Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5501) fokukac válasza lajafix (#5500) üzenetére


fokukac
nagyúr

még a lányát keresem, de majd tudósítok :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5502) BlacKSouL válasza Zozzant (#5498) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Dehogyis, ez csak reklám.
A ködlámpát minimum a helyzetjelzővel együtt lehet csak kapcsolni, magában nem. Van ott tompított is csak ott épp nem égett. Tehát ködlámpa a helyzetjelző, tompított, fényszóró módokban is működik. A ködlámpa nem helyettesítheti a tompítottat.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5503) lsc válasza dragonfx (#5495) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

Akkor ajánlom a Toyota Avensis D -Cat dízelét , igaz annak nem csak a hangja jó :) .

Az élet kegyetlen .

(#5504) dabadab válasza BlacKSouL (#5502) üzenetére


dabadab
titán

Elvileg fenyszoroval nem kellene egyutt menni, mert semmi ertelme (ill. valoszinuleg szabalytalan is, de most lusta vagyok utananezni).

DRM is theft

(#5505) BlacKSouL válasza dabadab (#5504) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ennél megy, kipróbáltam, hegyi utakon szűk szerpentinszerű kanyarokban nem világít be a kanyarokba se tompított, se fényszóró, és egyszer fényszóró mellé bekapcsoltam a ködlámpát is, és az kellemesen bevilágított a kanyarba, tehát működött együtt.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5506) I_Am válasza dabadab (#5504) üzenetére


I_Am
veterán

Nekem is lekapcsolja a refit a ködlámpa.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5507) dragonfx válasza I_Am (#5506) üzenetére


dragonfx
veterán

tényleg?

én ugy tudtam kézzel kell lekapcsolni :C :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5508) Petes válasza Integra (#5471) üzenetére


Petes
tag

Integra:

A milyen olaj kell bele kérdésemhez:

SR20-as 2000 ccm-es 143 lovas, ha minden igaz 4 liter olaj kell bele. [link]

Amikor megvettem a szervizben ahol átnézettem kicserélték az olajat, de egyrészt fogalmam sincs milyet tettek bele, (lehet hogy nem a legmegfelelőbbet) másrészt most nem oda viszem és a lehető legjobbat akarom megvenni amit majd előttem beleönt a szer

(#5509) Dumb válasza KubanitoS (#5478) üzenetére


Dumb
senior tag

Hallgas meg egy új BMW dízelt :) Akár alapjáraton is.

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5510) fokukac válasza Dumb (#5509) üzenetére


fokukac
nagyúr

az is kerreg.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5511) dragonfx válasza Dumb (#5509) üzenetére


dragonfx
veterán

klassz :K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5512) BlacKSouL válasza fokukac (#5510) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én eddig a 320d motorját hallottam leghalkabbnak, bár nyilván nem hallottam még a világ összes dízelmotorját. De ez kívülről-belülről nagyon diszkréten kerregett.
És egy Volvo 740-nek volt a leghangosabb, valamint egy Golf II-nek, nemtom milyen motorokkal, de két utcával odébb is hallottam a házak között ahogy elindult vele a csákó.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5513) hobizoli válasza dragonfx (#5507) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Tavfeny mellett ki kell kapcsolodnia az elso kodekeknek, tompitottnal vilagithat a magyar szabvany szerint legalabbis

hobizoli

több drón kell ;P

(#5514) fokukac válasza BlacKSouL (#5512) üzenetére


fokukac
nagyúr

és hol hallottad csendesnek?
kívül, vagy belül? mert belül lehet, higoy le van szigetelve, de kívülről ugyanúgy hangosan kerreg a bmw dízel is, mint a többi.

ui. az egyetlen dízel, amiről eddig nem vettem észre, hogy az, az a honda accord dízele volt (i-cdti, vagy hogy hívják). pedig vagy egy percig jött mellettem, csendes kertvárosi környezetben, és mégsem vettem észre. magam sem értettem.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5515) dragonfx válasza BlacKSouL (#5512) üzenetére


dragonfx
veterán

Az is...de csak ujonnan.....nemrég hallottam e46 320d-t...hátérződött szegényen már nem 5 számjegyet ment... :O ....mondjuk lehet csaka kipuf.ja volt lyukas valahol....

