Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5051) I_Am válasza Rick4 (#5049) üzenetére


I_Am
veterán

Az autó tulajával beszélgetsz. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5052) I_Am válasza q765 (#5048) üzenetére


I_Am
veterán

Nem a motorikus dolgokra értettem.

Azt a takaros- hangfalas történetet azért igazán meg lehetne kicsit pofásabbra csinálni. Szerintem. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5053) q765 válasza I_Am (#5052) üzenetére


q765
tag

na végre:) lehet hogy tudok valakivel is értelmesen beszélgetni rola:)
mármint nem az a baj hogy nincs rajta spoiler, vagy mert nincs rajta motortuning..merthogy nem is szerettem volna rá.....felesleges..ez igy szép ahogy van....
..a csomagtartó beépitésről meg annyit még, hogy ez az amerikai változat, és a EAGLE jele van megcsinálva hátra...a bemélyedés, illetve a többi cumó...és igy fért el alá minden...az inverter, meg a többi alkatrész:)

(#5054) q765


q765
tag

takaros, hangfalas történet?? hogy ? ezt nem értem..lehet nagyon félrelátsz valamit:)

(#5055) I_Am válasza q765 (#5053) üzenetére


I_Am
veterán

De egy flokkolással sokkal jobban nézne ki, meg ha a neon nem csak ugy oda lenne biggyesztve, hanem eltüntetve, hogy csak a fénye látszódjon. ;)

szerk: gyűrött a hangfal körüli cucc. Nem tudom miből és hogyan van az a piros anyag, de nem gyári ha jól látom.

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5056) q765 válasza I_Am (#5055) üzenetére


q765
tag

gyakran cserélgetek erősitőt..és igy a legpraktikusabb:) különben én nem vagyok ilyen utcán becoololos parkolos...szoval a neon csak akkor megy ha felnyitom a hátulját...talikra is csak olyanokra járok ahol van egy pár DSM:)

(#5057) q765 válasza I_Am (#5055) üzenetére


q765
tag

az a hangfal körüli cucc az 5cm es szivacs

(#5058) I_Am válasza q765 (#5057) üzenetére


I_Am
veterán

prios szivacs?, vagy be van borítva valamivel? Mert azt látom, hogy pár helyen gyűrött, igy ebből következtetek arra, hogy valamilyen anyag még van rajta.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5059) q765 válasza I_Am (#5058) üzenetére


q765
tag

rajta van...csak kortbársonyszerűség..és amerre simitod arra megy a szőre:D:D vagy hogy mondjam...amugy egyébként a sarkoknál tényleg kicsit izé...

különben én bele vagyok buzulva az autokba...nagyon rossz állapotban vettem.... én csináltam meg mindent rajta sajátkezűleg. az egész autot..szoval ezt a csomagtarto beépitést is én varram..ugyhogy van benne pár ora munkám... ami alkatrészt cseréltem rajta mind ujra cseréltem. én nem szeretem azt, mikor az ember leadja az autoját, kihozza, és azzal vagizik amit nem is ő csinált.... a fényezése az CHristal pearls...magyarországon ha van belőle 10 db...

(#5060) q765 válasza I_Am (#5058) üzenetére


q765
tag

egyébként uj vagyok itt...volt pár PC alkatrészem..és el szerettem volna adni..megláttam a topicot, és beraktam a kocsit..nem gondoltam, hogy pár emberből ilyen reakciot vált ki:)
jah ez onnan jutott eszembe hogy az imént emlitették, hogy nem tudok a válasz gombra kattintani...nah mostmár tudok:D:E:D

(#5061) I_Am válasza q765 (#5059) üzenetére


I_Am
veterán

Akkor meg a fénykép nem a legjobb. ;)

