Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5251) Integra


Integra
titán

potom 7 milko
eszem megáll, mitől olyan kurva olcsó ott minden...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5252) lajafix válasza Integra (#5251) üzenetére


lajafix
addikt

ugye mily jó a 170es dollár/forint árfolyam? :))

Rock'n Roll

(#5253) lajafix válasza lsc (#5238) üzenetére


lajafix
addikt

kétértelmű volt, bocsánat! :))

Rock'n Roll

(#5254) Rick4 válasza Integra (#5251) üzenetére


Rick4
félisten

egy merev hátsó hidas, korszerűtlen futóműves orrnehéz benzinzabáló valamiért még sok is... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5255) zsoltee10 válasza Rick4 (#5254) üzenetére


zsoltee10
addikt

Értem a viccet, de ez azért egyszerűen pofátlanság. Ennyiért itthon egy Vectrát kapsz 120 lóerővel. pff. :(((

(#5256) hobizoli válasza lajafix (#5252) üzenetére


hobizoli
nagyúr

LOL mar "csak" 171Ft :Y

Igy haladunk lassacskan 1:1-be is megy majd :DDD

több drón kell ;P

(#5257) Integra válasza Rick4 (#5254) üzenetére


Integra
titán

mondjuk ennyiből megvan a legújabb 350z is az usa-ban... :)

az viszont elég nehezen magyarázható hogy hogy lesz itthon egy 7 milkós autó a duplája. előszeretettel hallom amikor az importőrök makognak ilyenkor hogy hát ezért meg azért..

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5258) Integra válasza hobizoli (#5256) üzenetére


Integra
titán

ezt te se gondolod komolyan, kitalálnak akkor valamit.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5259) lenox válasza Integra (#5251) üzenetére


lenox
veterán

Ez az, hogy nem olcsobb, csak nem szopatnak minden hulye adoval. 7 milko, +10% vam, +20% afa, +3.2 millio regado, az annyi mint 12.44, at is kell hozni, az 13, kis nyereseg, 15. Tobb mint 2-szer annyi lesz nalunk. Ami nem meglepo, mert mar a mustang is 4 milka helyett 10 lett mire ideert.

(#5260) Rick4 válasza lenox (#5259) üzenetére


Rick4
félisten

adott mindenkinek, hogy ne a legdrágább megoldást válassza....persze akinek jó dupla áron is, annak hadd szóljon... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5261) fokukac válasza Rick4 (#5260) üzenetére


fokukac
nagyúr

okíts mester.
mutasd az utat, hogy kell mindenkinek cégautót csinálni a tótoknál!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5262) Rick4 válasza fokukac (#5261) üzenetére


Rick4
félisten

várj, ne figurázd ki, tényleg így van... :DDD csak egy példa: van a pláza, meg van a kínai piac...és van a columbia dzseki, amelyiket az egyik helyen 25ért, a másikon 8ért veszed meg...de a kabát ugyanaz nem? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5263) Integra válasza Rick4 (#5262) üzenetére


Integra
titán

aha, persze:)
eredeti jó columbia dzsekit 30 alatt is max leértékelve kapsz trekking vagy márkaboltban..
8e kínai piac, ja, persze... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5264) lajafix válasza fokukac (#5261) üzenetére


lajafix
addikt

ne hergeld, mert a végén még ezt a témát is bezárják a modik mint a pholitikát! :))

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#5265) Integra válasza lajafix (#5264) üzenetére


Integra
titán

azt már rég ideje volt...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5266) fokukac válasza lajafix (#5264) üzenetére


fokukac
nagyúr

erre gyúrok :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5267) lajafix válasza fokukac (#5266) üzenetére


lajafix
addikt

lerriflinta szerepében @ a PROVOKÁTOR :DD

Rock'n Roll

(#5268) Rick4 válasza lajafix (#5264) üzenetére


Rick4
félisten

talán inkább neked is el kellene dönteni, hogy nem írsz ide semmit, vagy ha igen, csak a témával kapcsolatosan.... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5269) SaNyEe válasza Rick4 (#5242) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

de abba beleöntheted a TG gazdaságos olajat is nyugodtan. A másik meg, hogy amelyik 2ütemű motornak ugyanúgy olajdeknije szivattyúja etc volt azok egyrészt ritkák mint a holló, legtöbbször nem is utcai gépekbe építették őket. Amúgy tény, hogy vannak :) meg az is, hogy mióta nincs keverék benya azóta ezzel külön kell foglalkozni sajnos :( Bár én egyáltalán nem bánom, hogy kihalnak végre ezek a kétütemű masinák a közutakról :)

-- end of transmission --

(#5270) Dumb


Dumb
senior tag

Ha érdekel valakit, felrakhatok pár oldalt ebből a kötetből. Benne van a teljes elérhető modellpaletta :DD [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5271) csapos2


csapos2
addikt

Üdv mindenkinek!

