Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6251) _seth_ válasza Rick4 (#6247) üzenetére


_seth_
veterán

Az az egy ami marad :D Egyébként valóban lesz mit cserélni benne... már csak a vezető ülés ami szabad a többire már pakolva van valami cucc, az autó hátulja olyan mintha le lenne ültetve az eleje meg az égnek áll :D (na jó csak a motor 120kg, a váltó 36kg + féltengelyek, csövek, hűtő, egyéb cuccok... :) )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6252) tildy válasza janati (#6249) üzenetére


tildy
nagyúr

Az hogy jellegtelen ki nem csinálja le?
Meg nem írta, hogy befektetésnek kell neki az autó:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6253) Rick4 válasza _seth_ (#6251) üzenetére


Rick4
félisten

akkor kijelentehtjük, hogy az egy nagyteljesítményű autó lesz kisteljesítményű sofőrrel? nehogy nekem első héten fejreállj vele... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6254) _seth_ válasza Rick4 (#6253) üzenetére


_seth_
veterán

Hehe :P Mondjuk eleinte tuti óvatosabb leszek vele, csak meg kell szokni azt a majdnem 2x annyi pacit ugyanabban az autóban akarom mondani rakétában :D
Csak tartanék már ott, hogy fordítom a kulcsot és nem annyit hallok, hogy az önindító kattan mert csak kattani tud ugyanis az 1.3-ban a tengely sem fordul el hanem, hogy brmmm vmellé sssss ahogy a direktszűrő veszi a levegőt de még mindig kell pár cucc sajnos de tutira megyek, amit csak lehet és ilyenkor ki szoktak cserélni azt cserélem, alkatrészekből is közepes vagy inkább drágább cuccokat veszek lehet ugyanolyan de legalább a tudat, hogy én pedig jót vettem megvan :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6255) Dr. Ernő válasza _seth_ (#6254) üzenetére


Dr. Ernő
tag

új fékek is lesznek az autóban?

(#6256) _seth_ válasza Dr. Ernő (#6255) üzenetére


_seth_
veterán

Cserélve lesz az is :) Első körben a gsi kadett fék megy rá nyáron pedig astra gsi fék :)
(minden olyan lesz mintha egy gsi kadettem lenne gyárilag a 2 literes motorral, egyedül talán a bc ami kimarad és a kormány nem gsi, jah meg nincs rajta sportdob, ennyi, a több minden cserés, nem lehet belekötni :D )

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6257) Dr. Ernő válasza _seth_ (#6256) üzenetére


Dr. Ernő
tag

Nem kifizetődőbb meg simább dolog (vizsga zöldkártya stb) megvenni egy GSI-t alapból és azt rendberakni?

(#6258) _seth_ válasza Dr. Ernő (#6257) üzenetére


_seth_
veterán

Az is sokba van, ez pedig már megvolt, egy normális kaszni felújítás festés min 200e, nekem ez már megvan. Műszakiztatni ezt az autót már úgysem fogom egyedül a zöldkártya ami kelleni fog.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6259) Dr. Ernő válasza _seth_ (#6258) üzenetére


Dr. Ernő
tag

De az 1.3i felirat maradjon meg ha van :)

(#6260) fokukac válasza _seth_ (#6256) üzenetére


fokukac
nagyúr

remélem, 140-nél lassabban nem is fogsz vele menni, pláne lakott területen! :P
(ne sértődj meg, én ilyen sokáig beszólogatós típus vagyok ;) )

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6261) _seth_ válasza fokukac (#6260) üzenetére


_seth_
veterán

Már meg sem lepődök... 220-ig meg sem állok vele, mit lakott területen? jeges úton bérházak között!

