Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#6851) lsc válasza erdoke (#6850) üzenetére


lsc
nagyúr

Azért én a helyedben kipróbálnám és lemérném a Corolla Versót is .

Az élet kegyetlen .

(#6852) Rick4 válasza Vandit. (#6848) üzenetére


Rick4
félisten

mekkora ember vagy? 170 centiseknek kényelmes, fölötte matchbox..és ott is max 2 embernek jó.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#6853) Vandit. válasza lajafix (#6849) üzenetére


Vandit.
addikt

Ok.Köszi az infókat.Mindig is Focust akartam,aztán,ha lesz pénzem csinálok belőle RS-t. :DD

Rick4:Értem.Akkor felejtős,mert bnőm is nagyobb,mint 170 nemhogy én. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6854) lajafix válasza Vandit. (#6853) üzenetére


lajafix
addikt

ha komoly a bnő, akkor kombit!

Rock'n Roll

(#6855) TexT-BoY válasza Vandit. (#6853) üzenetére


TexT-BoY
addikt

sose lesz belöle ST se, nemhogy RS ;) .
Amugy Focus 1.6 van vateromnak is, azért nem egy honda motor;). Olajat zabálja pedig 0km-esen vette át :W .[link] Neki itt van a teljes tankolás meg fenttartási ktg összegzése, nézd meg:). Amugy jó autó a fóka, és belteret keveset látsz igy megcsinálva mint amit a ford ebbe összehozott. a F2 már megsem közelíti azt a minőséget amit az 1be láthatsz... :K .

MOD: Ja és a linkelt oldalon nincs benne a havi 50.000Ft ami a bizti, casco, részlet combo...

[ Szerkesztve ]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6856) Vandit. válasza TexT-BoY (#6855) üzenetére


Vandit.
addikt

Azért ez durci.Focus RS
Legalább kinézetre legyen ilyen. :K Nem baj,hogy gyengébb a motor.Elöl van elég hely,mert kissé testes vagyok.

lajafix:a bnő,komoly,de kombi csak akkor lesz,ha jön a gyerek. :D

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6857) erdoke válasza Vandit. (#6856) üzenetére


erdoke
titán

Én vezettem vagy 160e km-t a régi Focust (aztán vagy 80-at az újat), vegyesen 4-5 ajtóst és kombit. A lentebbi méretekkel (igaz, akkoriban még vagy 10 kilóval könnyebben) nem volt gondom a térrel. Mögöttem persze már nem fér lombrágó, sőt csak kifejezetten rövid lábú egyén. A Focus II sokat nőtt.

A legjobb aláírás a héten

(#6858) lajafix válasza Vandit. (#6856) üzenetére


lajafix
addikt

már megint a kinézet jön elő, nem a használhatóság a jó sz*r magyar/pesti utakra. nagy felnik, peres gumik körbe spojler, 1 út a tökölin és vége.

ha sportos az autó, akkor hamar jön a gyerek! ez axióma! :))

Rock'n Roll

(#6859) Vandit. válasza lajafix (#6858) üzenetére


Vandit.
addikt

Konkrétan nem a felni tetszik ezen,hanem a színe, bár a többi sem rossz.
Még legalább 6 év,úgyhogy ráér a kombi.

erdoke:Akkor 187/102-vel vígan elférek elöl? :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6860) szatocs válasza erdoke (#6850) üzenetére


szatocs
őstag

Akkor az FRV lőve van ugye?
Egyébként a JUKO - ról mi a véleményed? Milyenek voltak?

=== Szatocs ===

(#6861) TexT-BoY válasza Vandit. (#6856) üzenetére


TexT-BoY
addikt

szomorú leszel mert RSből csak RS kék van stilszerüen, sorszámozva:). az ST-böl pedig csak ST világos kék... szóval ez a szín eleve kilőve. Az uj ST más tészta:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6862) lajafix válasza Vandit. (#6859) üzenetére


lajafix
addikt

én láttam pirosban focus 1et (kombit :) ) hát finoman szólva előnytelen élőben. Persze az az alap piros volt, ha valami spéci pirosról álmodsz az szvsz nem a te árkategóriádban lesz, ha van egyáltalán. Talán a metálbordó ami van még 1es focusban.
ilyen méretekkel inkább passzentosan, de kényelmesen fogsz elférni. (nagydarab ellenségeidet magad mögé ültesd. :D )

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#6863) Vandit. válasza TexT-BoY (#6861) üzenetére


Vandit.
addikt

Egy mezei Focusból nem lehet,majdnem RS-t csinálni?
Átlagban mennyi a szervízköltség?

lajafix:Spéci bordót szeretnék,majd rá.Passzentos az még elmegy. :)

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6864) lajafix válasza Vandit. (#6863) üzenetére


lajafix
addikt

akkor sokat kell majd talpalnod, míg megtalálod. (bkv bérletet vegyél) 5 darabot találtam bordóban

szervízre az én tapasztalatom évi 100-120e, ha nincs komolyabb hiba. Ennyit elvisz a fékbetét, tárcsa, olajcsere, szűrők, ablaktörlő, égők, biztik, apró dolgok, vizsgáztatás. Persze a többség ezt nem hiszi, ami igaz is de ilyenkor jön az hogy elkopott a téli vagy a nyári gumikészlet és a futóműben a kutyacsontok és a szilentek...

megvételkor meg 200e.