Egy hülye kérdés:

Honnan tudom meg, hogy egy bizonyos autót, hol gyártottak?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5272) Rick4 válasza SaNyEe (#5269) üzenetére


Rick4
félisten

beleöntheted, de gondolom nem véletlenül van direkt kétütemű motorolaj, valami csak lehet benne, amitől jobb lesz..3 napja ment egy előttem, egyrészt piszok büdös volt, nem voltam elég gyors a belső levegő keringetésre kapcsolással, mellette meg gondolkodtam, milyen gáz lehet, megtankolod a gépet 18.43 liter benyábal, utána meg számolsz, hogy mennyi olaj kell mellé...méricskélsz, beleöntöd, csak utána mehetsz... :( nem a 21. századba való gépek ezek...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5273) Rick4 válasza csapos2 (#5271) üzenetére


Rick4
félisten

valahol lesz egy felirat: made in....., na innen fogod tudni.. ;) minden kis egyforintos kütyüre rá kell írni, hol gyártották, egy autóra miért ne kellene? persze még a nullrevízió előtt kell keresgélni..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5274) csapos2 válasza Rick4 (#5273) üzenetére


csapos2
addikt

Mennyi a valóságalapja annak, hogy a nem Németországban gyártott fordokhoz nem lehet normálisan alkatrészt kapni? Egyáltalán különbözhet más-más helyen gyártott, de ugyanolyan típusú autókhoz az alkatrészellátottság?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5275) Rick4 válasza csapos2 (#5274) üzenetére


Rick4
félisten

nem tudom, itt Szegeden van egy korrekt csak forddal foglalkozó cég, németektől rendelik az alkatrészt, bármit lehet kérni, korrekt áron, gyorsan itt van....gondolom a fordnál is úgy működik, hogy a portfólióban szereplő minden termékhez ugyanolyan szolgáltatást kell nyújtaniuk, ez elvben független a gyártás helyétől. inkább a forgalmazás oldaláról közelítem meg. ha magyarországon lehet venni brazíliában gyártott fordot, akkor alkatrészt is kell biztosítani hozzá...azon is csodálkoznék, hogy amikor 3-4 márka verdái épülnek ugyanolyan padlólemezre, készülnek ugyanolyan hajtáslánccal, cserélgetik a motorokat oda vissza, pont amiatt lenne gond egy cégen belül, hogy más országban gyártanak "inkább azt mondanám: szerelnek össze" autókat... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5276) csapos2 válasza Rick4 (#5275) üzenetére


csapos2
addikt

Én is így gomdolom. Majd meglátjuk. Köszönöm a segítséget.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5277) Rick4 válasza csapos2 (#5276) üzenetére


Rick4
félisten

esetleg leírhatod a konkrét esetet..itt próbálkozz, ha valami komolyan érdekel: [link] ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5278) Produkció válasza Rick4 (#5277) üzenetére


Produkció
senior tag

on: BMW ;)

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#5279) Rick4 válasza Produkció (#5278) üzenetére


Rick4
félisten

látom, részedről ez elég súlyos eset... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5280) lajafix válasza Rick4 (#5268) üzenetére


lajafix
addikt

pont egy futóindexű nick mondja ezt? :DD
fordhoz még a Cromax mellett, a nagyauto.hu és a fordalkatreszek.hu is ajánlott.(ennek honlapja nem megy)

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#5281) Integra válasza Rick4 (#5279) üzenetére


Integra
titán

biztos a csengettyűs sipkás idehozta egyik bankdenszhallos spanját... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5282) I_Am válasza lsc (#5232) üzenetére


I_Am
veterán

Szerintem rosszul olvastad. Én a manuális szelephézag állítást írtam a zsigulira és az automatát meg a hidrotőkés megoldásra. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5283) Omni válasza csapos2 (#5271) üzenetére


Omni
aktív tag

Természetesen a VIN számból (alvázszámbó) :) Ford

(#5284) lsc válasza I_Am (#5282) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

"A hidrotőke egészen véletlenül nem arról gondoskodik, hogy a kopásból adódó szelephézagot állítsa után?" Ez volt a kérdés . Erre írtad az # 5221-ben :" Van manuális mint a zsigulikban , és van automata , amit az olajnyomás vezérel ." Ehhez csak annyit fűznék hozzá , hogy a " manuális" az nem hidrotőke , talán mégsem nekem vannak olvasási problémáim . / Egyébként én sejtettem , hogy mit akarsz írni , viszont egy nem hozzáértő erre hivatkozik , szerintem ha csak kiröhögik még jól is jár ./

Az élet kegyetlen .

