Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91951) Synthwave válasza rup1u5 (#91948) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Szerintem itt is találsz valakit, aki az encodert egy nagy tábla csokiért kicserélni neked, PTFE tappancsot pedig te is tudsz rá venni.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91952) Zaied válasza rup1u5 (#91948) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Nem viccnek szántam, gordonfreemN föl szokta ajánlani a segítségét, meg még páran vannak, aprón is van egy srác aki nem csak árul ilyeneket, hanem javít is, én is néha bevállalok 1-2 darabot.

[ Szerkesztve ]

(#91953) zodo válasza zodo (#91938) üzenetére


zodo
nagyúr

Esetleg más "mini" méretű ajánlat 20k-ig?
18 cm kézre, ne legyen rácsos, max. görgő legyen rgb (mint Prime mini) nem hardcore játékra vagy tervezéshez.
Időtálló (jelenlegi Sica 6 éves, semmi technikai baja) , megbízható legyen.

(#91954) Zaied válasza zodo (#91953) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Jó lenne tudni a fogásodat, de így hasra ütésre a kövik jöhetnek szóba:
Razer Viper mini
Razer Deathadder v2 mini
Razer Orochi v2
Zowie ZA13
Zowie FK2
Zowie S2
Zowie EC3
Vaxee Zygen NP-01S
Vaxee Outset AX
SteelSeries Prime mini
Ducky Feather
Asus ROG Keris
Endgame Gear XM1r
Ninjutso Katana
Ninjutso Origin X

[ Szerkesztve ]

(#91955) zodo válasza Zaied (#91954) üzenetére


zodo
nagyúr

Palm, ritkán lehet hogy átcsúszik fingertip-re.

Köszi a listát, átnézem.
Prime mini most jó áron van és tetszik, sokszor láttam ajánlottként ezért kezdtem azzal de érdekelnek az alternatívák.

(#91956) ricogsm válasza Csandi (#91940) üzenetére


ricogsm
őstag

én wifin játszom. nem vettem észre, hogy gond lenne.

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91957) rup1u5 válasza Synthwave (#91951) üzenetére


rup1u5
nagyúr

+ #91952 Zaied
Értem. Élnék is a lehetőséggel ha Magyarországon lennék. Azért köszi, hogy próbáltok segíteni.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#91958) ricogsm válasza ricogsm (#91956) üzenetére


ricogsm
őstag

egér vezeték nélkül, billentyűzet BT-ről (Keychron K3)
Net wifiről.
:D
Nem ideális?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91959) Mclovin válasza ricogsm (#91958) üzenetére


Mclovin
senior tag

Eléggé off, de engem is érdekelne, ki-miért használ UTP-t (én is sokáig használtam). Most wifin vagyok, router pár méterre. Pingen nagyon nem vettem észre, hogy rossz lenne. Bill + headset wifi stick, egér most éppen 'zsinóros'.

(#91960) Zaied válasza Mclovin (#91959) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Én a gyors másolás érdekében használok kábelt, sokszor mozgatok nagy méretű fájlokat. Kábelen szinte fillérekből elérhető a stabil, nagy sávszélességű kapcsolat.

Otthon annyi jel van, hogy ha nem rakom rá gépre a wifi antennát is fog 5 különbözőt, hát még ha rárakom. 5G-vel is csak egy darabig volt jó, most már ott is vadászni kell a szabad csatornákat..

[ Szerkesztve ]

(#91961) Mclovin válasza Zaied (#91960) üzenetére


Mclovin
senior tag

Én úgy voltam, hogy vettem ITX lapot, van rajta wifi, akkor már nem kábeleznék. Nem hiszem, hogy Valorant - plat2 rankeden ez lenne a szűk keresztmetszet. Csak nehogy vegyek 7m Cat 5E-t meg kábolcsatornált és irány Immortal Valorantban.

(#91962) Zaied válasza Mclovin (#91961) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Nekem konkrétan feleződött a pingem, igaz cat 6-os kábel és a csatorna már adott volt(szerintem a túl sok zavaró jel végett)...
Én Dotázom így van átlagba olyan 5-6ms pingem a nyugat-európai szerveren, durvább forgalom esetén fölmegy 10-re is.

[ Szerkesztve ]

(#91963) ricogsm válasza Mclovin (#91961) üzenetére


ricogsm
őstag

Mit jelent ez? plat2 rankeden Immortal Valorantban.
Miért számítana a kábel egy rankeden?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91964) Mclovin válasza ricogsm (#91963) üzenetére


Mclovin
senior tag

Stabilabb net, kevesebb ping és lag..de mint írtam, nem ez a hátráltató tényező számomra, hogy egy adott online fps-ben előrébb jussak. Sőt szerintem a játékosok 99%-nak nem tényező, hogy wifirol vagy kabelrol jon a net..ez mar nagyon off, szóval vége részemről.

