Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64601) AMD Power


AMD Power
titán

Köszi srácok az infókat. Akkor szem előtt tartom majd a Skoda Felíciákat és a Punto 1-t is. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#64602) MunezXBK válasza Anulu79 (#64600) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

No para, nekem nem sürgős. ;)

Találtam most egy 2005-ös A4-et, de még nincs annyi gubám.

(#64603) diegho válasza Anulu79 (#64598) üzenetére


diegho
nagyúr

Konkrétan van valami bajod a focus2-vel, vagy csak rád jött a cserélhetnék? Ha utóbbi, akkor gyorsan lebeszélnélek róla. Fiatalabb minőségi, nem céges, nem széthajtott dízelt nem fogsz kapni a Focus áráért, ha pedig nincs komoly probléma a fókával minek kockáztatni?

(#64604) Kornel válasza diegho (#64603) üzenetére


Kornel
veterán

én is erre gondoltam pont :K

(#64605) DeFranco válasza Kornel (#64604) üzenetére


DeFranco
nagyúr

émmánemismondoksemmit :D

(amúgy az Isten nem mossa le rólam, hogy fókafan vagyok, de nem vagyok az, ezt itt most fele(lős)ségem tudatában kijelentem... de a viccet azért értem)

#64606: you... yes, you! FUCK YOU!!! :(( :DDD

@[rvilike]: jól meg kell nézni :K

[ Szerkesztve ]

(#64606) Kornel válasza DeFranco (#64605) üzenetére


Kornel
veterán

generátor :D

(#64607) -v- válasza MunezXBK (#64599) üzenetére


-v-
addikt

Én ezt még mindig nem értem, ha elégedett vagy vele és minden jó rajta, akkor miért fiatalítanál :U Az miért jó? Én paráznék, hogy a bevált tuti frankó verdám helyett belenyúlok valamibe.. de mindenképp rizikó használt autót venni.

(#64608) MunezXBK válasza -v- (#64607) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mert fiatalabbat szeretnék. De már írtam 1x, hogy célnak mindig kell lenni, csak úgy nem rakunk félre...a semmire. Gürizek mint az állat és ezt találom megfelelő ajándéknak magamtól. :))

(#64609) -v- válasza MunezXBK (#64608) üzenetére


-v-
addikt

Én csak a lóerők nyelvén értek az a baj... mondd, hogy erősebbet akarsz, és akkor rögtön érteni fogom :DDD

(#64610) Anulu79 válasza diegho (#64603) üzenetére


Anulu79
addikt

Igazából semmi bajom nincs az autóval műszakilag meg esztétikailag. Az egyetlen bajom, hogy gyenge nekem. 1,4-es 80 le-s csak. Ez meg ehhez a kombihoz nekem már kevés. Igazából emelkedőknél jön ki a dolog. Ha meg pörgetem rendesen akkor meg nagyon kinyílik a torka. :DDD Ezért szeretnék valami erősebb dízelt. De néztem már Focusban is dízelt.

(#64611) MunezXBK válasza -v- (#64609) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Mazochista vagyok, szeretek sz@rból várat építeni. :D

Nem kimondottan a lóerő motivál, fiatalabbat szeretnék.

(#64612) hobizoli válasza Anulu79 (#64610) üzenetére


hobizoli
nagyúr

pedig szerintem ezt elore leirtuk itt, hogy 1.4-s szivomotor egy ~1300kg-s kombiba az egy halal :U

Megane 1.5dCi 6speed?

több drón kell ;P

(#64613) diegho válasza Anulu79 (#64610) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért pont dízelt? Mert kevesebbet eszik? Viszont sokkal drágább hozzá minden! Ha nem hajtasz bele legalább évi 20 ezret, akkor felejtsd el. Az erősebb, nagyobb motorok nem feltétlen fogyasztanak sokkal többet, mint a jelenlegid. Én 2.0 150le-vel 6.7-es átlaggal jártam nyáron klímával.

hobizoli no igen 1.4 80le 1300 kilóhoz elég kevés.

[ Szerkesztve ]

(#64614) -v- válasza MunezXBK (#64611) üzenetére


-v-
addikt

Ha igazi mazochista lennél, nem tettél volna le az automata dízel volvoról :D

(#64613) diegho : plane hogy csak 75 :)

[ Szerkesztve ]

(#64615) MunezXBK válasza -v- (#64614) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ebben igazad van. :B :D

(#64616) diegho válasza -v- (#64614) üzenetére


diegho
nagyúr

ez 1es fókában volt 75, kettesben már 80.

