Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91051) Synthwave válasza TirGael (#91048) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mobiltelefonos egérből a magam részéről Razer Naga X-et vennék, oszt ennyi, ráadásul ez még bőven belefér a kitűzött összeghatárba.

Esetleg ott van még a SteelSeries Aerox 9 Wireless, de muhh, meg különben is majdnem kétszer annyi, mint a kereted.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91052) Zaied válasza Synthwave (#91051) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Vennék inkább egy billentyűt :)

4nick8
Jöhet, nem fogunk haragudni érte :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91053) nyunyu válasza 4nick8 (#91049) üzenetére


nyunyu
félisten

Vajon ennek is annyira nehezen jár+1-2 hónap után nyikorog a görgője, mint az Origin X-nek?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#91054) Synthwave válasza nyunyu (#91053) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mi a létezés értelme?

Mi van a megfigyelhető univerzumon kívül?

Hol az emberi debilitás felső határa?

Mi a hiányzó evolúciós láncsszem?

Hogyan befolyásolhatnánk a téridő geometriáját, hogy ne a fénysebesség legyen a felső határ?

Vajon létre tudunk majd egyszer hozni egy zsebuniverzumot, hogy az utolsó atom elbomlásakor ne a kozmikus üresség legyen a vég?

Mit ettem három nappal ezelőtt?

Ezek, és ezekhez hasonló kérdések ötlenek fel bennem ennek kapcsán. :DDD

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91055) Viharlovag


Viharlovag
csendes tag

https://aqua.hu/periferiak/hyperx-pulsefire-haste-gaming-eger-fekete-piros-4p5e3aa-t1246987

Pulsefire Haste 10990 Ft-ért jó vétel vagy van jobb is hasonló árban? :D

(#91056) Zaied válasza Viharlovag (#91055) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Teljesen használható, belépőszintű egér, ennél többet nem igen ér (az a 20ezer teljes áron egy vicc lenne érte).

Jobb vétel, ha van éppen 10 ezer körül akcióba a Deathadder Mini, vagy a Viper Mini.

[ Szerkesztve ]

(#91057) Viharlovag válasza Zaied (#91056) üzenetére


Viharlovag
csendes tag

https://foramax.hu/index.php?route=product/product&product_id=3404

Mit ad isten :DD akkor már inkább ez?

[ Szerkesztve ]

(#91058) daikyu válasza Synthwave (#91050) üzenetére


daikyu
csendes tag

Ez a Ninjutsu Sora nem jó? Vagy még nem lehet tudni? :)

(#91059) Zaied válasza Viharlovag (#91057) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Ha a forma bejön, inkább.

(#91060) Synthwave válasza daikyu (#91058) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az nem jó, hogy 43 gramm és pénzbe fog kerülni.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91061) Synthwave válasza Viharlovag (#91057) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Eléggé alma és naracs esete. Pontos kézméret és fogási stílus ismeretének hiányában nem lehet egyiket sem ajánlani a másik helyett.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91062) RobbeV0201


RobbeV0201
tag

Sziasztok!
Adott két vezeték nélküli egér, ami közt nem tudok dönteni.

Razer Viper Ultimate vagy Glorius Model D ?

A súly nem feltétlen számít, a gyors, pontos kattintás viszont annál inkább.
Mind két egérnél sok a pozitív visszajelzés, így nem tudom melyiket lenne érdemesebb megvásárolnom. Az akku kb. mindkettőben ugyan annyit bír?

Könnyen, sőt, kimondottan gyorsan tanulok, csak nem mindig azt, ami le van írva.

(#91063) ferni válasza RobbeV0201 (#91062) üzenetére


ferni
őstag

Totál más a kettőnek az alakja, nem is értem, hogy jött össze ez a 2 egér.

Amúgy Razer jobb szerintem, de ha neked az ergo egerek fekszenek hiába az a jobb.

(#91064) Zaied válasza RobbeV0201 (#91062) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A Model D-t a Deathadderrel hasonlítsd össze, a Model O-t pedig a Viperrel. Ezen a síkon végiggondolva a Razer jobb, de mint ferni is mondta, Viper vs Model D olyat nem igazán lehet.