(#91965) Synthwave válasza ricogsm (#91958) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Munkára? Javarészt jóvanaz lehet.

Casual játszani? Talán.

Akarnék-e vele? Nem igazán.

A legmodernebb BT is lassú az 1000 Hz-es 2,4 GHz-hez képest. Egereknél még a perfect controlt is nagymértékben csökkenti (és itt olyanokról beszélek, amiknek az elsődleges wireless módja Razer HyperSpeed, szóval nem filléres irodai vackok).

A Wi-Fi...multiban lehet, hogy neked nem tűnik fel, de páran anyáznak, mert nem csak a pingtől függ a kapcsolat minősége. Ezek javultak azóta valamit, meg már van Wi-Fi 6/6E (és nyakunkon a Wi-Fi 7), amit nem próbáltam, de pl. QL-ben nem is olyan rég még rühelltük a mikro (vagy nem annyira mikro) warpoló Wi-Fi playereket.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91966) Veron válasza Mclovin (#91959) üzenetére


Veron
őstag

én wifin lógok, de csak munkára és kikapcsolódásra használom a laptopot, nem játszom. van egy ac-s mesh hálózatom, szintenként 1-1 AP + router a fsz-en ami kezeli a Digis PPPoE kapcsolatot az ONT-juk helyett.
ilyenkor éjszaka 6.5 ms a ping magyar szerverre.

úgy voltam vele, hogy nem zavar a zsinóros egér...de néha mégis felkapnám és elvinném a kanapéig, szóval inkább a wireless felé megyek. esetleg billentyűből jöhet a zsinóros.

nem vagyok a kábel ellen, sőt szakmából kifolyólag tudom, hogy az lenne a megbízhatóbb, de az én felhasználási szokásaimra a wiif is elég jó. plusz egy kábelt jelentene a laposba az UTP, macerásabb ki-bedugni... kopik az aljzat. :B

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#91967) ricogsm válasza Synthwave (#91965) üzenetére


ricogsm
őstag

Lehet újra gondolom ezt a dolgot. :D
De egereknél ha saját interfészt használsz elhanyagolható az 1ms-s reakcióidő alatti vesztesség?
Szóval akkor kell vezeték az egérre és billentyűzetre? :U

Napi szinte játszom. nem dolgozom notin.
Nem kellett mondani máris veszem elő az utp kábelt. Asszony boldog lesz. :D

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91968) ricogsm válasza Veron (#91966) üzenetére


ricogsm
őstag

Nálam fixen van minden igaz vezeték nélkül. 17es notit nem cipelgetem. :U

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91969) Zaied válasza ricogsm (#91967) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Vannak wireless egerek, ott kb nem számít, hogy van e kábel vagy sem.

Én a vezeték nélküli billentyűvel nem tudnák együtt élni :DDD ,de lehet ott is vannak jók.

[ Szerkesztve ]

(#91970) ricogsm válasza Zaied (#91969) üzenetére


ricogsm
őstag

Most már én se tudok együtt élni.

Egerrel egyetértek, hogy jók a saját interfaces gamer kategóriák.
Pillanatra félreértettem Synthwavet de most értem amit irt.

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91971) Archttila válasza Zaied (#91969) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nekem a Keychron K8 teljesen rendben van. Igaz mostansag inkabb mar csak Duke Nukem es tarsai mennek :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#91972) Evil Snowman válasza ricogsm (#91970) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Hamarosan eladó lesz jó áron Blackwidow V3 Mini Hyperspeed-em. Ugyanaz a wireless technológia, mint az egereikben. ;)

(#91973) Synthwave válasza ricogsm (#91967) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem kell a vezeték, hanem jófajta 2,4 GHz kell, ha wirelesst akarsz (ugye 2,4 GHz és 2,4 GHz között is van különbség). A BT csak szükségmegoldás vagy többgépes munkához való.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91974) ricogsm válasza Synthwave (#91973) üzenetére


ricogsm
őstag

Tiszta sor most már.
:K

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91975) ricogsm válasza Evil Snowman (#91972) üzenetére


ricogsm
őstag

köszi az ajánlatot.
És mi lesz helyette ? :DDD
Most már körül nézek én is. :)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91976) Zaied válasza ricogsm (#91975) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Fogadok hogy valami Razer :DD