Ahonda dízele halk, de szeritnme ami hazsnáltna is halk az a mercié....

hobizoli>>nekema tompított mellett ég a távolsági...csak távolságit nem próbáltam eddig

más:

multkor volt ez téma itt>>hogy tudta seth bezárta, és le leuzereztetek mér nem értem...

minap kinyitottam a driverajtót, kiszálltam,meg próbáltma lenyomni..és biza nem ment...sőt megpróbáltama mitfahrer felőlit az sem ment, uy hogy nyitva volt.....a riasztókütyü egyből lezárta szal....a hiba nem az én ótómban van... :P

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5516) Integra válasza Petes (#5508) üzenetére


Integra
titán

én mobil-1 0w-40 protection formula supersyn-t használok
4 lityó most csak 8900ft. neten megrendeled és házhoz viszik. innen veszem
az egyik legjobb, igaz hondákba. nem tudom hogy a nissan hogy szereti, de én nagyon örülök hogy átváltottam castrolról, évek óta csak ez megy mindegyik hondába.
ezt bátran merem ajánlani. nagyon jól bír 10e km-t.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5517) Integra válasza dragonfx (#5515) üzenetére


Integra
titán

azért hallgass meg egyszer egy i-ctdi motort, a merci sehol sincsen járáskultúrában és csöndességben a hondához képest. egyáltalán, a kategóriában egészen biztosan nincsen ilyen csöndes, kultúrált villanymotor. erősebbek már bőven vannak, de tényleg ez az egyetlen blokk amiről menet közben kintről se hiszi el az ember hogy dízel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5518) hobizoli válasza Integra (#5517) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Hehe....bent tok halk sok dizel, kint meg kiaf@szterdekel. Akkora ugyet csinaltok ebbol a halksagbol meg jaraskulturabol, mintha lenne aki ez alapjan vesz autot, hogy ez hany decibelen ketyeg meg az mennyin. Tenyleg van ijen ember vagy csak keressuk a kakan a csomot, mert vmibe mindig bele kell kotni? Minden dizelt meg lehet csinalni kint is tok halkra, kerdes igenylik-e a vasarlok, mert ha nem, akkor a gyar feleslegesen pusztan onszorgalombol nem fogja annyira korbe hangszigetelni, mert az neki loveba kerul, a vevok meg ettol tobbet nem fognak venni sot, dragul a termek eloallitasi koltsege, amit vagy egy magasabb arral tud kompenzalni, vagy kisebb lesz a profitja, es a kisebb -vagy igy mar nagyobb ardiffi- miatt lehet egy masik gyarto modelljet valasztja.
Menet kozben meleg motornal a TD Tipo-mrol se vettek eszre, hogy dizel sot, bealltam a kutra, a kutas mar tolta volna be 98-s pisztolyt, mert azt hitte benzines. Aztan gyorsan felvilagosittam, hogy azert van a hatuljan az az 1.9TD felirat, mert nem benzines, hanem dizel. Ugyhogy ebbol is azt gondolom, hogy kivulrol kelloen halk volt. Aztan ezen annyi takaro hangszigeteles nem volt meg, hogy semmi, a szem elott ott volt az egesz technika. Hidegen "hangos" volt, de az 1-2perc mulva elmult, ahogy uzemmeleg lett, aztan meg kit erdekelt? Senkit. Azt sem, aki kintrol hallgatta, bentrol meg aztan vegkepp nem erdekelt.

hobizoli

több drón kell ;P

(#5519) Integra válasza hobizoli (#5518) üzenetére


Integra
titán

mindig megmosolygom mikor jössz ezzel a traktor tipos sztorival:)
meg azt is mikor megpróbálod fikázni a honda dízelét. értem én, hogy a fiat még nem jutott el annyi év után erre a szintre, amit a honda egyből megütött, de annyi baj legyen ;)
nem az roncs tipo volt jó autó, hanem a kutas hülye, vagy épp nem ment az autó, akkor meg bármelyik lehet ugye.. az meg, ha járt a motor és nem vette észre hogy dízel, az ilyet elkell hajtani a csudába inkább..
csak ne gyere már itt 2007-ben egy csörgő roncssal állandóan példálózni, kutya se hiszi el ezt, aki picit is ért az autókhoz.
legalább valami új modern multijettel példálóznál, akkor hihetőbb lenne:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5520) BlacKSouL válasza fokukac (#5514) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kívülről. Belülről is csendesnek tűnt, de kívülről nekem tompább morgás, ketyegés hallatszott mint a többi autó dízelénél. Inkább olyan kiegyensúlyozottnak tűnt. Nem vetekedhet a benzines csendjével, de mégis. Persze lehet hogy csak szubjektív. Szégyenszemre a Hondáét még nem hallottam a mai napig, de ismerősömnek van, asszem már a jogsiját is visszakapta :D majd megkérem kerregtesse meg nekem egy kicsit, hagy halljam.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5521) Integra válasza BlacKSouL (#5520) üzenetére


