Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91151) Wolfskin


Wolfskin
őstag

Sziasztok, egeret szeretnék venni, ehhez kérnék tippeket,.

1. Mennyi a keret? amennyi kell
2. Használtpiac játszik? igen
3. eBay, külföldi rendelés játszik? igen
4. Mire használnád az egeret? munka (photoshop, böngészés)
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? szerintem palm (tenyeresen)
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 19cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? soha nem játszom, változó, lehessen állítani (általában nagy)
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) nincs (illetve régen volt egy kis kiegészítő progi, ami a görgő megnyomásával váltott horizontális görgetésre, photoshop alatt nagyon hasznos volt, de az XP óta nem fut rendesen. Semmi más nem tudja sajnos ezt a funkciót, sokat kísérleteztem mindenféle programokkal, de 10 éve elengedtem... Marad a csuszka). Minél kevésbé világítás, az előny. Nem győzöm leragasztani az több ezer LED-ed a lakásban... :W

MX518-ról váltottam előbb G5-re, de sajnos ezeknek a régi egereknek egy idő után ragacsos, nyúlós lesz az agyaga. Aztán 502, de nagyon kicsi és kényelmetlen, mindenféléket ragasztottam rá, hogy kitöltse a kezem. Nagyon nem szeretem, ha a kisujjam lelóg és az egérpadon kell húzogatnom). Végül a racsnija elkezdett bolondozni, (szerintem csak koszos), de nem szeretem igazán, ezért lecserélem.
Most elővettem a fiókból egy Riva 500-at, ami nagyon kényelmes (széles!!!), de a görgője jobb volt a Loginak, főleg a végtelenített görgetés. A Logitech görgője mindig is pontos volt, egy (határozott) kattanás egy tabulátor ugrás a Vivaldiban.
Most rendeltem a német jófogáson egy g500-at, a mérete és a görgője miatt, (sztem ebben a G500 verhetetlen). A g500 és 500s közt nagy különbség van? A s-nek jobb az anyaga, kevésbé kopik, nem lesz mállós? Illetve sokkal gagyibbra "fejlesztették" a belsejét (főleg a kapcsolók élettarama sokat rövidült?)

Az elmúlt években megedződtem, ma már csak egy olyan egérre vágyom , amelyik JÓ NAGY! Sokat várok a g500-tól de várnék javaslatokat is. Érdemeseb-e (strapabíróbb?) az 500s, vagy van másnak is nagy egere jó görgővel?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#91152) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok! :)

1. Mennyi a keret? - 50.000 forintig
2. Használtpiac játszik? - Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? - Nem
4. Mire használnád az egeret? - Iroda és játék, RPG főként, ritkán akció
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? - Palm
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. - 19 cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - 1600 dpi
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) - RGB-s kellene, semennyire ne legyen lyukacsos, vezeték nélküli, de vezetékes módban is működjön, jó lenne, ha nem akkus, hanem elemes lenne, illetve nem Logitech (olyan már van).

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#91153) Zaied válasza Hegyirabló (#91152) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Szerintem ilyen nincs, nem tudunk róla…

(#91154) Lenry


Lenry
félisten

sziasztok

vezetéknélküli, normál méretű egeret keresek, ami minél diszkrétebb, nem gémer, nem rgb, nem csilivili, és a scroll felülete sima, nem bordázott és lekerekített oldalú (tehát nem szögletes szemből a kontúrja)
újonnan kapható legyen, ár mindegy.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#91155) Synthwave válasza Lenry (#91154) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Akkor tudunk érdemben írni valamit, ha válaszolsz az összefoglalóban feltett kérdésekre.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91156) ADAM1337 válasza Hegyirabló (#91152) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ilyen nem létezik, hogy vezetékes de nélkülis és elemes. :U
Ha elemes akkor alapból nem vezetékes, btw.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#91157) Lenry válasza Synthwave (#91155) üzenetére


Lenry
félisten

1. Mennyi a keret? - ∞
2. Használtpiac játszik? - nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? - nem
4. Mire használnád az egeret? - iroda
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? - nem tudom, nem én fogom használni
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. - nem tudom, nem én fogom használni
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? - irreleváns
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) - minél diszkrétebb, nem gémer, nem rgb, nem csilivili, és a scroll felülete sima, nem bordázott és lekerekített oldalú (tehát nem szögletes szemből a kontúrja)

nem mintha nem ugyanezt írtam volna le az előbb is

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#91158) Hegyirabló válasza ADAM1337 (#91156) üzenetére


Hegyirabló
veterán

De kár. :( Az a bajom, hogy az akku előbb-utóbb menthetetlenül meg fog dögleni. Néztem, nem annyira egyszerű kicserélni. Igazából azt sem tudom, hol lehet tartalék akkut venni például a Logitechhez. Esetleg akkor vezeték nélküli elemes van valami?