[ Szerkesztve ]

Rock'n Roll

(#6865) erdoke válasza szatocs (#6860) üzenetére


erdoke
titán

Nincs még kilőve az FR-V, de megyek egy kört a másik kettővel is. Közben elgondolkodtam, hogy egy fapados új Mazda6 kombit 2.0 dízellel el tudnék-e viselni 100e ráfizetéssel. Esetleg 5 ajtósat, arra rá se kellene fizetni. Hiányozna az új multifunkciós kormányuk, a tempomat, a fedélzeti comp. és sok egyéb, de talán túlélném valahogy.

A legjobb aláírás a héten

(#6866) Vandit. válasza lajafix (#6864) üzenetére


Vandit.
addikt

Kösz.(Bérlet :( )
Pont itt áll a ház előtt egy bordó és nem sedan szerencsére.Mondjuk nem hinném,hogy eladó sajna.A szervíz meg olcsóbb lesz,mert van protkó. ;]

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6867) erdoke válasza Vandit. (#6866) üzenetére


erdoke
titán

Protézissel rendelkezőknek árkedvezményt adnak? Merre van ez? Van egy titán húzócsavar a jobb felkaromban... ;]:))

A legjobb aláírás a héten

(#6868) Vandit. válasza erdoke (#6867) üzenetére


Vandit.
addikt

Jaja.Minimum műfogsorral kell rendelkezni,ekkor a legkisebb kedvezményt kapod. :DDD

más: Reanult Clio az milyen?Nagyon kicsi?

[ Szerkesztve ]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#6869) erdoke válasza Vandit. (#6868) üzenetére


erdoke
titán

A legújabb fajta nem annyira kicsi, de nyilván téged nem az érdekel. A régebbiek elég szűkösek, de két átlagos embernek elég lehet.

A legjobb aláírás a héten

(#6870) szatocs válasza erdoke (#6865) üzenetére


szatocs
őstag

Értem. A JUKO - ra még nem válaszoltál:) Ennyire rosszak?

=== Szatocs ===

(#6871) erdoke válasza szatocs (#6870) üzenetére


erdoke
titán

Bocs, valahogy kimaradt a kereskedő méltatása. Semmi gond nem volt velük, segítőkészek voltak, bár érezhették, hogy akkor se biztos, hogy náluk vszem, ha az FR-V mellett döntök, mert Debrecenben praktikusabb intézni és szervizeltetni is. Persze ezügyben még nem nagyon gondolkodtam, először a típust illetően kellene dúlőre jutnom. Holnap vagy pénteken megpróbálok menni egy kört a KIA c'eeddel és a Grand Scenic-kel is, illetve tovább bújom az árlistákat egyéb lehetőségek után.

A legjobb aláírás a héten

(#6872) szatocs válasza erdoke (#6871) üzenetére


szatocs
őstag

Értem. Mondjuk én még csak mailt váltottam velük, de ott 1 nap alatt válaszoltak. Jó lenne, ha minél hamarabb lenne ayagi helyzetem ahhoz, hogy ne csak mailt váltsak velük. A Gold - ban viszont voltam 5x. Tök normális társaság. Az egyik emberükkel egy alkalommal kb negyed órát beszéltem, belőle azt vettem ki, hogy nem nagyon adnak kedvezményt az árból, ne vegyen mindenki hondát, ha meg nem én, más úgy is megveszi. Ha a pénzt mutogatnám nekik, biztos másképp reagálnának:)

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#6873) stangli válasza Vandit. (#6868) üzenetére


stangli
senior tag

Én aszondanám neked, Punto II, Clio II-III, Corsa, Peugeot 206, Corsa B-C... Te elől mint sofőr ülésbe elférsz, a barátnőd ugyancsak az anyósülésen... most azért akarsz több költséget a nyakadba varrni, mert státusszimbólumból azt tud mondani focus? Gondolkodj! :)
Ha tágas hely kell kínálatra vágysz Lada 1200 vagy ha újra vágysz Lada 112 ;]
Először mérlegelned kellene, hogy mennyit fogsz hosszú távon vezetni egyhuzamban, nem meló-haza-hipermapket útvonalra gondolok, hanem kemény x száz kilométerekre... a másik, hány utast fogsz szállítani hosszú távon ha 10% alatt van
2-3 ajtósra le is lehet szűkíteni az autó választást, napi 20-30km-ert ha nem haladja meg az autókázás akkor máris egy kategóriával lentebb vagy :K
Csak tudni kell, hogy mit akarsz, mik az igények. Ha meg a státusz a nyerő focus, astra, 306, megane, delta vagy kappa éstb…