Integra
titán

érdemes, meg vigyen egy kört, egész jól el is lehet pörgetni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5522) fokukac válasza hobizoli (#5518) üzenetére


fokukac
nagyúr

három eset van. vagy Te vagy hallákárosult, vagy a kutas, vagy mindketten. ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5523) Petes válasza Integra (#5516) üzenetére


Petes
tag

Köszönöm!

(#5524) Integra válasza Petes (#5523) üzenetére


Integra
titán

nemtom hogy milyen lötty volt eddig az autódban, de valszeg észrefogsz venni valami különbséget. szubjektív tuti. szerintem nyugodtabb lesz a motorod és csöndesebb. pedig ez nagyon tuti kis motor már alapból amid van:)
amire kíváncsi leszek, az az, hogy olajfogyid lesz e vagy sem, és változik e a fogyasztásod és ha igen, milyen irányban.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5525) Dumb válasza fokukac (#5510) üzenetére


Dumb
senior tag

De nagyon messze van egy TDCi-től. A Hondáé is jó lehet, nem tudtam eddig közelről megfigyelni.

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5526) fokukac válasza Dumb (#5525) üzenetére


fokukac
nagyúr

vakok közt a félszemű a király :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5527) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Esetleg erre valaki valamit? Nincs autóm, azért kérdezem, azt hiszem nem rossz helyen.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#5528) dragonfx válasza Integra (#5517) üzenetére


dragonfx
veterán

nem vezettem, utcán láttam már többet menni állni,tényleg halk nincs hangja, de mivel ha jól tom írtó uj az accord ezen i-ctdi motorja,majd idővel derül ki mennyire jó..mert ujonnan szerintem mindne dízel halk, nem tisztelet a kivételnek :((( ....Általánosságban elmondható a kis dízelek halkak,pl:amondeo dízmocija tényleg katasztrófa, de pl:fiesta 1.4 tdci szerintme viszonylag halk....Az elöző C és Emerciket látva cdi verzióba azt szürőm le ővéké sokat futva is halkabb marad mint az átlag...ettől független nem kéne dízel, semerci, se honda, se bmw....az autó benzinnel megy :R ...ha jól tudom te is valami hasonló állásponton vagy....

pl:az e90 dízeljére is azt mondom halk mivel irtó uj mind..értsd 100e alatt van mind...majd 200 körül kiderül mennyit ujítottak rajta hogy 151 lóból 177 lett..na meg a biturbós 335d meg 123d hangja milyen lesz ez méginkább foglalkoztat.... :U ..mondjuk 200e futott kilómétert elérve....az említett e46 320d is csendes volt régebben mikor még kevesebbek voltka benne....detény szerintme annak hangosula dízel aki nem törődik vele nem gondozza....
Szeritnme dízelel többet kell törödni és a törődés drágább is, de ha hamar értsd 5 éven belerakod azta km-t amennyi idő alatt behozza neked az árát, akkor megérte....dízel például 15évre venni örültség....szvsz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5529) dragonfx válasza CYBERIA (#5527) üzenetére


dragonfx
veterán

szia!

reg.adó akkor kell ha külföldről hozod a verdát, az ujjak árába már benne van, a súly/teljesítményadót neten ki tudod számolni, sok helyen ott van mennyi,kb egy 10-15e-skiadás évente, kell téli nyári gumigarnitura, kötelező biztosítás, cascot csak akkro köss ha uj vagy közel uj autot veszel, a súly és teljesítményadó ugyanaz cskaátneveződőtt ki kieldöntheti jól avyg rosszul járt amásféle díjszámítással, fél évente kell fizetni önkormányzatnak, kapsz csekket ha bejelented hogy tiéád az auto, átírás, törzskönyv+100k kb az első szervízre.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5530) plömplöm


plömplöm
őstag

vajon miért nincs használt 7üléses logan a piacon? az a kevés elvetemült aki ilyet vett, annak bevált? vagy presztizskérdést csinál belőle és használja akkor is ha meggyűlölte az első hónap után? nem mintha drága lenne vadiújonnan, de akkor is, hasznauto.hun nincs egy darab sem...