Aquila non captat muscas.

(#91159) Csandi válasza Hegyirabló (#91158) üzenetére


Csandi
őstag

Az az előbb-utóbb éveket jelent. Vezeték nélküli elemes egerek csak a G305 és az Orochi v2 ajánlott. RGB nem tudom miért feltétel, ugyse látod mikor fogod.

(#91160) ADAM1337 válasza Hegyirabló (#91158) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az előbb utóbb elég sok évet jelent, 5+ alsó hangon, szerintem fillérért tudsz aksit venni apróról is hozzá utána, meg talpat is nagyon sokáig lehet ha gamer egeret választasz.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#91161) Hegyirabló válasza Csandi (#91159) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Ez így van, de olyan jópofa. :) Nem kell lámpát gyújtani, rezsicsökkentés, stb. Egyébként pl. a G Pro-t azért választottam - nem volt feltétel az RGB - mert a G305-nek lekopott a lógója egy év után. Ami azért elég ciki. Na G Pro wireless logója biztosan nem fog lekopni. :K

#91160 ADAM1337

Hinni akarok Neked, de azért szkeptikus vagyok. Mobilok, laptopok akkuja két-három év után már nem ugyanaz. Jó, mondjuk egér akkut csak hetente töltöm, ez is igaz, nem naponta, kétnaponta.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#91162) Wolfskin válasza ADAM1337 (#91156) üzenetére


Wolfskin
őstag

Nekem van egy Performance MX, abban 2 db tölthető AA ceruzaelem van, ha beugod a kábelét, (sima USB), akkor vezetékes lesz és tölti is az elemeket

@(#91151) Wolfskin
A Razer Basilisk V2 milyen lenne?

• Az elég nagy?
• Jó a görgője? (olvastam, hogy lehet állítani, mennyire legyen határozott a racsni. és szabadonfutós is)
• Strapabíró?

Update: mégsem jó, a görgője nem fokozatosan állítható,. hogy mennyire erősen racsnizzon, hanem csak ki/be, és azt is csak az alján (milyen zseniális ötlet!!! :D ), tehát nem lehet menet közben váltani, mint a Logitechnél. Marad a g500 befutó. Néztem, hogy a V3- már tudja ezt, ha kissé megbonyolítva is, de annak meg már orrán száján dől az RGB, mir azt megszüntetni az ember beleőszül. (ha szétszedem, egyszerűen nem lehet leragasztani, vagy kiforrasztani kitörni a LEDeket? :F )

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#91163) moma válasza Synthwave (#91073) üzenetére


moma
őstag

Akkor ez a Huano az ami a high end kapcsoló? Van esetleg ajánlott beszerzési helyetek?

De amúgy ez azért egy elég nem pro megoldás, hogy készítsd a forrasztópákát, meg rendelj kapcsolókat, amikor ilyen egeret veszel ;]

we all deserve a bit of luck.

(#91164) Zaied válasza Hegyirabló (#91158) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Szétszeded, lehúzod a régit, rádugod az újat, összerakod.
Rengeteg videó, kép van az ilyen műveletekről a neten, szerintem nincs ebbe semmi bonyolult, egy csavarhúzókészlet kell csak hozzá.
Másrészt szerintem elöbb megy tönkre maga az egér mint az aksi…

Van nálam egy ezer éves első kiadásos régi szenzoros G Pro Wireless, gyári aksival ami 80%-os még mindig. Kapcsoló, gőrgő viszont már mind ki lett cserélve és a burkolat se éppen szép vagy jó.

[ Szerkesztve ]

(#91165) Domonkos válasza Domonkos (#90856) üzenetére


Domonkos
Ármester

Up! :B

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#91166) 4nick8 válasza Domonkos (#91165) üzenetére


4nick8
őstag

Vagy Steelseries Aerox 9.

(#91167) Synthwave válasza Hegyirabló (#91158) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Könnyen pótolható és a cseréje sem részecskefizika. A beszerzés leginkább Amazon/eBay/ilyesmi.

"Na G Pro wireless logója biztosan nem fog lekopni."

