Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91651) Synthwave válasza Shaza (#91650) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mindkettő.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91652) ferni válasza Shaza (#91650) üzenetére


ferni
őstag

mindkettő jó fajta

milyen egérpadod van?
milyen játékokkal játszol, konkrétan?

(#91653) Shaza válasza ferni (#91652) üzenetére


Shaza
senior tag

Razer Goliathus Control.
Egyszerre vettem a kettőt kb 3 éve ,de az egérpad elég hamar elkezdett lassulni,"beakadni".(kb 1 év után már kezdett minimálisan bolyhosodni)Mosogatom a padot ,akkor egy ideig jobb lesz ,de szerintem ennek nem ilyennek kellene lennie.Lehet a control pad jobban koptatja az egértalpat?Jobban járnék egy új pad +új talp kombóval?
Sok játékkal játszok ,lényegében sport-és autósjátékokon kívül minden jöhet.

(#91654) Zaied válasza Shaza (#91653) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Hyperglide szerintem inkább, ha DA Elite-re kell.

(#91655) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Volt egy razer deathadder elite egerem, a jobb gombja nem mukodott jol, vettem egy esentialt, ami ugyan az csak nincs az oldalan az a csuszasgatlo gumi az ujjaimnak. Es nagyon rossz, kicsuszik a kezembol, nagyon szarazak az ujjaim jatek alatt is, es kenyelmetlen ha nincs oldalan gumi. Tudtok ajanlani valami hasonlo egeret, hasonlo arban? Ti talalkoztatok mar ilyen problemaval, vagy hallottatok rola?

[ Szerkesztve ]

(#91656) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

18 dolláros mod kit, ami 48 grammosra varázsolja a Razer Viper V2 Prót.

Ezzel a 25 dolláros, 180 mAh-s akkuval meg további 1,6 grammot le lehet faragni a tömegből.

~46,5 grammos wireless Viper, ami nem néz ki kókányul, ráadásul bármikor visszalakítható? Hupsz.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91657) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Emmeg 53,3 grammosra varázsolja a Viper Minit, és a LoD-ot is 1,25 mm-re csökkenti.

Jó kis shop, van még itt ez-az.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91658) Zaied válasza venom8888 (#91655) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A mikrokapcsolót kell cserélni és kész is. A DA Elite sokkal jobb, inkább visszlépés volt, mert annak a lebutított/olcsósított verziója az esential.

[ Szerkesztve ]

(#91659) venom8888 válasza Zaied (#91658) üzenetére


venom8888
őstag

Melyik volna elore lepes az elithez kepest? Szeretnem ha lenne az oldalan az a gumi kapaszkodo, csuszasgatlo .

(#91660) Synthwave válasza venom8888 (#91659) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha csakiskizárólag DA lehet, akkor DA V2 Pro, de méginkább DA V3 Pro, bár az utóbbinak kicsit más a formája. Mindenesetre ez nagyon nem az az árkategória. Ha jöhet kisebb is, akkor még a DA V2 Mini is, ráadásul azt majdnem szotyiért árulják.

Ha tulajdonképp csak a nagy, jobbkezes ergo a kitétel, akkor kézmérettől függően nem kevés modell van, ami nem kis előrelépés lenne (Pulsar Xlite wired/Xlite Wireless/Xlite V2/Xlite V2 mini, G-Wolves Skoll/Skoll Mini, Zowie EC1-C/EC2-C/EC3-C, Vaxee Zygen NP-01/NP-01s, ASUS ROG Keris wired, szoftver nélküli Corsair Sabre Pro, SteelSeries Prime/Prime Mini, esetleg Xtrfy M4/M4 Wireless – a Glorious Model D-t csak azért nem írom, mert lehetnek vele QC gondok).

A csúszkálást mindig lehet orvosolni egy szett grip tape-pel. Mondjuk a Corepadtól, az igényes.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91661) venom8888 válasza Synthwave (#91660) üzenetére


venom8888
őstag

Mas marka is szoba johet, de az eger alakja, meretei ez legyenek mint az elit-nel, es oldalan rubber grip.