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6262) fokukac válasza _seth_ (#6261) üzenetére


fokukac
nagyúr

nyomjad neki, már várják a vesédet! ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#6263) _seth_ válasza Dr. Ernő (#6259) üzenetére


_seth_
veterán

Kadett 1 ennyi van rajta a többit már én sem kaptam meg az autóval :) közelről látszik, hogy az 1.3S lenne :D (az 1.3i az az injektoros, nekem pieburg 2e3 2 torkos karbis volt az 1.3 75 lóval)

Uniós H matrica, (18+) matrica, I LOVE SPAR matrica tesz igazán vaddá az autót :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6264) Integra válasza tothm (#6202) üzenetére


Integra
titán

5 ajtós mazda6

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6265) dragonfx válasza Rick4 (#6247) üzenetére


dragonfx
veterán

azt a gennyládát... :DDD
megy aranyköpéshez... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6266) dragonfx válasza _seth_ (#6254) üzenetére


dragonfx
veterán

mennyire is növekedsz?
75 ló kontra 150...vagyis duplázol..gracca....egy ilyen műveletben én is benne lennék ;] :C

1.6 kontra 2.5 ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6267) janati válasza Integra (#6264) üzenetére


janati
őstag

én is azt javasoltam, linkeltem is egy szépet, de szarnak rá....:(

mindenki végigjárja ezt a lépcsőt, megveszi a franci/német szutykot, majd átkozza a pillanatot, kúrva nagyot bukva rajta túladja, és végül vesz egy japánt....

mi szóltunk.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#6268) dragonfx válasza _seth_ (#6263) üzenetére


dragonfx
veterán

feketére fényezve tiédet ültetve streetdevil matrica.....underneon...és az 1.3 helyére egy ilyen>> ;] ..szmajli....

Én tuti bejáccanám... :K ...mondjuk én már leszedtem...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6269) t1 válasza dragonfx (#6268) üzenetére


t1
addikt

havernek vettem a Polojára egy "apámtól a kettes átlagért" rendszámtáblát :)

(#6270) dragonfx válasza t1 (#6269) üzenetére


dragonfx
veterán

:C

u r the csámpíónnnnnn :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#6271) t1 válasza dragonfx (#6270) üzenetére


t1
addikt

akartam neki olyat hogy " az élet 180km/h felett kezdődik" de ezzel égettem volna főleg hogy a polo 140-nél többet nem nagyon megy :DDD

(#6272) SaNyEe válasza janati (#6267) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

ha jól emléxem ő írta, hogy 1,8 - 2 misije van rá. . .
Amit pedig linkeltél és gondolom a többi se nagyon van ezen az áron.

-- end of transmission --

(#6273) janati válasza SaNyEe (#6272) üzenetére


janati
őstag

3milliós határt jelölt meg....

a mazda meg alkuval tuti belefér.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#6274) t1 válasza janati (#6249) üzenetére


t1
addikt

ez nagyon vicces :DD komolyan mondom áááááááá rég nem nevettem ekkorát ebben a topicban
ford - kúrvanagy értékvesztés, értéktelen, jellegtelen autó
ST Focus illetve Mondeo is?

(#6275) janati válasza t1 (#6274) üzenetére


janati
őstag

ami az általa megjelölt összeghatárba belefér....

egy st focus, meg egy új mondeo nem igazán van max 3milla környékén....

de ha szerinted igen, lássuk! :DDD

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#6276) t1 válasza janati (#6275) üzenetére


t1
addikt

Kérésed számomra parancs [link]

ami az általa megjelölt összeghatárba belefér....
Így egy kicsivel máshogy látom már :)

(#6277) SaNyEe válasza janati (#6273) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

jah tényleg :) én néztem el.
Mondjuk azért azt még így is fontolóra venném, hogy ér-e ez a 6os mazda nagyságrendileg 500.000 - 750.000Ft-al többet mint a többi :) mert szépnek szép az tuti.

-- end of transmission --

(#6278) #00809728 válasza marsu (#6239) üzenetére


#00809728
törölt tag

Marshu!

Ezt nem vártam tőlled igy nyilatkozni....Nem szabad.Szégyeld magad ;) :B

(#6279) #00809728 válasza csapos2 (#6225) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Megkaptam a prividet és én Január 08 körül megyek melozni és akkor is éjszakás ehát utána kéne várnod még egy keveset mert csak akkor tudnám megnézni.Igazából nekem nem az alvázszám kell hanem a ford 1998 ota ID számmal látta el az autóit és azzal bármit meg tusz nézni.Matrica valahol a szélvédő körül kb olyan hosszu mint az alvázszám.
Igazából elolvastam amit írtál és ott a dátumokat probáltam lecsekkolni

A karbantartások elvégzésének igazolása oldalra 42601 km és 2005.10.05. van írva utolsó bejegyzésnek, a karosszéria és fényezés nyilvántartás oldalra pedig 62817 km 2007.09.18.

