Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként

Hozzászólások

(#447) #72042496 válasza slett27 (#445) üzenetére


#72042496
törölt tag

Persze, elérhetőek a kisebb felbontások is, csak ezek többnyire nem az általad felsoroltak lesznek, mert a 16:9 képarány miatt mást fog felajánlani a játék. :)

Nálam eddig a VGA végezte a skálázást, de amióta TV-m van, ez az opció mintha nem élne. Mindig visszaugrik a megjelenítő általi skálázásra. Mondjuk nem zavar, mert a játékok döntő többsége úgyis megy natívban, van viszont néhány program, ami alapból nem ismeri ezeket a szélesvásznú felbontásokat (Doom 3, Warhammer 40K...). Nos, ezekkel nem tudom, mit lehet tenni, mostanában nem játszottam velük. Szerintem itt a képarány 4:3-ra állítása fogja megoldani a problémát.

Samsungéknál PC módban a Wide Zoom és társai nem elérhetőek, csak a fix 16:9 és 4:3 arány közül lehet választani - legalábbis DVI-HDMI kábellel bekötve nálam ez a helyzet.

Amúgy az LCD TV topic jobban pörög, ott Cifu igencsak képben van, biztos megválaszol mindent. Én csak az egy szem TV-m alapján tudok segíteni, ezért lehet, hogy esetenként mégsem teljesen úgy van az, ahogy fent leírtam. :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV monitorként
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.