Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5101) Bubu79 válasza hobizoli (#5098) üzenetére


Bubu79
addikt

Bocs, ezt biza benéztem - de akkor is - mekkora már? :DDD Félelmetes lehet egy papírjaguárban végigizgulni egy száguldozást - az ok, hogy a fékek, meg a futómű kicsit meg lett dolgozva - de ettől még ugyanaz a kasztni van az ember körül - nem egy életbiztosítás...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5102) I_Am válasza Bubu79 (#5101) üzenetére


I_Am
veterán

4 pontos öv és momo ülések, ha másban nem akkor abban bízz?

Tuti nem éled túl, mert megfog és összetörsz a kocsival együtt. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5103) q765 válasza dragonfx (#5097) üzenetére


q765
tag

ültetést..meg nem szeretnék....az első lökháritomnál a gyár ugy csinálta , hogy a kerék előtt levitte a földre közel 4 cm re a lökháritót..és igy nem tudok ültetni...és a gyári bodykit tetszik a legjobban ... nem is tudok belenyulni, mert nmtudom mennyi christal van a fényezésembe..ugyhogy nem tudom ujrafényeztetni...csak karbonbol tudnám csinálni..kinnt van az árajánlat..de elado lett az auto..ugyhogy nem lesz megcsinálva....egyébként, nem kell rá ultetés..kitalálta ezt már a DSM rendesen:)

(#5104) q765 válasza q765 (#5103) üzenetére


q765
tag

na srácok..köszönöm a beszélgetést,,..jó volt nagyon:E:) minden jót:9 Üdv:) hello

(#5105) Bubu79 válasza I_Am (#5102) üzenetére


Bubu79
addikt

Talán egy bukókeret még beleférne - ahogy elnézegettem az egy szem belsőről készült képet nem úgy tűnt, mintha lenne benne ilyesmi ( bár a hátsó ablak előtti X jellegű valami nem tudom mi lehet ). Igaz akkor nem 750 kiló lenne...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5106) hobizoli válasza Bubu79 (#5093) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az se volt ecceru, amikor eccer kint setalgattam a Hungaroring-n egy gyorsulasin, jo sokan voltak, de mindenki egy Trabi korul tomorult, nezem mi a f@sz erdekes egy bilikek Trabiba...kicsit eloszlott nep onnan, odamentem, mert nem hagyott nyugodni mit neztek ott 25-30-n labujjhegyre allva....hat elol bent vigyorgott benne egy VR6-s motor. Eppen csuktak is le a geptetot, de a sokktol elfelejtettem lekapni geppel, csak alltam meg neztem igy: :Y Majdnem leraktam az arcom a foldre.
Kivulrol SEMMI feltuno nem volt a auton, ugy nezett ki mint barmelyik masik 2t Trabi. Szep uj fenyzese volt es ennyi.
Kb akkora flash volt, mint anno az a (elso) dizel kispok

Monnyuk ez igy szakadtan meg nagyobb oltas :DDD

hobizoli

több drón kell ;P

(#5107) hobizoli válasza q765 (#5103) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Mijaz a "DSM"?

hobizoli

több drón kell ;P

(#5108) dragonfx válasza I_Am (#5102) üzenetére


dragonfx
veterán

ja de az ülés egybe marad :D

u.i.:direkt nem tippeltem hogy direktszürő vagy turbóhütő mert ha mellényulok...így most megsuztam, nem égtem be... :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5109) q765 válasza hobizoli (#5107) üzenetére


q765
tag

diamond star motors...mitsubishi :)

(#5110) hobizoli válasza I_Am (#5100) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Benzines turbosokon is van intercooler.

hobizoli

több drón kell ;P

(#5111) q765 válasza q765 (#5109) üzenetére


q765
tag

jóóéjt:D már annyiszor elköszönök..mindjárt fejbevág a csaj.......jah az előzőre visszatérve hogy miért csajozos verda...hgmmm....nah mentem...hiv a kötelesség:E:D:D

(#5112) dragonfx válasza hobizoli (#5106) üzenetére


dragonfx
veterán

Bubu mekkorát nézett volna ott a reptéren az aranyozottra....
detán ő is ott volt,és ott látta... :U ....

zoli tiéd a szürke punto gt aminek a jobb első lámpája ki van szedve és lenyomtál egy 32xet félen? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5113) hobizoli válasza dragonfx (#5108) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Kurvaecceru pedig, a direktszuronek egy cso csatlakozasa van, intercoolernek -koztes huto- meg ketto, be-ki.

hobizoli

több drón kell ;P

(#5114) hobizoli válasza dragonfx (#5112) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Fertoszentmikloson?

több drón kell ;P

(#5115) dragonfx válasza hobizoli (#5114) üzenetére


dragonfx
veterán

:K

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5116) Bubu79 válasza hobizoli (#5113) üzenetére


Bubu79
addikt

Őszinte leszek - nem vagyok autószerelő - mégcsak igazán nagy ínyenc autóőrült sem.

Ha látok egy motorteret nagyjából meg tudom mondani, hogy mit látok benne, de eszemben sem lenne belenyúlni.

