Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok,

Nem találtam a megfelelő topikot, ezért gondoltam itt kérdezek rá, hogy a Gamepod oldallal kapcsolatban lehet valahol javaslatokat tenni?

(#13602) oriic válasza Zedz (#13601) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mire gondolsz?

Live-Die-Respawn

(#13603) Zedz válasza oriic (#13602) üzenetére


Zedz
addikt

A legutolsó cikk 8 órája jelent meg, közben pedig bejelentették például a Hearthtstone új kiegészítőjét is, amiről már csepegtettek pár információt. Szerintem ki lehetne rakni egy gombot, amit egyszerű észrevenni. Ez átvezetne egy oldalra, ahol az olvasók akár írhatnának egy cikket amit aztán beküldenek nektek. És ha esetleg jó lett az írás, mehetne is ki az oldalra. :)

Ha jól emlékszem egyedül ( vagy max még 1-2 ember ) segítségével viszed az oldalt. Így nem lehetne kicsit segíteni nektek? Én például ma szívesen írtam volna egy ilyen összefoglalót.

(#13604) oriic válasza Zedz (#13603) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megszűnt a közösségi hírbeküldés, nem véletlenül. Figyeljük az oldalt, hogy mikor van nagyobb látogatottság, nem véletlen, hogy ma délután kevesebb hír került ki.

Tudok igen a Hearthstone-os bejelentésről, meg a többiről is (Quakecon infók stb), lesz is róluk hír rendesen. Szerencsére fejlődünk mi is, és ez nem csak a hírezésnek köszönhető. Köszi az észrevételt.

(ettől függetlenül írhatsz dolgokról, de az max logoutra mehet ki sajnos)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13605) Zedz válasza oriic (#13604) üzenetére


Zedz
addikt

Ha nem szupertitkos az indok, akkor miért szűnt meg? Illetve akkor így nem lehet segíteni nektek?

(#13606) oriic válasza Zedz (#13605) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felsőbb döntés. Hírek írásában sajnos nem tudsz segíteni, max annyival hogy ha valamin átsiklottam jelzed nekem PM-ben. (sokan szokták ezt csinálni, bár van hogy jelzem nekik, hogy tudok már dologról)

Ettől függetlenül köszi hogy segíteni próbálsz. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13607) Zedz válasza oriic (#13606) üzenetére


Zedz
addikt

Kár. Az itteni közösséget szeretem a legjobban, jó lenne valamivel hozzájárulni az oldal működéséhez. :) De ha fentebb ezt mondták, akkor ezt mondták. :DDD

(#13608) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Piszok zavaró az új ajánló. :O

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13609) dashed válasza fi:zi'k (#13608) üzenetére


dashed
senior tag

Az, nagyon. :(

(#13610) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Ez nem csak valami bug? Mert minden topic-ban betenni az első HSZ alá az valami hihetetlen idióta ötlet lenne.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13611) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Hali. Meg lehetne oldnai hogy egy topiknál ha megnyitom, mindig a friss-eknél nyissa meg, az időrendi sorrend megváltosztatása nélkül? én megprobáltam megfordítani de nagyon bezavart. Tehát rámegyek a topikra és a friss-re megy.

Előre is köszönöm.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13612) fi:zi'k válasza Ganz-[HUN] (#13611) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"Kedvenceim" vagy "Itt szóltam hozzá" szekcióban ez működik, még mutatja is hány új hsz van.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13613) DS39 válasza Agyzuzo (#13610) üzenetére


DS39
nagyúr

én ki is szedtem a div-et egy bizonyos kiegészítővel. nem kicsit volt zavaró. :(((

[ Szerkesztve ]

(#13614) Ganz-[HUN] válasza fi:zi'k (#13612) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

az addig oké, de ha nincs új hsz, és szeretnék valakinek válaszolni (árazás, vagy oda lapozni gyorsan ahova be kell illeszteni) akkor kell 2x kattintani, és egymás után többször nem muri :)

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13615) Met válasza fi:zi'k (#13608) üzenetére