(#5285) csapos2 válasza Omni (#5283) üzenetére


csapos2
addikt

Óóó, köszönöm. Eszerint ezt kell néznem European model lines?
Ha igen, akkor az W, Ford Spain-t jelent.
Az alkatrészes kérdésemről tudsz valamit?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#5286) dragonfx válasza Produkció (#5278) üzenetére


dragonfx
veterán

ez az teso jól beszélsz... :R majd írjá a klubba....Jó az aláírásod. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5287) Dumb


Dumb
senior tag

Igényes tulajdonostól [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5288) Bubu79 válasza Dumb (#5287) üzenetére


Bubu79
addikt

Az ott nemes penész? ;] Nem gyenge - legalább letakarította volna mielőtt megcsinálta a képeket :U

lsc: nem mondod? :P Az ilyen tulajt eltiltanám az autótartástól... Meglepően tisztának látszik viszont a külcsínyhez képest a belbecs - biztosan sűrűn volt nyitogatva...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5289) lsc válasza Bubu79 (#5288) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

Szerintem rosszul látod , az "konzerváló por " ;] . / Ezért "igényes tulaj " :DDD ./

Az élet kegyetlen .

(#5290) Integra


Integra
titán

vadítóan új golf..... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5291) BlacKSouL válasza Integra (#5290) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Elölről: cseréld ki a lámpáit és a hűtőrácsot, és kapsz egy Aurist
Hátulról-oldalról: Stilo SW, a vak is látja.
:D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5292) Dumb válasza Integra (#5290) üzenetére


Dumb
senior tag

Lecserélték az első fényszórókat? Nagyon jó! Kell egy! :))

A marketingje mellé adhatnak majd zacskót, hogy belerókázzak :)

[ Szerkesztve ]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5293) lsc válasza Integra (#5290) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

"Hatalmas" előrelépés :) .

Az élet kegyetlen .

(#5294) aesir válasza Integra (#5290) üzenetére


aesir
veterán

Brutálisan ortopéd lett azzal, hogy meghosszabbították a hátulját.

Van saját életem...

(#5295) dragonfx válasza Integra (#5290) üzenetére


dragonfx
veterán

első fényszóró csere és annyi :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5296) lsc válasza dragonfx (#5295) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

Azért a motorháztetőn is kalapáltak egy kicsit :D .

Az élet kegyetlen .

(#5297) (Kolombusz) válasza Integra (#5257) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Egy 350Z meg azért mégiscsak egy 350Z. :R

(#5298) Dr. Ernő


Dr. Ernő
tag

Hihetetlen technikai forradalmon ment keresztül a BMW és csak most vettem észre. :DDD
Megnéztem ezt az adatlapot
[link]
elképesztő dolgokat látni. (pl 325i)
1990-ben az E30 325i ami tényleg 2.5-volt 170 lóval és 1180kg-al, 9,7-es átlagfogyival 8,3s alatt volt százon. 10 évvel később E46 325i ami szintén 2.5 volt, + 22 lóval, +305 Kg-al 9,1-es áltaggal is szép fejlődési eredmény.
De ma 2007-ben 325i ami háromezres, 1500 kg, 7,1-es átlagfogyival van megáldva és amellett hogy 7.0 alatt van százon, 170g/km Co2-t produkál.
Ez önmagában elképesztő érték mivel semmilyen háromezres motor nem tud még csak hasonlót sem. Ezenkívül, majd megfutja a 250-et. Csodálatos, nem fogyaszt, környezetbarát,
és megy mint állat. Olyan mint egy Porsche csak sokkal jobb. Mert egy 2.7 –es Boxter ami 245 ló, 125kg-al könnyebb, alig gyorsabb, miközben 2,5 literrel többet fogyaszt százon és CO2-je 222g. Úgy látszik a BMW-nél kicsit más mérési eljárásokat alkalmaznak, hogy a környezetvédelmi adatok „megfelelőek legyenek”.

(#5299) Dumb válasza Dr. Ernő (#5298) üzenetére


Dumb
senior tag

Országúton szerintem elérhető a 7, városban viszont egyáltalán nem :)

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5300) (Kolombusz) válasza Dumb (#5299) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Távolságtartó automatikával (ha van ilyen a nagy bmw-éknél), kamion mögé, szélárnyékba beállva biztosan. :DDD

Amúgy nyugis vezetéssel szerintem is hozható a 7 literes átlag. Faterak tuti menne. Rendszeresen 5 liter alatt fogyaszt a primeraja.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.