Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5801) Dumb válasza Dr. Ernő (#5799) üzenetére


Dumb
senior tag

Tényleg! A ~150 lovassal kevertem össze.

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5802) Dr. Ernő válasza Rick4 (#5800) üzenetére


Dr. Ernő
tag

w140 kupé nekem is bejön sőt a w140ből sokmindent ki lehet hozni annak ellenére hogy bálna.

(#5803) Rick4 válasza Dr. Ernő (#5802) üzenetére


Rick4
félisten

tény, vannak már 10-15 évesek( pár nap és az utolsó szám is helytálló) is a 140es kupéból, mégis jól néznek ki.. :U mondjuk a 126os kupénál egy fokal jobban bejön, az sem rossz verda.... ez ugye technikailag lényegesen jobban áll, nem kérdés melyik kellene.. mondjuk csúnyán hangzik amit a totalcar írt, sajnos van is benne igazság, de talán bevállalnék egyet...ez már a youngtimer kategória...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5804) bocX


bocX
tag

hááát....nem semmi :DDD

sok munka és ugyanannyi lazaság

(#5805) Rick4 válasza bocX (#5804) üzenetére


Rick4
félisten

szerintd a pónilova adta fel a hirdetést? :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5806) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

2.rész
[link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5807) t1 válasza Dare2Live (#5806) üzenetére


t1
addikt

ma már 5x linkelitek be :D

(#5808) Integra válasza Dare2Live (#5806) üzenetére


Integra
titán

vót má:)
amúgy itt jön be amiről beszéltem, hogy egyetemesen rontják az autókat, hogy a körforgás meglegyen, hogy megtudjanak élni, túl jó autókból nem lehet megélni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5809) Integra


Integra
titán

keleti impreza wrc

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5810) Dare2Live válasza t1 (#5807) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

tudtam már amikor linkeltem. :) azthittem itt ez a szokás. :DDD

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5811) t1 válasza Integra (#5809) üzenetére


t1
addikt

looooooool :DD

(#5812) lenox válasza Dare2Live (#5810) üzenetére


lenox
veterán

Szerintem is illetlenseg legalabb egyszer nem linkelni, ugyhogy en is felhivnam a figyelmeteket, hogy a totalcar is megmondta, hogy draga a hasznaltauto!:

link1
link2

(#5813) lajafix válasza lenox (#5812) üzenetére


lajafix
addikt

"Egy flottás szakember nem az első robbantott turbós Ford Mondeón van túl a cégénél, márpedig a hiba természetesen inkább a garancián túli autóknál jön elő."

Egy ilyet én is láttam 1 éve, amikor a szervizelték az autómat. Mellette állt egy kombi Mondeo, nyitott motorház, motor kint. A csomagtérben meg ott volt bent az egész motor apró darabokra szeve, még csak a pucolásnál tartottak a javítás folyamán. Hogy én milyen örömmel töltöttem be a 280as benzint a 10 litert zabáló autómba utána! Szegény tulaj jól megjárta, ha óvatosan vezeti akkor is kell 80 ezer km hogy bejöjjön a javítás ára a dízel-benzin fogyi különbségén. Oszt akkor még a dízel feláráról nem is beszéltünk.

Rock'n Roll

(#5814) fokukac válasza lajafix (#5813) üzenetére


fokukac
nagyúr

jól hangzik.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5815) lenox válasza lajafix (#5813) üzenetére


lenox
veterán

Mondtam en, hogy nem szar a Ford dizel? Ugye, hogy szar...

Tenyleg, dizelt miert nem supercharge-olnak?

[ Szerkesztve ]

(#5816) #00809728 válasza lajafix (#5813) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Diesel vs. benzines.

Már párszor learagadtunk ennél a témánál és abban maradtunk aki olcsobban jut a gázolajhoz mint a hívatalos ár+sok-sok km tesz meg annak megéri.
Ha keveset megy és kuton tankol annak nem.