Met
nagyúr

+1

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#13616) fi:zi'k válasza Ganz-[HUN] (#13614) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem igazán értem mit akarsz akkor. :F

(#13615) Met
Biz'isten mindjárt felrakok vmi blokkolót, pedig nem szoktam, mi több még néha kattintok is. :(

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13617) Met válasza fi:zi'k (#13616) üzenetére


Met
nagyúr

mi több még néha kattintok is.
Pont ez a cél :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#13618) Ganz-[HUN] válasza fi:zi'k (#13616) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

ha nincs új hsz akkor is a frissre dobjon. :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13619) fi:zi'k válasza Met (#13617) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Érted te. :P
Amúgy elsőre tényleg azt hittem, hogy a lapalján lévő reklámblokkot költöztették fel.

(#13618) Ganz-[HUN]
Ha nincs új hsz, akkor nincs friss. :F
Vagy arra gondolsz, hogy a legutolsó hsz a lap tetején legyen? Arra az a megoldás, hogy időrendben csökkenőbe rendezed hsz-eket.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13620) Saccco válasza fi:zi'k (#13608) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hát tényleg lehetne oldalt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#13621) Ganz-[HUN] válasza fi:zi'k (#13619) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

időrendi csökkenést akarom elkerülni, mert az összekavar.
Az lenne a tuti, ha lenne olyan lehetőség arra, hogy a Friss-re vigyen mindig, új hsz-től függetlenül, mert így mindig át kell lapozni, ami egy 11 éves gépnép nem egy élvezet, de a billentyűzet csak ezen az igazi, amin árazni értelmes, tehát bármikor válaszolhatok HSZ-re ha bezártam az oldalt, amikor keresek valamire, és ne kelljen mindig +1 lapot átugrani, hogy a frissre dobjon ahol tudok válaszolni

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13622) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nyugalom, lesz még rajta reszelve, nem leszünk öngyilkosok. ;)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13623) Calogero válasza fi:zi'k (#13608) üzenetére


Calogero
addikt

csatlakozom, szerintem is zavaró

[ Szerkesztve ]

(#13624) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Hali.

Ezt a fehér valamit hol lehet kikapcsolni, ami ide nőtte magát a hozzászólások közé?

Előre is köszi. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13625) Oliverda válasza Calogero (#13623) üzenetére


Oliverda
félisten

Majd megszokjátok.;)

Amúgy még mindig sokkal kevésbé zavaró mint 1-2 csodás hozzászólás.;]

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13626) csako válasza Ganz-[HUN] (#13621) üzenetére


csako
veterán

Azt hiszem ez kell neked:
Beállításaim -> fórum hozzászólások -> kezdő blokk -> utolsó

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#13627) maross válasza fi:zi'k (#13616) üzenetére


maross
veterán

Soha meg se fordult a fejemben egesz eletemben hogy hasznaljak blokkolot, ma jott el a napja. Ebbol azert le lehetne szurni valamit, pl azt hogy kivul esik a "majd megszokjatok" kategorian.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13628) Ganz-[HUN] válasza csako (#13626) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Ott a pont, király vagy. Köszi!!!! :C :R :DD :))

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13629) Agyzuzo válasza maross (#13627) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Dettó... Felőlem körbe lehet tapétázni az oldalt, de EZT én nem fogom megszokni. Bele a kép kellős közepébe a hsz-ek közé, kösznem.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#13630) parkr


parkr
őstag

kérjük (követeljük) a kikapcsoló opciót! mert ez így ultra béna :(((

(#13631) Mr Dini


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Bocs, ha off, de lehetne egy előnézet gomb a hsz írásnál.

Köszi! :R

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#13632) DigitXT válasza lezso6 (#13622) üzenetére


DigitXT
félisten

Tényleg zavaró, és adott esetben értelemzavaró is.:DD
Logoutos írásnál felteszi a kérdést, hogy "olvastam-e,
amihez hozzászólok" hogy a viharba ne? Régi a topik.
És akkor ez mindig ott van: gondoltam, hogy azt nézi,
hogy kattintottam-e a bevezetés óta a cikkre, de nem!

