolók nem bírják sokáig. Ez időben kb mit jelent egy átlagos felhasználás mellett?"

Nekem pl. 7 hónap után lett dupla klikkes, lehetett cserélni (persze nem gariban, hogy ugyanazt a vackot rakják vissza). A lényeg, hogy hamarabb, mint később.

Amúgy mára nem éri meg újonnan GPW-t venni. Apróról egy dobozos/hiánytalan/megkímélt tizenpárezerért még mondjuk esetleg, de meh.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91876) zoli121 válasza Synthwave (#91875) üzenetére


zoli121
aktív tag

Köszönöm a gyors választ. A garanciát még elintézném azzal nem lenne gond de majdnem fél évente egeret cserélni azért az gázos (pláne hogy annyira nem olcsó)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#91877) Synthwave válasza zoli121 (#91876) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egy lehaló kapcsolótól még nem lesz kuka egy egér, de ilyenért nem is lenne értelme garanciáztatni. A küldözgetés miatt még többe is kerülne, mint ha vennél bele valami normális mikrokapcsolót és kicserél(tet)néd, arról nem beszélve, hogy gariban ugyanaz az Omron (50M) menne bele, ami eredetileg is volt, és jó eséllyel heteket várnál rá.

Mindenesetre a kézméretedhez és fogásodhoz jobban passzolnak a Pulsarok, és amúgy is jobbak, mint egy GPW.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91878) zoli121 válasza Synthwave (#91877) üzenetére


zoli121
aktív tag

Az Amazonról rendelném ott meg nem szórakoznak a javítással hanem visszaadják a pénzt :)

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#91879) Synthwave válasza zoli121 (#91878) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor meg pláne sokkal egyszerűbb értelmes kapcsolóra cserélni, mint külföldi címekre küldözgetni.

Ez mindenesetre nem érvelés a GPW mellett. Pulsarok.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91880) nyul105 válasza zoli121 (#91878) üzenetére


nyul105
senior tag

gpro wirelesst a gpx superlight leváltotta kb. nem?
miert a gpwvel szemezel a gpx helyett?

amugy arukereso alapján a pulsar wirelessek ára most esett

[ Szerkesztve ]

(#91881) 4nick8 válasza nyul105 (#91880) üzenetére


4nick8
őstag

Nem esett. Akció van átmenetileg.

(#91882) Amerigo57


Amerigo57
őstag

Sziasztok.
Ismeri valaki ezt a Francia számítógép kereskedést ?
A Fnatic CLUTCH 2 Rekkles Signature Edition egér miatt kérdezem.
Link:

(#91883) Piistii


Piistii
tag

Akik használják Lamzu Atlantis egeret mi a véleményük róla megérte ?

(#91884) -FreaK- válasza Piistii (#91883) üzenetére


-FreaK-
veterán

Határozottan meg. :)

(#91885) 4nick8 válasza Piistii (#91883) üzenetére


4nick8
őstag

Zseniális ez az egér.

(#91886) Synthwave válasza Viktor77 (#91852) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem Duracell OEM volt hozzá.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91887) Piistii


Piistii
tag

Logitech PRO X Superlight vagy inkább Lamzu Atlantis a jobb választás előre is köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

(#91888) ADAM1337 válasza Piistii (#91887) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem mind a 2 jó választás, a loginak nagyobb múltja van és supportja.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#91889) 4nick8 válasza Piistii (#91887) üzenetére


4nick8
őstag

Teljesen más az alak. A gpx vékony és magas az atlantis inkább szélesebb és laposabb.

(#91890) Synthwave válasza Piistii (#91887) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Attól függ, hogy pontosan mekkora a kezed és hogy fogod az egeret.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91891) BBS


BBS
tag

Sziasztok!
Volt egy Logitech g603-as egerem, de duppla klikkelt ezért vissza küdtem gariba.
Viszont nem javítják és nem kapok helyette másik G603-ast csak a pénzt adják vissza.
Két éve jó áron 17k vettem, de most 27k plusz 10k nem áldoznék rá még. Esetleg milyen alternatívák jöhetnének szóba ami hasonló méretüek?
Minden ötletet tanácsont elfogadok.
Előre is köszönöm a segítő hozzászolásokat.