Nem, az duplaklikkes lesz záros határidőn belül. :DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91168) Synthwave válasza moma (#91163) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kailh GM 2.0, Kailh GM 4.0, Kailh GM 8.0, Omron D2F-01F (bár ennek az átlagosnál hosszabb a szára, így egyes egereknél nagyon felkeményíti a gombot, viszont pont ezért szokták pre-travel redukálásra is használni), TTC Gold Dustproofok, TTC Pink, Huano Blue Shell Pink Dot.

A Huano (10M) nem kifejezetten high-end, csak a Vaxee Zygen NP-01-ben az van, és eléggé szeressem a karakterisztikáját. Már rágom is érte Teréz anyánk fülét. :DDD

"ez azért egy elég nem pro megoldás, hogy készítsd a forrasztópákát, meg rendelj kapcsolókat, amikor ilyen egeret veszel"

Logitech says hi. ;]

Most kijöttek az új optomechanikus hibrid switch-ei a G502 X-ekkel, azokkal már talán nem lesz ez, és ha van egy kis eszük, akkor az újabb egereikbe is ezeket rakják.

[ Szerkesztve ]

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91169) Hegyirabló válasza Zaied (#91164) üzenetére


Hegyirabló
veterán

+ #91167 Synthwave

Rendben, köszönöm!

Ha nem megy, gondolom úgy is segítetek online.

Aquila non captat muscas.

(#91170) Zaied válasza Hegyirabló (#91169) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

El is küldheted és megcsinálom ingyen neked is, mint itt sokaknak... De ah per pill van olyan egerem amit veszel/vettél még le is streamelem neked és válaszolok is a kérdéseidre, ha online szeretnéd, bár irl gyorsabb :DDD .
A lényeg az, hogy léteznek megoldások és pont ez az a a dolog amitől nem kell rettegni.

Ami inkább tényező, hogy elemmel tovább bírja.

[ Szerkesztve ]

(#91171) Synthwave válasza Zaied (#91170) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De sok a szabadidőd. :DDD

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91172) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Egy hónap különbséggel rendeltem, ma egyszerre jöttek meg :)
Egy álom mindkettő, csak újra kell tanulnom célozni, de teljesen :))
Lamzu Atlantis + LGG Venus

(#91173) moma válasza Synthwave (#91168) üzenetére


moma
őstag

Köszi nagyon! :R :R :R Ez a komment olyan lesz ahova visszajövök időnként :D Mert amúgy nekem sokkal jobb érzés a nem kattogós gomb.

Egyébként egyik egeremben kicseréltem már(a hardveraprós kapcsolóra) csak nem gondoltam, hogy ez ennyire típus dolog, hogy pár hónap és a másiknak is annyi. De akkor ez az útja :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#91174) superg


superg
senior tag

Sziasztok! A következő kérdésem lenne:
4K monitorhoz vennék egeret asztali használatra, de ami megfelelne csak 1000dpi(vez.nélküli,dönthető görgő Logi Marathon).Monitorhoz nekem kellene kb 2000 dpi-is.
Ha Windowsba a kurzor sebességet állítom át azzal mennyire járok rosszul?Csak asztali használat lenne nem játék.

(#91175) dqdb válasza Wolfskin (#91162) üzenetére


dqdb
nagyúr

Néztem, hogy a V3- már tudja ezt, ha kissé megbonyolítva is, de annak meg már orrán száján dől az RGB, mir azt megszüntetni az ember beleőszül.
Synapse feltelepít, egy mozdulattal kikapcsol, Synapse eltávolít. A Synapse egy bloatware hulladék, sokáig tart feltenni, sokáig indul, többször is online fiókot akar majd regisztráltatni, de szerencsére az egér megjegyzi ezt a beállítást, és többé nincsen rá szükség rá még az egeret másik gépre kötve sem.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#91176) 4nick8 válasza -FreaK- (#91172) üzenetére


4nick8
őstag

Honnan jött a Lamzu?

(#91177) Mukk válasza 4nick8 (#91148) üzenetére


Mukk
tag

Köszi, nézem. A Microsoft előnye, hogy a MS Mouse Centre-en keresztül tök jól működnek a makrók, vagy legalábbis megszoktam :) Van ezzel az egérrel tapasztalatod is?

Mukk

(#91178) Mukk válasza Synthwave (#91150) üzenetére


Mukk
tag

Köszi! Egértípustól függ, h mi kell nekem? Van esetleg ajánlott bolt/webshop, ahol érdemes keresni? Bármilyen egéren ez megoldható? A MS Intellimouse Explorer 3.0-ra rákerestem, de konkrét videót v leírást nem találtam még.