Itt lényegében 42601km egy álltalános karbantartás volt.60.000km kelett volna olajecserét beeszközölni de mint látom az vagy kimaradt v. megvolt csak nem írták be.
Karosszéria ill fényezést azért megnéztem volna ilyenkor mit csinálnak.Mert ha látnak rajt apró leverődést akkor mit csinálnak?

Azért ha elküldőd amit kértem megnézetem neked A-Zig de Marsu kolléga jelezte szerintem jobban jársz ha megnézeted velük sebtibe.

(#6280) janati válasza SaNyEe (#6277) üzenetére


janati
őstag

meg jó is.

ismerős már 2.-at nyúzza...

vezettem is. 120le, de nagyon erős kis dízel. simán kenterbe vágja a tádéi passatot... a megbízhatóságról meg nem is beszélve.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#6281) marsu válasza #00809728 (#6278) üzenetére


marsu
addikt

:F

Dodi, te nem tudtad, hogy a SEAT spanyol autó?

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#6282) Mawyx válasza marsu (#6281) üzenetére


Mawyx
senior tag

A Seat spanyol?

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#6283) marsu válasza Mawyx (#6282) üzenetére


marsu
addikt

Német licensz, de Spanyolországban gyártják ....

Press any key to continue ...

(#6284) _seth_ válasza dragonfx (#6266) üzenetére


_seth_
veterán

75-ről kb csak 125-130LE lesz, pontosan csak akkor derülne ki ha lemérnék.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6285) t1 válasza Mawyx (#6282) üzenetére


t1
addikt

azt ne mond h nem tudod :D áááá

(#6286) Integra válasza janati (#6267) üzenetére


Integra
titán

ez így szokott lenni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6287) janati válasza t1 (#6276) üzenetére


janati
őstag

:DDD

dízelt keres, nem 3.0-s benzintemetőt....

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#6288) Integra válasza t1 (#6274) üzenetére


Integra
titán

először is st foki messze nem ez az árkategória, másodszor nincsen csomagtere, családi vasnak kell neki, az adott kérdésben erre hivatkozni nem helyes.
a mondeonál pedig igenis szép értékvesztés van és valóban egy jellegtelen autó. de ettől még egész jó és nagy vas. alternatívának mindenképp megfontolandó.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6289) Integra válasza t1 (#6276) üzenetére


Integra
titán

ez a baj veletek, ezekből a linkekből látszik, hogy mennyire nem saját pénzből gazdálkodtok, hogy még nem sok fogalmatok van arról mi mennyibe kerül, csak a megalomán csúcsmodellek, mert az belefér a keretbe. üzemben tartási költségek, tankolás, szervizelés, ezek már eszetekbe se jutnak...
nektek még a benzinzaba az elmegy, de majd ha saját pénzetekből fizettek albérletet, autót és kaját és magatokra mostok, akkor majd kicsit másképp látjátok a dolgokat. az élet való oldaláról..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6290) janati válasza marsu (#6283) üzenetére


janati
őstag

mint a fócvágent....:)

egyébként a konszern minősége az elmúlt évek tendenciái alapján a köv.képpen néz ki:

1. audi
2. skoda!!
3. seat
4. vw

érdekes, de igaz.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#6291) janati válasza Integra (#6289) üzenetére


janati
őstag

tökéletes!

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#6292) Rick4 válasza Integra (#6289) üzenetére


Rick4
félisten

:R

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6293) _seth_ válasza dragonfx (#6268) üzenetére


_seth_
veterán

Áh, ezt az autót nem éri meg fullra lefesteni főleg, hogy sokáig nem akarom megtartani már.