Ford-diesel nálunk kb 55 autó van vegyesen.3 év után leadják őket 150.000km egy tulaj hajtotta stb ...még mai napig mennek probléma nincs velük.Bármilyen motort szét lehet hajtani ha olyan ember kezébe kerül aki "céges autó ne kiméld vazzeg" persze tisztelet a kivétel de én ugy fogalmaznék ritka az ilyen emberke.

(#5817) #00809728 válasza lenox (#5815) üzenetére


#00809728
törölt tag

Peugeot is mert fordékkal együtt koperáltak... :(((

(#5818) Declare válasza szepsuti (#5781) üzenetére


Declare
őstag

"és emberi mivoltunkból elég szúrós szemmel nézünk azokra akiknek jobban megy a szekér" :( bravó ezért tartunk itt ahol tartunk.....mindenki dögöljön meg akinek egy picivel is több van mint nekem, akinek bmw je van hát az meg már pfff gyorsan hívjuk az apeh névtelen feljelentős telefonszámát.... Ez nem emberi mivolt ez a legundorítóbb emberi irigység. Különösen "magyarba".

(#5819) Declare


Declare
őstag

Néztétek már az új Tiguánt? Már (elméletileg) minden szalon kapott (pl a veszprémiben tegnap voltunk és közölték hogy van, de ki van adva, majd januárban ...pfff mondom szép, van egy új autó, ami sokakat érdekel erre odaadják a szervizes srácoknak hogy tessék futkozzatok vele....). Szüleim néztek egy sport&stylt, ezt mondták elég teccetős, csak én valahogy gyanúsan nézek erre az 1.4 es 150 lovas benzines mocira. Sose voltam híve az ilyen kis köbcenti sok lóerő párosításnak, nem lesz ennek a motornak idővel mindenféle baja? Nem akarnak egy kicsit túl sokat egy 1.4 estől?

(#5820) Calogero


Calogero
addikt

Sziasztok

Mi a véleményetek OMV Carrera 95 benzinről?
Megéri áttérni a sima 95-ről?

(#5821) dragonfx válasza Calogero (#5820) üzenetére


dragonfx
veterán

én használtam, azt vettem észre -0.5liter...de most hogy bejött a hideg már inkáb +1 volt szal visszatértem simára...érdekes eza benzin....vagy az van hogy az elején sokkal jobb volt azóta elrontották más adalékot tesznek bele....
Nyáron nagyon jó volt...akkor sikerült a 8.3as átlag pályán.... :R ...utoljára kb 11.5 volt vele a fogyim...katasztrófa...egyre hidegebb lett annéál ocskábban fogyasztottam vele míg sima 95tel nem....
1x próbáld ki lehet a te autód másképp reagál rá....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5822) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Most tervezem egy Citroen C5 2,0 (benzin) SX vásárlását. Vélemények?
Aki vezette már az tudja hogy milyen kényelmes, fogyasztása az relatív. Ki lehet hozni belőle egy repülő fogyasztását is, meg persez egész barátit is. Ha tehetném akkor Citroen C4et vennék 1,6 HDI 110 LEs motorral fogyasztását szerintem csak a mostani Ignisünk tudná verni az 1,3as DDIS dízelmotorral 69 lóerő de hasít rendesen. Nm érezni hogy gyenge lenne a motor, még akkor sem amikor 4en vagyunk benne. Turbó is nyom rajta valemennyit, a fogyasztása 4,5 és 5 között van még ilyen hidegben is és rengetek budapesti káosszal.
Nagyon kíváncsi vagyok az új SX4 dízelre mégpedig azért mert 8 szelepes mind a két motorja az 1,6 dízel és az 1,9 es...Érdekes lehet. Aki okosabb írhatna róla valamit.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#5823) hobizoli válasza lajafix (#5813) üzenetére


hobizoli
nagyúr

SZVSZ szetrobbant turbonal nem pucolgatni kellett volna, hanem cserelni, mert ha ott vmi valoben bemegy, akkor attol a motor belso reszei biztos serulnek annyira, hogy ott egy pucolgatas az hallottnak a csok.
Megint mas kerdes, hogy a csovezetek kb 18 kanyarjan, meg foleg magan az intercooleren pl hogy megy at barmi mechanikai akarmi is...