Oldalra bárhova, ha lehet! Tudom nem kívánságműsor.

(#13633) TESCO-Zsömle válasza DigitXT (#13632) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mondjuk ez a kérdést rengeteg topicban fel szokott merülni bizonyos emberekkel szemben, a válasz pedig általában az, hogy "Nem..." :DDD

De mit tudsz tenni? Ott a TIR, ott a topiclogo, alatta a F.A.Q., mégis jönnek a kérdések, amik bennük vannak, mert sokkal kevesebb idő és energia leírni egy pár soros kérdést, mint elolvasni egy pár oldalas cikket...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13634) koxx válasza Mr Dini (#13631) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Minek? azért van a szerkesztés opció.

(#13635) cattus válasza koxx (#13634) üzenetére


cattus
őstag

Azért, mert pl. egy vagy több rosszul sikerült tördelés / formázás esetén elég kényelmetlen, hogy Szerkesztés --> javítás --> OK, várni a "Hsz. szerkesztése sikeres, rögtön továbbítunk oldalra" --> megint megnézni, hogy jó-e, ha nem, akkor kezdődhet előlről.

Do the thing!

(#13636) DigitXT válasza TESCO-Zsömle (#13633) üzenetére


DigitXT
félisten

Csak ez a kérdés a fórumon nem logikus: nem feltétlen szól hozzá, aki olvassa,
márpedig ez a reklám mindenkinek megjelenik. Ha ez is azt erősítené, hogy NE
tegyenek fel a (szakmai) topikokban felesleges kérdéseket, akkor azt a HSZ-író
ablakba kellene valahogy betenni, vagy esetleg az új hozzászólás kezdése előtt
feltenni kérdésként, mondjuk csak akkor, ha valaki korábban nem írt még oda.:B

De amúgy igazad van, kár a gőzért: ha valaki "hirtelen" akar kérdezni és csakis
ebben látja a megoldást, mert rákeresni, hogy volt-e ilyen kérdés / válasz lusta,
az úgyis végig fogja kattintgatni, akármit is kérdez tőle egy felugró ablak...:R
(Esetleg még meg is szólja a programozókat, hogy beragadt a felugró ablak.:D)

Szerk: jó néhány cikknél benézek a fórumba úgy is, hogy eszem ágában sincs
hozzászólni, csak az érdekel, hogy mi a véleménye a hozzászólóknak.:))
(Ha meg neadj'isten valami frappánsat akarnék hozzászólni, első körben biztos
rákeresek, hogy eszébe jutott-e már másnak is: kétszer elsütni ugye minek.:B)
Néha meg pont a fórumban látottak alapján döntöm el, hogy a cikk érdekel-e.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#13637) Oliverda


Oliverda
félisten

Reklám? Ha még valami mozgó flashes nyavalya lenne ott ami olcsó tintapatront reklámoz, akkor talán azt mondom, hogy valahol jogos. Amúgy elég sok hasonló típusú fizetett hirdetést láttam már más fórumokon.

De hahó!! Mi csupán a saját anyagainak próbáljuk kicsit propagálni, aminek például azt köszönhetitek, hogy egyáltalán még le tudjátok ide azt írni felháborodottan, hogy "követeljük vissza", "baromi zavaró", "letiltom a reklámokat" (tehát szépen szembeköplek titeket). Ezt azért érdemes lenne kicsit átgondolni, és megpróbálni egy pillanatra félretenni a zéró tolerenciát, illetve a bármilyen változtatásokkal szembeni, reflexszerű kapálózást.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13638) fi:zi'k válasza Oliverda (#13637) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Csak a magam nevében tudok beszélni, de szerintem vmi más módot keressetek a saját anyagok propagálására. Abszolút érthető a miért, nincs is ezzel semmi gond, ellenben nekem nagyon zavaró volt, hogy megtöri a fórumot. Mióta ph-zok egyetlen alkalommal használtam reklám blokkolót, azt is azért, mert egy baromi nagy magenta-fehér villódzás (már ha jól emlékszem), amitől kb kiégett a retinám.
Jól mondod, máshol bevett szokás a fórum hsz-ek közzé reklámot tűzdelni. Ott is nagyon zavaró.