[ Szerkesztve ]

(#6874) bobsys


bobsys
addikt

Atyaúristen: [link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6875) stangli válasza bobsys (#6874) üzenetére


stangli
senior tag

hát igen, egy ilyenben elélveznék vezetés közben :U a hölgyemény az anyósülésen meg nedvesedne de rendesen :B mint az ablak a nyári zápor alatt :D

(#6876) aesir válasza bobsys (#6874) üzenetére


aesir
veterán

Simán fejbelövöldözném ezt a barbárt.

Van saját életem...

(#6877) TexT-BoY válasza szatocs (#6872) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Nekünk azért lett honda és nem suzuki mert 17éves fejemmel mentem autot nézni egyedül... Honda Szabo, DRM szónélkül kiszolgált, a Szabóban annál a srácnál akitől végülis átvettük a city-t 1órát ültem (eleve leültetett) és átnyálaztuk mik a lehetőségek, mit szeretnénk vásárolni, körülbelül mekkora összeggel, mire lehet számítani, autóbeszámitáshoz néztek egy TAX árat, felhivták a használtatuótelepet, még egy teát is kaptam. :R . DRM-ben csak szimplán nem voltak köcsögök, de oda jött apám is és miután bejött persze már nem én voltam a tárgyalás közppontjában.
Ezzel szemben a Suzuki szalonok kritikán aluliak kiszolgálás tekintetébe, amikor az SX4 megjelent anyám aki Csepelen igencsak befolyásos ember és kb csepel eggyes részein az emberek 90%-a ismeri de máshol sem idegen, mindenesetre bementünk szépen a suzukiba hogy sx4et szeretnénk vásárolni, erre az volt a válasza az eladónak hogy ott találják nézzék meg és slussz, se seggnyalás se bemutatás, a pult mögül, a forma fejét sem láttam. A lakihegyi suzukiba ugyancsak bevonultam helobelo szeretnénk családilag egy suzukit, kondiciók etc? Nesze itt egy árlista vidd haza anyukádnak.. hát jó.
A Ford Autonettbe normálisak voltak, ott igaz csak anyámmal jártam de tényleg nyalva volt a popsi meg öltöny meg amit akarsz..
Jha és a hondába ugy adják át az autót hogy megismerkedsz a szervizfönökkel, a szerelőkkel , gyakorlatilag összecsődült az egész szalon és mindenki személyesen kivánt probléma mentes kilométereket, és még virágcsokrot is kapott anyám.:D emelett bent volt a Szabó úr és sikerült 70kemény ezer forintot kicsikarni belőle az átírás meg nemtudom milyen költségek levonásával. Azóta 1x voltunk kötelező szervizen ahol 21.000Ft-ot fizettünk:D. Illetve kb 2hete mentem be kedvenc eladómhoz hogy egy szivességet kérjek miszerint felkelett emelni a prelut mert valami nem stimmelt a kipufogóstol hazajövet, mondaom sem kell 2percen belül megjelent a szervizfőnök aki hátrakalauzolt az emelőre és már nézte is a problematikát. 1000Ft-ot fizettünk a proceduráért, ugyancsak más helyeken 2 napot meg zárást kelett volna várni ezért a mutatványért.
Kicsit hosszura sikerült :B

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6878) bobsys válasza aesir (#6876) üzenetére


bobsys
addikt

egy hétig

stangli: szerintem meg ez az autó amit csak nagyon finom külső optikával lehet csinosítani, de az sem szükséges, magában is gyönyörű

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#6879) TexT-BoY válasza stangli (#6875) üzenetére


TexT-BoY
addikt

egy hölgyet már találtál aki nedvezne rendesen, csak győzd takaritani a hányást ;) ugye Aesir?:D
Amugy ez gyalázás, igy elrontani egy szép autót :C . Kérdés hogy ripityára is törte elötte? mert ha nem akkor még használható bár a lambodoors az már eleve nem vet rá jófényt, legalább szellözik versenypályán ha tolod neki (mert vélhtően mint minden utolagos lSD ez is cúgos versenytemponál szépen)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6880) szatocs válasza aesir (#6876) üzenetére


szatocs
őstag

Milyen szar Pontiac GTO - s lett az eleje. Tuti nem volt ép. Nem hiszem, hogy bárkinek el tudja majd adni:D Az autó többi részére már kár akármit is mondani.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#6881) szatocs válasza TexT-BoY (#6877) üzenetére


szatocs
őstag

Viszont Neked ott volt a háttér, hogy vesztek autót, nekem meg ott volt a háttér, hogy potenciális vásárlóként viselkedjek, maximum vágyakozással:)