(#91977) Evil Snowman válasza ricogsm (#91975) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Semmi. :N A set-up most úgy néz ki, hogy a 2022-es Blade 15 áll egy mezei Razer Laptop stand-en, mellette jobbra a Viper V2 Pro a Skypad 3.0-n. Illetve tervben van még egy Razer Blackshark V2 Pro füles a jelenlegi vezetékes Kraken Tournament Edition helyett. :DDD

(#91978) Evil Snowman válasza Zaied (#91976) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Most nem lesz semmi, de valóban nálam prioritásban a kígyósok termékei vannak mindenben, ami számítástechnika. :B Tudom fanboy vagyok, de ez van. :DDD

(#91979) ricogsm válasza Evil Snowman (#91977) üzenetére


ricogsm
őstag

Micsoda finomságok. :U

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#91980) 4nick8


4nick8
őstag

Xtrfy M8. Jövő héten itt vannak!

(#91981) Synthwave válasza Evil Snowman (#91977) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha nincs helyette valami normális billencsed, miért adod el?

Amúgy "olcsó" (nem épített), sztenderd kivitelű klaviból Duckyt, Varmilót, Keychront és Wootingot érdemes venni szerintem.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91982) Evil Snowman válasza Synthwave (#91981) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nincs már külön monitor, laptop van velem szemben a standen.



Asszonynak van fasza Varmilo Sakura Pink-je. Az a durva, hogy azt még én is elfogadnám. :DDD

(#91983) Evil Snowman válasza ricogsm (#91979) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Bolti áron csak a Viper V2 Pro-t, a laptop stand-et és a Kraken Tournament-et vettem tbh.
Skypad HA-s volt nagyon jó áron.
Laptop szintén HA-s egy kedves fórum társtól, aki ezzel foglalkozik. Fél áron vettem, mint a bolti ára. :U

(#91984) Synthwave válasza Evil Snowman (#91982) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Attól, hogy nincs külön monitor, még nem egészen értem, hogy miért kell a laptop billentyűzetére fanyalodni. : >

"Asszonynak van fasza Varmilo Sakura Pink-je. Az a durva, hogy azt még én is elfogadnám."

I know, elvileg onnan van, ahonnan az enyém, meg Zaiedé is. Most épp én is azon pötyögök, és valóban nem egy határ fos. :))MX Silent Red, szóval még cikkíráshoz sem szörnyű, de azért az MX Blue-s One 2 Horizont jobban komálom erre.

Egyébként nem bírtam ki, a játszós, MX Speed Silveres One 2 Minihez vettem 40A/Thick Glorious O-gyűrűket, és hallod, puttyogni valami godlike. Gépelni már nem akarsz vele, mert elég gyakori a betűduplázás. :DDD

Amúgy kiötlöttem, hogy mi lenne az ideális, még megfizethető általános darab, hogy ne kelljen két klavit egy időben a gépre kötni, és amivel nem kell sokat machinálni; egy hot swapes, német/angol (ABS helyett PBT kupakok) Ducky One 3 SF, amiben a WASD + bal Ctrl + bal Shift + bal Alt + Space alatt MX Speed Silver & 40A/Thick O-gyűrűk, a többi gomb meg szimpla MX Brown, illetve a PgUp/PgDn fel van cserélve a Home/Enddel.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91985) Sev!er válasza Synthwave (#91934) üzenetére


Sev!er
aktív tag

Köszi! Közben meg is jött az XLite v2, de kb 2 óra használat után úgy érzem, hogy fáj a mutatóujjam. A Deathadder elitet órákon át tudtam használni. Linkelek 2 képet, hogyan is fogom az egereket. Közben rájöttem, hogy lehet, hogy nem is teljes Palm :F

próbálgassam tovább, hátha megszokom és jobb lesz, vagy nézzek inkább másik fajtát?

köszönöm!
[kép]
[kép]

(#91986) Zaied válasza Synthwave (#91984) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Jah venni kéne megint 1-2 valami jópofa darabot occón karira.

(#91987) Synthwave válasza Sev!er (#91985) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fene tudja, ez kicsit clawosabbnak tűnik. Valamivel lazábban nem tudod fogni? Ezen mintha egy picit jobban görbülne a mutatóujjad, mint a DA-n.

Ha amúgy a forma jó, akkor talán a Zowie EC1-C lehetne opció. Igaz, hogy nem 59 gramm, hanem 80, és vezetékes, de gyakorlatilag ugyanaz, csak nagyobban, és eléggé össze is van rakva.

Esetleg a G-Wolves Skoll SK-L. Az 66 gramm + vezeték, és az is nagyobb egy kevéskével.

