Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91101) Synthwave válasza garage112 (#91099) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ismerem az egeret, egy túlméretezett tégla (a kézméretedhez és fogásodhoz meg hatványozottan; amiket mondtam, legalább nem téglák, csak nagyok); ha szívesen vagy csak esetleges alternatívaként ajánlanám, írtam volna. : >

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91102) lypen99 válasza Synthwave (#91100) üzenetére


lypen99
aktív tag

A súly engem nem nagyon szokott izgatni. :B
A társai alatt 3-4-500-t értem.
V2 ár-értekben közelebb. :K

(#91103) kicsipapucs


kicsipapucs
őstag

1. Mennyi a keret? - Maximum 40k bruttó, de szívesen vennék olcsóbbat, 20-40 között mozogjunk.
2. Használtpiac játszik? - Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? - Igen
4. Mire használnád az egeret? - FPS és TPS játékok campaignjei. Multiplayer kb. soha.
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? - Palm
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. - 18-19 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - ~2000 (mivel tudom lemérni pontosan az ideálisat?)
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) - Logitechek felé húz a szívem (de nem muszáj) és fontos a vezeték nélküliség és bluetooth mindenképp legyen (ha más wless-t is tud, az nem baj, de BT mindenképp kell)

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#91104) garage112 válasza Synthwave (#91101) üzenetére


garage112
aktív tag

Akkor marad a Razer.
Trinity és Pro (ez wireless, azért érdekes), ha jol látom ezek újabb verziok. Mindenképp az X legyen, van annyi különbsèg az újabbakban? :R

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#91105) makoss válasza Synthwave (#91076) üzenetére


makoss
veterán

Erre én is rá tudtam keresni, de nem komálom az emagot :(
Más lehetőség, bolt?
No meg egy másik egér amit korábban írtam ami hasonló tudással bír? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#91106) Csandi válasza makoss (#91105) üzenetére


Csandi
őstag

Attól, hogy nem komálod még meglehet venni tőlük ha nincs máshol :D

(#91107) Amerigo57 válasza makoss (#91105) üzenetére


Amerigo57
őstag

makoss.
Mivel az adott cégben melyet belinkeltek a Roccat Kova AIMO egérrel, Román részesedése is van, így Romániából is hozzák a számítógép alkatrészeket, és még ezernyi féle árut.
Máshol jelenleg nincs Magyarországon ez az egér.

(#91108) Synthwave válasza makoss (#91105) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még soha semmi gondom nem volt az EMAG-gal. Hát, ha nem akarod megoldani a problémát, akkor nem tudok segíteni. :))

Akkor írhatok valami értelmeset, ha az összefoglalóban feltett kérdéseket megválaszolod.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91109) Synthwave válasza lypen99 (#91102) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mi az a 3-4-500?

Jelenleg két újonnan kapható Logitech egér van, amiért pénzt adnék; Logitech G305 és Logitech G PRO X Superlight. Ha az ormótlan bálnákat szeretném, akkor még talán az új G502 X vezetékes változata. A te paramétereidhez egyedül a G305 passzol, de azt meg leírtam, hogy miért nem azt venném (egyébként van itthon).

"V2 ár-értekben közelebb."

A valós értékét nem tudhatod, míg nem próbáltad. : >

Szerintem a perifériák (bill, egér, pad, fejes/füles, monitor, hangrendszer stb.) nem az a kategória, amin érdemes spórolni, mivel ezeken valósul meg az ember-gép kapcsolat, és jelentős mértékben befolyásolják a felhasználói élményt. Ez hatványozottan igaz, ha rendszeresen órákat töltesz a képernyő előtt.

Az Orochi V2 sem rossz egyáltalán, és még a tömege is egészen emberi; AAA-s Energizer Ultimate Lithium mikroceruzával 66 gramm (mért adat, volt ilyenem idén), de én inkább a Pulsart venném, hiába drágább. Hogy te melyiket, az csak rajtad áll.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91110) Synthwave válasza garage112 (#91104) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sokkal nehezebbek (+35 és 32 gramm, ami rengeteg), ugyanolyan téglák, mint a Corsair vagy a Logitech G600. Ezeket is írtam volna, ha adnék értük pénzt. Ajtótámaszték meg van olcsóbban is. ;]

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91111) makoss válasza Amerigo57 (#91107) üzenetére


makoss
veterán

Épp ez a problémám, rühellem a románokat melóhelyre is jönnek de a tudatlanságuk bunkóságuk netovábbja a fajtájuk, na mindegy, ez az én problémám....