Minden más esetben ott a Pulsar :))

[ Szerkesztve ]

(#91065) Synthwave válasza RobbeV0201 (#91062) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha már wireless Viper, akkor csakis V2 Pro, de a két egér alma és körte, kb. szó szerint.

Model D vonalon sokkal inkább DeathAdder V3 Pro vagy Pulsar Xlite V2/V2 mini. A Glorious nem épp az über QC procedúráról ismert.

Akkor tudunk értelmesen ajánlani, ha tételesen válaszolsz az összefoglalóban feltett kérdésekre.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91066) RobbeV0201 válasza ferni (#91063) üzenetére


RobbeV0201
tag

Huhh én képek és méret alapján hatalmas különbséget észre sem vettem, szélességre keskenyebb a razer, de nekem más nem annyira látszódott képek/videók alapján. Igazából ami jobban passzol a nagyobb tenyérhez előnyt élvezne. (ezért kár, hogy nem tudok kipróbálni semmi ilyet, mert mindet rendelni kell :D )

Könnyen, sőt, kimondottan gyorsan tanulok, csak nem mindig azt, ami le van írva.

(#91067) Synthwave válasza RobbeV0201 (#91066) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mondom, összefoglalós kérdések. A két egérnek formailag semmi köze egymáshoz, gyökeresen eltérő preferenciákhoz valóak.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91068) RobbeV0201 válasza Synthwave (#91065) üzenetére


RobbeV0201
tag

1. 30-40eFt.
2. Igen, csak garis keveset használt darab jöhet szóba.
3. nem
4. Játékra (minden típus, főként fps és rts+moba) szerintem ami erre alkalmas az a mindennapi program használatot is kielégíti+ a néhai homeofficeot is.
5. palm grip
6. Mekkora kezed van? 18,5cm kb, az előző egerem egy Trust GXT 140, ami 130mm hosszú, 82 széles és 43 magas, ez így most nekem kényelmes (vagy megszoktam)
low budget egér, 2-3éve vettem, akkor nem néztem jobban utána, most valami normálisabbra cserélnék.
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? fps low dpi, mobát pedig inkább magasabb dpi (konkrét számokat nem tudok mondani)

8. Átlag játékos vagyok,nem esportoló, játszok mindennel, egy kényelmes, jól működő wireless egérre lenne szükségem.

Könnyen, sőt, kimondottan gyorsan tanulok, csak nem mindig azt, ami le van írva.

(#91069) Synthwave válasza RobbeV0201 (#91068) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pulsar Xlite V2 mini.

A sima Xlite V2 szerintem egy kicsit nagy lenne, az kb. az én kézméretemhez való (20,2 x 10,5 cm). A Trustot inkább csak megszokhattad, bár a döntés rajtad áll; a két Pulsar közül valamelyik.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91070) moma


moma
őstag

halkan klikkelő egérből van ami tovább bírja mint a logitech-ek? Kettőt vettem mindkettőben behalt a bal kapcsoló egy év után.

we all deserve a bit of luck.

(#91071) Synthwave válasza moma (#91070) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

500-1800 forint cserélni párját high-end darabokra.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91072) izee válasza Synthwave (#91071) üzenetére


izee
senior tag

az 500Ft-os már nem hirdet

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#91073) Synthwave válasza izee (#91072) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudtommal máshol sem igazán drágább. A Huano (10M)-ekből meg kb. 10 darab kerül annyiba.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91074) Mephike


Mephike
senior tag

Nézegetem az új MM712 videókat, egész jónak ígérkezik, kíváncsi leszek az árazásra majd.

(#91075) makoss


makoss
veterán

Üdv!

Érdeklődnék, hogy a Roccat Kova Aimo, a Kova 2016 utóda sem kapható már?
Mi ezeknek az utóda, vagy működésben, minőségben, árban a megfelelője ami ilyen, vagy jobb? :R
Nagyon sajnálnám ha már nem lennének kaphatók ezek, eddig ezek váltak be a legjobban!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#91076) Synthwave válasza makoss (#91075) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Parancsolj.

Első Google találat.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91077) lypen99


lypen99
aktív tag

Sziasztok.