...szerintem

hobizoli

több drón kell ;P

(#5824) lenox válasza Declare (#5819) üzenetére


lenox
veterán

Sztem sok, es hamar be fog szarni. De hat pont ezert csinaljak ezt a motort, elmegy 5 evig, akkor rakoltenek 1.5 millat, megint 5 ev es kuka.

(#5825) hobizoli válasza Declare (#5819) üzenetére


hobizoli
nagyúr

1.6-bol 160 meg 175lo az jobb? :F

hobizoli

több drón kell ;P

(#5826) Integra válasza Mr.Grincs (#5822) üzenetére


Integra
titán

dabadabot várd meg ezzel, mert ha jól emléxem neki van dizel bálnája ilyen.
asszem különösebb gondja neki nincsen vele

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5827) marsu


marsu
addikt

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#5828) Silencer83


Silencer83
addikt

udv Kedves ForumTarsak!

( eloljaroban annyit h szept.-i Londba koltozesem miatt eladtam az imadott kis Punto 2esem :(, ezert idoszeru a topik temaj )

2 olasz autom volt 2 ev alatt ( Alfa145 1.4tspark, es a Punto 2 ), ezert nem kerdes - kicsit elfogult vagyok- h ismet olasz verda lett a kiszemeltem, ami jovo ev febr. kerul majd hozzam.
ez pedig egy Stilo, 3ajtos racing edition ( 17" quotos felni, spoilerek korbe stb.. )
egy nagyon kedves ismerosomnek ( pecsen az Fiat ABel autohazban dolgozik ) 1.9JTD Stiloja van, miota megvette ( masfel ve ) teljesen a rabja lettem a kocsinak.
aki szereti az agressziv megjelenesu 3 ajtos verdakat, tudja mirol beszelek...
egy 1.6 16V a leendo kocsim, termeszetesen az ugyanilyen idos ( 2004 evvegi ) JTD-k joval dragabbak..

nincs itt tapasztalata valakinek evvel a motorral szerelt stilokkal kapcs,ban?
benn a szervizes sracok szerint jo konstrukcio, nem igen problemas!

Mindenkinek Boldog Karacsonyt! :)

(#5829) DeadMeat válasza Silencer83 (#5828) üzenetére


DeadMeat
veterán

A kerdeseddel Pompi moderator urat kornyekezd meg,ha jol emlekszem neki ilyen autoja van! :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#5830) Silencer83 válasza DeadMeat (#5829) üzenetére


Silencer83
addikt

kocce :R
mar reg. vagyok par fiatos forumon, ott is olvasgatok :B
mondjuk sztem olyan "szerelmes" lettem ebbe a kocsiba, hogyha millio negativumot olvasnak&hallanek rola, akkor se tantorodnek el... :C

(#5831) fokukac válasza Silencer83 (#5830) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért hosszú út volt ez a xedostól ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5832) Silencer83 válasza fokukac (#5831) üzenetére


Silencer83
addikt

Xedos gyonyoru auto. meg most is, az a forma meg mindig lenyugoz.
de probalok egyre ujabb autoba beleulni, most is max 2004ig nezegettem oket.
145-ot nagyon szerettem, Puntot meg jobban.
Stilo az meg... :))

(#5833) Dr. Ernő válasza Declare (#5819) üzenetére


Dr. Ernő
tag

Turbós. Most ez a menő :)

(#5834) Mr.Grincs válasza Integra (#5826) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Köszönöm. Itt leszek a környéken úgyhogy nem megyek messzire:) :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#5835) dabadab válasza Mr.Grincs (#5822) üzenetére


dabadab
titán

"Most tervezem egy Citroen C5 2,0 (benzin) SX vásárlását. Vélemények?"