Olyan létezik, hogy USB átváltó, kapcsoló amivel meg lehet oldani 1 helységben 1 egérrel 2 gép vezérlését? Ha van ilyen akkor nem kell még 1 egér. :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#91112) Synthwave válasza makoss (#91111) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ennek mi köze az EMAG-hoz? A semmin kívül...

Van. KVM switch-nek hívják, és egy lesz annyi (vagy több), mint egy másik egér.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91113) makoss válasza Synthwave (#91112) üzenetére


makoss
veterán

Köszi, van is olyan típus amit tudnál ajánlani? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#91114) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

Van egy Deathadder 2013-as egerem https://www.youtube.com/watch?v=HKO-QubAe9s
a görgető már 2 hete tönkrement, egyszerűen az encoderben elforgott a tengely, jobb hijján pillanat ragasztóval beleragasztottam.. jó is volt. örök életig ott marad...
Tegnap tengelyestül letört. :D
Guriga lenne is alin, de encodert is rendelnék akkor már.
TTC 8mm elvileg
De encoderből több szín is van, számít ez valamit? van zöld piros sárga...csak a fekete nincs

Esetleg van itthon is aki ilyeneket árul?..nem kellene 1 hónapot várni kínára..

(#91115) Ferenc874


Ferenc874
csendes tag

1. Mennyi a keret? Max. 50-75.000 Ft
2. Használtpiac játszik? Nem.
3. eBay, külföldi rendelés játszik? Igen.
4. Mire használnád az egeret? FPS gaming, munka.
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Relaxed claw.
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 20.5 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 1600 DPI
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) Legyen oldalsó 2 gomb, legyen vezeték nélküli.

A Pulsar X2 Medium-ot vagy a Lamzu Atlantis-t néztem ki, ezek jók lehetnének? Vagy mi lenne ajánlott? Jelenleg egy Logitech G PRO HERO Wireless-em van.

[ Szerkesztve ]

(#91116) Synthwave válasza Ferenc874 (#91115) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Lamzu Atlantis, Pulsar X2, vagy ha néha kicsit pihentetnéd is a kezed, akkor Pulsar Xlite V2 vagy Razer DeathAdder V3 Pro imo.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91117) FingR86 válasza Synthwave (#91116) üzenetére


FingR86
őstag

10% Logitech kupon az aquaban, érvényes a 305-re is.
[link]

20% Asus gamer perifériára
[link]

*, bocsi nem válasz akart lenni

[ Szerkesztve ]

(#91118) Zaied válasza angyalpc2 (#91114) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Mérd le az encoder méretét, ne képekről meg videókról nézd, mert meg tud szivatni és szétnézek itthon. Bár nekem csak Alpsom van, de szerintem jobban is jársz vele. Van egy pár Razer görgőm(nem tudom jó e a 2013-hoz, alin vettem nem volt jó a régihez, szerintem pont a 2013-ba való) elküldöm az encoderrel együtt azokat is.

(#91119) Synthwave válasza Zaied (#91118) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91120) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Üdv,

Gyengélkedik egy ideje (1-2 éve) a Logitech G502 Proteus Spectrum egerem jobb klikkje. Valszeg kapcsolót kéne benne cserélni, de inkább cserélném az egész egeret.

A kérdésem :
- A G502 Proteus úgy látom, már mindenhol elfogyott, ha jól értem, a G502 az "utódja".
- Azt látom, hogy a szenzor más a kettőben, de nem tudom, hogy ez pontosan milyen különbséget jelent. A Hero szenzora jobb, vagy rosszabb mint a Proteus-é ?
- A vezetékes G502 Hero semmi másban sem különbözik a G502 Proteus-tól, csak a szenzorában ? (értsd: minden méret, minden gomb, minden kapcsoló megegyezik a kettőben ?)

Köszi előre is ! :R

[ Szerkesztve ]

(#91121) Synthwave válasza Zsiráfnyál (#91120) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"de inkább cserélném az egész egeret."