A lényeg, hogy akkor ugyanolyan autóbolond vagy mint én. Én jövőre állok majd neki átépiteni kicsit a kocsimat. Igaz a flokkolást nem tudom magam megcsinálni, de amit lehet azt tuti, hogy hozzád hasonlóan én fogom megcsinálni a két kezemmel. :)

szerk: mondom, hogy a fénykép a rossz :))

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5062) q765 válasza q765 (#5059) üzenetére


q765
tag

visszatérve az előzőre..nem szerettem volna , csak bedobni a ládát, meg az ülés hátuljára az erősitőt..mint ahogy pár emberkénél van... azért ne mondjátok hogy csúny..mert láttam már rosszabat is...és nem hangnyomásra épitettem...egyépként szépségversenyen nyert már:) a fényezés élőben nagyon odaver:)

(#5063) I_Am válasza q765 (#5062) üzenetére


I_Am
veterán

Amugy miért adod el amikor végre készen van? :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5064) q765 válasza I_Am (#5061) üzenetére


q765
tag

én csak kissebb dolgokat csináltam..de ha gondolod dobok képeket..kb 3 hetes munkám volt az ablaktörlő alatti műanyag.... egy eagle jel van benne..:) nagyon tutko lett.... ilyen nincs mégegy:) my power:E:D keresek mégegy képet:)

(#5065) dragonfx válasza I_Am (#5061) üzenetére


dragonfx
veterán

fuu fekete-fehér belső eléggé ütni fog :K
mondjuk audira még nemláttma különösebb tuning spoilereket....de az a8 felnije ütne rajta amit mondtál is multkor hoyg szerezni fogsz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5066) q765 válasza I_Am (#5063) üzenetére


q765
tag

háát:) kinéztem egyet:) németországban..nem cserélném el semmiért..de....ez az slk:E:D

(#5067) Rick4 válasza q765 (#5060) üzenetére


Rick4
félisten

most komolyan ha a tied, hát megmondom, az a hátsó szivacsos kordbársonyos valami rendesen megdöbbentett...még néztem a hangszórót is, csak nem az orion HS 500ból való 30as bulgár mély... :DDD örülök neki, hogy szereted az autókat, magam is így vagyok ezzel, de én inkább a gyári állapot felé hajlok, nagyon nem alakítgatom ilyen formájúra...pl: neoncsövet sosem raknék bele...van valami statisztikád arról, hogy ez a csajozós autó mennyire csajozós autó? hány centivel lett tőle hosszabb? :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5068) q765 válasza q765 (#5066) üzenetére


q765
tag

[link]
ez az a műanyag...ha nagyon nézed ott a sas:E:D

[ Módosította: I_Am ]

(#5069) I_Am válasza dragonfx (#5065) üzenetére


I_Am
veterán

Ramses-t? Na azt tuti nem. :D

MaM felniket teszek rá. Belül pedig nem fekete fehér lesz, hanem fekete, nagyon kevés pirossal. Az autó fényezve lesz ha kész lesz, feketére. Spoilert pedig egy múanyagossal együtt gyártunk rá, tehát teljesen egyedi lesz a kocsi.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5070) q765 válasza Rick4 (#5067) üzenetére


q765
tag

szerintem erre nem válaszolok...ha teis gondolkodnád, hogy hpgyan hirdesd...

(#5071) q765 válasza q765 (#5068) üzenetére


q765
tag

(#5072) q765 válasza Rick4 (#5067) üzenetére


q765
tag

hogyha a gyári állapot felé hajlassz..hmm..én meg nem szeretem a csilivilli mélyeket....ezért választottam..:) de értékelem a véleményem ..magadat minősited:)

(#5073) Integra válasza Rick4 (#5037) üzenetére


Integra
titán

te nem tudom hogy miből gondoltad hogy húzom halasztom, én legkésőbb másnap beviszem:)
sőt én adásvételire még időpontot is ráírok.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5074) q765 válasza q765 (#5068) üzenetére


q765
tag

bocsi..nemtudtam hogy ilyen nagy..még uj vagyok:E :)

(#5075) dragonfx válasza q765 (#5068) üzenetére


dragonfx
veterán

uhh ez a faxa...tényleg xaroka fényképek hazsnáltauton ebbőlott semmi nem látszik.