Tudom van összefoglaló, de gyakorlati tippeket is szívesen fogadok.
Sztori: sógorasszony nézne egeret kariajiba és én nézek egér után. (bátyámnak)
Keret 20-35k körül.
FPS game többet megy, de amúgy vegyes.

Hama Urage Reaper Evolveot használ, de néha nem kattint és ez bosszantja.

Tippek?

(#91078) Synthwave válasza lypen99 (#91077) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az összefoglalóban feltett kérdések megválaszolása.

Hiába, valamennyit mindig muszáj melózni. ;]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91079) lypen99 válasza Synthwave (#91078) üzenetére


lypen99
aktív tag

1. Mennyi a keret? 20-35k
2. Használtpiac játszik? Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Nem
4. Mire használnád az egeret? Gamingre használná csak
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? nem tudom
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. Ezt se tudom
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Játéka válogatja (FPS : R6-CoD Vanguard)
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Nincs

A Urage Reaper Revolution kiindulás méretekre gondolva.
Gondja nem volt, de nem kattint mostanába neki egyre gyakrabban így csoda, ha kari ajiig kibírja.

(#91080) Synthwave válasza lypen99 (#91079) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? nem tudom
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. Ezt se tudom"

A leglényegesebb paramétereket nem tudod. Csak úgy tudunk értelmesen ajánlani, ha ezeket kideríted.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91081) lypen99 válasza Synthwave (#91080) üzenetére


lypen99
aktív tag

Úgy lőttek a meglepetés erejének.

(#91082) Synthwave válasza lypen99 (#91081) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De az értelmes ajánlásnak is... : /

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91083) csul1


csul1
tag

Az mennyire normális, hogy 0 ms Debounce értéknél dupla klikker az Xlite? Egészen 3-ig. 4ms-nél már nem. Eddig 0-án volt és nem észleltem a jelenséget tegnap kezdte el. Döglődik a kapcsoló?

(#91084) Synthwave válasza csul1 (#91083) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. Hagyd 4-en, de az sem baj, ha 8.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91085) lypen99 válasza Synthwave (#91084) üzenetére


lypen99
aktív tag

Gondoltam azért lesz valami BB kategória az ársávban. :))

(#91086) Mephike válasza lypen99 (#91085) üzenetére


Mephike
senior tag

Van több is, de ha olyat ajánlanak, ami nem passzol a kezedhez, akkor Te leszel a legjobban megsértődve.

(#91087) lypen99 válasza Synthwave (#91082) üzenetére


lypen99
aktív tag

Nem vagyok megsértődve mivel én csak próbálok segíteni. :N
Sógorasszony kiderítette:
Kéz: 18 cm.
Fogás valszeg Palm.
A többi kérdést megválaszoltam.

Meg amúgyis innen a fórumról keresek, érdeklődök tehát részemről no offense. :))

[ Szerkesztve ]

(#91088) Zaied válasza lypen99 (#91085) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Túl sok van...

(#91089) lypen99 válasza Zaied (#91088) üzenetére


lypen99
aktív tag

Azért egy ki indulás csak van. :)

(#91090) Zaied válasza lypen99 (#91089) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Pulsar minden mennyiségben a BB.

[ Szerkesztve ]

(#91091) Synthwave válasza lypen99 (#91089) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

[link]

+ G-Wolves Skoll Mini, Vaxee Zygen NP-01s, esetleg SteelSeries Prime Mini

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91092) lypen99 válasza Synthwave (#91091) üzenetére


lypen99
aktív tag

És @Zaied, köszönöm. :R

(#91093) lypen99


lypen99
aktív tag

Viszont a következő nekem való ajánlás lenne persze ha belefér. :R

1. Mennyi a keret? Nekem inkább 30k nagyon max 35k
2. Használtpiac játszik? Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Nem
4. Mire használnád az egeret? Gaming (FPS-MOBA)
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Az én fogásom az Claw.
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. Nem fogok csalni vele 16-17 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? Általában 2000 DPI alatt.
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Letisztult az jó, meg ha lehet Wireless, amióta a laposhoz is egy Logitech Silentet használok, nagyon jó. :D (FPS nem profi, inkább LoL-hoz kell.)