(#91892) zoli121


zoli121
aktív tag

Synthwave # 91879 Németországba élek ezért írtam, hogy nem probléma a garanciáztatás csak inkább bosszantó :)

nyul105 #91880 Azért az drágább mint a sima G Pro

[ Szerkesztve ]

Ha nem áll lángokban a számítógép, akkor szoftverproblémáról lehet szó./// GTA Social Club : zoli1233 Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/zoli121

(#91893) jaffa 2843 válasza BBS (#91891) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Küldjék vissza a tiédet. Menjenek a francba, hogy csak úgy benyelik.

Milyen ócska bolt az ilyen, amelyik garanciába címszóval lehúz? Gondolom az inflációt figyelembe veszik a visszafizetéskor... :W

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#91894) Synthwave válasza zoli121 (#91892) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tényleg semmit nem változtat a dolgon, hogy honnan hova küldöd gariba, mert a postaköltség árából bőven ott vannak a high-end mikrokapcsolók, amik köröket vernek a gyári fos, alulfeszelt Omron (50M)-ekre, és még heteket sem vársz.

Látod a (#91891)-et? Még egy nem túl gyakori ok, nicht küldenung. :DDD

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91895) BBS válasza jaffa 2843 (#91893) üzenetére


BBS
tag

Aqua. Állítólag a szerviz is pénzt ad az Aqua-nak. Ők meg tovább görgetik nekem a vissza fizetést. Bár ha vissza kérném akkor lehet felszámolnák a rezsi óradijat a bevizsgálásèrt. A beviszgálás plusz a kapcsolók cseréje már ott lenne hogy vehetnék egy újat.
Esetleg tudsz valami alternatív egeret ebben a formavilágban és méretben?

(#91896) Archttila válasza BBS (#91895) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Majd emlekeztessetek, hogy tobbet mar ne koltsek az egérre :D

Sry, nem válsznak szantam

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#91897) Synthwave válasza Archttila (#91896) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Engem kéne má, pedig csak az elmúlt évben eladtam már nyolcat...

A legszomorúbb, hogy most is van pár, ami mozgatna;

Pulsar X2
Pulsar Xlite V2
Lamzu Atlantis
Ninjutso Sora
Xtrfy M8 Wireless
Vaxee Outset AX
Zowie EC2-C / EC3-C
Zowie ZA11-C

És a...
:W

:' D

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91898) Archttila válasza Synthwave (#91897) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Ja jo nyilvan toled ez már lassan elvárható ;] de en egy egerre még az eletbe nem koltottem ennyit. (mondjuk billentyuzetre sem) ;] Ez van, oregszem, kell a komfort meg az erzes, hogy nem hiaba dolgoztam :D
Egyebkent ez az edzett uveg vmi mocskos kv@ modon csuszik :D konkretan elengedem es latni ahogy lassan csuszik lefele az asztalrol az eger :D egyszoval allitanom kell az asztalomon :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#91899) Zaied válasza Synthwave (#91897) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Egy párban lehet tudok segíteni. :))

Én se viszem már túlzásba idén, karácsonyig veszek egy Lamzut, M8at, Puretrak egeret, megy egy LGG padot oszt csá. Legalább lesz mivel játszani az ünnepek alatt ;] .
De ha van pár jó ajánlat aprón, azt se hagyom ki azért :DDD .

A sapphire skate is adja, nem csak az üveg meg az MO42...

[ Szerkesztve ]

(#91900) Evil Snowman válasza Synthwave (#91897) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Én a Viper Mini wireless-t várom már tűkön ülve. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.