Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6101) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Toyotank ma újfent úgydöntött, hogy nem hajlandó megnyikkanni, holnap reggel 7hra jön a szerelő.

12év alatt összesen nem volt ennyi gebasz kocsival mint evvel a most 3éves "sose romolhat el"el. (vagy hogy is van a marketingrizsa?)
Ja egy hete újra kiégett az egyik izzó idén ez kb pontosan a 6. csere.

Majd tájékoztatom a forumot mi is volt....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#6102) Dumb


Dumb
senior tag

Ezt ajánlom Tivék figyelmébe elsősorban :D Hát nem aranyos? [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#6103) Lejszi válasza Dare2Live (#6101) üzenetére


Lejszi
senior tag

pedig a toyotak tényleg megbizhatóak, rosszakat eddig nem hallottam róluk, azt leszámítva hogy drága az alkatrész lévén h japó kocsi.

Xenon van a kocsiban?

[ Szerkesztve ]

(#6104) _seth_ válasza BlacKSouL (#6078) üzenetére


_seth_
veterán

[link]

"Há de mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak? Olyan nincsen!"

Ez is mekkora :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6105) BlacKSouL válasza _seth_ (#6104) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Baaazzeg, ez kurvajó :D :D
Ezt eddig mért nem láttam..?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6106) _seth_ válasza BlacKSouL (#6105) üzenetére


_seth_
veterán

Nem tudom de én már 3x néztem meg és még alvás előtt is tuti megnézem egyszer :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6107) BlacKSouL válasza _seth_ (#6106) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ebben meg most nézem csak 2:06-nál ott figyel a háttérben a Karancs szálló... :K
Hát igen, a legendás Salgó Rallye-k.. :U Mióta az eszem tudom, és az autó szó jelentését, azóta szinte minden a Főtérről indított versenyen ott voltam a rajtnál és a célnál biztosan. Állítólag mindenki ezt szerette a legjobban. Mióta ez a kínlódás van, azóta nem szeretem. Régen népünnepély volt mikor 3 napra lezárták a belvárost miatta, most meg előfordul hogy utólag tudom meg hogy volt erre valami...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6108) Dumb válasza _seth_ (#6104) üzenetére


Dumb
senior tag

Innentől kedveltem meg Szabót :) Ezen a versenyen Ausztriában EVO-kat vert meg többek között, és a végén asszem kizárták, mert 1mm hosszabb szögek voltak a gumikban, szerintük... Lehet h csak a gumi kopott meg...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#6109) AMD Power


AMD Power
titán

Ezek az új Fordok csak nekem jönnek be nagyon?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6110) _seth_ válasza Dumb (#6108) üzenetére


_seth_
veterán

"Há de mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak? Olyan nincsen!" Ez azért nem rossz :) A kis lada odab.... :) Lehet csak nem tudták elfogadni, hogy egy magyar-lada nyerjen...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6111) _seth_ válasza AMD Power (#6109) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem pl az új mondeo tetszik csak valahogy nincs összhangba az anyagi helyzetemmel ennyi a probléma...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6112) dragonfx válasza _seth_ (#6104) üzenetére


dragonfx
veterán

ja...mit pofázik 4és féltől... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6113) AMD Power válasza _seth_ (#6111) üzenetére


AMD Power
titán

A S-Max meg az új Focus nagyon de nagyon bejön nekem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6114) Lejszi válasza AMD Power (#6109) üzenetére


Lejszi
senior tag

Imádom a Focusokat, az I.-eseket és a II-eseket is!
A futóművük egyszereűen frenetikus (főleg a Bp-i útviszonyokra)
De nekem ugy cuzammen tetszenek.

(#6115) Lejszi válasza _seth_ (#6111) üzenetére


Lejszi
senior tag

A mondeoról majd elfeledkeztem....
Sötétben nagyon szép a hátsó lámpa világítása. :K

(#6116) I_Am válasza Lejszi (#6115) üzenetére


I_Am
veterán

De az új audikét nem űbereli. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6117) tildy


tildy
nagyúr

Elég közeli rokonságban swift II-t vesznek, újat (gondolom mert most van ilyen "megdobunk 500 ezerrel, ha régi kocsid behozod akció) .Hát nem vagyok túl lelkes. De ők tudják..

Volt szerencsém 2001 környéki nissan almerában ülni. Kellemes, tágaes elől-hátul . jól megy. Tetszik (persze nekem csak lépcsősebb verzióban kéne).

