Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13451) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Gyászolunk ?

(#13452) Lauda válasza ADAM1337 (#13451) üzenetére


Lauda
félisten

Istenem. 8 ev tagsag utan ilyen kepet betenni..... :U

(#13453) Ndruu válasza ADAM1337 (#13451) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Egy hozzászólással előtted a válasz.

A reklám része az átmeneti desing váltás.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#13454) Bjørgersson válasza Lauda (#13447) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem meg egyszerűen csak valami bug, a címlapon kívül mindenhol a megszokott szürke-sárga felület maradt, ráadásul a gombok képei sem látszódnak.

ADAM1337 igen, gyászolunk.

Ndruu elég minimal lett. :o

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13455) ADAM1337 válasza Ndruu (#13453) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Rendben, mindenesetre elég durva a piros betű szín. :U
A főoldalon én se tudok megállni pár mp-nél többet így.

(#13456) Chrys_ válasza ADAM1337 (#13455) üzenetére


Chrys_
addikt

Nagyon szar ez a piros szín.

(#13457) laszlohu válasza ADAM1337 (#13455) üzenetére


laszlohu
addikt

Ha Adblock - ot használsz, akkor abban illik kivételbe tenni a PH - t!!!

Nehogy véletlenül bannolva legyél.

(#13458) csako válasza Chrys_ (#13456) üzenetére


csako
veterán

Nekem tetszik :))

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13459) Honzi


Honzi
senior tag

Friss win instal volt és észre se vettem hogy a kedvenc oldalaim nincsenek a kivételek között.

Kösz PH! :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#13460) Jorus válasza laszlohu (#13457) üzenetére


Jorus
nagyúr

"Nehogy véletlenül bannolva legyél." - Ez ebben a formában mulatságosan hangzik. Hol olvastál ilyet?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13461) oriic válasza Jorus (#13460) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konkrétan ez nincs, de van helyette egy ilyen:

Szabályzat:

"A Szolgáltatásban megjelenített hirdetéseket és a látogatottság auditálását a Felhasználó nem blokkolhatja, ehhez segítséget nem kérhet és nem adhat a Felhasználói Tartalomban."

Live-Die-Respawn

(#13462) Jorus válasza oriic (#13461) üzenetére


Jorus
nagyúr

A komolyságát te is érzed, gondolom.

Szerk.: hogy félreértés ne essék: nyilván minden épkézláb PH-s arcnak whitelist-en van a domain ABP-ben, mert érti, hogy miről van szó. Amire utaltam, az az explicit szabályzás problémái, amivel sokan küzdünk hasonló helyzetben, üzemeltetői pozícióból.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13463) laszlohu válasza Jorus (#13460) üzenetére


laszlohu
addikt

Csak vicceltem

(#13464) D1Rect


D1Rect
félisten

Meddig lesz ez ilyen?

(#13465) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Nem lehetne később opcionálissá tenni ezt a fekete-vörös témát? :R

Nekem speciel kimondottan tetszik (ráadásul legalább nem gagyiszung vagy wintel reklámot kell bámulnom), de ugyanakkor azt is elfogadom, hogy valakinek meg nem tetszik, tehát így mindenki jól járna.

Van olyan oldal, most így fejből megnemmondom melyik, de annyi rémlik, hogy valami PC-s oldal volt, ahol szintén több téma közül lehet választani.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13466) lezso6 válasza sz.balazs.95 (#13465) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Lemented a css-t, aztán használod userstyle-ként valami böngésző-kiegészítővel.

Amúgy 1 hétig lesz ilyen a PH címlap.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13467) D1Rect válasza lezso6 (#13466) üzenetére


D1Rect
félisten

:R

(#13468) sz.balazs.95 válasza lezso6 (#13466) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

na, és azt hogyan kell? :B
addig oké, hogy mentem a CSS-t.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13469) mekker válasza sz.balazs.95 (#13468) üzenetére


mekker
őstag

Stylish

Ha csak ideiglenes reklám akkro oké, valamiből élnie is kell az oldalnak.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#13470) sz.balazs.95 válasza mekker (#13469) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ok.
megvan a .css file, meg a stylish is.
a gond csak az, hogy a Stylish csak url ből tud kiszedni (illetve nem kiszedni...) css-t, vagy ha újat csinálok, de olyan lehetőséget nem látok, hogy lementett filet töltsön be, vagy hasonló.