A sajátomban már úgy-ahogy eltájékozódok, de ennyi ( egyszerű benzines, injektoros 1,8-as motor, semmi extra ;) )

Turbóban és nyalánkságaiban abszolut nem vagyok otthon...

A képre ránézve az ugrott be elsőre, hogy kirakta a szűrőt előre, hogy minnél hidegebb levegőt szívjon befelé ez a szörny - nem is néztem hány cső megy és merre ( a fénykép amúgy sem a legjobb - szvsz ;) )

Szóval ennyi - láma vagyok, de vállalom :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5117) hobizoli válasza dragonfx (#5115) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nem.
Miert?

hobizoli

több drón kell ;P

(#5118) jasszer


jasszer
senior tag

Bár nem aktuális, de kíváncsi vagyok a véleményetekre:

700k-ból milyen verdát vennétek? Városi szaladgálásra, dugóban tötymörgésre kellene, a legjobb ha igénytelen, olcsón üzemeltethető és szervizeltethető. Nem hajtanám sokat, tehát fontosabb volna h azt a kevés km-t hiba nélkül tegye meg, ha ezért cserébe fél literrel többet eszik mint egy kevésbé megbízható, de kisebb étvágyú társa az nem baj...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#5119) dragonfx válasza Bubu79 (#5116) üzenetére


dragonfx
veterán

pedig hazsnáltauton nemrég votl fenn eladóba egy e36 318 turbo ;]

hobizoli>>ott is volt egy trabi.....mondjuk ugy nem széria :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5120) Bubu79 válasza dragonfx (#5119) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem veszek autót, tehát nem böngészem a használtautó.hu-t :P :))

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5121) dragonfx válasza Bubu79 (#5120) üzenetére


dragonfx
veterán

:C :K
tudom de azé szép öngól volt....... :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5122) hobizoli válasza jasszer (#5118) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Swift

hobizoli

több drón kell ;P

(#5123) jasszer válasza hobizoli (#5122) üzenetére


jasszer
senior tag

Féltem h ez lesz az első post... és mi lenne a második típus? :)

MOD: Volt már 2 Swiftje a családnak, az észérvek mellette szólnak, de sosem komáltam igazán.

[ Szerkesztve ]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#5124) hobizoli válasza jasszer (#5123) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Hat, ha az eszervek ezt mondjak, akkor nincs masodik tipus.

hobizoli

több drón kell ;P

(#5125) Rick4


Rick4
félisten

na ezt figyuzzátok..[link]
türkmenisztánban 1 liter benzin 3 ftba kerül... :Y

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5126) I_Am válasza Rick4 (#5125) üzenetére


I_Am
veterán

Ilyen árak mellett elgondolkodtató, hogy az ember kiugorjon pár napra körülnézni kint. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5127) Rick4 válasza I_Am (#5126) üzenetére


Rick4
félisten

mondjuk a sok homok miatt kár...viszont ha lenne jó autópálya, egy pár napos ereszd el a hajam driftkörút nem lenne rossz kör.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5128) I_Am válasza Rick4 (#5127) üzenetére


I_Am
veterán

Körülnézni, nem versenyezni, Te. :D

Egy hosszú hétvégére, 100 Dodóval a zsebedben, kiskirály lehetnél. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#5129) szatocs válasza Rick4 (#5125) üzenetére


szatocs
őstag

Ez a nem semmi... Itt meg 300...:( Meg ki tudja, hogy mennyi lesz még.

=== Szatocs ===

(#5130) Bubu79 válasza dragonfx (#5121) üzenetére


Bubu79
addikt

Szépen vagyunk... :P De mit várjon az ember egy márkatárstól... :U :DDD

Bunkó BMW-s :P :DD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#5131) Rick4 válasza I_Am (#5128) üzenetére


Rick4
félisten

azon gondolkodom, mennyi lehet az autógáz....talán még pénzt se kérnek érte... :O

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5132) tiv61us válasza Rick4 (#5125) üzenetére


tiv61us
őstag

ja
csak a havi fzetesuk 200 forint

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#5133) hobizoli válasza szatocs (#5129) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ja meg mijen lazadas volt Iranban(?), hogy 25%-l emelkedett a benzin ara es mar 20Ft-ba kerul egy liter. Oooob+ :W :DDD
Azert az a 20Ft is mar mijen lehuzas a 3Ft-hoz kepest :P
Kerdes persze mijen minoseg, mert ha ijen LOL 80-s oktanszamu, akkor hiaba csorog a nyalunk...

hobizoli

több drón kell ;P

(#5134) Rick4 válasza hobizoli (#5133) üzenetére


Rick4
félisten

odatolsz egy tankhoz egy tubus spurit, és hadd szóljon... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5135) fokukac válasza hobizoli (#5133) üzenetére


fokukac
nagyúr

irán rendelkezik a harmadik legnagyobb olajkészlettel. a kitermelés már ma is jelentős, viszont nincs nekik finomítójuk, ezért nem tud a kínálat lépést tartani a kereslettel. ígyhát bevezették, hogy fejenként havonta csak 100 litert lehet tankolni, már emelt áron, úgy 30 ft-ért. vicces.