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#5531) Integra válasza dragonfx (#5528) üzenetére


Integra
titán

nekem több okból se kellene dízel.
először is, mert azért pörög 9500at az autóm, mert egy sportautó legyen sportautó és nem traktor.
másodszor ahogy te is mondtad, a dízel ha bekrepál, gatyád rámegy. annyira nagy nyomáson dolgoznak a dízelek, hogy előbb utóbb úgyis hiba lesz. főleg ha jönnek a 3ik generációs dízelek.. a hegyes dízelekkel sem értek egyet, de úgy tűnik a verseny most ezt követeli meg.
harmadszor a dízel üzemanyag ára is úgy ugrál, ahogy a piac mondja, itt már drágább a dízel mint a benzines, ha jól tudom már mo-n is több helyen. a dízelesek meg hőbörögnek. én meg mosolygok rajta:) tisztára mint az ilferro és egyéb kóklerek ügyében, amikor nem értették hogy ez hogy lehet és hogy átverték őket..
harmadszor, kis és könnyű autóknál semmi sem indolkolja a dízelek használatát, bizonyos fokig igenis környezetszennyezőbbnek gondolom a modern benzineseknél. itt már sokszor nem lehet az utcán se járni a dízelek annyira zavaróan kaparják az ember torkát.
ez az egész dízelmánia csak parasztvakítás és divat, közben semmivel sem olcsóbb mint modern benzinessel járni.
természetesen nagy tömegű járműveknél már indokolt, de sokkal szigorúbb környezetvédelmi védelemmel, amit persze az autógyártók nem akarnak megcsinálni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5532) Bubu79 válasza hobizoli (#5518) üzenetére


Bubu79
addikt

Osztrák olajos kútnál jártam úgy, hogy éppen csak ki tudtam szállni, mielőtt a kutas hirtelen felindulásból bevágta volna a gázolajos pisztolyt a tankolónyílásba...

Az autó nem kerregett, egyszerűen csak (állítása szerint) megszokta, hogy ezek az autók mind dízelek szoktak lenni :U ( benzines E36 - az nem tűnt fel neki, hogy túl szőke vagyok ahhoz, hogy hyperpigmentáltnak lehetne tekinteni :U )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5533) dragonfx válasza Integra (#5531) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor ezek szerint megvana type-R-ed gracca..
Hát igen egy porlasztócsúcs vagy turbócsere inkább nemmondomemnnyibe fáj..kb mint benzinesnél egy motorgenerál...
Mondjuk a dízelek lassna erősebbek elsznek mint a benznesek, ez elég durva tán ezé nem bírnak annyit....177 lovas a 2.0d hát...hmmm.....26 ló hogy jöttelő hirtelenjébe....
De tény 8 alatt benzinessel nem fogsz tudni fogyasztani és kispénzűeknek..vagy akinek számít mert sokat megy hogy csak 5öt eszik azoknak jobban meg fogja érni...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5534) Integra válasza dragonfx (#5533) üzenetére


Integra
titán

egy feltöltött motornál mindig könnyebb pár plusz lovat találni, én ebben nem látok semmi különöset. most a dízel a divat, ezt fejlesztik mindenhol, mert amíg az ember csak annyit lát hogy a kútnál mennyit tankol, addig esélye sincsen másra a gyártóknak, mint ezt tenni.
az meg nem érdekli őket ha tönkremegy és újat vesznek

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5535) dabadab válasza Integra (#5531) üzenetére


dabadab
titán

"ez az egész dízelmánia csak parasztvakítás és divat"

Azert eleg konnyen atugrasz afelett, hogy a dizelmotor inherensen jobb hatasfoku, mint a benzines.