Mukk

(#91179) Synthwave válasza Mukk (#91178) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Rakd bele a D2F-01F-et, és megköszönöd a létezést.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#91180) fecke78


fecke78
senior tag

üdv , corsair m 65 vezetékes egerem van , de engem halálba idegesit a vezeték igazgatása , szeretnék egy jó vezeték nélküli egeret , milyen márka illetve mennyibe kerül a tényleg tuti .40 nél többet nem adok érte .
pl:LOGITECH G502
Játékhoz .
köszi

[ Szerkesztve ]

(#91181) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

maxgaming-nél mennyi az átfutás általánosan ? (bp-re rendelnél)

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#91182) Wolfskin válasza dqdb (#91175) üzenetére


Wolfskin
őstag

A v2-ben is ki lehet kapcsolni? Egyébként az rgb a legkisebbb gond, általában leragasztom amin nem lehet kikapcsolni. Nagyon beteg dolognak tartom, még az usb töltő is világít... (de a marketingeseknek egyszerűen ki kellett találni valami, hisz kapják a fizetésük...)
A kérdés, hogy az elvárásaimnak a Logitech G500 (s) tünik az ideális választásnak. Ezt megerősíted? Vagy van jobb tipp...?

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#91183) Csandi válasza ADAM1337 (#91181) üzenetére


Csandi
őstag

Pár munkanap, bár nekem a DHL odaadta a Magyar Postának szóval még mehettem be érte mert nyilván nem hozták ki

(#91184) FingR86 válasza Csandi (#91183) üzenetére


FingR86
őstag

a DHL nem csak futár, hanem postaszolgálatot is jelent és ha nem futárral küldték, akkor egyértelműen a postának adják oda.

(#91185) -FreaK- válasza 4nick8 (#91176) üzenetére


-FreaK-
veterán

Maxgaming, előrendeltem 09.08.-án, most októberben kapták csak meg a szállítmányt, és múlt héten küldték ki.

#91181 ADAM1337
2022.10.04.-én, kedden küldték el
2022.10.10.-én, tegnap hétfőn érkezett meg a helyi, vidéki postahivatalba és vettem át.

Ahogy felettem is írják, postához jön, a posta futár nem hívott aznap. Néztem a trackinget, csak annyi volt, hogy kézbesítés alatt egész nap. Délután felhívtam az ügyeletes posta fiókot, hát nem tudják hol lehet, biztos lerakta a (posta) futár a hozzám közelebb eső fiókban és majd másnap kihozzák. Felhívtam a másik fiókot, hát itt nem járt ilyen csomag. Visszahívtam az eredetit, mondta megnézi TN szám alapján: Jaaa, hogy külföldi?? azt nem mondtam neki.. (ki a f*szt érdekel, gondoltam magamban) az itt van, majd holnap viszik ki. Mondom, akkor inkább elmegyek érte..

[ Szerkesztve ]

(#91186) ADAM1337 válasza -FreaK- (#91185) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi az infot.

UAG Metropolis LT MagSafe Apple iPhone 15 Pro Max tok eladó

(#91187) charg


charg
tag

Sziasztok!

Az egerem oldalán megkopott a gumi borítás. Szükségem lenne valamilyen öntapadós gumiszerű ragasztószalagra aminek érdesebb a felülete. Lehet ilyet kapni?

(#91188) Zaied válasza charg (#91187) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Az a neve hogy grip tape.

(#91189) zone


zone
őstag

Üdv, kollégának kellene egy új egér, jelenleg Razer Basilisk X Hyperspeed-et használ. Néha megáll a kurzor, csak elemkivétellel javul meg és lecserélné. Hasonló vagy könnyebb egeret keres.