(#64617) -v- válasza diegho (#64616) üzenetére


-v-
addikt

Ehh, tényleg.. :R hova okoskodok megin :W

(#64618) bitpork válasza -v- (#64614) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mer' gyáva :))

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#64619) Anulu79 válasza diegho (#64613) üzenetére


Anulu79
addikt

Azért dízelt mert kevesebbet eszik és nem mindegy, hogy hol és milyen minőségi gázolajat veszek bele. Tehát olcsóbb mint a benzin literje és nem kókányolt. :DDD Egyébként milyen kocsival teljesítetted ezt?

(#64612) hobizoli
Igen igazad van mert emlékszem rá. Csak olyan szép volt, hogy bele szerelmesedtem és voltak előnyei amik kellettek/kelenek. Ahol ott vettem ott akkor más alternatíva nem volt sajna.

(#64620) bitpork válasza Anulu79 (#64619) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Már ha van olyan forrásod. Mer manapság a kúton a dejzel drágább. Pláne ha olyan hülye vagy mint én, és a legjobbat veszed :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#64621) Anulu79 válasza bitpork (#64620) üzenetére


Anulu79
addikt

Forrás lenne (nem is akérmilyen:) ) ha lenne mibe beszerezni. :)

(#64622) TaaT


TaaT
veterán

"Eladó ez a csoda. Jön, megy, megáll. Nincs vele semmi gond, gyorsabban kanyarodik mint az te eltudod képzelni az állítható futómű miatt ami látható is a képeken, olyan alacsony hogy a fikát felkarcolja az aszfaltról. Meg is tud állni, erről zsír új brembo fék gondoskodik. Van rajta pici karbon. Egy kis sötétítés az ablakokon hogy a haverod ne lássa ha épp a barátnőjét szop. tod a jobb 1ben. De ha esetleg a nyugger klubban szeretnél hódítani, minden gyári cuccot adok az autóval. Így letudsz menni Katókával a piacra egy kiló krumpliért. Egyetlen hatalmas problémája van, ami gyári hiba, hogy valami ocsmány módon nem megy. Főleg nem állóhelyből. Tehát itt az eladás oka. Ha van valami a garázsodban, ami szedi is a lábát, akkor dobj egy üzit, akár cserélhetünk is. Cserébe érdekel Vw, Seat Leon/Ibiza cupra, Skoda fabia rs. De akár 1-2 japán vas is szóba jöhet." [link]

Give them hell Ukraine!

(#64623) _seth_ válasza TaaT (#64622) üzenetére


_seth_
veterán

Erre mi az aktuális büntetési tétel a Btk. szerint? Sejtésem szerint nem elég magas :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#64624) tomcsi23 válasza TaaT (#64622) üzenetére


tomcsi23
veterán

Holnap rákérdezek, mennyit kéne rádobnom. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#64625) TaaT válasza _seth_ (#64623) üzenetére


TaaT
veterán

Mondjuk kicsit túlzás hogy felkarcolja az aszfaltról a... kivéve talán ha egy ilyen tetején van :DDD [link]

tomcsi23: :O ;]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#64626) _seth_ válasza TaaT (#64625) üzenetére


_seth_
veterán

Lehet, hogy az állíthatót úgy érti, hogy egyenesben jó a futómű de kanyarban előjön, hogy cserés lenne :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#64627) zoo8800 válasza TaaT (#64622) üzenetére


zoo8800
veterán

Nicsak, egy őszinte hirdetés. :))

rip and tear, until it is done

(#64628) blt.62


blt.62
őstag

A diesel motoros,automata váltós terepjárók közül melyik a legjobb, legmegbízhatóbb? A 8-10 éves korosztályra gondolok. 3 millió körüli áron. Volvo X90-es?

MegtorloXp

(#64629) neduddki válasza blt.62 (#64628) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az nem terepjaro, telekjaro /suv/
ez mar inkabb

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#64630) tomcsi23 válasza tomcsi23 (#63679) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ma
387,9,-
397,9,-
409,9,-

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#64631) diegho válasza Anulu79 (#64619) üzenetére


diegho
nagyúr

2002-es Avensis 2.0 D4-el teljesítettem ezt az átlagot, amiben volt országút és város is vegyesen. Ha csak melóba mászkáltam vele, ami kb 3km autózás, akkor volt 7.8 az átlagom.