DRM is theft

(#5536) Integra válasza dabadab (#5535) üzenetére


Integra
titán

odaírtram, hogy bizonyos önsúly felett én is helyeslem a dízelt a megfelelő környezetvédelmi eszközök beszerelésével:)
cayenne turbo 70 literes fogyasztása elgondolkodtatott hogy van e értelme az egésznek, városban se jöttem ki vele 26 liter alatt.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5537) fokukac válasza dabadab (#5535) üzenetére


fokukac
nagyúr

de attól még füstös traktor :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5538) CYBERIA válasza dragonfx (#5529) üzenetére


CYBERIA
őstag

Értem, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#5539) dragonfx válasza Integra (#5534) üzenetére


dragonfx
veterán

kútnál mennyit tankol?..hát nem a benzin dízel perliter ára között fogja látni...max. azért mert 5öt eszik nem 8at.
Ez így van aza divat, de én nem akarok újjat venni ha bexarik valami rajta. :R ...benzines tovább bírja.....
Egy uj benyásnál garantált a 250k megfelelő karbantartás mellett, egy dízelnél korán sem...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5540) BlacKSouL válasza hobizoli (#5518) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Egyébként annyiban számít hogy kifelé mennyire hangos az autó, hogy a városok, utak, de lassan a falvak zaját is 3 számjegyű decibel értékkel kell mérni. És a dízelek ebben jóval többet ártanak. Meg a lyukas kipufogók, sportdobok, stb, természetesen. Engem például idegesített a Váci úton lakva a borzalmas zaj, ami ismétlem nem feltétlenül csak a dízelek miatt van, de akárhonnan nézem egy korszerű normális méretű benzinmotor alapjáraton is és pörgetve is jóval csendesebb, mint akár a korszerű dízel.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5541) lorcsi


lorcsi
veterán

(#5542) lsc válasza lorcsi (#5541) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

Még szerencse , hogy már bőven túl vagyok az ebéden , a formatervezője azt hiszem próbálhatna más munkát keresni .

Az élet kegyetlen .

(#5543) dragonfx válasza lsc (#5542) üzenetére


dragonfx
veterán

hát kb ja...
de azért jöhet bármikor szívesen... 2 bmw-t veszek belőle :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5544) BlacKSouL válasza dragonfx (#5543) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem inkább jöhet kettő. És egy rendes BMW-t veszek belőle :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5545) dragonfx válasza BlacKSouL (#5544) üzenetére


dragonfx
veterán

gonosz vagy :P ..tudom 530d-tmi?...
nem kell 5ös mert angy sőt uj se kell....e46 325ci M-pack..ha már rendes ujabb és mindenárón az egészet el akarnám költeni másik autóra...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5546) Rick4 válasza dabadab (#5535) üzenetére


Rick4
félisten

szép szó ez az inherens, csak elfelejtettél valamit: azt a hatásfokot miben mérjük. gondolkodj egy kicsit, sok embert nem a hatásfok érdekel, ennyi erővel beszélhetnénk a hengerek kompressziójáról is, ott is a dízelmotor a nyerő. érdemes lenne kiszámolni, hogy beletett pénz per kivett pénz, minusz ráköltött pénz, vagy 100.000km alatt kifizetett minden forint( autó ára, üzemanyag, szervizkötség) a hatásfok azt is jelentheti, hogy mondjuk 8 millió forintból veszek egy valamilyen benzinest, meg egy ugyanolyat, csak dízelt, ebből szervizeltetem, ebből tankolom, és melyik megy el messzebbre..innentől a dízel sok embernek egyszerűen nem jó üzlet..másoknak nem szimpatikus..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5547) BlacKSouL válasza Rick4 (#5546) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ráadásul a dízelek télen órákig fagyasztják a sheggem, mire hajlandóak bemelegedni. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5548) dabadab válasza BlacKSouL (#5547) üzenetére


dabadab
titán

Normalisabb dizelekben van vmi kiegeszito futes is, az meg talan nem olyan nagy tragedia, hogy az uzemanyagot arra hasznalja, hogy az autot hajtsa.

DRM is theft

(#5549) Rick4 válasza BlacKSouL (#5547) üzenetére


Rick4
félisten

mondjuk ilyen szempontból rosszak, mert nem termelnek hőt, bár ez pont azért van, mert a főtengely forgatására megy el a gázolaj nagy része..de a kiegészítő fűtés meg még hatékonyabb, mintha a motorral fűteted fel a radiátort, azzal meg az utasteret...szal valahol mégiscsak jó az úgy, mert ugye itt nálunk csak fél évig van rossz idő.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5550) Integra válasza dabadab (#5548) üzenetére


Integra
titán

webasto-ra gondolsz, egyes típusoknál szerződés alapján gyárilag szerelik, de amúgy meg utólag bármikor beszerelhető garanciával.
szerintem iszonyatosan jó kütyü, maximálisan megéri az árát
már ha valaki kicsengeti érte a valag pénzt...
én is elfogadnám..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.