Végezetül pedig, tudtommal ez a topik épp a visszajelzések miatt létezik, így engedtessék meg, hogy vissza is jelezzünk. :) Emellett ha végig akartok vinni vmit, akkor úgy is megteszitek, függetlenül attól, hogy itt ki mit mond. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#13639) DigitXT válasza Oliverda (#13637) üzenetére


DigitXT
félisten

Banner, ha így jobban tetszik. És tény, hogy most még saját anyagokat ajánl,
később meg lehet, hogy olcsó tintapatront? És igen, máshol biztosan van egy
csomó fizetett hirdetés, pont ettől az egyik legjobb fórum a PH!, hogy itt ilyen,
hogy a felhasználói tartalom közé szúrunk be oda nem illő dolgokat, nem volt.

Annak idején tesztüzemben volt reklám linkek elhelyezése hozzászólásokban:
nem jött be a közösségnek. Szerintem a "reklám-mentességért" sokan inkább
fizetnék ki a VIP tagságit - többek közt én is -, ahogy ad-ware applikációkat is
inkább megvásárolnak azok, akiket az ilyesmi (nem odaillő dolog) zavar. Most
az, hogy baromira zavarja, vagy csak egy kicsikét, az vérmérséklet függvénye.

Aki kritikát fogalmaz meg a "változással" szemben, nem feltétlen "kapálózik":
a konkrét esetben számomra érthetetlen, hogy mitől jobb az oda beszúrt link,
mint a jobb felső sarokban lévő... aki régóta oda jár, azt az ilyesmi zavarhatja.

Ahogy a friss cikkeket is meg lehet találni a bal felső sarokban, továbbá (bár
ez lehet, hogy hihetetlen), sokszor úgy találja meg az egyszeri fórumozó az
aktuálisan érdekes témát, hogy nagyon pörög, tehát balra fent marad).:R

Ui: eDigital webshopjában bevezettek hasonló ajánlásokat a termékek közt.
Totál tönkre vágta a kereshetőséget, hogy random megjelennek nem odaillő
dolgok. Természetesen a saját termékeiket ajánlja - nem más webáruházat.

[ Szerkesztve ]

(#13640) Pocok256 válasza DigitXT (#13639) üzenetére


Pocok256
veterán

Csatlakozom én is. Eddig direkt kikapcsoltam a ADblockot a ph n mert értelemszerűen nektek is élni kell valamiből sőt kattogtattam is a reklámokat és néha napján évente egyszer megesett, hogy még vásároltam is linken keresztül, de ez a beletesszük a content közepébe egy ilyen cuccot konkrétan instant adblock -ot váltott ki belőlem.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#13641) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Engem alapvetően nem zavar mert áttekerem, nem gond, de most ez egy ajánló akar lenni vagy hülyének nézitek a juzereket? Ennek mi értelme?

Olvastad már, amihez hozzászólsz?

Ez így, ebben a formában szerintem teljesen értelmetlen. Másrészt nem tudom mennyire van értelme a saját cikkeket reklámozni, aki akarja úgyis elolvassa a portálon. (Amúgy se erőltetik meg magukat a szerkesztők, napi 5-8 "hír", a többi techportálhoz képest elég karcsú, és azt se lehet mondani, hogy legalább minőségi, főleg a mobilarénán rendszeresen kommentbe javítják a cikkeket, meg ami cikk kimegy az is ilyen-olyan idióta leak-ek vagy flame keltő, már-már bulvárszerű anyagok)

Szöval részemről ha már belehánynátok valamit a fórumba, akkor az valami szolid reklám legyen, vagy legyen tartalom is az ajánló mögött.

[ Szerkesztve ]

(#13642) #90933760


#90933760
törölt tag

Bal oldalon alul a Logout friss topikok közül a Bluegifteseket nem lehetne mondjuk kék színűre csinálni? Mert most is kint volt két topik, mondom elolvasom mi az, erre Bluegiftes játék csak... Valami megkülönböztetés kéne rá.