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6118) Lejszi válasza I_Am (#6116) üzenetére


Lejszi
senior tag

mondjuk az A8? :)
cool

(#6119) Lejszi válasza tildy (#6117) üzenetére


Lejszi
senior tag

akkor gondolom 10évre veszik, mármint 120honapos futamido. vagy tévedek? :F
nekem a CLIO-mon májusban telik le a hitel, nem uj auto volt, 550e Ft hitelt vettem fel rá, 1éves futamidővel, a maradek pénzt kp-ba kicsengettem. Én ugy vagyok vele hogy inkabb legyen egy regebbi kocsim, de 10évre soha nem vennek kocsit....
majd ha megtehetem akkor befektetek egy BMW-be :D

tildy, az új suzik elég pofásak :K

(#6120) Integra válasza I_Am (#6116) üzenetére


Integra
titán

azokét nem hiszem hogy most bármi is verné...
látszik, hogy egész divízió dolgozik a hátsó lámpák megjelenésén és világításán...
borzalmasan szépek. terveztetnék valami csodaszép ledes lámpát az intibe...
alul vörös csík, középen vörös fékcsík, felette meg index és tolató led csík. na szóval rájuk bíznám, csak a lényeg, hogy az egész hátsó lámoacsíkban világítania kéne. és persze semmi lexus plasztik stílus, hanem az audis kimért elegancia nagyon szép vörös búrában:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6121) tildy válasza Lejszi (#6119) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tévedsz. 10 év ja. Csak azt nem tudom, hogy fog beleférni a munkaeszköze :U Eddig főképp terepre is alkalmas kocsija volt, aminek nem számít, ha lemegy vele a betonútról ,üthető-vágható volt. Ezzel kiváncsi vagyok mikor fog "terepre" menni.
Szerintem meg fogja bánni, de lelke rajta.
Igazándiból cska az zavar, hogy kicsit megvezethetőek ilyen beszámítjuka régi roncs kocsidat akciókkal az emebrek, legalábbis én így érzem. Bár még mindig lehet , hogy tévedek.


tildy, az új suzik elég pofásak
Hehe.. khm. Kinek a pap, kinek a papné.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6122) lsc válasza tildy (#6121) üzenetére


lsc
nagyúr

Ezzel a tíz éves futamidős beszámítással csak az a gond , hogy a beszámítás összegét simán ki fogják fizetni , igaz részletekben . Egyébként az új Swift nekem is tetszik , főleg a régihez viszonyítva.

Az élet kegyetlen .

(#6123) Rick4


Rick4
félisten

még egy kicsi VFTS: [link] :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6124) fokukac válasza I_Am (#6116) üzenetére


fokukac
nagyúr

ezek az új led-es audik kiégetik este a retinámat, amikor az előttem álló pl. nyomja a féket a piros lámpánál, az halálos.

a xenonlámpa után újabb fejlesztés, ami irritál ;)
váó.
de sebaj, majd rendszeresítek egy napszemüveget.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6125) tildy válasza lsc (#6122) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem a régi tetszik, abból is csak a sedan.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6126) fokukac válasza tildy (#6125) üzenetére


fokukac
nagyúr

de én ragaszkodom hozzá, hogy koreait vegyél, az rondább :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6127) lsc válasza tildy (#6125) üzenetére


lsc
nagyúr

Azt hiszem ezt valaki ma már írta "Kinek a pap, kinek a papné." :) .
Nekem az sem .

#6126 fokukac : Azért a C'eed-ek már egyáltalán nem csúnyák.Mondjuk lehet azért , mert igen hasonlít az előző Corollához :D .

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#6128) Rick4


Rick4
félisten

teljesen jó megoldás, ha cég veszi a gépet...[link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6129) fokukac válasza lsc (#6127) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tildynek pedig a paplan :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6130) Calogero válasza fokukac (#6124) üzenetére


Calogero
addikt

Akkor az új Audik nappali világítása sem fog tetszeni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6131) dragonfx válasza Lejszi (#6119) üzenetére


dragonfx
veterán

annyiból már kapsz e30at....és utána csaka fantázia szab határmit hozolki belőle... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6132) dragonfx válasza Integra (#6120) üzenetére


dragonfx
veterán

Az A5 első lámpája csodaszép tényleg semmihez nem fogható....R8 style...de a hátsó lámpa 3as coupétól lopták....formára legalábbis biztosan...

Calogero>>ez récíng stíle..gyári kocsira ilyet tenni....ez az 5-6 nagy led...utoljára valami tuningshopban láttma kb 2k-ért....ködlámpa helyett...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6133) a_tesz válasza tildy (#6121) üzenetére


a_tesz
Korrektor

te, és mi van akkor, ha tetszik neki és azért vette? egyébként pedig elég rendben van az új swift, na jó a hátulja szűk(ebb mint egyes vetélytársaié), de a futóműve elég kellemes és kényelmes is a hazai utakra, motorikusan pedig a suzukinál legalább nincs olyan, hogy az alapmotorral alulmotorizált lenne a kocsi :) nem azt mondom, hogy veygél egyet, de másnak attól még lehet nagyon jó választás...

