Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122120) nesa válasza cenzor (#122116) üzenetére


nesa
veterán

Az oktaviaba 1db gyerekules bekotesere sem igazan alkalmas, az az auto egy lyuk, annyira kenyelmetlen hogy nincs ra szo, felfujt bode, kivulrol nagynak hat, de attol meg kicsi,ha balrol jobbra pakolod a gyerekuleseket akkor az elso bekotese mar problemas mert az ulles ala kerult a csat, a masodik meg problemasabb mert a csat megint csak a masik bekotott ulles ala kerul, ha netan 3at akarsz berakni az meg inkabb problemas mert a csat a kozepso gyerekules alatt lesz kb 15cm el, es ha mindez sikerult nem lehet becsukni az ajtot mert olyan buzi az ulles kikepzese, alrebb kell rangatni az osszes gyerekulest amitol utanna ferden ul szegeny gyerek, hiaba a labter ha szar az egesz, nem a levegobe beszelek 2 kocsi van az udvarba egy 2es oktav meg egy evasion, egyebkent jo auto a 2 es oktav csak nem az aminek latszik.

Ha akarod holnap lefotozom milyen benga az egesz, a vezeto ulles meg csak akkor nem zarja el a labadban az utoeret ha ugy ulsz mint szuz lany az elso balon.

En meg soha nem vezettem ennel kenyelmetlenebb autot (sparta az kutya fasza lehetett ehez kepest) az ulles csak akkor lehet kenyelmes ha a segged nem szelesebb 26cm nel!

Szoval nem tudom mennyi idos a gyermeked es meg hanyat tervezel azert vedd szamitasba hogy elol is elhetetlenul kenyelmetlen, hatul meg borzalom, par hetig nem tudtam a citroent hasznalni es mar faj mindenem, ma mar tudtam hasznalni a citromot eg es fold a vezetoi kenyelem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Milyen autót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.