Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91451) makoss


makoss
veterán

Üdv!

Bocs ha rossz helyre írtam volna!
Egy Ugreen USB 3.0 2 in 4 out Sharing KVM Switch Selector
beszerzésén gondolkodom, 2 PC - 1 egér összekötésére, és olyan kérdésem lenne, hogy ha a gyári 2 darab 1,5 méter kábel helyett használnák 2 darab 10 méteres aktív kábelt, az befolyásolna valamit a működésen? :R [kép]
Jelenleg ilyet használok 1 PC-hez Roccat Kovához gond nélkül: [kép]
Egyébként az Ugreennek van 3.0-ás meg 2.0-ás változata is.

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#91452) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Sziasztok
Létezik Logi Powerplay kompatibilis egérpad?
Egy G502 Lightspeed egér alá kellene.
(gondolom nincs)
:R

(#91453) Synthwave válasza Gomez1984 (#91452) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hogyne létezne. Olyan brutálisan szanaszét árazott formában, hogy sírhatnékom támad tőle. Ennyiért már két L-es/akcióban XL-es Artisant veszel (ami kicsit más szint), és még marad pénz egy családi pizzára is...

Ez amúgy az egérpad topikba való kérdés.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91454) ADAM1337 válasza Synthwave (#91453) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Most hogy mondom meg van a vacsora ötlet. :DDD

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#91455) Skinny26


Skinny26
aktív tag

Sziasztok!

Ismertek olyan alternatívát, ami formára model o, de jobb quality? :D Páromnak ez tetszik, kicsi kezével palm fogással használja.

Köszi!

(#91456) 4nick8 válasza Skinny26 (#91455) üzenetére


4nick8
őstag

Xtrfy M42,

(#91457) Hooper válasza Synthwave (#91448) üzenetére


Hooper
őstag

Köszönöm, de sajnos itthoni vásárlással tudom csak megvásárolni

[ Szerkesztve ]

(#91458) Synthwave válasza Hooper (#91457) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Itthon is lehet kapni...

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91459) juuzer válasza Tikakukac (#91445) üzenetére


juuzer
addikt

Oh bocs, az kimaradt, ne haragudj, valszeg átsiklottam felette.

Egyébként nézegettem és a Rapoo Mt750 is akár alternatíva lehet. Igaz nem szabad annyit várni tőle, mint egy MX Mastertől, de cserébe 100 gramm az egér és van oldalsó görgője is.

Vamos a la playa.

(#91460) juuzer válasza juuzer (#91459) üzenetére


juuzer
addikt

Illetve az oldalsó gomb + görgőt tudja a Logitech M650 is. Abból 2 verzió is van, small meg large. Ugyanúgy 101 grammal.

Vamos a la playa.

(#91461) makoss válasza makoss (#91451) üzenetére


makoss
veterán

erre valaki? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#91462) Zaied válasza makoss (#91461) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Az input lagod nőni fog valószínűleg.

(#91463) ByNor85


ByNor85
csendes tag


Végre megjött :)

(#91464) Casanova*


Casanova*
veterán

Srácok létezik olyan egérgyorsító program,hogy játékban lassú érzékenységgel gyorsabban,könnyebben tudjak fordulni? 😁

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#91465) Synthwave válasza Casanova* (#91464) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Létezik.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91466) Synthwave válasza makoss (#91451) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az USB jel 5 méterig terjed veszteségmentesen, nem precíz távolsági vezérlésre van kitalálva. Értsd netezni, médiatartalmakat fogyasztani szódával elmegy, de pl. játszani már nem akarnék 10-20 méteres hosszabbítással.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91467) Casanova* válasza Synthwave (#91465) üzenetére


Casanova*
veterán

Ez meg van nekem,probaltam. Meg custom curve is. Nekem sehogyse jon be hogy gorbitem,ferditem a vonalakat. Nem az igazi a gyorsulas. Nekem olyan szoftver kell,ami szimplan csak felgyorstja az egeret.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#91468) Zaied válasza Casanova* (#91467) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Növeld meg a senset játékba :DDD

(#91469) Casanova* válasza Zaied (#91468) üzenetére


Casanova*
veterán

Nagyjabol megoldtam. MW codba a sensy 0.01. Ez a legalja. Es ads sensi 0.40. Es mouse acceleration 100 on maxon van. Custom curve pro egyenes vonal 0.002 sensi es 25600 dpi. Logi eger is szinten 25600 dpi. Igy jatszok most. 😁 ultra lassu erzekenyseg es gyors mozgas. Nagyon szuper lett! :Y

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#91470) ADAM1337 válasza Casanova* (#91469) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jézusom, hogy lehet így játszani ? :DDD
Minden beállítás ellent mond a normális fps játék beállításainak, illetve azért 25k dpi-vel minden az egér csak nem pontos, ráadásul a negatív gyorsulás és mouse accel együtt gyilkos.