=== Szatocs ===

(#6882) TexT-BoY válasza szatocs (#6881) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Az eladó tekintetében mind1 nem? ;)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6883) szatocs válasza TexT-BoY (#6882) üzenetére


szatocs
őstag

Az Ő tekintetében igen, viszont a Te szempontodból nem, mert a tudatod más. Viszont jól alakítottam, a Civicért mindent:D

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#6884) Integra válasza bobsys (#6874) üzenetére


Integra
titán

ne is mondd, ma linkelték be topicba is... agyrém:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6885) Integra válasza erdoke (#6850) üzenetére


Integra
titán

akkor mást kell nézned, nincsen baj, biztos találsz valamit ami megfelel.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6886) aesir válasza TexT-BoY (#6879) üzenetére


aesir
veterán

Ez hihetetlen, simán torkonhánynám a fickót aki ezt elkövette.

Két perce kaptam privátban egy képet egy valódi Integráról, na attól nedvezik a bugyim, egy habfehér csoda:)

Van saját életem...

(#6887) erdoke válasza bobsys (#6874) üzenetére


erdoke
titán

"Szállítható szem. száma: 4 fő"
:DD :)) :DD

A legjobb aláírás a héten

(#6888) hobizoli válasza TexT-BoY (#6877) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Igen, ez azert van igy, mert Hondaeknal az orszagban talalhato kereskedok osszesen eladnak egy evben ~3k db autot, Suzukieknel meg csak a Swift-bol fogy 20k db....nem kell segget nyalniuk a vevokert, mert jon az magatol is.

hobizoli

több drón kell ;P

(#6889) Integra válasza aesir (#6886) üzenetére


Integra
titán

majd viszlek egy körre valamikor:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6890) Integra válasza hobizoli (#6888) üzenetére


Integra
titán

na azért nehogy azt hidd hogy a magyar honda márkakereskedések mind ilyenek..
én azért alá cénégyezném egyiket-másikat, de frankón....
aztán besóznám az egészet dózerolás után.. :(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6891) aesir válasza Integra (#6889) üzenetére


aesir
veterán

Tudod mit? Majd én is viszlek:)

Van saját életem...

(#6892) Dumb


Dumb
senior tag

Micsoda út! [link]

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#6893) Dumb válasza bobsys (#6874) üzenetére


Dumb
senior tag

Lehet sorszámot húzni a hányósorba :) Úristen, hol van hátsó kerék. Lehetne még 5 cm-vel beljebb...

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#6894) Integra válasza Dumb (#6892) üzenetére


Integra
titán

áááááááááááááááááááááá,,,,,
mingyá kitépem a hajam.. :))
valaki adjon egy nsx r-t hozzá:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6895) Dumb válasza Integra (#6894) üzenetére


Dumb
senior tag

:) Örülök, hogy tetszik. Chile, Atacama-sivatag.

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#6896) Integra


Integra
titán

itt egy gyöngyszem..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6897) aesir válasza Integra (#6896) üzenetére


aesir
veterán

Történetesen ismerem a fickót:) Eléggé látszik is a képen, de élőben még jobban, hogy a karosszériaelemek még közel sincsenek készen. Motorikusan, fékre, futóműre viszont penge.

Van saját életem...

(#6898) stangli válasza bobsys (#6878) üzenetére


stangli
senior tag

így durcásabbnak tűnik :D

Aesir: fene az ízlésedben, nem gondoltál bele, hogy így nagyobb a leszorító erő? :P nem kell egyből a rosszra gondolni :( ha elég erősen farkasszemet nézel vele, te is rájössz arra, hogy csinos ez az autó ;)
szerinted milyen is aza nedvedzős Integra?

[ Szerkesztve ]

(#6899) aesir válasza stangli (#6898) üzenetére


aesir
veterán

Úgy vélem az ízlésemmel nincs baj, az az Integra egy okádék, akármilyen erősen is nézem. A leszorítóerő pedig semmivel sem lesz nagyobb ezektől a förmedvény idomoktól.

Például ez szép:

Van saját életem...

(#6900) stangli válasza aesir (#6899) üzenetére


stangli
senior tag

Ez is szép, csak ez egy sima mezei gyári tuningal felszerelt Integra.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.