Jó döntés. :D

Ha lieblinged a forma, ne HERO-t vegyél, hanem az új G502 X vezetékest! Mindenben is köröket ver a régikre.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91122) kicsipapucs válasza kicsipapucs (#91103) üzenetére


kicsipapucs
őstag

Leszűkítettem 3-ra: G305, G703, G Pro Wireless (nem az ultralight).

Melyiket ajánljátok leginkább?

Lemértem a meglévő összes egerem, vezetékest, gémert és irodait, mind 80-110 gramm között mozgott, picit félek, hogy a G Pro nagyon könnyű lesz a maga <80 grammjával.

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#91123) Zaied válasza kicsipapucs (#91122) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

A G305 és a G Pro tuti nem tud BT-t, de szerintem a G703 se....
Ezért se érkezett ajánlásod, gamer BT egér nincs.

[ Szerkesztve ]

(#91124) kicsipapucs válasza Zaied (#91123) üzenetére


kicsipapucs
őstag

Bocsánat, igazad van, azt közben elengedtem (a G603-at és G604-et néztem előtte egyébként, Hero szenzor, bt-t is tudnak), 2 egérrel fogom megoldani végül. Lesz egy gémer, meg egy BT.
Ha kivesszük a bluetootht a kritériumaimból, akkor hogyan alakul az ajánlás?

[ Szerkesztve ]

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#91125) Viktor77 válasza kicsipapucs (#91124) üzenetére


Viktor77
titán

Az Orochi V2 nem jó? Tud BT-t, 2.4GHz-et (nem kell a szoftvere sem, hogy válts), igaz nagyon könnyű.
Csak azért írom, mert formára G305.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91126) angyalpc2 válasza Synthwave (#91119) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

:DD :D

(#91127) Zaied válasza Viktor77 (#91125) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Hát ha 18cm-es a keze akkor szerintem még mehet palmra a Orochi v2 és akkor van rendes kapcsolat, meg bt is, plusz az egy jó egér.

Máskülönben Pulsar Xlite v2 Mini első körben.

[ Szerkesztve ]

(#91128) angyalpc2 válasza Zaied (#91118) üzenetére


angyalpc2
aktív tag

küldtem mailt

De ha bele gondoltok eszméletlen tartós egér kb 2014 óta van meg.
napi használatban + quake live
gombokon némi fényesedés, a gumírozás kissé megkopott az ujjbegyeknél..és ezt leszámítva semmi baja...tartósabb mint a céges Microsoft Wheel Mouse Optical 1.1, azon már mikrokapcsolót kell cserélni meg a ház is kopásnak indult erőteljesen 6 év alatt
Hát kb most is ezt venném.

[ Szerkesztve ]

(#91129) Zaied válasza angyalpc2 (#91128) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Én a Deathadderek közül a 2013-mat utálom csak, a gumi miatt :)

(#91130) Viktor77 válasza Zaied (#91127) üzenetére


Viktor77
titán

Tényleg, a méretet elnéztem. Nekem 17.5-ös a kezem, nagyon jó az Orochi ehhez.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#91131) Synthwave válasza angyalpc2 (#91128) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na, ismerhetlek QL-ból? Mi a main nicked?

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91132) kicsipapucs válasza Zaied (#91127) üzenetére


kicsipapucs
őstag

Inkább 19 a kezem egyébként.

Nyugodj békében, drága Maffia cicám. :(

(#91133) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Nemigen terveznék egeret vásárolni, igazából csak egy kérdésem lenne. Viszonylag nagy kezem van, cserébe hosszú és vékony ujjaim vannak, lol. :D (20x10,5 cm)

Viszont nem tudom megtalálni azt az egeret, ami kényelmes. Anno azt hittem, hogy palm gripelek, de inkább claw grippel használom az egereket. Volt egy Deathadder Elite-em, igazából szerettem, de hamar megadta magát. Azóta kb gyűjtöm az egereket, semmit se tartok elég kényelmesnek. (Pl. Lol-hoz egyértelműen a Viper minit tartottam a legjobbnak, FPS-játékokhoz meg a G305-öt.)