(#91662) Synthwave válasza venom8888 (#91661) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát ha DETTÓ UGYANAZ a forma és méret kell, akkor nem érdemes nézelődni. Van a DA V2 Pro, oszt kifújt.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91663) venom8888 válasza Synthwave (#91662) üzenetére


venom8888
őstag

dupla az ara :(
Razer Mamba Elite jonak nez ki, hasonlo es van gumi oldalan.

[ Szerkesztve ]

(#91664) Synthwave válasza venom8888 (#91663) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"dupla az ara"

Nem véletlenül (bár több). Minden létező szempontból jobb, nem is olyan kicsivel + wireless.

Ha meg már Mamba Elite, akkor sokkal inkább azokból valami, amiket felsoroltam (kiegészítve még a Vaxee Outset AX-szel) + grip tape. De lehet, hogy még tape-re sem lesz szükséged.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91665) Zaied válasza venom8888 (#91659) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

DA v2 kábeles is jó. Ha megvállnál a rossz Elite-től azt átvenném :)) .

(#91666) forras2 válasza Synthwave (#91585) üzenetére


forras2
őstag

Ma ért ide az egér, az Xlite Pulsar... Még csak pár órája használom, mocsok mód fura, hogy nincs az egérnek "allja", meg úgy magában az egész egérház csak 1 "keret", meg még az is furcsa, hogy ha megemelem nem érzem az egér súllyát, de viszont nagyon jó használni, és nagyon hamar hozzászokott a kezem...
Úgy gondolom, hogy best buy-t csináltam ezzel az egérrel, köszönöm a segítséged :R :R

(#91667) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Megjött a Lamzu Atlantis-hoz a gyári Grip tape és Glass skatez Aliexpress-ről, okt.28.-án rendeltem, tehát kb másfél hét alatt ért ide.

Röviden: nagyon jó mind a kettő! Ezekkel így már tökéletes számomra az egér. Szerintem fogok venni még egyet másik színben is, hogy legyen tartalék, ha történne vele valami.



(#91668) Synthwave válasza forras2 (#91666) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szívesen, reméljük, sokáig fogod gond nélkül nyúzni.

Lassan már tárgyalnom kéne a Pulsarral affiliate ügyben, úgy felpörgettem itt a totyikban. :D

De ugye, hogy nem nyeszeg-nyoszog, hanem csecsén egyben van? Jó ez az endoskeleton dizájn; megfelelő statika kell, nem sok vaskos és fölösleges műanyag. : > Meg így könnyebb takarítani, mert belülről is hozzáférsz csomó mindenhez.

Egen, az 52 gramm az 52 gramm, pedig nem kicsi, hiszen majdhogynem egy-az-egyben Zowie EC2 méret és forma; nem kell sok idő a jót megszokni. Ezután már nem nagyon akarózik az embernek 55-60 gramm fölé menni (legalábbis a többségnek).

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91669) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Most éppen megint a Vaxee Zygen NP-01-gyel és az Artisan SHIDENKAI XSOFT-tal funolgatok. Először kicsit merevnek találtam a kábelt, de rájöttem, hogy ez nagyon jó; az utóbbi lassan egy évben a G305 USB hosszabbítóját használom leginkább az éppen toládozott egér csatlakoztatására, mert így kényelmes őket csereberélni, és ha szépen összekötegelem a kábelt, akkor bungee-ra sincs szükség. A Vaxee ebből a szempontból különösen patent:



Nagyon stabilan megáll magától, kicsit sem gyűrődik vagy kókadozik, és mivel a kábelharang is enyhén meg van döntve, konkrétan sehol nem ér hozzá a padhoz, full stabilan úgy áll mozgatás közben is, ahogy a képen látszik.

Egyébként érdekes, hogy ez az egyetlen padom, amivel el tudom viselni ezt a 75-77 grammos tömeget kicsit tartósabban (üveg/szövet hibrid, szóval baromi gyors, de kicsit süppedős; a G-Wolves Hati S-t konkrétan átfújom rajta). Persze az is számít, hogy jó vaskos Corepad tappancsok vannak a mauson, és így igen patikául csúszik. Ez mondjuk a Zero Classic XSOFT-on nem sokat oszt vagy szoroz, mert az egér puszta tömege gyakorlatilag sárpadot csinál a controll császárból. Valószínűleg sima SOFT-on vagy MIID-en jobb lenne, mert az nem ennyire süppedős (tényleg annyira squishy, hogy szinte csak a poron habot érzed, ami az alján a vákuumot generálja; ehhez szerintem kell az 50-60 gramm, mert Xlite-tal pl. etalon).