1. Mennyi a keret? - Nincs
2. Használtpiac játszik? - Nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? - Igen
4. Mire használnád az egeret? - Munka és játék
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? - Claw
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 18cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? 800 dpi
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) vezeték nélküli, előre/hátra gomb, lehetőleg 83g körül/alatt

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#91190) Zaied válasza zone (#91189) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Érdekes választás volt claw-ra 18cm-es kézzel a Basilisk :DDD

Pulsar X2/ X2 mini
Lamzu Atlantis
Endgame Gear XM2w
G-Wolves Hati S Wireless
Xtrfy M42 Wireless
Xtrfy MZ1 Wireless

[ Szerkesztve ]

(#91191) zone válasza Zaied (#91190) üzenetére


zone
őstag

Kösz, átadom! Lehet amúgy nincs akkora keze, nem én mértem neki :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#91192) dni


dni
őstag

Szisztok,

1. Mennyi a keret? 5-10e Ft
2. Használtpiac játszik? Inkább nem
3. eBay, külföldi rendelés játszik? igen
4. Mire használnád az egeret? Általános felhasználás 0 játék
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? Palm
6. Mekkora kezed van? Közepes, többen használjuk a gépet a családban
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod: 1200dpi körül
8. Vezetékes, 5 gombos egeret keresnék tök általános felhasználásra, nincsenek nagy igényeim, de ne recsegjen ropogjon, ne legyen büdi műanyagból, relative tartós legyen. ;)

Tippeiteket előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#91193) Wolfskin válasza Wolfskin (#91151) üzenetére


Wolfskin
őstag

Erre valaki...?

1. Mennyi a keret? amennyi kell
2. Használtpiac játszik? igen
3. eBay, külföldi rendelés játszik? igen
4. Mire használnád az egeret? munka (photoshop, böngészés)
5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)? szerintem palm (tenyeresen)
6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben. 19cm
7. Milyen érzékenységgel játszol / használod? soha nem játszom, változó, lehessen állítani (általában nagy)
8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.) nincs

Munkára keresek nagy méretű, vezetékes egeret. Legyen nagy és legyen jó görgője (szabadonfutós előny, jól, határozottan, pontosan racsnizós előny).

eddigi jelöltek:
• Logitech G500 /G500s
• Razer Basilisk V2
:F

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#91194) Zaied válasza dni (#91192) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

dni
Razer Deathadder V2 Mini

Wolfskin
Logitech G500 /G500s egereket hanyagold.

Pulsar Xlite
Xtrfy M4
Razer Deathadder v2
Razer Basilisk v2 se rossz

[ Szerkesztve ]

(#91195) ferni válasza dni (#91192) üzenetére


ferni
őstag

Ahogy írták
Razer Deathadder V2 Mini
Imádom ezt az egeret :DDD

emagon 10ből kijön szállítással együtt is.

[ Szerkesztve ]

(#91196) vaakuum


vaakuum
addikt

Sziasztok!

Asszonynak ekllene valami ergonómikus egér, aminél nem vízszintesen fekszik a csukló a felüleén, hanem függőlegesen lehet fogni. Sajnos egyre jobban fáj a csuklója, de a munka miatt nem tudja hanyagolni az egerészést. Próbálta bal kézzel használni, de nem jött össze neki.
Elsőre valami egyszerűbb is megtenné, ha valami szabvány li akkus lenne, az lenne az ideális, de végül is elemes is megteszi. Árban 15k altt jó lenne, ah megállna, hogy ne legyen túl drága, ha az sem jönne be...
Meyik típust, márkát szabad ezekből az ergonómikus egerekből megvenni?

:R

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#91197) Wolfskin válasza Zaied (#91194) üzenetére


Wolfskin
őstag

A G500-al mi a baj? Ha nem játékra kell, akkor se jó? Mi a gyenge pontja?

Rákeresek a javaslataidra, köszi!

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#91198) Zaied válasza Wolfskin (#91197) üzenetére


Zaied
Topikgazda
LOGOUT blog

Lézeres, nem sok mindenre jó, főleg nem ps-re, nehezéknek max…

[ Szerkesztve ]

(#91199) Wolfskin válasza Zaied (#91198) üzenetére


Wolfskin
őstag

Én úgy tudom, hogy csak játékra nem (annyira) alkalmas a lézer. Én meg még sosem játszottam, szóval ez nem releváns szempont. Most elővettem egy G5-t és teljesen rendben van, tudom használni. (csak ennek is az anyaga kezd már elengedni, a görgője mintha mindig zsíros lenne...)

Néztem a leírásokat, hát a szabadon futó egérgörgőt egyik se tudja (pedig nagyon hasznos, hatalmas oldalaknak pillanatok alatt lehet a végére érni, anélkül hogy levennénk szemünk a monitorról a és a csuszkát keresgélnénk), illetve a Razer Basilisk V2 tudja, de az alján lehet állítani, tehát a gyakorlati értelme = nulla. (illetve állandóra be lehet hangolni, mennyire legyen határozott, kemény racsnizás)

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.