[ Szerkesztve ]

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#91471) Casanova* válasza ADAM1337 (#91470) üzenetére


Casanova*
veterán

Erdekes! Pedig igy nagyon adja 😁

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#91472) ADAM1337 válasza Casanova* (#91471) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

No offense majd egy gameplay videot felraknál, hogy hogy mozogsz így illetve pár fraget.
Mert én kb 20éve fps-ezek és anno 2004 körül tolták a mouse accelt de mindenki leszokott róla még cod2 cs:s környékén.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#91473) Zaied válasza ADAM1337 (#91470) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Az új MZ1 állítólag már a 7200-at is bírja.

(#91474) Synthwave válasza Casanova* (#91467) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor ott valami hiba van. Rajzolj egy egyszerű lineáris görbét, és teljesen konzisztens eredményt kapsz.

Már ha gyorsulás alatt azt érted, hogy a mozdulat sebességével együtt nő adott távon a pointer által megtett út.

"Logi eger is szinten 25600 dpi. Igy jatszok most."

Jézusom. Az minden, csak nem precíz vagy anomáliáktól mentes. Az ajánlott maximum 2000 cpi, kivéve néhány egeret, ahol még a 3200 is korrekt.

Amúgy egy videót én is megnéznék, mert ilyen felbontástól az a maradék kevéske életkedvem is elmenne.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91475) Synthwave válasza ADAM1337 (#91472) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A-a.

Quake-ekben nagyon is gyakori maradt, és okkal. Alsó hangon 10+ évet én is így játszottam; low sens + medium accel + a defaultnál lényegesen magasabb vertikális szorzó, és picit alacsonyabb horizontális, 5-ös offsettel. Olyat lőttem, hogy még div1-ben is megkönnyezték, pubon meg napi rendszerességgel ment a cheaterezős síránkozás.

Más kérdés, hogy a Q3, de méginkább QL (az offset miatt) implementációja példaértékű.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91476) Casanova* válasza Synthwave (#91474) üzenetére


Casanova*
veterán

Megvettem a custom curve prot. Most propalgatom. Itt konnyebb allitgatni... es akkor 1600 dpi vel....

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#91478) Mclovin válasza -FreaK- (#91477) üzenetére


Mclovin
senior tag

MM710 lehet a backup egér szerepkörből is kikerül nálam ... mondjuk a main Hati-S Wireless sem szerepel fényesen:U

[ Szerkesztve ]

(#91479) ADAM1337 válasza -FreaK- (#91477) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Durva így lemérve, anno volt hogy x egeret 1000dpi-n használtam mert másabb volt mint 800-on a megelöző egerem, akkor tényleg van ennyi difi.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#91480) makoss válasza Synthwave (#91466) üzenetére


makoss
veterán

Köszi, de aktív kábellel sem jó? :R
a gépem 55"-os tévére van kötve egy 4x4m szobában és egy másik gép is ott lesz ha meg lesz, a kábel meg körben van vezetve azért kellene a 10 méter, hogy ne kelljen mindig a géphez 1,5 méterre járkálni.
Jelenleg semmi gondom az aktív 10 méteres hosszabbítóval, csak ezzel a köztes Ugreennel menne-e?

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#91481) Synthwave válasza Mclovin (#91478) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Valami tényleges ok is van, vagy csak azért, mert egy közismert tech YouTuber matematikai számításokat végzett?

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91482) Mclovin válasza Synthwave (#91481) üzenetére


Mclovin
senior tag

Elkopó-fényesedő és emiatt már számomra csúszósabb ABS shell, nyekergő ház, túl puha, süppedős oldalsó klikkek. Ha nagyon erősen nyomom házat (nyilván nem életszerű és lehet valami early batch példány van nálam), akkor be is nyomja az oldalsó gombot. Nyilván 4 mátyásért jutottam hozzá és a forma + tömeg + használt ára ellensúlyozza a gyengeségeit. Csak így már nem lep meg, hogy miért kereségltem a sensimet ingame, mikor erre az egérre váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#91483) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ha valaki rózsaszín Orochi V2-re és Strider padra vágyott volna, most már rendelhet olyat is. :K

Buy Razer Orochi V2 - Quartz | Gaming Mice | Razer.com

Buy Razer Strider - Large - Quartz | Gaming Mouse Mats | Razer.com

(#91484) juuzer válasza Evil Snowman (#91483) üzenetére


juuzer
addikt

Én egy lila G305-ön gondolkodtam. Ekcsuölli.