I_am>>igen a ramsesre gondoltam. pedig fekete bőr, fehér flokk angyon zsír mind1...így meg maffia lesz fekete sötétítéssel :DDD ....tán a T jelet kiigazítód urbo végződéssel :D
egyedileg gyártottal aza baj üvegszálas mind törik mint a huzat pesti parkolás=halál

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5076) Integra válasza q765 (#5043) üzenetére


Integra
titán

szép mezőny lehetett, ahol ez többszörös díjnyertes lett:))
mi volt ez, bontex tuning kiállítás?:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5077) Rick4 válasza q765 (#5072) üzenetére


Rick4
félisten

én meg nem szeretem a csilivilli mélyeket...ezt pontosan mire és hogy érted?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5078) I_Am válasza dragonfx (#5075) üzenetére


I_Am
veterán

Mondom műanyagossal csináljuk. Nem gyantázott üvegszál lesz, hanem fogunk egy gyári spoilert és szétvagdossuk, összeforrasszuk, megcsiszoljuk..... ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5079) Rick4 válasza Integra (#5073) üzenetére


Rick4
félisten

teljesen jó, sajna tényleg ezt kell csinálni....csak amiatt gondoltam, hogy mondtad, 15 napja van... ;)

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5080) dragonfx válasza q765 (#5071) üzenetére


dragonfx
veterán

azé az ablakspricnik helyét rakd be valamivel..meg a lapátokat fogó 2 csavart fesd le..vagy tedd rá a fekete takarókupakot....mert így elrontja a képet..de aza láng mintás fekete műanyag odaüt..kell nekem is :DD

#5078>>uhh van ilyne aki ilyet megcsinál? :U elvállal?..ha kapcsid akkro ok,különben szerintme rengetegbe fájhat egy ilyne művelet.meg azé pesti utakra...fájó szívvel letettem én is az m-tek lökösről mert széttépi a járdaszél meg a kátyú....de acsavart küszöbb lesz mert az max. 1-2centit mélyít..meg ültetve szeba verda egy 40/20as konival ki is egyezenék :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5081) I_Am válasza dragonfx (#5080) üzenetére


I_Am
veterán

Tényleg szép lett. És tényleg el kellene a csavarokat tüntetni. (ha mást nem akkor feketéket betenni helyettük)

szerk: konik lesznek a rugók benne. :P

[ Szerkesztve ]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5082) q765 válasza dragonfx (#5080) üzenetére


q765
tag

ááh.....felesleges..irogatnom..olvass vissza..:( hm...........na megyyek joéjjt...köszönöm a beszélgetést...tényleg sokat okultam a kommentekből..tényleges érveket kaptam...:) majd megfontolom....

jóéjjt mindenki:)

(#5083) dragonfx válasza I_Am (#5081) üzenetére


dragonfx
veterán

apró pici dolgok sokat számítanak ám....mert látszanak...mondjuk egy neonkék spricnit berakni...világítósat...a csavarokat meg uv zöldre festeni..no cmment :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5084) q765 válasza I_Am (#5081) üzenetére


q765
tag

hát..kellene...de kinek nincs az autoján aproság amin nem kellene.... most ilyenekbe bele lehet kötni..meg a kis kőfelverődésre..hm....komolytalan....ez most nem neked szolt:)