55-60 grammal lehet, hogy mainelném ezt a Zygent, még mindig... ; _____ ; Meg kíváncsi lennék, hogy a második leggyorsabb Artisanon – a Raidenen – milyen lenne. Szóval a kövi pad valszeg az lesz (L-es XSOFT), de sajnos Teréz anyánk is szeresse az övét. :DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91670) venom8888 válasza Zaied (#91665) üzenetére


venom8888
őstag

Meg probalom megjavitani, tudsz valami videot hogy hogy kell szetszedni es kicserelni azt a valamit benne?

(#91671) Synthwave válasza venom8888 (#91670) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha a "valami" kicseréléséhez videó kell, szerintem joban jársz, ha olyan kezébe adod, aki pontosan tudja, hogy mit csinál. Az egerek elektronikája elég kényes, nem nehéz lenullázni.

Meg gondolom, akkor komplett forrasztó szett is kéne (és kéne gyakorolni is a forrasztást, hogy ne azon kezdj el kísérletezni, amit meg akarsz menteni), annak az árából meg már veszel egy új egeret, nem is akármilyet.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91672) gordonfreemN válasza venom8888 (#91670) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Add fel postára a kapcsolókkal együtt, természetesen patyolat tisztán mert falnak megyek amikor koszosan hoznak valamit és megcsinálom neked.
Vagy szombaton óbudai egyetemnél leszek 8-11ig. Ha gondolod, elhozod és 18.-án megint megyek csak tavaszmezőre, visszaviszem.
Amennyiben referencia kellene:

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#91673) Synthwave válasza -FreaK- (#91667) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Csecse.

Az alja nagyon adja egyébként. Pont ebben a recesszióban kell ilyen egereket piacra dobni...(Lamzu Atlantis, Pulsar X2, nemsoká Xtrfy M8 Wireless, meg a Ninjutso 43 grammosa)

ARGH.

Jól látom, hogy az valami Corsair billencs?

mod: Megnéztem az adatlapodat; jól láttam.

---------------------------------------------------------------------------------

(#91671) Synthwave: "joban jársz"

joBBan

:W

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91674) venom8888


venom8888
őstag

mi a kulonbseg a Palm, es a fingertip stilus kozott? Nekem ugyan annak tunik.

(#91675) Synthwave válasza venom8888 (#91674) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pedig távolabb nem is lehetnének egymástól. Ez a két véglet. Ezért szeretjük verynagyon, ha valaki úgy jön a topikba, hogy palm-fingertiphez keres valamit; kézméretet is belekalkulálva gyökeresen eltérő formájú egereket szokás ajánlani hozzájuk.

Fogások.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91676) venom8888 válasza Synthwave (#91675) üzenetére


venom8888
őstag

en nem tudom nekem milyen, mert hasonlit 2 fogas is egymashoz,de nekem az elit merete, es pupossaga tokeletes.

(#91677) venom8888 válasza gordonfreemN (#91672) üzenetére


venom8888
őstag

Nagyon koszonom a helpet, de UK ban elek :) Majd talan jovore igenybe tudom venni a gyakorlati segitseget is a csoporton belul :)

(#91678) venom8888 válasza Zaied (#91665) üzenetére


venom8888
őstag

[link] Ezt ajanlottad az elit helyett,de ugy latom ennek sincs rubber az oldalan, olyan kula mint az esential-om, nem tudom felemelni az egerpadrol,mert kicsuszik az ujjaim kozul, nagyon rossz :O

(#91679) Synthwave válasza venom8888 (#91676) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha megnézed a képet, eléggé egyértelműen eldönthető, hogy melyik.

---------------------------------------------------------------------------

(#91678) venom8888: Szerintem vagy harmadjára írom, hogy vegyél egy szett Corepad grip tape-et... A DA V2-höz...

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91680) venom8888 válasza Synthwave (#91679) üzenetére


venom8888
őstag

Koszi. Jon BF es akkor olcsobb minden. Veszek valamit.