Na most az lenne a kérdésem, hogy van e olyan szimmetrikus egér, aminek a "púpja" viszonylag hátul van? Van egy Viper Ultimate-em, viszont annyira lapos a háta, hogy nem tudom megtámasztani a tenyeremet, viszont a G305-ön tökéletesen megy ez. Ezt viszont kicsinek érzem és sokszor szokott fájni a kezem egy gaming session után. Jól gondolom, hogy mondjuk egy Superlight megoldaná ezt a problémát? (Van Rival 3-om, wired (otthon) és wireless vezióban is, nem rosszak, de nem is a legjobbnak tartom őket kényelem szempontjából.)

Előre is köszönöm a helpet! :)

Vamos a la playa.

(#91134) Zaied válasza kicsipapucs (#91132) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

kicsipapucs
Akkor inkább Pulsar Xlite/ Xlite V2 wireless, szóval a nagyobbik.

juuzer
Az alábbiakat próbáltad már?
G-Wolves Skoll
Xtrfy M42, MZ1
Vaxee NP-01
Vaxee Outset AX
Zowie ZA11

[ Szerkesztve ]

(#91135) juuzer válasza angyalpc2 (#91128) üzenetére


juuzer
addikt

A cégnél, ahol dolgozom van egy rakat + intellimouse is. :DDD

Jó egerek, de nekem valamiért borzasztóan "lassúnak" tűnnek. Igaz mac-en használom, mert a mostani HP/Dell eresztéseknél - amit a gépekhez adnak nálunk - ezerszer jobbak. Magic mouse-t meg nem vagyok hajlandó használni, mert egy ergonómiai hulladék. :D

Vamos a la playa.

(#91136) Synthwave válasza juuzer (#91133) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Talán a Lamzu Atlantist lenne érdemes bepróbálnod. Nagyon hasonló forma, mint az Endgame Gear XM1 széria (ebből az XM1r-re éredemes költeni vagy megvárni az XM2w-t, ami formára/méretre ugyanez, csak wireless lesz), ami szerintem top 3 clawhoz. Nekem is akkora a csülköm, mint neked, és pincer claw grip + nálam is nagy kedvenc formára a G305. Lehet, hogy a kézfájásod inkább a tömegétől van. Illetve ott a Cooler Master MM710 is, ami megint csak top kategóriás forma karmos fogásokhoz imo.

Illetve ha ergóbbra vágysz, lehet, hogy a Pulsar Xlite széria is bejönne, esetleg a G-Wolves Skoll. Nehezebbek közül meg Zowie EC-1/EC-2 és Vaxee Zygen NP-01, Vaxee Outset AX, bár először a könnyebbeket nézném meg a helyedben.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91137) juuzer válasza Synthwave (#91136) üzenetére


juuzer
addikt

+ Zaied (#91132)

Köszönöm, rájuk nézek. Igazából eddig kb a Razer - Logitech - SteelSeries vonalon mozogtam, egyéb gyártó termékeit nem ismerem közelebbről. (Talán a "Hipszterbácsi" dolgait (Glorious), de a lyuggatott ház sose tetszett.)

Szerintem inkább a fogás miatt, sokszor úgy érzem, hogy már nagyon görcsösen rárakom a kezem az egérre, tényleg karmolom már. :D De lehet csak a játék hevében. :)

Mindenesetre köszönöm tényleg! Ha tönkremenne a kolleksön bármelyik darabja, rájuk nézek majd! Megnyugtató, hogy van még az én batár zongoristaujjaimnak is egér. :C

Vamos a la playa.

(#91138) Synthwave válasza juuzer (#91137) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Razernek vannak igen jó cuccai mostanában (Viper Mini, DeathAdder V2 Mini, Viper V2 Pro, DeathAdder V3 Pro, és hamarosan elvileg itt a wireless Viper Mini) de a másik két gyártó eléggé lemaradt, meg muhh. Loginál kb. van G305/G PRO X Superlight/G502 X, SteelSeriesnél meg a Prime széria, és kifújt.

Ha új maust keresek (márpedig szoktam :DDD), akkor először Pulsar/G-Wolves/Xtrfy/Zowie/Vaxee/Endgame Gear, ahol körbenézek. Illetve úgy látszik, mostantól a Lamzuval is számolni köll.