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#6134) dragonfx válasza a_tesz (#6133) üzenetére


dragonfx
veterán

de 3 gurigáért milyne autot lehet már venni ha valaki nem csökönyös makacs picit utánamenni és hazsnáltat venni....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6135) Calogero válasza dragonfx (#6132) üzenetére


Calogero
addikt

LED nappali világítás
Az Audi S6 nem mindennapi megjelenésű – olyan részletekről is azonnal felismerhető, mint a lökhárítóba épített, egyenként 5 LED világítóegységet felsorakoztató, 2 fénycsík alkotta nappali világítás. [link]

Külön is kapható: 64K egy pár.

(#6136) dragonfx válasza Calogero (#6135) üzenetére


dragonfx
veterán

ott a tompított, vagy ha világos van nem kell semmi...
szép designelem de részínges akkor is...

Inkább ezt nézzétek corvette 2009...V8 620 ló...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6137) tildy válasza a_tesz (#6133) üzenetére


tildy
nagyúr

Mert sejtem, hogy nem amiatt vette.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6138) Rick4 válasza dragonfx (#6136) üzenetére


Rick4
félisten

ott a corvette, itt a 620 ló....[link] ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6139) Lejszi válasza tildy (#6121) üzenetére


Lejszi
senior tag

nem véletlenül mondják ezeket a feltételeket, itt is van apró betűs rész :(
ami mindenképp a kereskedőnek jó....

(#6140) Lejszi válasza fokukac (#6124) üzenetére


Lejszi
senior tag

nekem a CLIO-ba a sima fényszoró után mikor betetettem a xenont egy felüdülés volt.
ha be van állitva rendszeren akkor nem világit a szembe jövő szemébe vagy legalábbis csak minimálisan, de min. a másik is világít.

nekem meg lehet szemüveget kellett volna csinaltatnom xenon helyet?? :F :D

(#6141) dragonfx válasza Rick4 (#6138) üzenetére


dragonfx
veterán

:D
télleg amugy nem sokat változott.de azért üt.
persze a bmw után...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6142) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#6107) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Híjj, itt szoktunk nyomulni éjszaka haverokkkal. 7:58-nál a kanyar a (nekünk)híres "ceredi rettenetes". Ott szoktunk mindig megállni, szivarozni, kibeszélni a nagy dolgokat. Régebben még nem volt benőve, szépen be lehetett fordulni a padkához, és a völgybe szépen bevilágítani...hajjaj, régi hangulatos éjek..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#6143) t1 válasza _seth_ (#6104) üzenetére


t1
addikt

ez kurva jó :D

(#6144) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy!

Most egy szuzi 1000cc-t kérek néha el és meglepődtem ,hogy igazából nem is olyan vészes.Legalább is a fogyasztása tényleg tuti.
3000ft félig raktam a tanját és már el autókáztam vele tőbb mint 180km és még van benne.
Azt hiszem asszony leteszi a jogsit valami hasonló gépet veszek neki. :C

(#6145) t1 válasza #00809728 (#6144) üzenetére


t1
addikt

ki mondta h vészes? :) jó verda de nem megy semmit sem

(#6146) Dumb válasza #00809728 (#6144) üzenetére


Dumb
senior tag

Nem GSX-R? :)) 25 literes a tankja? :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#6147) dragonfx válasza #00809728 (#6144) üzenetére


dragonfx
veterán

suzi törik..akkor inkább az uj swiftet...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6148) ttoth


ttoth
tag

Sziasztok!

Bocs, ha már volt, de normális esetben évi hány kilómétert lehet átlagosnak mondani? Egy kereskedő azt mondta, hogy 5 éves kocsinál a 100 ezer km nem sok, de az pont duplája az évi 10 ezer km-nek, aki szerintem nem sok. Hogy van ez akkor?

Másik kérdés, hogy szerintetek 5 éves Skoda Fabia, vagy 5 éves VW Polo IV éri meg jobban? A vezess.hu-n nagyon dícsérték a Polot, de a Skodáról sem írtak rosszat.

[link]
[link]

Nektek mi a véleményetek?

Űűű, de szép eketárcsa!

(#6149) lsc válasza ttoth (#6148) üzenetére


lsc
nagyúr

Szerintem az évi 20 ezer körüli km az nem sok , mostanában normál használat mellett ez átlagos .

A kocsi válsztásnál meg inkább megtartom a véleményem :) .

Az élet kegyetlen .

(#6150) ToRR3nt3 válasza ttoth (#6148) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Szia!
Nekem Polom van az öregemnek Fabia. Majdnem tök egyforma a kettő, főbb alkatrészeket tekintve. Az alváz, motorok, fékek azonosak úgy tudom. Viszont szerintem a belső tér, a műszerfal meg a kárpitozás a VW-ben szebb. Meg én jobban érzem magamat egy VW-ben mint egy Skodában. ;)

Ja az enyém októberben múlt 2 éves és 55ezer km van benne. Sokat használom, főleg munkára.

[ Szerkesztve ]

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.