(#91681) Bilux


Bilux
veterán

HyperX Pulsefire Haste Black/Red féláron ha valakinek ilyen kell :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#91682) lypen99 válasza Bilux (#91681) üzenetére


lypen99
aktív tag

Ennyiért ajándék.

(#91683) Zaied válasza lypen99 (#91682) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Nem ilyen árba szokott legtöbbször lenni?

(#91684) Synthwave válasza Zaied (#91683) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nekem is úgy rémlik.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91685) lypen99 válasza Zaied (#91683) üzenetére


lypen99
aktív tag

Akkor benéztem.
Az ajánlóba való eger és ez az új akkor?

(#91686) Zaied válasza lypen99 (#91685) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

HyperX Pulsefire Haste egér ajánlott(csak a borzalmas progit kell kibírni), kizárólag a vezetékes verziója!
Én csak ezt ismerem.
Anno azért nem raktam be, mert az induló ára irreálisan magas volt, abba a mezőnybe az Xtrfy egerek kenterbe verik oda meg vissza is, a 13 ezer viszont baráti.

[ Szerkesztve ]

(#91687) forras2 válasza Synthwave (#91668) üzenetére


forras2
őstag

Féltem tőle, mert "csak 1 keret", de nagyon egybe van az egér, nem deformálódik, nem recseg, nem ropog, jön megy, teszi a dolgát, megérte minden egyes forintját az egér... Ha csak fele annyit fog kibírni mint az előző, akkor már megérte...
Bekötöttem a régi egeret is, csak így kipróbálás képp, de nem, nem akarom újra azt a "féltégla" súlyú egeret, ez kell nekem :D
Még 1 jó egérpad kell alá, és tökéletes lesz az összkomfortom :D

[ Szerkesztve ]

(#91688) xundyingx


xundyingx
tag

Hellosztok!

Segítséget szeretnék kérni vezetéknélküli egér (avagy vezetékes) vételéhez!

Az általam kinézettek: Glorious Model D és Logitech G Pro X Superlight.
Hosszú ujjaim vannak és méretileg ez a 2 egér tűnik a legpraktikusabbnak. :)

Leginkább kompetitív és más jellegű FPS játékokhoz (Warzone, CSGO, Escape from Tarkov). Gondolom ilyenfajta célra minél könnyebb egérnek kell lennie.

Keret: 35-45e HUF.

Mindenfajta segítség jól jönne és ezért írtam zárójelbe a vezetékes dolgot is, hogy manapság mennyire praktikus vagy mennyire nem ha zsínoros. :D

[ Szerkesztve ]

(#91689) Bertók válasza Synthwave (#91660) üzenetére


Bertók
tag

Beszállnék egy kérdéssel: használok egy Rival 100-at (tudom, hogy nem az a forma, viszont ezek az ergo DA egerek mindig kényelmesebbek voltak), most találtam egy DA Essential-t egész olcsón, bármiféle visszalépés lenne esetleg szenzorilag?

Köszi a választ :C

(#91690) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Gyors kérdés srácok,

Hyperglide, Corepad vagy az Esports Tiger egértalp áll szerintetek legközelebb a gyári Viper v2 Pro skate-hez?

(#91691) Zaied válasza Bertók (#91689) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Ha olcsó, ha nem, ne vegyél essentialt!

DA v2 vagy v2 mini.

(#91692) Bertók válasza Zaied (#91691) üzenetére


Bertók
tag

Köszi a gyors választ, távol tartom magam tőle :K

(#91693) Synthwave válasza forras2 (#91687) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Bekötöttem a régi egeret is, csak így kipróbálás képp, de nem, nem akarom újra azt a "féltégla" súlyú egeret, ez kell nekem"

Üdv a klubban. :DD

"Még 1 jó egérpad kell alá, és tökéletes lesz az összkomfortom"

Ezen is segíthetünk. :DD Mondd a preferenciákat, oszt csuhajja.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91694) Synthwave válasza xundyingx (#91688) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pontos kézméret és fogás kell (igazából az összefoglaló kérdéseinek tételes megválaszolása) az értelmes ajánláshoz.