(#5085) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Trabber dzsi-ti-aj :DDD

hobizoli

több drón kell ;P

(#5086) I_Am válasza q765 (#5084) üzenetére


I_Am
veterán

Nem kötekedésnek szántuk, sem én sem dragon. Csak az esztétikai szépségét jobban emelné. És nekem tényleg tetszik ahogyan megcsináltad. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5087) q765 válasza dragonfx (#5083) üzenetére


q765
tag

azért meglesném az autodat:D hogy mik vannak benne....ha mélyládát hirdetsz..az imént mondtad, hogy nincs semmi értelmes dolog az automon..mint pl spoiler, vagy motortuning..hmmmmmm....értelmes dolog a spoiler?:E:D:D vagy a mélyláda?:D na innentől már nem vettelelk komolyan:)

(#5088) dragonfx válasza q765 (#5084) üzenetére


dragonfx
veterán

nem negatívként írtam....enyémbe is van mit belekötni.
enyémbe ninc smélyláda mert kevés aló :DD ...majd ha lesz +2cyl.akkor lehet lesz engem ez az audiománia nem fog meg ami manapság dul az autósók körében.
a spiler szerintme szépít meg az ültetés is.

u.i:mi történik itt a hsz.ekkel kérem?..nekem eltünt egy hsz...és én voltma címzett aztán I_am lett.. :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5089) q765 válasza I_Am (#5086) üzenetére


q765
tag

dehogy..de ilyen dolgokba látjátok a hibát, hogy hiányzik az ablakspricni?:)hm.... hát hibátlan 420a van bennt....

(#5090) I_Am válasza hobizoli (#5085) üzenetére


I_Am
veterán

Ez de komoly :C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5091) q765 válasza dragonfx (#5088) üzenetére


q765
tag

valoszinű nem szépitésre készült azsem...hameg már szépitésről beszélgetünk..nem a dolgok értelméről akkor miért zavar a neon?:)

(#5092) q765 válasza I_Am (#5090) üzenetére


q765
tag

miez?:) már rég menni akartam:)

(#5093) Bubu79 válasza hobizoli (#5085) üzenetére


Bubu79
addikt

Dzsízusz Krájszt - ez ám a direkt szűrő :DDD Mi vesz rá valakit egy ilyen szörnyeteg létrehozására? :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5094) dragonfx válasza hobizoli (#5085) üzenetére


dragonfx
veterán

hátminimum.....,street vrsion..az amocitetőn kikandikáló cucc erős nagyon.... :))
így kellbontóból szedett cumokból drag verdát csinálni.
baxxus ez így letur egy 325öt is talán. :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5095) q765 válasza q765 (#5091) üzenetére


q765
tag

hmm.....a neont csak azért raktam fel, merttetszik..:) egyébként csak akkor kapcsolom fel ha jön a dj csákó + 5 reflektorral..hogy vegye már észre hogy nem jampec:)

(#5096) I_Am válasza dragonfx (#5094) üzenetére


I_Am
veterán

Nem talán. :DD

közel 200 ló 750 kilóhoz? Nem mernék odaállni ellene az 100. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5097) dragonfx válasza q765 (#5091) üzenetére


dragonfx
veterán

ha régebb it tlennél tudnád nekema külső tuing többet ér mint a belső.... ;) ...csak poénból írtam arra amit i_am írt a függönyére....
Jól néz ki...de én egy ültetés azért cisnáltatnék rajta.

#5096>>hát nem sámli.....azé egy gyorsulásin lehet tarolna....mennyi alatt lehet 100on....lehet megjavítja a szintidődet. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5098) hobizoli válasza Bubu79 (#5093) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az egy intercooler.

hobizoli

több drón kell ;P

(#5099) q765 válasza dragonfx (#5097) üzenetére


q765
tag

nekem kicsit rosszul eset..mert én magam csináltam...sok munkám volt vele..nagyobb figyelmet forditottam mint az ablakspriccnire...most rendeltem meg hozzá a kuplungot, meg a munkahengert.. az is uj lesz...szoval erre is eladási idő előtt került rá az alkalom:E:D

(#5100) I_Am válasza hobizoli (#5098) üzenetére


I_Am
veterán

Jóvanna, benzinest látott eddig még csak. :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.