A DA V2 Prót csak azért nem írom, mert az már a 90 grammot verdesi (eh), és nem is ennyibe kerül.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91988) Sev!er válasza Synthwave (#91987) üzenetére


Sev!er
aktív tag

Köszi! És esetleg a pulsar x2 vagy a da v3 pro?

(#91989) Synthwave válasza Sev!er (#91988) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az X2 jóval kisebb és elsősorban claw/fingertiphez való.

A DA V3 Pro Top 2 ergo egér, az is nagyobb kicsit, de nem egészen ugyanaz a forma, mint a régi DA-k. Igazából az ára miatt nem írtam másodjára.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91990) Sev!er válasza Synthwave (#91989) üzenetére


Sev!er
aktív tag

És az X2 nem lenne jó nekem a mellékelt gripem alapján? 19cm-es a tenyerem. Vagy maradjak az ergo vonalon?

(#91991) copass


copass
veterán

sziasztok!
elkezdett rendetlenkedni az xtrfy m4 jobb klikkje, néha duplázik. a görgő is kezd könnyű lenni.
kérdések:
encoder úgy tudom 11 mm magas kell bele, de milyen márka? taktilitásban jó lenne az eredeti, mert az elég határozott volt.
az Omron D2F-01F, mennyire fogja megközelíteni az eredetit?
cseréljem mindkettőt?
köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#91992) Zaied válasza copass (#91991) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Emlékeim szerint valami F-Switch van benne (már lehet hogy nem), azok sajnos "hamar" kikopnak. Alps vagy TTC ami hasonló érzetre.
Szerintem az Omron D2F-01F nem fér bele, túl magas és érzésre is teljesen más. Helyette a kék házas fehér pöckös Huano-t javasolnám és cserélném mindkettőt.

Viszont egy méréssel egybekötött szétszedés nem árthat vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#91993) Synthwave válasza Sev!er (#91990) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Te tudod.

Ha az Xlite V2-n jobban görbül az ujjad, az X2-n még jobban fog.


[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91994) copass válasza Zaied (#91992) üzenetére


copass
veterán

ezt találtam:
Scrolling smoothness
Kailh (smoothest) > TTC Gold > Japanese ALPS > TTC Office (most defined)
Force required for scrolling
Japanese ALPS (heaviest) > TTC Office > TTC Gold > Kailh (lightest)
elvileg akkor nekem ALPS 11 mm kell.
elvileg ez van benne: Omron D2FC-F-7N(20M)
de találtam olyat aki Kailh GM 8.0 80m-et tett bele...

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#91995) Synthwave válasza copass (#91994) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De szerintem a TTC Gold Dustproof is jó lenne. A bőség zavara.

Egen, Alpsot szeressük.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91996) Zaied válasza copass (#91994) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Egyetértek vele, az ALPS-ot válaszd, elég tartós is.
Annyival kiegészíteném, hogy a Kailh-nak van több fajtája van. A fekete műanyaggal beöntött sokkal puhább, könnyebb is scrollozni, mint a szürke műanyaggal beöntött társát.
A TTC Gold és a szürke Kailh most a leggyakoribb encoder az egerekbe.

Nekem is úgy rémlik, csak nem tudom van e nagyobb kapcsolónak hely. Omron D2FC-F-7N(20M)-hez érzésre talána Huano kék házas fehér pöckös verziója áll a legközelebb. Méretileg viszont tuti beleférne még a Kailh GM4.0 és 8.0 és a TTC Gold, viszont azok mások hangba és érzésre is.

Elvileg ezek mind jobbak, mint a benne lévő alkatrészek.

[ Szerkesztve ]

(#91997) copass


copass
veterán

köszönöm mindenkinek.
ezeket rendelem be, de ha van valakinek elfekvőbe esetleg megvenném.
HUANO White Dot Blue Shell
ALPS Mouse Encoder 11mm

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#91998) ferni


ferni
őstag

Sokakat már nem érint, de ezt érdemes lecsekkolni.

[link]
VAXEE Mouse Bungee

(#91999) ricogsm válasza Synthwave (#91981) üzenetére


ricogsm
őstag

Én most kínlódok a keychron k3 low profiluval mert ébresztgetni kell akár 1-2 perc után. Igaz BT-n használtam és nincs saját wirelesse. :W
most kábelezhetek. :(((
Szeretnék nézni másikat. Ami nem problémás. Gariba se fognak mit csinálni vele. Újonnan vettem az AfterHoursnál.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#92000) ricogsm válasza Evil Snowman (#91983) üzenetére


ricogsm
őstag

Jó időben jó helyen. :N :DDD Mi az a THB?

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.