Vamos a la playa.

(#91485) Synthwave válasza Mclovin (#91482) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mennyit használtad?

Elsősorban a Hati S Wireless érdekelt volna, mert az azért más kategória.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91486) Mclovin válasza Synthwave (#91485) üzenetére


Mclovin
senior tag

MM710-t main egérként 4 hónapot, meg közben előkaptam még, amikor nem volt más. Már használtan vettem, akkor fél éves volt.

Hati-S esetén nincsen gond nagyon, végre egy wireless shell, ami jó nekem (előtte nem volt ilyen). Egy dolog zavar, lyukacsos... és hiába a por belemegy, csavar persze a talp alatt. Azóta volt pár egér, ami felkeltette az érdeklődésemet (HTS +, Bolt, x2 mini), de nem lenne nagy upgrade egyik sem szerintem.

(#91487) Synthwave válasza Mclovin (#91486) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kézméret és claw grip függvényében azért a HTS+ vagy az X2/X2 mini jobb lehet szerintem, és még könnyebbek is. Vagy ott a hamarosan debütáló Lamzu Atlantis Mini, jó esély van rá, hogy az sem lesz gyenge.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91488) Hooper válasza Synthwave (#91458) üzenetére


Hooper
őstag

Szia! ne haragudj de egy egérpadot linkeltél :U

Én az mx518 legendary kapcsán érdeklődtem.

köszönöm!

(#91489) Synthwave válasza Hooper (#91488) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, Gomez1984-nek akart menni.

Esetleg vezetékes Logitech G502 X, az valamennyire hasonlít, és hardveresen is elég korrekt. Vagy apró. Túl sok opciód nincs, ha az Amazon off.

Vagy más ergo forma, és akkor van választék.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91490) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Új Roccat maus a jetinek.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91491) Zaied válasza Synthwave (#91490) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Szaladok is fikázni a kommentekbe :DD

(#91492) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!
A táblázatban miért a max -nál alacsonyabb az ajánlott dpi? Mi történik az ajánlottnál magasabb értéknél, kevésbé pontos, vagy mit kellene észrevennem?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#91493) Csandi válasza anorche1 (#91492) üzenetére


Csandi
őstag

Pontosan, túl magasnál pixel skippel, nem precíz stb. Kismillió baja van olyan magason. 800-1600 az arany intervallum általánosságban, de van egér aminél ez kileng, pl. 3200ig felmehetsz vele.

(#91494) Viktor77


Viktor77
titán

Van ez a program.
Feltettem, nézem 98%-ot ír a több mint két hónapos elememre. Mondom, ez nem lehet.
Synapse fel, az is kb. ennyit mutat (ugye nincs számszerűsítve, de majdnem tele az elemikon). A hozzáadott AA Lithium elem van benne.
Ilyen van?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91495) Evil Snowman válasza Viktor77 (#91494) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Simán lehet. Nekem közel 1 év után az Orochi V2-höz adott lithium elem 89%-os volt.

(#91496) Viktor77 válasza Evil Snowman (#91495) üzenetére


Viktor77
titán

Óh, király! :)

Mondjuk ha ezt tudom, nem veszek AAA akkukat meg töltőt. Egy négyes bliszter AAA lithium kitart 1 évig (minimál játékkal, most még játék nélkül).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91497) Viktor77


Viktor77
titán

Megint van Orochi V2 20K-ért.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91498) lypen99 válasza Viktor77 (#91497) üzenetére


lypen99
aktív tag

Koszi Csepelen vittem is egyet, mert este nem olvastam PH!t, de most Konzolvilagbol hoztam is egyet. :R

(#91499) lypen99 válasza lypen99 (#91498) üzenetére


lypen99
aktív tag

Dupla mivel kifutottam.

Koszonet a 350-400 hsz-l elotti ajanlasert Zaied kollega felol. :R

(#91500) lypen99 válasza lypen99 (#91499) üzenetére


lypen99
aktív tag

Hasonlo meretu eger van e, mint ez az Orochi csak wiredba es palm fogassal?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.