Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként

Hozzászólások

(#976) Stefling


Stefling
csendes tag

Üdv!

Az én problémám kicsit másabb, mint a PC-vel való összekötés. Nekem az összekötés megvolt egyszerűen, de miközben rájötem, hogy a Clear motion-nel nem érek semmit, mert hiába 100Hz, csak 60Hz van, ha a gépről játszom le a filmet. Namost ezzel a megoldással, akadozik enyhén a kép, full hd anyagnál pl. és bosszantó nagyon. Van egy másik verzió is, ha LAN-on keresztül játszom le a filmet, mert tudja a tv, egyébként a típus: [Samsung LE37C630] Majdnem mindenféle formátumot képes lejátszani, MediaPlay-en keresztül. Namost így gyönyörűen lejátsza, itt már érvényesül is a Clear Motion is, de viszont itt meg nincs 5.1 :S csak a tv hangszóró, ami ugyebár elég gáz, FULL HD-t nézni sztereóban xD

Első kérdésem: Megtudom-e oldani valahogy, hogy az 5.1-et rávarázsoljam a tv-re (erre nemsok esélyt látok, de azért megkérdezem hátha)
Második kérdésem: Ha az 5.1-et nem is, a mélyládát rátodm valahogy kötni a tv-re? Van egy régebbi erősítőm Jack belemegy a PC-be, ha azt a Jack-et beledugom a TV-be, akkor működne úgy, hogy a 2.0 szóljon a TV-ről? Az 5.1-ből 3 Jack megy a gépbe, ezzel nem lehet valamit kezdeni, vagy kihozni? Optikai kábel úgy tudom drága, de kérdeztem is a Samsung márkaboltban, de azt mondták úgy nemigen működne. (ha működne se tudnám hogy kellene)
Ezekre keresem a válaszokat, a hang inkább az, ami érdekelne, mert mostmár tudom, hogy kábelen nemsok értelme van filmet nézni, max ilyen kissebb filbontásban.
Előre is kösznöm a Helpet! :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.