amúgy nincs valami erre szakosodott topik, hogy ne ezt "kelljen" teleoffolni? :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13471) mekker válasza sz.balazs.95 (#13470) üzenetére


mekker
őstag

kirakod a Stylish ikonját, és ha rámész van olyan, hogy új stílusfájl készítése prohardver.hu-hoz. Ezután csak copy-pastelni kell a CSS fájl tartalmát a két zárójel közé, esetleg szerkeszteni ha valamit máshogy akarsz.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#13472) Rimuru


Rimuru
veterán

Tudom hogy régebben volt róla téma de most így hirtelen nem találtam ezért leírom az ötletet.
Olyat lehetne csinálni hozzászólás írásánál hogy az új kép feltöltése boxot kinyithatóvá tenni (ebbe most úgyis benne vagy lezso ahogy látom ;]), az input boxot pedig lefelezni és máris könnyebben látható lenne az az üzenet amire válaszolunk. "Átlagos" hosszú hozzászólásoknál szerintem megfelelő, az textbox pedig úgyis méretezhető ha valakinek nagyobb kell.
Kép hogy mire gondolok (értelemszerűen az "új kép feltöltése..." rész kinyitná a jelenleg is használatos beágyazott oldalt).

Wide screennél ahogy én is használom (usercss) még kényelmesebb lenne a dolog. ;]

Vigyázat, csalok!

(#13473) sz.balazs.95 válasza mekker (#13471) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

köszi!

sikerült elérnem, hogy most már nem csak a címlap ilyen.
Hátulütője, hogy van olyan elem, ami egyszerűen nincs meg, így az maradt sárga, illetve a fejléc most egyszínű piros lett.
Utóbbi nem volt tervben, bár így nem tűnik rossznak.

most már csak a PH! logót kéne cserélni, mert így kissé bénán néz ki, hogy a nagy pirosságban ott a PH! logo, fekete/sárga pöttyös háttérrel.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13474) sz.balazs.95 válasza sz.balazs.95 (#13473) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

alakul ez. ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13475) Lauda válasza sz.balazs.95 (#13474) üzenetére


Lauda
félisten

Valahol ereztem, hogy neki allsz majd ganyolni az uj dizajnt. ;] :DDD

(#13476) sz.balazs.95 válasza Lauda (#13475) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

csak várd ki a végét. :K
már van 1-2 ötletem, bár a megvalósítását még nem sikerült kitalálnom. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13477) Sk8erPeter válasza sz.balazs.95 (#13474) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Fúj. :DDD Alakul, egyre rosszabb? :P Amúgy lebuktattad magad, hogy nincs whitelisten a Prohardver az AdBlock-ban, azt meg nem illik. :)

(#13476) sz.balazs.95: Én bevallom, nagyon örülök neki, hogy inkább a saját böngésződben éled ki a kreativitásodat, dizájnötleteidet, nem a topicban. :DDD :P (Megsértődni nem ér.)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#13478) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#13477) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

whitelistben van. ;)
vagy miből szűrted le, hogy nem?

nem sértődök meg. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13479) csako válasza sz.balazs.95 (#13476) üzenetére


csako
veterán

Ha valami jót sikerül kihoznod belőle, majd ne felejtsd el megosztani :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13480) sz.balazs.95 válasza csako (#13479) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

oké :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13481) Sk8erPeter válasza sz.balazs.95 (#13478) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Bocsánat, asszem kicsit fáradt vagyok, szerintem az volt, hogy hsz. elküldésekor megláttam ezt, nem ugrott oda a hsz.-hez egyből, és ebből indultam ki. :DDD (És a belinkelt hsz.-ben látható képen tényleg látszik, hogy a kolléga blokkolja a reklámokat.) Sorry, ezt most nagyon benéztem. :B

Sk8erPeter

(#13482) sz.balazs.95 válasza Sk8erPeter (#13481) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

semmi gond! :R

más:
hogy ne ez a topik legyen teleszemetelve a hülyeségeimmel, emiatt holnap fogok csinálni bejegyzést az általam kreált .css-hez, ahol majd nyomon lehet követni annak a fejlődését. meg persze javaslatokat is lehet majd írni.
most egyébként a 0.3.1-nél tartok, és már sokat fejlődött az első bemutatott képernyőkép óta.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13483) adamssss


adamssss
veterán

Soha tobbet a budos eletben nem veszek lenovo gepet, es masnak sem fogom ajanlani. Most ez komolyan reklam? Jobb otletuk nem volt a marketingeseknek?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#13484) szab.tam válasza adamssss (#13483) üzenetére


szab.tam
nagyúr

de beszélünk róla.
és ez már + markecing...

de erről a piros + fekáról még mindig az azus rog ugik be... :U :DDD :C

***

és a főoldal színezése reméljük, sokba került.