Nekem 2.2HDi van, meg a bamba tekintetu elso verziobol :), szinten SX (ugy remlik, hogy
kb ugyanazt takarja minden motornal, vagyis nagyon jol fel van szerelve). 3,5 eve vettem, azota 75k-t raktunk bele, gond nem volt vele, tenyleg nagyon kenyelmes, igazi utazoauto.
Benzinest ugyan nem vezettem, de azzal szinte teljesen biztosan zavaroan lomha es sokat fogyaszt (a dizel meg sok varosi szuttyogessel sem ment soha 10 fole, most, hogy leginkabb autopalyan megy, olyan 6,5 korul ker - mondjuk azzal se megy sportautosan, de azt azert hozza, ami a biztonsagos es dinamikus orszaguti (es persze autopalyas) kozlekedeshez kell (na meg amit ugy altalaban el lehet varni egy viszonylag eros csaladi autotol)).

szerk: aha, latom, szoval megerkeztem :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#5836) Integra válasza fokukac (#5831) üzenetére


Integra
titán

xedosból stiloba?
hááááát, ok... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5837) fokukac válasza Integra (#5836) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát biztos olcsóbb fenntartani. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5838) Silencer83 válasza fokukac (#5837) üzenetére


Silencer83
addikt

az alkatresz beszerezese a xedoshoz eleg probelmas volt anno, mondjuk igaz a majd 2 ev alatt amig nalam volt talan 2x kellett hozzanyulni :R
azert a 2.0 V6 24v nem hazudik, nagyon kifinomult tecnkika.
csakhat nem volt ugyebar uj auto, feltem h nalam jon elo szamos (eleg koltseges) szervizelnivalo, amirol olvastam...
fokukac Te meg tudod az ugy tovabbi kalvarijat , iitt pH-adtam el :D ...

[ Szerkesztve ]

(#5839) dragonfx válasza dabadab (#5835) üzenetére


dragonfx
veterán

ha egy 2.2es hdi motor csak erre képes....akkor az elég gáz..vagy kérj ólómbetétes bakancsot a jézuskától. :C :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5840) zsoltee10 válasza dragonfx (#5839) üzenetére


zsoltee10
addikt

Hát nem egy 316i, na...van akinek csak erre fussa... :W

[ Szerkesztve ]

(#5841) fokukac válasza zsoltee10 (#5840) üzenetére


fokukac
nagyúr

:D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5842) fokukac válasza Silencer83 (#5838) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát ha nem épp' a szaharában lettem volna, akkor lehet, hogy én vettem volna meg.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5843) dragonfx válasza zsoltee10 (#5840) üzenetére


dragonfx
veterán

autopálya tempot még én si röhögve tartom...egy 2.2es nyomatékosabb dízel gondlom nagyot kéne hogy lépjen....mind1 :R ...boldog karácsonyt

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5844) t1 válasza dragonfx (#5843) üzenetére


t1
addikt

egyetértek veled, ezek nagyon hülye jelentések hogy az autópálya tempót tudja tartani... egy 54LE Swift is tudja a 68LE-ről nem is beszélve, egy ilyen nyomaték szörnyeteg autónak a 160 -at sem megterhelő tartani nem hogy 130-at

(#5845) Integra


Integra
titán

új vectra
[link]
[link]
bűn ronda..
egy újabb identitászavaros autó, és hogy hogy össze lett lopkodva a sok stíluselem..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5846) dragonfx válasza Integra (#5845) üzenetére


dragonfx
veterán

tényleg az...uj c merci és lexus egybegyurás...egy kalos féle formavilággal...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5847) fokukac válasza Integra (#5845) üzenetére


fokukac
nagyúr

minden egyes opel után azt hiszem, hogy na, ennél már nincs rondább, de valahogy mégis mindig sikerül nekik :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#5848) t1 válasza fokukac (#5847) üzenetére


t1
addikt

szerintem az úl Corsa az nagyon szép :) illetve az Astra is nah meg OPC Vektra

(#5849) Integra válasza fokukac (#5847) üzenetére


Integra
titán

teliben hánynám a műszerfalat, ha minden nap opelt kéne bámulnom:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5850) t1 válasza Integra (#5849) üzenetére


t1
addikt

na ezért biztos sokan fognak lázadni :DD bár a régiekra tényleg igaz :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.