Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) koxx válasza Sk8erPeter (#13798) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ebben te hol látsz lebaszást? [link] [link] Világos és egyértelmű válasz volt a kérdésre, de utána még megkérdezte 5 féleképpen. Arról nem tehetek ha valaki nem fogja fel elsőre.

szerk: de sztem skippeljük ezt a témát, már így is túl lett magyarázva (feleslegesen)

[ Szerkesztve ]

(#13802) sutykuru válasza koxx (#13801) üzenetére


sutykuru
tag

Adtál két olyan választ ami azon a tévedésen alapul, hogy nem tiltja az ÁSZF.

Annyit kellett volna leírnod, hogy ugyan az ÁSZF tiltja, de szemet hunyunk felette.

(#13803) BITBOYS válasza Sk8erPeter (#13787) üzenetére


BITBOYS
addikt

Engedd már meg légyszíves, hogy olyan dologhoz hozzászólhassak ami nem tiltott. Te félrebeszélsz és csak szítod a tüzet. A véleményemet fogalmaztam meg, mint ahogy te is, ebbe kár volt belerángatnod ;) Vicces ez az egész amit műveltek. Érdekes, nekem egy moderátorral sincs bajom, nem baszogatnak, normálisan meg tudjuk beszélni ha valami problémánk vagy nézeteltérésünk van. Ti meg itt pörögtök egy aláíráson...nyáron :D ha még tél lenne megérteném :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13804) sutykuru válasza BITBOYS (#13803) üzenetére


sutykuru
tag

Nekem sajnos egy hét alatt nem sikerült. :(

(#13805) Armahun


Armahun
addikt

Ha már van ez az ajánló csík a hozzászólások között, lehetne esetleg, hogyha az olvasatlan üzenetek számára kattintva lépek be egy topikba, akkor ez a sáv választaná el az olvadott és olvasatlan hozzászólásokat?
Ha már van legyen nekünk is jó valamire.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#13806) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A tartalom ajánlón mikor fogtok finomítani? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13807) nap


nap
addikt

Olyat lehetne kérni, hogy a kedvencek közé elmentett topikokra kattintva ne a hsz_1-50.html, hanem a friss.html jelenjen meg?
Én logikusabbnak érezném így...

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#13808) pepe091 válasza nap (#13807) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez jelenleg is megtehető. Beállítások -> kezdő blokkot állítsd az utolsóra. :)

(#13809) fi:zi'k válasza nap (#13807) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Beállításaim->Fórumhozzászólások->Kezdő blokk->Utolsó

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13810) Eastman válasza Bjørgersson (#13734) üzenetére


Eastman
őstag

Nem jó helyre. :((( Most látom, hogy van Logout.hu észrevételek, hibák, javaslatok részleg is.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#13811) sz.balazs.95 válasza fi:zi'k (#13809) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

De nem úgy van, hogy akkor mindenhol az utolsó jön be, beleértve a hírek alatt található kommenteket is?

Én legalábbis ezért nem állítom be ezt, mert jó lenne, ha *csak* a kedvencek irányítanának az utolsó oldalra.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13812) Sk8erPeter válasza koxx (#13801) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Sajnálom, hogy nem jött át a tartalom. Kiemeltem hsz.-eket, amikre többek közt írtam a megjegyzést - szerintem az a lényeg szempontjából mellékes, hogy máshol tudtál kulturáltan is reagálni, ha a többiben meg olyan stílust alkalmaztál a sráccal szemben moderátorként (akinek az egyik feladata a kulturált kommunikáció fenntartása), ami itt tök indokolatlan volt. Egyébként nem is csak rólad volt szó (bár itt rólad is), hanem a mostanában tapasztalható általános hozzáállásról. Sorry, hogy valaki hangot is ad ennek (még ha nem is vagyok egyedül a véleményemmel), de azt hiszem, ennek is van helye egy ilyen topicban.

[moderálva]

[ Módosította: radi8tor ]

Sk8erPeter

(#13813) nap válasza pepe091 (#13808) üzenetére


nap
addikt

Köszi!
Mikor utoljára jártam a beállításokban, ilyen opció még nem volt. :B

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#13816) sutykuru válasza Sk8erPeter (#13812) üzenetére


sutykuru
tag

Egyszerűbb személyeskedni/kitiltást, vékony jeget emlegetni/flegmán válaszolgatni mint belemenni egy racionális vitába.