(#64632) Revolit


Revolit
senior tag

Ez ilyenkor kinek a hibája? Vagy így jártak az autósok :F Gondolom nyugaton fizetne az útkezelő.... itt nem nagyon tudom elképzelni.

szerk.: ill. nem útkezelő hanem csatornázási művek rakta ki a táblát is gondolom, szóval ő hibájuk kéne legyen...

[ Szerkesztve ]

(#64633) AMD Power


AMD Power
titán

Fel van adva nekem most a lecke. Páromnak tetszik a Swift, a Punto 1, és a Felicia is.... :))

Weben hol tudok nézni,összehasonlítani alaktrészárakat?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#64634) Dluinet válasza Revolit (#64632) üzenetére


Dluinet
nagyúr

A Fővárosi Csatornázási Művek biztosítója fizet ilyenkor.

AMD Power: Swift

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64635) AMD Power válasza Dluinet (#64634) üzenetére


AMD Power
titán

Bármennyire is papírzacskó a gép ,de racionalitás egyértelműen ő mellette szól nálam is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#64636) -v- válasza Revolit (#64632) üzenetére


-v-
addikt

Zalaegerszeg fele évekig építették az utat, már nem is tudom hanyasat ... évente 1-2x jártunk arra, az Őrségbe menet..az elején ki volt rakva egy tábla tiszta sor, viszont kilométreken át az volt, hol felszedve a felső réteg, hol nem, és persze marha magas volt, és nem volt eldolgozva a feljárat, néhány helyen kb. mint a padka olyan volt ... sötétben egyáltalán nem lehetett látni a lépcsőket, mert az külön nem volt kitáblázva, de nappal is figyelni kellett...ha benézted, akkor mintha valami kisebb padkára rongyolnál fel 80-al :Y

[ Szerkesztve ]

(#64637) !Overdose! válasza AMD Power (#64633) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nézz körbe a Fékmester.hu webshopjában.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#64638) Dluinet válasza AMD Power (#64635) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Suzuki Swift Biztonság
"1997 előtt gyalázatos az ütközésbiztonság a gyenge karosszéria-struktúra és a vékony lemezek miatt. Utána több merevítést tettek bele, és megjelent a légzsák, és néhány luxusváltozatnál az ABS is. Két légzsáknál több egy Swiftben sincs. Törésteszt nem készült."

Tehát a papír jelző leginkább a 1998 előttiekre vonatkozik, így már városban tökéletes

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#64639) AMD Power válasza Dluinet (#64638) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt tudom .Azért is nézek csak 97 utániakat. Engem max ami érdekelne mint "extra" a fordulatszámmérő és max a szervó. Légzsák sem érdekel.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#64641) zoo8800 válasza AMD Power (#64633) üzenetére


zoo8800
veterán

Korábban említetted, hogy van kedvezményed nagykerbe. Vajon hol kellene alkatrász árakat nézni??? :))

rip and tear, until it is done

(#64642) AMD Power válasza zoo8800 (#64641) üzenetére


AMD Power
titán

Már ott nézem. ;) Csak tegnap valamiért nem volt elérhető a webshopjuk.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#64643) AMD Power válasza AMD Power (#64642) üzenetére


AMD Power
titán

Egy csomó alkatrész pl belső kormányösszekötő ugyan annyiba kerül a Swifthez mint a Puntohoz. De van más is ami 1-1-ben ugyan annyi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#64644) diegho válasza AMD Power (#64643) üzenetére


diegho
nagyúr

Swift-ből egy 4 ajtós jól felszerelt szerintem jó választás, de azért nézz alá, mert szeretnek rohadni.

(#64645) AMD Power válasza diegho (#64644) üzenetére


AMD Power
titán

5 ajtós érdekel engem csak. Nem érdekel igazán a felszereltsége. Mint írtam nem sok extra a kívánságom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#64646) Melack


Melack
veterán

Lukoilnak csak ilyen céges flotta kártyája van, vagy a mezei autósoknak is kínál valamit?

(#64647) DeFranco: előferdülhet :B :U

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#64647) DeFranco válasza Melack (#64646) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Negyedszerre kérdezed meg... :P

[link]

(#64648) AMD Power válasza Melack (#64646) üzenetére


AMD Power
titán

Forensis kártya. Az sem hülyeség. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#64649) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Fakk:

info.HU@eu.lukoil.com

(#64650) Melack válasza AMD Power (#64648) üzenetére


Melack
veterán

Az már megvan, de az az Agipra jó. MOLos Green card már van. Lukoil hiányzik még a gyűjteményből.

(#64649) DeFranco: akartam is kérdezni, hogy mit akartál linkelni. Aztán rájöttem.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.