(#13643) TESCO-Zsömle válasza Oliverda (#13637) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szintén csak a magam nevében nyilatkozhatok: Nem az ajánlással van baj, az eddig is volt a lap tetején és senkit se zavart. Igaz, hogy más fórumokon tényleg fizetett hirdetésekkel csinálják ugyanezt, de oda nem is járok már évek óta. Annak előtte HardwareOC, HWSW, iPon is ment, hazaiak közül évek óta csak Prohardver-en vagyok.

Nézd el, de én a saját anyagaitok közül megtalálom magamtól is, ami engem érdekel. Napi rendszerességgel nézem a számomra érdekes oldalak híreit/cikkeit, ha valami régebbi kéne, rákeresek. Ennyi. Nem attól fogok elolvasni valamit, hogy beletolják a képembe. Emiatt nincs TV-m se már 15 éve. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13644) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#13641) üzenetére


SUPREME7
őstag

Bocs, közben észrevettem, hogy azért ha megnyitom a cikket akkor már nem dobja be a topikba, csak régebbi cikknél amit már olvasott a juzer, zavaró, de érthető, gondolom most került be, hogy regisztráljátok, hogy ki mit olvasott el, és visszamenőleg ezért nem megy.

(#13645) Oliverda válasza TESCO-Zsömle (#13643) üzenetére


Oliverda
félisten

Te megtalálod, és akkor ezzel mondjuk épp te vagy az öt fórumozóból az egy kivétel.

Nyilván aki ~10 éve itt van annak (remélhetőleg) nem újdonság, hogy vannak tesztjeink meg úgy általában különféle saját gyártású tartalmaink, ugyanakkor bármilyen hihetetlen is, sokan egyszerűen nincsenek tisztában ezzel.

Amúgy én még mindig nem értem, hogy mitől annyira zavaró, ha egy 25-50-100-200 hozzászólásos oszlopbon van egy ilyen. Nem pörög, nem forog, nem terheli 25%-ra a procit, csupán egy tök egyszerű ajánló, amit adott esetben 0,5 másodperc áttekerni. Ez mitől olyan fájdalmas? :F

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13646) DS39 válasza Oliverda (#13645) üzenetére


DS39
nagyúr

amúgy ez random változtatni fogja a helyét? tegnap még az első hsz után volt, most a 3. után.
ez így elég érdekes elgondolás..

szerintem tegyétek a topic tetejére vagy az aljára. függően attól hogy ki hogy használja a fórumot. ott figyelemfelkeltőbb lesz, és nem töri meg a hsz-ek sorát.

(#13647) Oliverda válasza DS39 (#13646) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem tudom mi lesz a végleges megoldás. Fejlesztés alatt áll a dolog.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#13648) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#13644) üzenetére


SUPREME7
őstag

Logout alatt viszont nem működik, hiába nyitom meg a cikket, ugyanúgy ajánlgatja a topikban, hogy olvassam el.

(#13649) Mr Dini válasza cattus (#13635) üzenetére


Mr Dini
addikt
LOGOUT blog

Én is erre gondoltam.

Pl a multkor írtam egy hosszabb szöveget tele programkóddal. A lényeget ki akartam emelni dőlten, de utána jöttem rá, h kód alatt nem lehet BB... :))

Utána átszerkesztettem, de persze, hogy valami kimaradt... :W

Ezért lenne jó, ha írás közben mondjuk bekezdésenként ellenőrizhetném a hibákat.

Köszi! :R

Hogy hívják az éhes horgászt? Gyere Pista, kész a kaja!

(#13650) Ganz-[HUN] válasza Oliverda (#13645) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

mert a feső sávban lévő cikkek nem elegek? :U
szerintem annak ott a helye, és ezáltal kétlem hogy bármit érne az új
Emellett másik fúrumokkal való érvelés: Jó dolgokat át lehet venni de a zavarót minek?

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.