(#13817) Armahun


Armahun
addikt

Engem egyáltalán nem zavar ha valaki az aláírásában hirdeti a termékeit, sőt a LOGOUT blog mintájára egy HIRDETÉSEI linket is el tudnék képzelni a neve alatt, DE az adatlapján mindenképp.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#13818) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nagybetűsök!

Valamit tegyetek a gúgli reklámmal! Ok h reklám. Ok hogy van. De hogy egy kockának napbarnító krémet, meg fiszem-f@szom divat-trendeket ajánlgasson...nos ez már váló ok!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13819) oriic válasza bitpork (#13818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te kollega, csak úgy kérdezem, tudod te hogy mi alapján kapod a képedbe a gugli reklámokat? :) Mert azt nem a PH dönti el, hogy milyen gugli reklámokat látsz, hanem az, hogy milyen oldalakon járkálsz. :) Ezért van az hogy én folyton G2A reklámokat meg cd kulcsos infókat kapok, de haver pl. már futott bele segédeszközöket ajánló reklámba. :D (na vajon miért? :D )

Asszony szokta használni gépedet? ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13820) BITBOYS válasza oriic (#13819) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én is erre gondoltam, barátnő használja inkább a gépet :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13821) bitpork válasza oriic (#13819) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem, nem szokta. És ugyan én szoktam a munka miatt szépészeti eszköz( sampon, hajápoló ) gyártóját nézni, de divat-trend?! Az asszonynak saját tabletje van.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#13822) ollie válasza bitpork (#13821) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen mindegy, semmi köze a PH-nak ahhoz, hogy a google milyen reklámokat jelenít meg neked.

***

(#13823) sz.balazs.95 válasza ollie (#13822) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Én úgy tudom, hogy az üzemeltető be tudja állítani a "preferenciáit", hogy milyen jellegű reklámok jelenjenek meg az oldalon.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13824) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Másnál is volt már olyan, hogy az értékelés értesítő csak mail-be jött, az oldalon a Hardverapró felhasználó nem küldött üzenetet? Másodszor fordul elő. Ha mail-be rákattintok, hogy "eladtam neki", akkor már küld privát üzenet. :F

[ Szerkesztve ]

(#13825) fi:zi'k válasza KaiotEch (#13824) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ahogy a téma összefoglalóban is kiemelve, pirossal írják, HA-val a másik topikot célozd meg. ;)
Egyébként igen, előfordul az ilyesmi, sőt olyan, hogy egyáltalán nem megy értesítőt.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13826) KaiotEch válasza fi:zi'k (#13825) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Afffenébe, bocsánat, kórmás voltam reggel. :R

(#13827) Dekko


Dekko
tag

Sziasztok!
Hardverapróra egy javaslattal élnék:
A lényeg annyi volna csak, hogy a hardveraprós hirdetéseket nem tudom árak szerint szűrni sem rendezni. Van erre valamilyen megoldás? Csak én nem jöttem rá, mindenki más tudja rajtam kívül hogyan kell beállítani?
Jó lenne ha lenne egy funkció, hogy tól - ig keresek.
Példa: 10-és 20 ezer között keresek Procit (Célzott árkategóriára való szűrés nem csak termékfajtákra). és akkor csak azokat a hirdetéseket dobja ki, természetesen a kiemelteket is előre beleteszi a listába, még ha nem is feltétlen passzolnak bele a keresett paraméterbe. De alatta megjelennek a paraméterezett célhirdetések.
Kivitelezhető valamilyen módon?

Előre is köszi a választ!

Üdv Dekko :R

További szép napot kívánok!

(#13828) cattus válasza Dekko (#13827) üzenetére


cattus
őstag

[link]

Do the thing!

(#13829) Bjørgersson válasza Dekko (#13827) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondolom még nem nézted, hogy a keresés fül mire is jó. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13830) Dekko válasza Bjørgersson (#13829) üzenetére


Dekko
tag

Igazad van a további feltételeket észre sem vettem, de, hogy 3 klikk kell hozzá, hogy szűkítsek? Nem lehetne egyszerüsíteni? Bár ha van funkció, akkor az ügyfélen múlik, hogy használja-e vagy sem...

Köszi.

Amúgy valami hasonlóra gondoltam volna:))

[ Szerkesztve ]

További szép napot kívánok!

(#13831) h1mpi válasza Dekko (#13830) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem túl bonyolult ez... vagy félted az egered? :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#13832) Dekko válasza h1mpi (#13831) üzenetére


Dekko
tag

Jól mondod sokat használom a keresést, úgy egyszerűbb lenne, no de ezek csak egyéni igények mert ahogy néztem a fül kinyitás után úgy is marad, szóval mégiscsak valamennyire egérkímélő:)

További szép napot kívánok!