***

de marketing szempontból az is tökéletes, ha sokan felháborodunk.
a piros betűkön.
mert ez pont alátámasztja mind a megrendelői, mind a szolgáltatói oldalt.
jól végezték a figyelem felhívását.
tehát még támogató csirkék is leszük.... :C

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#13485) Interceptor válasza Lauda (#13447) üzenetére


Interceptor
addikt

Attól még megeröltethetnék magukat a designerek mindkét oldalon, mert ez így botrányos, a prohardver oldalán :)

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#13486) Sk8erPeter válasza szab.tam (#13484) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"és a főoldal színezése reméljük, sokba került."
Azért meglepődnék, ha ennek a stíluslapnak az elkészítése olyan sok fejlesztői időt vett volna igénybe, hogy még jó sokba is kerüljön, egy ilyet az alapvető koncepció ismeretében elég gyorsan össze lehet tákolni - de bármi elképzelhető. ;]

Sk8erPeter

(#13487) rszp


rszp
aktív tag

Hi,

Ezt a retek kinézetet hogyan lehet lecserélni? Eddig se voltam retek barát.

(#13488) D1Rect válasza rszp (#13487) üzenetére


D1Rect
félisten

Alszol hatot, vagy amfetaminnal csak kettőt.

(#13489) Dtomka


Dtomka
veterán

Engem a reklám nem, de a piros betűk nagyon zavarnak...

(#13490) rszp válasza D1Rect (#13488) üzenetére


rszp
aktív tag

A fórumot belinkelem és addig olvasok mást.

(#13491) #90933760 válasza rszp (#13487) üzenetére


#90933760
törölt tag

(#13492) mekker


mekker
őstag

Nem lehetne egyszerűen méretezni a képeket menüből? Nem tudom hogy lehet-e paraméterezni az IMG taget, de én sose jövök rá, előnézet meg nincs, próbálgatni se tudom. Legalább fel kéne tűntetni a képfeltöltésnél hogyan kell.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#13493) Sk8erPeter válasza mekker (#13492) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Nem tudom hogy lehet-e paraméterezni az IMG taget"
Nem lehet.

Sk8erPeter

(#13494) mekker válasza Sk8erPeter (#13493) üzenetére


mekker
őstag

Ez most valahol mélyen olyan megnyugtató érzéssel tölt el.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#13495) Sk8erPeter válasza mekker (#13494) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez igazán jó hír. ;]

Sk8erPeter

(#13496) rulla


rulla
tag

Szörnyen irritáló ez az új, piros betűs főoldal.
Emiatt nem is időzök annyit rajta, mint eddig; egyszerűen taszít, hiába érdekelne néhány cikk... így pedig a reklámokat sem nézem meg.

(#13497) Sk8erPeter válasza rulla (#13496) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

http://prohardver.hu/dl/css/lenovo.css
Ezt az URL-t egyszerűen tedd be az AdBlock vagy Adblock Plus beállításainál a szűrőlistába. Persze a Prohardver-lapcsalád oldalait úgy általánosságban ne blokkold, az legyen fehérlistán, csupán ez az egy stylesheet kerüljön feketelistára.

Sk8erPeter

(#13498) rulla válasza Sk8erPeter (#13497) üzenetére


rulla
tag

Köszi, működik! :)

(#13499) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

1-2 dolog, ami eszembe jutott:

- Szerintem jó lenne, ha a képfeltöltés résznél az 'ok' gomb helyett 'feltölt' vagy 'feltöltés' gomb lenne.
Nehezebben lehetne összekeverni a másik 'ok' gombbal. (megesett már velem :B)

- Új hsz. írás esetén valahova jó lenne elhelyezni a téma összefoglaló ablakát, pl. a hsz írás ablaka fölött lehetne, lenyitható formában.
Ez pl. jól jönne a különböző 'milyen ...-ot vegyek' típusú topikoknál, mert akkor láthatóak lennének a szempontok listája.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13500) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Bocs hogy ennyi hsz.-t nem olvasok el de! Mobilnézetben a mégtöbb anyag opció nem mûködik. Lumia 925. Csak jelzem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.