(#91094) Zaied válasza lypen99 (#91093) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Pulsar X2 mini (lehet pont kicsúszik a keretedből)
Razer Orochi V2

Kicsit keret fölött a G-Wolves Hati-S Wireless.

Esetleg lehet tudnád Clawozni a Pulsar Xlite v2 Mini-t is.

[ Szerkesztve ]

(#91095) garage112


garage112
aktív tag

Mennyi a keret? 40-50.000 Ft
2. Használtpiac játszik? Igen
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Igen
4. Mire használnád az egeret? Csak kizárólag WoW MMORPG
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? fingertip
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 16cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 2-2500 dpi kb (nem tudom pontosan)
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.): Mindenképpen sok gombos MMORPG egeret keresek, a piacon a legjobbat. Mindenhol a Razer Naga Prot ajánlják, a Razerrel nem jók a tapasztalataim. Wired vagy wireless is lehet, inkább a wirelesst preferálom

Előre is köszönöm :R

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#91096) Synthwave válasza lypen99 (#91093) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pulsar X2 mini
Xtrfy M42 / M42 Wireless

A többi igazán jó clawos formához szerintem kicsi a kezed. Esetleg G-Wolves Hati S/Hati S Wireless vagy Xtrfy MZ1/MZ1 Wireless. Az előbbi inkább fingertiphez jobb, mert a tenyértámasz legmagasabb pontja nem a far felé van eltolva, hanem középen van, az utóbbira meg azt mondják, hogy fingertip álom, de szerintem jobb clawhoz. Az Orochi V2-t is inkább fingertipesnek mondanám.

Budgetbe ott van Razer Viper Mini, de formailag ugyanaz igaz rá, mint a Hati S-re. Esetleg Cooler Master MM710; az egyik legjobb clawos forma, bár nem tudom, hogy 17 cm-hez hogy viszonyulna, mindenesetre nem drága cucc.

Esetleg megvárhatod a hamarosan érkező Lamzu Atlantis Minit, az biztos csecse lesz, de szerintem a keretednél is többe fog kerülni.

A best buy neked jelenleg imo a Pulsar X2 mini; a Xlite V2-ből a mini is kicsit nagy lehet számodra clawhoz.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91097) Synthwave válasza garage112 (#91095) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Razer Naga X. Esetleg SteelSeries Aerox 9 Wireless, de egy pár ezerrel túlmutat a kereteden, illetve ha nekem kéne ilyen mobiltelós maus, tuti, hogy inkább a Naga X-et venném.

Oszt kb. ennyi, ellenben az MMO egerek formája/mérete fingertiphez elég meh, főleg olyan kicsi kézzel, mint a tiéd. Én 20,2 x 10,5 cm-emmel sem akarnám ezeket ujjbegyesen fogni.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91098) lypen99 válasza Synthwave (#91096) üzenetére


lypen99
aktív tag

Most egy Redragon Kobra-m van ami kellemes, de nagy sajnos.

@Zaied és @Syntwave:
Amit néztem azokból az Orochi ami szimpi.

De kérdés a Logitechekkel mi a baj a G305 pl meg társai?

(#91099) garage112 válasza Synthwave (#91097) üzenetére


garage112
aktív tag

A Corsair Shimitar elite nem jó választás? Sok streamert láttam, hogy azt használják, árban sem tűnik rossznak, de, Te biztos jobban tudod. :) :R Köszönöm

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#91100) Synthwave válasza lypen99 (#91098) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

G305: még Energizer Ultimate Lithium AAA mikroceruzával + egy galacsin alufóliával is 82 gramm, ami mehh. Plusz a kapcsolói és talpai nem épp húdejajdejók, szóval +5-6 ezer, hogy normálisak legyenek benne (és a gari ugrik, mert forrasztani kell). Amúgy jó kis egér és keveset is fogyaszt, de a leginkább tömege miatt nem első körös ajánlás.

Társai nincsenek Logitechen belül, a G305 Superlightra meg várhatunk kb., míg piros hó esik.

X2 mini > Orochi v2 imo.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.