(#13833) Dekko


Dekko
tag

Viszont volna egy másik jellegű javaslatom.

Értékelésekre vonatkozólag, vannak emberek akik a Hardveraprót átjáróháznak tekintik regisztrálnak gyorsan csinálnak pár pirosat és azután pár negatívat majd sorozatos Szabálysértés miatt kitiltják őket, a negatívokat amiket ők adtak igazán el lehetne távolítani azon felhasználók oldaláról ahol ez Negatívként jelentkezik.

Ez is csak egy vélemény, korrektebbenek tartanám, ha egy csaló miatt az értékelés nem szenvedne kárt azonkál a felhasználóknál akik továbbra is próbálnak tisztességesen kereskedni. Láttam egy két ilyen esetet ahol a negatív mögött egy kitiltott volt tag állt. És nem mutat valami szépen.

:R

További szép napot kívánok!

(#13834) daninet


daninet
veterán

Sziasztok!

Időzóna beállítására a jövőben van bármilyen esély? :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13835) daninet válasza daninet (#13834) üzenetére


daninet
veterán

És még egy eszembe jutott, ha már itt járok: tudom, hogy van egy topik hangszórókról, de ha hanszórót írok a keresőbe nem találom, mert valami más a neve.
Szerintem jó dolog lenne, ha legalább a kiemelt topikokhoz lehetne tageket rendelni amikre keresve feldobja őket a kereső, mert elég sok topiknak van valami első logikára nem teljesen logikus neve.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13836) sz.balazs.95 válasza daninet (#13835) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Egy címkerendszer, és egy arra épülő "menü" már bennem is felmerült.
Szerintem jó ötlet lenne. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#13837) SUPREME7 válasza daninet (#13835) üzenetére


SUPREME7
őstag

Már van ilyen.

(#13838) daninet válasza SUPREME7 (#13837) üzenetére


daninet
veterán

akkor nem használják ;]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#13839) pepe091 válasza daninet (#13838) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Olvasd el az utolsó sort a cikkben. :) De ha egy topikra gondoltunk, akkor beleírtam, így most már a hangszóró kifejezésre is megtalálod.

(#13840) devil-k


devil-k
nagyúr

Sziasztok!

Azon gondolkoztam, hogy nem lenne rossz megoldás, ha meg lehetne a hozzászólásokat is csillagozni kedvenceként, mint a privát üzenetekben. Nagyon sokat segítene. Esetleg nincs ilyen irányú innováció tervben a közeljövőben?

- mozi bolondéria -

(#13841) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Sziasztok! Nem tudom módosítani az adataimat, jelen estben az aláírásomat, mert: A megadott belépési e-mail cím hibás! - ez baromság, amit mond.

(#13842) h1mpi válasza Kolondrum (#13841) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez mindenkinél így van... valami hiba van.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#13843) camiIIus


camiIIus
tag

UC mini proxiját bannolták és az Opera mininél is előfordul ilyen. Illene néhány ip tartomány békén hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#13844) Kékes525


Kékes525
félisten

Lehet, hogy nem jó topikba írok. Az a problémám, hogy 12 óra 31 perckor 7211szakmai hozzászólásom volt mostanra pedig 7205 lett (egy hozzászólásom volt azóta), Nem tudom mi történt. Nem kaptam figyelmeztetést. Hol tudhatom meg a történteket? Egyáltalán van lehetőség erre?

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13845) Winner_hun válasza Kékes525 (#13844) üzenetére


Winner_hun
félisten

Törölve lett. Itt kérdezz rá ha ez nem az.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13846) Kékes525 válasza Winner_hun (#13845) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen, gondoltam hogy törölve lett, csak nem tudom, hogy miért? Köszi a linkeket.

A miért moderálunk topikba nincs kérdezési jogosultságom ("Nincs jogosultság ehhez a művelethez!)". A moderátort keresek pedig nem ezzel foglalkozik.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13847) Winner_hun válasza Kékes525 (#13846) üzenetére


Winner_hun
félisten

Konkrét moderációval kapcsolatos kérdések-válaszok

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13848) Kékes525 válasza Winner_hun (#13847) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez már működik. Köszi, megpróbálom.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13850) nap


nap
addikt

Nem tudom, mennyire egyedi a problémám, de a topikösszefoglalókat nem lehet mobilról megnyitni.
Azt írja ki, hogy a weblap nem jeleníthető meg, mert túl sok átirányítás történt. Több telefonról is próbáltam.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.