ja, és az ottani kocsik se a takarékosságukról híresek, kb. 40 éves technikát képviselnek.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5136) hobizoli válasza fokukac (#5135) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Hat azert amikor ott ment a tores-zuzas ott vigyorgott egy 206-s Pozso is a sorbanallo autok kozt. Az meg nemtom mennyire 40-s eves technika. Jo persze, biztos nem az a autok tulnyomo tobbsege, de azert van olyan is, es az ijen "modern" autoknak meg mar nem mind1 a benzin oktanszama es minosege. Azert az ECU sem tud akarmit lekorrigalni.... :U
Ja es ugy tudom ott azert annyi a benzinnar, mert az ar allamilag tamogatott a koltsegvetesbol.

hobizoli

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#5137) fokukac válasza hobizoli (#5136) üzenetére


fokukac
nagyúr

persze, hogy azért annyi. de mondom, igen komoly olajtermelés áll a háttérben.

amúgy pedig az autók nagy része perzsa márka, amik még a 60-as években lenyúlt nyugati licenceken alapulnak.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5138) dragonfx válasza Bubu79 (#5130) üzenetére


dragonfx
veterán

mér?..azé szerintem örülnél te ha ha abból a 116os számba hirtelen helyet cserélni két számocska..mondjuk így 116@161 :C ...amit egy turbónak köszönhetnél és a 320at leturnád....milyen egyedi lenne a verda...nekem se ártana :DDD

így van bunkó, valakinek képviselnie kell a márka ímídzsét :D :))

hagyjuk az irániakat van nekik elég bajuk..én nem cserélnék velük....én egy 150es benzinárral is kiegyeznék :B

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5139) lajafix válasza Rick4 (#5131) üzenetére


lajafix
addikt

nincs is szerintem, az autógáz a drága benya előli menekvés. Ilyen ár mellett sose térülne meg az autógáz beszerelési költsége.

Rock'n Roll

(#5141) dragonfx válasza fokukac (#5140) üzenetére


dragonfx
veterán

én rontom az átlagot, még ebben is :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5142) fokukac válasza dragonfx (#5141) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez nem újdonság.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5143) lsc válasza fokukac (#5140) üzenetére


lsc
nagyúr

Hali

Talán felébrednek már végre ők is, és ráébrednek , hogy a "Nagy amerikai szabadságot " ki lehet hozni akár 2500 köbcentiből is :) .

Az élet kegyetlen .

(#5144) Rick4 válasza lajafix (#5139) üzenetére


Rick4
félisten

az autógáz a drága benya előli menekvés..miért kellene menekülni? ki az a hülye, aki bármiért többet fizet, csak azért mert azt gondolja, hogy az a jó? persze más, hogy számít e a hely amit a tartály elvesz, fél e a gáztól, megy-e annyit, stbstb..olyan ember nem sok van, akinek kellene, meg tudja is, hogy jó, mégsem teteti bele.....az autógáz a kőolajfeldolgozás mellékterméke, de többek között jobb hatással van a motorra és a környezetre, mint a benzin. Szerbiában egy komplett gázbeszerelés 60K-ból kijön. igaz ott az ilyen jellegű műveletek 65%át zastavákba teszik...tény, hogy 3 ftos bezinnél nincs miről beszélni, de ha benzin van, akkor gáz is van..

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5145) dabadab válasza fokukac (#5140) üzenetére


dabadab
titán

Az ordog persze biztosan itt is a reszletekben van. Pl. Amerika kedvenc kozlekedesi eszkoze, a SUV nem szemelyautonak szamit, hanem teherautonak, igy azokra ez az eloiras valoszinuleg nem fog vonatkozni (ahogy mar egy csomo mas egyebek (pl biztonsagi kovetelmenyek) se vonatkoznak)

DRM is theft

(#5146) fokukac válasza dabadab (#5145) üzenetére


fokukac
nagyúr

tuti ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5147) lajafix válasza Rick4 (#5144) üzenetére


lajafix
addikt

szóval te pusztán technikai és környezetvédelmi szempont alapján hajtod a hajódat gázzal? :DD
Dehogy is!

Rock'n Roll

(#5148) Gebriel válasza Rick4 (#5144) üzenetére


Gebriel
veterán

ki az a hülye, aki bármiért többet fizet, csak azért mert azt gondolja, hogy az a jó
Na ezt gondold át mégegyszer :U

(#5149) Dumb válasza hobizoli (#5106) üzenetére


Dumb
senior tag

Nem 14-15-ös kerék volt rajta? Én egy olyat láttam régebben :) Az azért sejtetett valamit. Talán összkerék is volt, nem biztos...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5150) glutamin válasza hobizoli (#2273) üzenetére


glutamin
őstag

Ha felhúzott kilincsel csapod be az ajtót (pl F astra), akkor nem ugrik fel a kispöcök. Szóval így tudatosan azért ki lehet zárni magad:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.