Annyit elöljáróban elárulok, hogy a Glorioust annyira nem fogjuk forszírozni, és van helyette sokkal jobb alternatíva.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91695) xundyingx válasza Synthwave (#91694) üzenetére


xundyingx
tag

Bocsi! Már adom is a kiegészítőt! :D

1. Mennyi a keret? - Maximum 45e HUF (ez is csak az említett Logitech miatt).
2. Használtpiac játszik? - Negatív.
3. eBay, külföldi rendelés játszik? - Negatív.
4. Mire használnád az egeret? - Többnyire Kompetitív FPS játékra.
5. Hogyan fogod az egeret? - Fingertip grip.
6. Mekkora kezed van? - 18 cm.
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - 600 dpi.
8. Egyéb igények - Hüvelykujjnál 2 oldalsó gomb.

[ Szerkesztve ]

(#91696) Synthwave válasza xundyingx (#91695) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, ugye, hogy ugye. Így igazából egyik se (a Model D meg egyenesen anti-ajánlós). :))

Pulsar X2 mini
Xtrfy M42 / M42 Wireless
Xtrfy MZ1 / MZ1 Wireless
G-Wolves Hati S / Hati S Wireless / Hati S Plus
Ducky Feather
Zowie FK2-C
Razer Viper Mini
Razer Orochi V2
Razer Viper V2 Pro

Ergóból esetleg Pulsar Xlite V2 mini vagy G-Wolves Skoll SK-S (Skoll Mini).

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91697) xundyingx válasza Synthwave (#91696) üzenetére


xundyingx
tag

Azta mindenit a felét kb. nem is ismerem. :D :D

Egyébként mitől ilyen "rossz" ez a Model D? Továbbá a Logitech G Pro superlight is a kéz mérete miatt nem ajánlott? Ismerősömnek hasonló a kéz mérete és ő isteníti ezt az egeret.

Továbbá nagyon a vezetéknélküli felé hajlok (még soha nem volt) de persze látom ajánlottal olyat is, nem egyet. :) Csak vajon ezeknek is jó az egér töltési funkciója mint a Logitech-nek?

Ui.: A jelenlegiről mi a véleményed? Steelseries rival 600 (nem azt írom, hogy megbántam de anno nem a legjobb választás volt).

[ Szerkesztve ]

(#91698) Zaied válasza xundyingx (#91697) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Minőségi problémák hada szokott jelentkezni.
Igen, ez a méret nagyobb kézhez jobban illik. Mert még nem próbált hozzá illőt...

Az orochi elemes, ott ezzel nincs gond, különben teljesen egy szinten vannak a logival a felsoroltak, sőt.

Az SS Rival 600 a hanyagolható egerek közé tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#91699) Synthwave válasza xundyingx (#91697) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Egyébként mitől ilyen "rossz" ez a Model D?"

Előfordulhatnak QC gondok, asszem, még nem javították a wireless delayt sem, és méretben/formában eléggé nem 18 cm/fingertiphez való (inkább 20-21 cm-es kézhez palmra, esetleg valamilyen clawra, de oda is van jobb opció, nem egy, nem kettő).

"Továbbá a Logitech G Pro superlight is a kéz mérete miatt nem ajánlott?"

Is. 18 cm/fingertiphez van jobb is. Pl. az összes, amit felsoroltam. :))

"Ismerősömnek hasonló a kéz mérete és ő isteníti ezt az egeret."

Biztos vagy benne, hogy van komoly viszonyítási alapja (plusz ő is fingertipes)? Egyébként a "hasonló" az nem egyenlő a "pontosan ugyanakkorával". Egereknél néhány mm diffi is eltérő felhasználói élményt adhat.

"Csak vajon ezeknek is jó az egér töltési funkciója mint a Logitech-nek?"

Ez alatt nem tudom, mit értesz. Az Orochi V2 meg elemes, abba 7,5 grammos Energizer Lithium Ultimate AAA mikroceruzát érdemes venni, azzal 66 gramm lesz.

"Steelseries rival 600"

Meh. Muh. Bleh.

Ez a tőszavasított. :DDD

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91700) xundyingx válasza Synthwave (#91699) üzenetére


xundyingx
tag

Nagyon köszi ezt a sok lehetőség!

Viszont az az igazság, hogy így rendkívül nehéz a választás ennyi közül. :DDD
Az egér fogási módszer is inkább a palm grip és fingertip grip között helyezkedik el, de talán az előbbi jobban.

A felsoroltak közül melyiket mondanátok a "legjobb" wirelessnek?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.