Szerintem az I LOVE SPAR bőven elég lesz :)

Nah jó megyek még kell pár cucc hozzá, remélem nyitva lesz az autósbolt mert kedvem van egy kis pénzt otthagyni ismét :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#6294) #00809728 válasza Integra (#6289) üzenetére


#00809728
törölt tag

Na végre egyszer ebben egyetéretek veled és igazat adok.Sajnos vannak akik néha el vannak tévedve és elszállnak itt az árakkal.10misis autókkal ugy vagdalkoznak mint más a sz*ros alsónacijával.

saját pénzetekből fizettek albérletet, autót és kaját és magatokra mostok, akkor majd kicsit másképp látjátok a dolgokat. az élet való oldaláról..

(#6295) bobsys válasza Integra (#6289) üzenetére


bobsys
addikt

es rajonnek, hogy a 3misit nagyon nehez kicsengetni (nekem sem lesz konnyu nyaron), de ha sikerul is kiderul 3honap mulva, hogy havi 30-40-50 Kban van az auto fenntartasa ugy hogy egy centit nem mozdultak vele.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6296) #16741888 válasza janati (#6290) üzenetére


#16741888
törölt tag

Hello:),
azért általánosítani se kéne szerintem hogy minden német szar lenne, ez nem igaz.

Június óta járok a V5 Toledoval, a maga nemében csúcsmodell, én tartom fenn, én termeltem ki, semmi bajom vele, szerintem egy nagyon kellemes és kényelmes autó, nagyon örülök hogy ezt választottam. Ha valaki messziről ránéz akkor benzintemető, én mégis lendületes autózással 11alatt eljárok vele, ami szerintem egy 2,3 motortól kiváló.

Amellett meg Integrával abszolut egyetértek, tényleg kicsit másképpen nézeget az ember autót ha már tudja mi mennyibe kerül.:( Nekem is voltak agymenéseim, de amióta saját magamat tartom el, kicsit megváltozott a véleményem.:)

Jaa, és nem vagyok többet véresszájjú német, azonos feltételek mellett Audit választanék, de ilyen nagyon ritkán fordul elő, pl. 10millió alatt, 10szer inkább TypeS Accordot vagy Legacyt vennék, mert egyszerűen többet nyújt azonos pénzért, és még sokan azt mondják megbízhatóbb is.

Pont ilyen okokból vettem inkább csúcsmodellt a Seatból, ugyanez Audiba, hát... többe kerülne. Ugyanakkor ugyanezt Accordba meg nem nagyon találtam, bőrülés ect.

(#6297) Integra válasza bobsys (#6295) üzenetére


Integra
titán

hát bakker, ha inti vásárlására adot tényleg a fejed, akkor nagyon de NAGYON nézd meg mit veszel és hogy mibe kerülnek az alkatrész árak..
én tegnap tudtam meg, mennyi lesz az első féktárcsa és betétek cseréje, csak anyagár, majdnem szívrohamot kaptam mikor megmondta honda szerelő haverom, aki úgy hozza majd a tárcsákat meg a betéteket, nem listaáron...
és akkor 100e-nél vezérműszíj, feszítő görgő, ha kell vízpumpa is.. nem épp egy civic anyagára.. és ezek csak a KÖTELEZŐ dolgok, hogy továbbra is hibátlan és szalon állapot maradjon az autó. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6298) bobsys válasza Integra (#6297) üzenetére


bobsys
addikt

tudom, cimbora vett egyet, meg hat termeszetesen ki lett mar szamolva mennyi a fenntartasa, kotelezo cserek arait is megneztem anno, azert is lett attolva nyarra a beszerzes
link

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6299) tothm


tothm
őstag

És a mazda 6-ról mi a véleményetek? :R

(#6300) tildy válasza Integra (#6264) üzenetére


tildy
nagyúr

Párom munkatársának mazda 6 van (2005ös tán ). Szuper kocsi tényleg, meg kényelmes.
De a kötelező szervíz árának hallatán (megkérdem mi volt benne, de 100E fölötti összegre emlékszem) kicsit leestem a székről.
Meg kell érdeklődni, de ha a listában az is benne van, akkor egyértelmen mazda6 az én tippem is (bár nem értek hozzá, de mazdák elromlásáról azért elég keveset hallani...)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.