Finalmouse-t meg nem nézek, mert fuck fájnölmáusz, hogy mindenből három darabot csinálnak, amik megreformálják a piacot, az elfogy a megjelenést követő első órában, aztán annyi. lehet vadászni kisebb vagyonokért sakáloktól.

Ha meg elvadult fingertipes volnék, akkor Zaunkoenig, oszt víz, hiába annyi az M2K, amennyi. Moddolt cuccok közül még a Piranha Mouse Modsra (PMM) is érdemes figyelni.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91139) Synthwave válasza Synthwave (#91138) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"sakáloktól."

Rao...izé, roarr. Inkább hiénáktól, 4-5-600 dollárokért.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91140) Csandi válasza Synthwave (#91138) üzenetére


Csandi
őstag

A QC problémáikról nem is beszélve

(#91141) juuzer válasza Synthwave (#91138) üzenetére


juuzer
addikt

Köszönöm. A DeathAdderrel sajnos rossz tapasztalatom volt, így megalapozta a márkába vetett bizalmamat. (Mondom ezt egy Kraken Tournament Editionnel meg a korábbi Viper Minivel meg Ultimate-tel.) Valahogy a hardvervilágban úgy érzem, hogy mindenki túlhypeolt garbázsnak titulálta őket. :D

Majd megnézem a Pulsart, ha esetleg tönkremenne. Tény, hogy van egy árszint, amit nem szívesen adok ki. Pl. a 40k plusz kategória. Ezért is vettem egy Viper Minit, mert black fridaykor általában 6-7k az Emagnál, annyiért meg ingyen van. A családot is elláttam vele. :D

Vamos a la playa.

(#91142) PR0JECTNR56 válasza Synthwave (#91138) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Pont mostanság készült a PMM-től M2K PCB-re építkezve egy erős, 23g-os tétel :D

#91140 Csandi

+1, a neten fellelhető tartalmak alapján hiába vannak ott a kiváló technikai megoldások az egyik serpenyőben, ha a másikban meg ott a teljesen kiborító QC és support a részükről.

[ Szerkesztve ]

(#91143) Synthwave válasza juuzer (#91141) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az új DeathAdder V3 Pro egyébként nagyon nem az a DeathAdder, mint ami régebben volt. Még a formája is más kicsit; első osztályú palmos cucc, illetve nagy kézhez clawra is csecse.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91144) juuzer válasza Synthwave (#91143) üzenetére


juuzer
addikt

Jaja néztem. Kérdés, hogy a community, mármint a DeathAdder fanok elfogadják e. Szerintem pont a core-hoz nyúltak hozzá. De nekem is tetszik. Igaz 65k-t nem adnék érte. Mégiscsak egy egér. :D

De egyébként a Viper Ultimate formára majdnem tökéletes, a hátát és a seggét leszámítva. :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#91145) Synthwave válasza juuzer (#91144) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"Szerintem pont a core-hoz nyúltak hozzá."

Végre. Így már engem is érdekel. :DDD

Csak kár, hogy nem könnyebb egy 6-8 grammal.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91146) juuzer válasza Synthwave (#91145) üzenetére


juuzer
addikt

Actually nemigazán értem ezt az őrületet. A 60g-ot is már túl kevésnek éreztem a Mini kapcsán. Szerintem a 70-80g pont ideális. :DDD

Vamos a la playa.

(#91147) Mukk


Mukk
tag

Sziasztok!
MS Intellimouse Explorer 3.0-t használok nagyon rég és most elkezdett duplaklikkelni a bal gombja (csak 1x nyomom :)). Van megoldás?
Ha ez az öregedés jele (min 10 éves), akkor mit ajánlanátok, ami nagyon hasonló? Intellimouse Pro? Esetleg más márka?
Köszi!

Mukk

(#91148) 4nick8 válasza Mukk (#91147) üzenetére


4nick8
őstag

Ninjutso Origin One X

Van belőle zsinórnélküli is ha az kell.

(#91149) Synthwave válasza juuzer (#91146) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Még az 50 is sok. :D

Plusz a kezeim is tropán vannak, szóval fiziológiai szükséglet is, nem csak preferencia.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91150) Synthwave válasza Mukk (#91147) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

500-1800 forint a korrekt mikrokapcsolók párja.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.